Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Segítség (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=13)
-   -   5 teteje (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=1880)

kiep 06-06-2007 15:06

5 teteje
 
Sziasztok! 5-ön van egy orim, és igen fura dolgot vettem észre vele. Fönt vagyok az első 50-ben, de itt kicsit leakadtam, mert fölöttem 4 körön belül 1, azaz pontosan egy darab ori nincs szabin, alattam meg egy MNT-s szövi van, meg pár hulla. Ez itt normális?? Mindeki feljön max hekire és beszabizik?? Az 1 hétnél régebb óta szabizók még mindig kikerülnek a pontlistából? mert ezeket már nézem egy ideje, de nem most mentek szabira az biztos...

Ati 06-06-2007 15:07

Quote:

Originally Posted by kiep (Post 101597)
Sziasztok! 5-ön van egy orim, és igen fura dolgot vettem észre vele. Fönt vagyok az első 50-ben, de itt kicsit leakadtam, mert fölöttem 4 körön belül 1, azaz pontosan egy darab ori nincs szabin, alattam meg egy MNT-s szövi van, meg pár hulla. Ez itt normális?? Mindeki feljön max hekire és beszabizik?? Az 1 hétnél régebb óta szabizók még mindig kikerülnek a pontlistából? mert ezeket már nézem egy ideje, de nem most mentek szabira az biztos...

Ez ott normális, ha olyan magasan vagy, akkor már az bőven elegendő ahhoz, hogy szintet lépj, úgyhogy hajrá! :) Vár a 4. szint! :)

Cassandra 06-06-2007 15:09

Quote:

Originally Posted by kiep (Post 101597)
Sziasztok! 5-ön van egy orim, és igen fura dolgot vettem észre vele. Fönt vagyok az első 50-ben, de itt kicsit leakadtam, mert fölöttem 4 körön belül 1, azaz pontosan egy darab ori nincs szabin, alattam meg egy MNT-s szövi van, meg pár hulla. Ez itt normális?? Mindeki feljön max hekire és beszabizik?? Az 1 hétnél régebb óta szabizók még mindig kikerülnek a pontlistából? mert ezeket már nézem egy ideje, de nem most mentek szabira az biztos...

Szerintem csoportja válogatja... kisebb csopikban már ennél lentebb is ez a helyzet.:)

kiep 06-06-2007 15:18

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 101599)
Ez ott normális, ha olyan magasan vagy, akkor már az bőven elegendő ahhoz, hogy szintet lépj, úgyhogy hajrá! :) Vár a 4. szint! :)

Lépnék én szívesen, csak gondoltam várok kicsit amíg ideérnek a szövijem is, és addig termelek legalább egy kis tartalékot. Csak tényleg furán néz ki, hogy 6 körre fölfele van tőlünk egy szövi, utána majdnem kétszerannyin még négy. Az ilyeneknek nem romlik a moráljuk? Némelyik már évek óta itt lehet :D

Tsobi 06-06-2007 15:21

Quote:

Originally Posted by kiep (Post 101597)
Sziasztok! 5-ön van egy orim, és igen fura dolgot vettem észre vele. Fönt vagyok az első 50-ben, de itt kicsit leakadtam, mert fölöttem 4 körön belül 1, azaz pontosan egy darab ori nincs szabin, alattam meg egy MNT-s szövi van, meg pár hulla. Ez itt normális?? Mindeki feljön max hekire és beszabizik?? Az 1 hétnél régebb óta szabizók még mindig kikerülnek a pontlistából? mert ezeket már nézem egy ideje, de nem most mentek szabira az biztos...

Legalább zavartalan lesz a termelésed :)

Ati 06-06-2007 15:21

Quote:

Originally Posted by kiep (Post 101602)
Lépnék én szívesen, csak gondoltam várok kicsit amíg ideérnek a szövijem is, és addig termelek legalább egy kis tartalékot. Csak tényleg furán néz ki, hogy 6 körre fölfele van tőlünk egy szövi, utána majdnem kétszerannyin még négy. Az ilyeneknek nem romlik a moráljuk? Némelyik már évek óta itt lehet :D

De, romlik, sőt, igazából szól is róluk most valamelyik megbeszéléses téma. :)

kiep 06-06-2007 15:37

"Legalább zavartalan lesz a termelésed"
Fogjuk rá. Utoljára délben ütöttek be akkor még csak 5 körre fölülről... :D :D



Quote:

Originally Posted by Ati (Post 101605)
De, romlik, sőt, igazából szól is róluk most valamelyik megbeszéléses téma. :)

Köszi ezt akkor megkeresem.

kiep 06-06-2007 21:46

Ha valaki folyamatosan engem támad, azt nem lehet jelenteni valami miatt?

Eke 06-06-2007 21:50

Itt bövebben
 
Kérdés az Állásfoglalás 'törlésig tartó ütés' részéről

Ati 06-06-2007 21:52

Quote:

Originally Posted by kiep (Post 101711)
Ha valaki folyamatosan engem támad, azt nem lehet jelenteni valami miatt?

Ennyit a békés termelgetésről... :) Támadj(atok) vissza, vagy ha ez a dolog ennyire felkészületlenül ért, akkor lépj fel a következő szintre. Én az elsőt javasolnám, de az határozottan időigényesebb és sokkal több rákészülést igényel.


All times are GMT +1. The time now is 03:49.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu