Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   PC (hardver, szoftver, játékok stb.) (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=28)
-   -   XP-hez Vistás téma (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=2678)

Redback 01-18-2008 18:10

XP-hez Vistás téma
 
Szeretnék az XP-émre Vista témát rakni.Vki nem tudna nekem segíteni?Googlival már kerestem de nem találtam :S

Ati 01-18-2008 18:12

Quote:

Originally Posted by Redback (Post 152566)
Szeretnék az XP-émre Vista témát rakni.Vki nem tudna nekem segíteni?Googlival már kerestem de nem találtam :S

Nézz szét itt a fórumon. Azt hiszem Lyra írt egy linket, de olvasd el a reakciókat is, mert mintha problémák is lettek volna vele.

Andrew 01-18-2008 18:14

Quote:

Originally Posted by Redback (Post 152566)
Szeretnék az XP-émre Vista témát rakni.Vki nem tudna nekem segíteni?Googlival már kerestem de nem találtam :S

aztat meg minek? :D:D
én még az XP témáit sem használom, megmaradtam a jó öreg klasszikus vindóznál :)

Phoenix 01-18-2008 18:18

Olvastam róla pár dolgot, de nem mindeki dícsérte, mert lényegében felülírta az XP azon részét, ami a kinézetet változtatja, szval ha nem jön be, akkor rakhatod újra a rendszert :rolleyes:
Én Andrew-al értek egyet :) a klasszikusnál nincs jobb :) (esős nap téma :D )

Andrew 01-18-2008 18:20

Quote:

Originally Posted by Phoenix (Post 152573)
Olvastam róla pár dolgot, de nem mindeki dícsérte, mert lényegében felülírta az XP azon részét, ami a kinézetet változtatja, szval ha nem jön be, akkor rakhatod újra a rendszert :rolleyes:
Én Andrew-al értek egyet :) a klasszikusnál nincs jobb :) (esős nap téma :D )

én változgattam egy kicsit a címsorokon... kellemes sötét ciánból világos ciánba átfutó színkompozíció, gyöhnyöhű:D:D
+ ez a kellemes kék, nem tudom mit ábárzoló örvény a hátterem

Redback 01-18-2008 19:11

Közben találtam egy kis cuccot, igaz beszartam mert mert átírta az ikonokat, meg minden, de azért jól néz ki :)(annyi hogy a start menü maradt XP-s :D

Ati 01-18-2008 19:12

Quote:

Originally Posted by Redback (Post 152594)
Közben találtam egy kis cuccot, igaz beszartam mert mert átírta az ikonokat, meg minden, de azért jól néz ki :)(annyi hogy a start menü maradt XP-s :D

Muti róla screenshotot! :)

Redback 01-18-2008 19:20

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 152595)
Muti róla screenshotot! :)

Már leszedtem, da ha kell átküldöm :DAm azért szedtem le mert nem tetszett nekem az hogy, hogy mindent átírt, ési inkább leszedtem!Felrakni + leszedni összesen amx 10 perc :D

Ati 01-18-2008 19:25

Quote:

Originally Posted by Redback (Post 152597)
Már leszedtem, da ha kell átküldöm :DAm azért szedtem le mert nem tetszett nekem az hogy, hogy mindent átírt, ési inkább leszedtem!Felrakni + leszedni összesen amx 10 perc :D

Annyira nem lényeges.

Most nem mondom, hogy majd ha lesz Vistám, mert olyan húdenagyon még mindig nem szemezek vele... :D

Redback 01-18-2008 21:23

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 152599)
Annyira nem lényeges.

Most nem mondom, hogy majd ha lesz Vistám, mert olyan húdenagyon még mindig nem szemezek vele... :D

Nekem mint oprendszer nem tetszik, de kinézete zsír sztem :D


All times are GMT +1. The time now is 08:45.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu