Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Zene (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=29)
-   -   minden ami nem metal (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=148)

Szigibabe 02-01-2006 16:47

minden ami nem metal
 
sziasztok, hodosok! :)

szerintem rengetegen vannak kozottunk, akik szeretnek mas zenet is hallgatni, mint a metal... ezert is gondoltam, hogy indithatnank egy uj thread-et.
en szemely szerint mindenevo vagyok (meg a metalt sem vetem el); szeretem az R&B (pl Beyonce), rap (pl Eminem, Jay-Z), pop, rock... meg a klasszikusokra is hajlok. Legalabbis Andrea Bocellit imadom! :)

szoval ha gondoljatok, lehet bemutatni, kinek mi a kedvence... :)

Etyekwood 02-01-2006 19:00

Minden, ami nem metál? :D

a műanyag az nem metál ugye?:D

Mike zoostorm 02-01-2006 19:42

Quote:

Originally Posted by Etyekwood
Minden, ami nem metál? :D
a műanyag az nem metál ugye?:D

Ezt inkabb a viccekhez kene... Ne inkabb oda se! :D

Mike zoostorm 02-01-2006 19:44

Szigibabe: Eminemet, meg a Jay-Z t en is nagyon komalom... Meg neha LP t is hallgatok , filmzeneket, vegulis ha jobban belegondolok en mindenevo lesz..:)

Etyekwood 02-07-2006 22:38

Igen azt hiszem én is mindenevő vagyok, bár a trance-t, meg az ilyeneket nem szeretem, inkább a rock-ot,
de leginkább azt szeretem, amiben hangszerek kapnak helyet.
:)

Half 02-08-2006 00:18

Phhuj a Metálra csak pogozni jó:DDD

*megdobálják Half-t*
.
.
.
*megverik half-t*


Különben tudtok ilyne Meditációs meg harci Indián zenéket úgymond honnan lehet letölteni szerezni??

Szigibabe 02-11-2006 18:54

ebben sajna nem tok segiteni, half...
es egyetertek, metalra csak pogozni jo :)

Ati 02-11-2006 19:30

Quote:

Originally Posted by Szigibabe
ebben sajna nem tok segiteni, half...
es egyetertek, metalra csak pogozni jo :)

Quazar-ra is ideális (volt). :D

Szigibabe 02-11-2006 20:59

Quote:

Originally Posted by Ati
Quazar-ra is ideális (volt). :D

Ati, sajna fogalmam sincs, micsodat is jelent a Quazar... (mindenki mastol is elnezest kerek tudatlansagom miatt).. :o

Ati 02-11-2006 21:22

Quote:

Originally Posted by Szigibabe
Ati, sajna fogalmam sincs, micsodat is jelent a Quazar... (mindenki mastol is elnezest kerek tudatlansagom miatt)..

Az olyan, mint a paintball, csak kevésbé fájdalmas. ;) Így nagyvonatakban. :) Sötét pincében szokott lenni, ködfelhő, UVfények, és a háttérben a metal zene, amit észre se igazán veszel, csak ha elhallgat, hogy na mi ez a csönd. :) Erre volt még jó a metal részemről, másra nem. :)

Szigibabe 02-11-2006 21:33

Quote:

Originally Posted by Ati
Az olyan, mint a paintball, csak kevésbé fájdalmas. Így nagyvonatakban. Sötét pincében szokott lenni, ködfelhő, UVfények, és a háttérben a metal zene, amit észre se igazán veszel, csak ha elhallgat, hogy na mi ez a csönd. Erre volt még jó a metal részemről, másra nem. :)

hogy en mikbol maradtam ki??? orulet... :)
a pogozast mar kinottem, szerintem anyukam legnagyobb oromere... :D

mostanra ellagyultam, es a selymesebb zeneket szeretem... mint pl. a rap :D

Half 02-12-2006 13:34

Quote:

Originally Posted by Szigibabe
hogy en mikbol maradtam ki??? orulet...
a pogozast mar kinottem, szerintem anyukam legnagyobb oromere...
mostanra ellagyultam, es a selymesebb zeneket szeretem... mint pl. a rap :D

selymesebb???:D
milyen rap hip hop zenéket előadókat szeretsz??:D
hüm úgyláccik nem vagyok egyedül:D

Szigibabe 02-12-2006 16:04

Quote:

Originally Posted by Half
selymesebb???:D
milyen rap hip hop zenéket előadókat szeretsz??
hüm úgyláccik nem vagyok egyedül:D

egyik legnagyobb kedvencem: Eminem, imadom a szoveget. szeretem Jay-Z-t, nem tudom hallottad-e a Linking Parkkal osszevagott cd-t, de az felelmetesen jol sikerult. A The Game nehany szamat, 50 Cent nehany szamat... most tobb nem jut eszembe, de van meg.. :)
kivancsi vagyok, mennyire egyforma az izlesunk, e teren :D

Ati 02-12-2006 16:08

Quote:

Originally Posted by Szigibabe
egyik legnagyobb kedvencem: Eminem, imadom a szoveget.

Eminem SZÖVEGÉT imádod? A "fuck"-on kívül másból nemigen állnak a szövegei. Mit lehet azon imádni? :eek:

Szigibabe 02-12-2006 16:30

Quote:

Originally Posted by Ati
Eminem SZÖVEGÉT imádod? A "fuck"-on kívül másból nemigen állnak a szövegei. Mit lehet azon imádni? :eek:

igen, megertelek, eloszor en is igy voltam vele... az elso ket lemezeert en sem vagyok oda. de az Encore album (persze az is televan fuck-kal, meg karomkodassal mint szerintem a legtobb szam a rap mufajban) nekem akkor is nagyon bejon. es ha egyszer nem a fuckra figyelsz oda, hanem a mondanivalora, akkor mar a csunya szavakat szinte nem is hallod. en legalabbis igy vagyok vele, biztos, hogy masok maskent :)

lehet, hogy ezzel meginkabb alaasom magam, de en peldaul Akos-t is a szovege miatt szerettem nagyon anno... (a mai napig szeretem) :D
nem tom, en ilyen vagyok, mindenben megtalalom a jot :D

Ati 02-12-2006 16:33

Quote:

Originally Posted by Szigibabe
lehet, hogy ezzel meginkabb alaasom magam, de en peldaul Akos-t is a szovege miatt szerettem nagyon anno... (a mai napig szeretem) :D

Szerintem nem kevés különbség van Ákos (értelmes dalszövegek) és Eminem (Fuck, fuck, fuck) között. :)

Én képtelen vagyok Eminemet végighallgatni, még ha a zene jó is lenne, ha ennyire igénytelen a szöveg, akkor azonnal kapcsolok el rádiót, amúgy meg nem hallgatom, mert mazochista azért nem vagyok. :)

Szigibabe 02-12-2006 16:40

Quote:

Originally Posted by Ati
Szerintem nem kevés különbség van Ákos (értelmes dalszövegek) és Eminem (Fuck, fuck, fuck) között. :)

Én képtelen vagyok Eminemet végighallgatni, még ha a zene jó is lenne, ha ennyire igénytelen a szöveg, akkor azonnal kapcsolok el rádiót, amúgy meg nem hallgatom, mert mazochista azért nem vagyok. :)

hallgasd meg a Mockingbird cimu szamat, abban csak 1 fuck van, ha jol emlekszem :D
hatha picit jobb kedvre derit teged: ha jol tudom, Eminem visszavonult, legalabbis egy idore biztosan...

igen, sok kulonbseg van kettejuk kozott, de a maguk mufajaban mindketten a top-on voltak. ebbol is latszik, hogy en tenyleg sokfajta zenet szeretek, ezert is inditottam ezt a temat; igy legalabb eleg sok mindenhez hozza tudnek szolni... ha picivel tobben irnanak ide :)
es ha mar itt tartunk, Ati, te is bovebben kifejthetned, kik a kedvenc eloadoid :P

Davalon 02-12-2006 16:45

Hé, azé Ákos meg Eminem hogy jön egy lapra?:eek: Én nagyon kedvelem Ákost, meg a Bonanzát is még anno, na de Eminem?:eek: lehet szeretni azt is, csak akkor ne mondd, hogy a szövegéért... Különben is meg van a véleményem az összes ilyen igénytelen, gyorsan meggazdagodott, semmit nem csináló csak baromságokat összehordó igénytelen "zenészről". Ja és igénytelenek is...:-D Ákos ráadásul nem csak volt a top-on.

Davalon 02-12-2006 16:53

Van a 50 Cent-nek ez a windows shopper c. száma, szerintem nem kevés iróniával. Én legalábbis úgy értelmezem. Kis senkiháziak hirtelen meggazdagodnak és utána mindenki más tapló. Nem jó semmi amit kihoz a pincér, csak a legdrágább cuccok, Maserati, fehér arany... Aztán meg Jennifer Lopez énekli, hogy "I'm still Jenny from the block", meg hogy "Love don't cost a thing", közben meg nem tudja, hányadik villáját rendezze be, talán egy ruhát nem is vesz fel kétszer, és nem sok csóró pasival láttam eddig futni, szal totál ámítás és hazugság az egész. Pfúj. Sokszor arra gondolok, ha itt lenne valamelyikük koncerten vagy valahogy a közelébe tudnék jutni, egy papírra ráírnám a nevem, és odaadnám neki, mint autogrammot...

Szigibabe 02-12-2006 17:03

Quote:

Originally Posted by Davalon
Hé, azé Ákos meg Eminem hogy jön egy lapra?:eek: Én nagyon kedvelem Ákost, meg a Bonanzát is még anno, na de Eminem?:eek: lehet szeretni azt is, csak akkor ne mondd, hogy a szövegéért... Különben is meg van a véleményem az összes ilyen igénytelen, gyorsan meggazdagodott, semmit nem csináló csak baromságokat összehordó igénytelen "zenészről". Ja és igénytelenek is...:-D Ákos ráadásul nem csak volt a top-on.

bocsi, kb 3 eve nem tudtam otthon normalisan korulnezni, ugyhogy fogalmam sincs, van-e Akosnak uj zeneje, szama, cd-je... sajnos. ha van, lecci ird meg. koszi.

egyebkent nem ertem, miert ne lehetne szeretni ket (ill. az en esetemben joval tobb) teljesen kulonbozo mufaju eloado zenejet, szoveget? nem akarom Eminemet vedeni, nem is fogom, mert mindenkinek sajat dolga hogy eldontse, szereti-e vagy sem; de en at tudom erezni a mondanivalojat... ennyi.
es ha mar itt tartunk, szeretem meg a ATB-t (nem a szovege miatt :P), ami megint egy teljesen mas mufaj; szeretem a Matrix zenejet, ami megint egy teljesen mas mufaj; vagy peldaul szeretem meg az instrumentalis zeneket..ami megint teljesen mas. Sot, a klasszikusokat is. Ugyhogy igazodj el rajtam, sok sikert :D

Davalon 02-12-2006 17:05

Persze, hogy lehet, én is szeretek:) De Eminem esetében az sem igaz, amit kérdez. Ráadásul a klasszikus gettózenét próbálja nyomni, fehérként. :D Már ez hiteltelenné teszi az egészet.

Half 02-12-2006 17:05

:mad: Hüm hüm
Eminem igénytelen??
Egyik legigényesebb. Pl. mivan azzal amit Didoval(???vagykivel) csinált számot??
SzigiBaba van egy exluziv Underground eminem gyüjteményem. Igazából Eminemnek a szövege pont,h ogy csak nem arról szól hogy fuck fuck. Igaz, hogy egy évet éltem Amerikában és még msotsem értem minden. Szavát, de az ha valaki ezt a szót érti meg a legköönyebben nem azt jelenti, hogy csak ezt az egy szót ismételgeti
Ati fuck-ért nem jár kitiltás??:D
Különben nem az eminem akedvencem én az erős basszust szeretem. Szóval inkáb Busta bust:D
De pl D12 Figth Music is elég igyényes, Cypress Hillnek is van prá jó száma.
De msot elszállok és Shaman zenéket keressek, de enm találok jókat.:(

jah és Roots. MEg nem sorolom

50centnek van prá jó-száma. De nem esnék tulzásba vele elég idegesitő astilusa.

Nah remélem nem írtams emmi csunyát

Davalon 02-12-2006 17:08

Ákos pedig karrirerje csúcsán van most, Szigibabe, Szigetre még mindig nem megy, mert nem tudják biztosítani a kellő technikát, saját cuccát meg nem engedik. :) Valójában azonban régi Eddán nőttem fel, amikor még igazi rétegzene volt, a '80-as évek első felében. Azóta sem csinált senki olyan jó magyar rock-zenét.

Half 02-12-2006 17:11

Quote:

Originally Posted by Davalon
Persze, hogy lehet, én is szeretek:) De Eminem esetében az sem igaz, amit kérdez. Ráadásul a klasszikus gettózenét próbálja nyomni, fehérként. :D Már ez hiteltelenné teszi az egészet.

Miért???
Eminemet akkor szeretem meg amikor elöszőr láttam az 8milest nagyon jó film. ÉS úgy tünik nem Vanilla Ice a másik kedvencem aki kamu Ghetto gyerek volt. Hanem télleg a Ghettoban nőtt fel.

Szigibabe 02-12-2006 17:14

Quote:

Originally Posted by Davalon
Ákos pedig karrirerje csúcsán van most, Szigibabe, Szigetre még mindig nem megy, mert nem tudják biztosítani a kellő technikát, saját cuccát meg nem engedik. :) Valójában azonban régi Eddán nőttem fel, amikor még igazi rétegzene volt, a '80-as évek első felében. Azóta sem csinált senki olyan jó magyar rock-zenét.

Edda: en is azon nottem fel, minden szamukat kivulrol fujtam... otthon allandoan csak az szolt :):)

Szigibabe 02-12-2006 17:17

Quote:

Originally Posted by Half
Miért???
Eminemet akkor szeretem meg amikor elöszőr láttam az 8milest nagyon jó film. ÉS úgy tünik nem Vanilla Ice a másik kedvencem aki kamu Ghetto gyerek volt. Hanem télleg a Ghettoban nőtt fel.

En is szeretem a filmet, persze nem teljesen minden igaz benne, de kulonben nem is lehetett volna jo film, ha nem masitanak piciket. :)

Davalon 02-12-2006 17:18

Quote:

Originally Posted by Szigibabe
En is szeretem a filmet, persze nem teljesen minden igaz benne, de kulonben nem is lehetett volna jo film, ha nem masitanak piciket. :)

A filmnek kb. 5%-a igaz.:) Kb, hogy annyi, hogy létezik Eminem:) és örülök, hogy szereted a régi Eddát:-)

Szigibabe 02-12-2006 17:21

Quote:

Originally Posted by Davalon
A filmnek kb. 5%-a igaz. Kb, hogy annyi, hogy létezik Eminem:) és örülök, hogy szereted a régi Eddát:-)

:) most nem fogom elkezdeni bizonygatni, hogy ki is Eminem es hogy honnan jott meg ilyenek, mert ugyse tudnalak meggyozni... :P

Davalon 02-12-2006 17:25

Valószínű igen, mint ahogy az is, hogy elérzékenyüljek rajta és utaljak neki egy kis pénzt...

Szigibabe 02-12-2006 17:28

Quote:

Originally Posted by Davalon
Valószínű igen, mint ahogy az is, hogy elérzékenyüljek rajta és utaljak neki egy kis pénzt...

szerintem arra nincs is szuksege :D

egyebkent a regi Edda melle a regi Bikinit is betennem, legalabbis nalunk az ment meg...
es hogy egy igazan minosegit irjak, akit szerintem nehez lesz leszolni: Zoran. lehet hogy van aki nem kedveli, de sok szomorkas hangulatomban (ez is idezes egy masik magyar egyuttestol:)) mindig ot hallgattam. :)

Davalon 02-12-2006 17:31

Quote:

Originally Posted by Szigibabe
szerintem arra nincs is szuksege :D
egyebkent a regi Edda melle a regi Bikinit is betennem, legalabbis nalunk az ment meg...
es hogy egy igazan minosegit irjak, akit szerintem nehez lesz leszolni: Zoran. lehet hogy van aki nem kedveli, de sok szomorkas hangulatomban (ez is idezes egy masik magyar egyuttestol:)) mindig ot hallgattam. :)

Én is szeretem őket:)

Half 02-12-2006 18:49

Quote:

Originally Posted by Davalon
A filmnek kb. 5%-a igaz.:) Kb, hogy annyi, hogy létezik Eminem:) és örülök, hogy szereted a régi Eddát:-)

Hüm jó hogy ennyire jól ismered Eminemet:D

Ati 02-12-2006 19:51

Quote:

Originally Posted by Szigibabe
es ha mar itt tartunk, Ati, te is bovebben kifejthetned, kik a kedvenc eloadoid :P

Én elég mindenevő vagyok, inkább az van, amit utálok: metal, illetve az igénytelen zene, mint pl a fuckolós emimen és társai. Jennifer Lopezzel alapból nincs bajom, de ki nem állhatom a "Jenny from the block"-ot.

A többivel többnyire nincs gond, a klasszikusoktól kezdve a transz-zenéig, RnB, pop, reggae, a normálisabb rock, sokminden bejön nekem.

Szigibabe 02-12-2006 19:53

Half: D-12 en is szeretem, dehat ez alapveto, ha Eminemet szereti az ember :)

Egy masik nagy kedvencem (eddig nem is irtam, nem tom mer'): U2 :)

Szigibabe 02-12-2006 19:56

Quote:

Originally Posted by Ati
A többivel többnyire nincs gond, a klasszikusoktól kezdve a transz-zenéig, RnB, pop, reggae, a normálisabb rock, sokminden bejön nekem.

Reggae: amit abszolut sose tudok megunni: Bob Marley. Mikor Szolnokon voltam fosulin (fel evig), nagyon meg nem ismertem senkit eleinte... mindig kimentem a Tiszaligetbe setalni a walkmannel meg Bob Marley-val :)
Es most van egy uj kedvencem, tutira nem tom leirni rendesen a nevet: Israel Kamikazawe vagy valami ilyesmi... :D

Half 02-12-2006 19:57

Quote:

Originally Posted by Szigibabe
Half: D-12 en is szeretem, dehat ez alapveto, ha Eminemet szereti az ember
Egy masik nagy kedvencem (eddig nem is irtam, nem tom mer'): U2 :)

:)))))))))))))
télleg mindenevő vagy
Most küldenek msnen átnekem kis Shaman zenét:D woodoosodok:D

Mike zoostorm 02-12-2006 20:02

Quote:

Originally Posted by Szigibabe
Reggae: amit abszolut sose tudok megunni: Bob Marley. Mikor Szolnokon voltam fosulin (fel evig), nagyon meg nem ismertem senkit eleinte... mindig kimentem a Tiszaligetbe setalni a walkmannel meg Bob Marley-val :)
Es most van egy uj kedvencem, tutira nem tom leirni rendesen a nevet: Israel Kamikazawe vagy valami ilyesmi... :D

Dragam nem a : Israel Kamakawiwo`ole ra gondolsz? :D

davalon : tenyleg ha ennyire ismered Eminemet akkor autogrammot nem tudsz szerezeni? jol jonne... vannak akik csipazzak...:)
A mostani uj kedvencem a B.E.P. (Black Eyed Peas) legujabb szama... a cimet sajna nem tom de a ponyvaregeny zenejet dolgoztak fel...(a gitarszolos porgos reszt..)

Mike zoostorm 02-12-2006 20:04

Ati: ha eminemet nem szereted akkor gondolom a ganxta Zolee-t se komalod tulsagossan... Regen nagyon imadtam...mostanra mar kiment a divatbol...
en jokat mosolyogtam a szovegen... jo kis rimeket kihoztak(attol fuggetlen hogy csunyan beszeltek) es egy csomo megmaradt bennem ...:)

Ati 02-12-2006 20:04

Quote:

Originally Posted by Szigibabe
Es most van egy uj kedvencem, tutira nem tom leirni rendesen a nevet: Israel Kamikazawe vagy valami ilyesmi... :D

Kamikaze, igen, japán repülőpilóta volt, onnan lett zenész egy sikertelen bevetés után. :D

Ati 02-12-2006 20:06

Quote:

Originally Posted by Mike zoostorm
Ati: ha eminemet nem szereted akkor gondolom a ganxta Zolee-t se komalod tulsagossan... Regen nagyon imadtam...mostanra mar kiment a divatbol...

Így van, ugyanaz a kategória, nem értem, hogy miért az ilyen stílusra kell a mai fiatalokat tanítani.


All times are GMT +1. The time now is 18:42.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu