Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Szabadidő, Sport (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=27)
-   -   Testépités (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=181)

G.O.D. 02-06-2006 13:26

Testépités
 
Ezen az oldalon mindenről lehet dumcsizni ami legális és illegális...
Edzéstervek, tapasztalatok, edzőtermek, szteroidok, táplálékkiégészitők, stb...

G.O.D. 02-06-2006 13:30

Szteroid nélkül is lehet...
 
Nem itélem el a szteroidhasználatot a testépitésben, de elvileg tisztán is lehet jó eredményeket elérni :D Másrészről viszont a helyes és szaxerű szteroidhasználattal is el lehet érni minőségi izmokat amitől te is és a csajod is elégedett lesz ;)
Ezen az oldalon mindenről lehet dumcsizni ami legális és illegális...
Edzéstervek, tapasztalatok, edzőtermek stb...

Half 02-06-2006 14:11

Hát ihgen a gyurás mire jó??
Pár sporthoz hasznos nem?? megfelelő hozzásportoláshoz majdnem minden sporthoz hozzá alakulnak az izmok.
De azért leginkább egy szebb külső kialakitásáért hasznos.
G.O.D. te Suzy vagy??? csak azért kérdezem mennyi a maxod?? fekvenyomásban?

G.O.D. 02-06-2006 16:26

Az vagyok:-) Most nem nyomok már nagy súlyokkal, mert ,,pihizek,, csak 100-ig megyek fel. A vállamat meghúztam fél éve, most teljesen ki akarom pihantetni. A csúcsom 130kg (bár ha meggondolom ez elég kaka 85kilósan :-( ). Az okosabbak azt mondják, hogy nem a nagy súly az amitől igazán fejlődik az izomzat , hanem a helyes és pontos végrehajtás :-) Most ezt próbálom és elég jól változik az izomzatom. Másrészt ahogy mondtad, minden sporthoz elengedhetetlen akár kiegészitésként akár mellette is. Egy jó példa erre a kajak-kenu válogatott :-) Akkora felsőtest mint a ház és olyan szipka lábak, hogy ha nem lenne cipőjük belefúródnának a betonba :-) Meddig leszel szabin Napfénnyel?

Half 02-06-2006 16:33

Hát láttál engem elhinnéd, hogy 3éve eccer elmentem 100kilóig??:D Bár 80-t most is lazán kinyomok.(kell BMEn az erő próbához)
Én úgy tudom a nagy súlyok emelés kevésszer a nagy izmok kifejlesztéséhez hasznos. a Sok kicsi meg a szállkás izomzathoz. Általában mindenre igaz, hogy helyesen kell csinálni. Csak nehéz, mert100% helyesen nehezebb csinálni az ember nem bir annyit az ciki rosszul esik és akkro inkább csinálja kakin de jó soakt bír.

Napfénnyel addig nem jövők vissza szabiról amig nem leszek eccer 3napot folyamatosan. aztán újrázni fogom. illetve addig amig a klánnak szüksége nem lesz rám. Mostmár bármikor visszatudok jönni.

G.O.D. 02-06-2006 16:44

Nem lep meg a dolog...
Van jópár haverom aki 75kilósan belenyom a 150-be... Az egész a testi adottságokon múlik...
Én soha nem lehetek hegyomlás (és nem is akarok lenni) Nem tudnám fenntartani azt a hatalmas izomtömeget.
Az izomtömegnöveléshez tényleg nagy súly elengedhetetlen, de ahhoz zabálni kell mint atom :-) ha cucc nélkül csinálja az ember... Én inkább a lassabb, de zsirmentes izomtömegnövelés hive vagyok :-)

Sakkmester 02-06-2006 17:34

Én meg sakkozom és mellette eszem, nah az ám a kemény :)

Remedy 02-06-2006 23:42

Quote:

Originally Posted by Sakkmester
Én meg sakkozom és mellette eszem, nah az ám a kemény :)

ugyan, mellette sorozni kell :)

Remedy 02-06-2006 23:43

Quote:

Originally Posted by G.O.D.
Nem lep meg a dolog...
Van jópár haverom aki 75kilósan belenyom a 150-be... Az egész a testi adottságokon múlik...
Én soha nem lehetek hegyomlás (és nem is akarok lenni) Nem tudnám fenntartani azt a hatalmas izomtömeget.
Az izomtömegnöveléshez tényleg nagy súly elengedhetetlen, de ahhoz zabálni kell mint atom :-) ha cucc nélkül csinálja az ember... Én inkább a lassabb, de zsirmentes izomtömegnövelés hive vagyok :-)

creatin? :)

Senki 02-06-2006 23:57

Half: Barbárt te is ismered, tudod aki görényeket tart (Balázs)... most lesz kb 80 kilós, és kinyomja a 120at... és amerikai focizik... nem nézed ki belőle a bő cuccai alatt, de rendesen le tud dobni a villamosról.... ő pl egy igen érdekes fazon... azt hiszem jó alkata van a testépítéshez, és tisztán csinálja... (mert nincs pénze szteroidra meg mert természetesen él... (mániája))... én spec feladtam, lehet hogy rosszul csináltam... ha valaki tud valami jó kis eddzéstervet arra hogy legyek erősebb azt hallgatom (nem akarok formás testet, csak olyat, hogy ne ficeregjen egy orosz, bitang-nehéz puska a kezemben a lőtéren. (van egy irgalmatlanul nagydarab ruszki gyármányú puska... olyan sok benne az anyag hogy 3 másik kifére belőle... na arra gondolok... sokszoror kapom kézbe és utálom :D)
a lábra el lehet hanyagolni, biciklizek, és eléggé nyomot hagy... most is fel tudok futni a moszkva téri mozgólépcsőn mint a szél, nem is egyszer :rolleyes:


All times are GMT +1. The time now is 11:29.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu