Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   PC (hardver, szoftver, játékok stb.) (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=28)
-   -   mobil topic (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=2498)

Steve 11-24-2007 19:21

mobil topic
 
Sziasztok!
Lejárt a kétéves hűségnyilatkoatom, egy napra rá behalt a teló, ergo az új szerződésemhez vehetek újat. Kinéztem magamnak egyet, érdekel, hátha tud vki miondani róla vmit.
Nokia 3110 Classic. Vmiért hihhhetetlenül olcsón árulják: 1188ft!!! Nemtom azért-e mert megbízhatatlan vagy szériahibás vagy ilyesmi...
Köszi előre is! :)

Zsáni 11-24-2007 19:26

Quote:

Originally Posted by Steve (Post 137370)
Sziasztok!
Lejárt a kétéves hűségnyilatkoatom, egy napra rá behalt a teló, ergo az új szerződésemhez vehetek újat. Kinéztem magamnak egyet, érdekel, hátha tud vki miondani róla vmit.
Nokia 3110 Classic. Vmiért hihhhetetlenül olcsón árulják: 1188ft!!! Nemtom azért-e mert megbízhatatlan vagy szériahibás vagy ilyesmi...
Köszi előre is! :)

Nekem ilyenem van. Nem túl régen vettem, így nem tudom mennyire megbízható, bár beszéltem egy mobilos ismerőssel, ő azt mondta az :)
Majd kiderül :)

Marha nagy hátrány, hogy számolj rá még minimum 3000 forintot, mivel 9 MB memóriája van, és kb. 3 kilóért lehet venni bele egy 512-es micro sd kártyát...én legalábbis annyiért vettem adapterrel...
de még így se drága, és én nagyon megkedveltem :)

Steve 11-24-2007 19:29

Gondolom a memória a képekhez kell, nem? mert a telszámok csak elférnek rajta :)
amúgy a nagy összeg a üls lesz hozzá sztem...

Zsáni 11-24-2007 19:30

Quote:

Originally Posted by Steve (Post 137373)
Gondolom a memória a képekhez kell, nem? mert a telszámok csak elférnek rajta :)
amúgy a nagy összeg a üls lesz hozzá sztem...

igazából nem szokásom telóval képet csinálni, amióta van fényképezőgépem saját :D
én inkább zenéket tettem rá, hogy a suliba menet tudjak mit hallgatni :)
netről meg lehet letölteni hozzá jó kis szoftvert, hogy kommunikáljanak a gépeddel :)
tényleg nagyon profi :)

Ati 11-24-2007 19:35

Quote:

Originally Posted by Steve (Post 137373)
Gondolom a memória a képekhez kell, nem? mert a telszámok csak elférnek rajta :)
amúgy a nagy összeg a üls lesz hozzá sztem...

mi az az üls?

Steve 11-24-2007 19:38

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 137376)
mi az az üls?

izé, füles,no :)
I mean headset.

Ati 11-24-2007 19:40

Quote:

Originally Posted by Steve (Post 137377)
izé, füles,no :)
I mean headset.

Jaaaaa. Az nincs a telefonhoz alapból? Vagy nincs a régiről egy bluetooth-os?

Zsáni 11-24-2007 19:41

Quote:

Originally Posted by Steve (Post 137377)
izé, füles,no :)
I mean headset.

azt én is néztem, gondoltam nem járatom le magam, hátha én vagyok a hülye (egyébként ja) :D

amúgy van a csomagban egyoldalas headset :)

Redback 11-24-2007 19:41

Haveromnak is ilyen van, és már kiprbálta milyen jól állja a törést.Ugrott le a lépcsőn zsebből pukkant a teló.Hátllap vissza és mehet tovább.Még ki se kapcsolt.DE azé ne próbáljátok ki.

Steve 11-24-2007 19:43

Na ezek akkor jó hírek, köszi minenkinek! :)

Zsáni 11-24-2007 19:45

Quote:

Originally Posted by Redback (Post 137380)
Haveromnak is ilyen van, és már kiprbálta milyen jól állja a törést.Ugrott le a lépcsőn zsebből pukkant a teló.Hátllap vissza és mehet tovább.Még ki se kapcsolt.DE azé ne próbáljátok ki.

Jelentem innen is tesztelve :D
Ha egy mobil nálam 1 hónapig működőképes, és azt mondom rá, még mindig jó, az a legkomolyabb törés teszt :D

Zsáni 11-24-2007 19:48

Quote:

Originally Posted by Steve (Post 137381)
Na ezek akkor jó hírek, köszi minenkinek! :)

nincs mit :)
örülök, ha segíthettem :D tényleg jó kis készülék :)

Cassandra 11-24-2007 20:17

Quote:

Originally Posted by Steve (Post 137370)
Sziasztok!
Lejárt a kétéves hűségnyilatkoatom, egy napra rá behalt a teló, ergo az új szerződésemhez vehetek újat. Kinéztem magamnak egyet, érdekel, hátha tud vki miondani róla vmit.
Nokia 3110 Classic. Vmiért hihhhetetlenül olcsón árulják: 1188ft!!! Nemtom azért-e mert megbízhatatlan vagy szériahibás vagy ilyesmi...
Köszi előre is! :)

Nekem Nokia 6070-esem van... egyszer mókázott kicsit elvittem szervízbe és mondta a szervizes srác, hogy a panel szériahibás és több telefonban is ez a panel van pl a 3110-esben is.
Ha néha (2-3 naponta) kikapcsolod, nincs vele gond, ha túl hosszú ideig nem, akkor a frászt fogja rád hozni.:D
PS: Nem javítható a hiba, de együtt lehet vele élni.

Zsáni 11-24-2007 20:31

Quote:

Originally Posted by Cassandra (Post 137388)
Nekem Nokia 6070-esem van... egyszer mókázott kicsit elvittem szervízbe és mondta a szervizes srác, hogy a panel szériahibás és több telefonban is ez a panel van pl a 3110-esben is.
Ha néha (2-3 naponta) kikapcsolod, nincs vele gond, ha túl hosszú ideig nem, akkor a frászt fogja rád hozni.:D
PS: Nem javítható a hiba, de együtt lehet vele élni.

De ez sajna a legtöbb új Nokiára igaz :S
De tényleg együtt lehet élni vele :)
meg nekem a Motorola V3 után felüdülés ez a mobil :)

Eke 11-24-2007 21:14

Valami közelebbi infót szeretnék az E90-röl,szeretnék vásárolni egyet de szeretném megtudni hogy valami tipushibárol tud-e valaki.mert amit olvastam róla az mind pozitivum volt.Most egy 6080 van .Nagyon szép telefon,szerelem volt elsö látásra,de negativuma az hogy nagyon lassu,nem bövithetö a memoriája,nagyon könnyen lekopik az a gumiszerü anyag a pereméröl,minden ujlenyomat nagyon látszik rajta,könnyen karcolodik.Nem tetszik az se hogy fényre sötétedik a képernyö.Aki fényképésznek készül ,az se válasza ezt a tellot.Öszesitésben megéri az árát szerintem:)
.

Zsáni 11-24-2007 21:51

Quote:

Originally Posted by Eke (Post 137393)
Valami közelebbi infót szeretnék az E90-röl,szeretnék vásárolni egyet de szeretném megtudni hogy valami tipushibárol tud-e valaki.mert amit olvastam róla az mind pozitivum volt.Most egy 6080 van .Nagyon szép telefon,szerelem volt elsö látásra,de negativuma az hogy nagyon lassu,nem bövithetö a memoriája,nagyon könnyen lekopik az a gumiszerü anyag a pereméröl,minden ujlenyomat nagyon látszik rajta,könnyen karcolodik.Nem tetszik az se hogy fényre sötétedik a képernyö.Aki fényképésznek készül ,az se válasza ezt a tellot.Öszesitésben megéri az árát szerintem:)
.

E 90...egy hátrány :)
utána olvastam, és a felét nem értettem annak, amit tud :D Lol :) nem szeretem, ha a telefonom ennyire okos :D

Andrew 11-24-2007 22:10

Quote:

Originally Posted by Zsáni (Post 137390)
De ez sajna a legtöbb új Nokiára igaz :S
De tényleg együtt lehet élni vele :)
meg nekem a Motorola V3 után felüdülés ez a mobil :)

Mi a baj a V3-assal? Lehet hogy csak nekem volt vele mázlim? :p
Egy éve van meg, de lekopogom, eddig semmi probléma nem volt vele... És még mindig bírja 1 feltöltéssel min. 8 napig folyamatosan bekapcsolva
illettve a wap beállításával az elején gond volt, de utána semmi más *kopp, kopp, kopp*

Zsáni 11-24-2007 22:16

Quote:

Originally Posted by AndrewB (Post 137400)
Mi a baj a V3-assal? Lehet hogy csak nekem volt vele mázlim? :p
Egy éve van meg, de lekopogom, eddig semmi probléma nem volt vele... És még mindig bírja 1 feltöltéssel min. 8 napig folyamatosan bekapcsolva
illettve a wap beállításával az elején gond volt, de utána semmi más *kopp, kopp, kopp*

Nem, nyugi, én húztam bele, de iszonyatosan :)
lefagyott, a kijelzőjében néha megjelent egy fél centis piros csík, hát evvan :)
úgyhogy nincs vele semmi probléma, mindenki dícséri rajtam kívül :D
nekem az volt az álomtelefon :D lehet annyira akartam, hogy megérdemeltem :D
mondjuk nekem mikor eladtam, több, mint 1,5 éves volt :)

[HTPA]GeeForce 11-25-2007 05:34

Motorola V50
Motorola V368
Motorola K1

Ez a 3 telefonom van. Mindegyik kifogástalanul működik, az összes általam használt funkcíójuk stabilan fut.
Sosincs lefagyás, sosincs probléma.

Engem a Motorola meggyőzött. Azelőtt panasonicom volt, az is csodálatosan stabil volt. És sokáig bírta az akksija!
Úgyhogy ha legközelebb telefont veszek, az vagy panasonic, vagy motorola lesz. :)

viR 11-25-2007 13:06

És mikor melyiket használod? :P

[HTPA]GeeForce 11-25-2007 23:03

Hu de magas labda... Jól feladtad :D Ha erre most válaszotlam volna, akkor az 3 hónap kitiltást vont volna maga után. :D Úgyhogy tartózkodom a válaszadástól.

BimmBimm 12-09-2007 07:52

Most jött el az idő hogy a jóöreg (szószerint az) SonyEricsson T630-omat lecseréljem. :)
Viszont nem igazán vagyok benne a mobil életben így elkélne néhány vélemény mielőtt meveszem. Íme a kiszemelt:
Samsung SGH-E250
http://webshop.t-mobile.hu/shopimage...250_e_ny_b.jpg
http://www.t-mobile.hu/egyeni/vasarl...ulek_488.shtml
Ha van tapasztalatotok ezzel a készülékkel kapcsolatban, vagy hallottatok vmit róla, vagy egész egyszerűen véleményetek van, kérlek osszátok meg velem:) köszi

tdomo 12-09-2007 10:32

Quote:

Originally Posted by bimmbimm (Post 141559)

Ha van tapasztalatotok ezzel a készülékkel kapcsolatban, vagy hallottatok vmit róla, vagy egész egyszerűen véleményetek van, kérlek osszátok meg velem:) köszi

A samsungokkal egy hatalmas problémám van, hogy nem csörögnek és rezegnek egyszerre. Nálam ez már kizáró ok.

[HTPA]GeeForce 12-09-2007 12:01

Elnézést, hogy fel fogom kavarni pár ember lelkivilágát...
De én eddig is elégedett voltam a Panasonic telefonokkal, de ami 2 napja történik, azóta én azt mondom, soha többé nem fogok annyira egy telefont szeretni, mint a Panasonicot.

Röviden ismertetem a tényeket:

Kb 7-8 éve vettem meg életem első telefonját, akkor 32.000 Ft-ért. Egy Panasonic EB-GD30 -ast. 3 évig használtam , meg voltam vele elégedve, de rabul ejtette a szívem egy Motorola telefon. (Motorola V50, az első 'nyitogathatós' telefonok közül való. (talán az első?)
Mivel azzal is meg voltam elégedve, így a 3. vásárlásnál nem tudtam volan dönteni a két márka között, így a sors döntött. Panasonicot nem lehetett már kapni (kb 2-2,5 éve, amikor a mostani telómat - Motorola e398 - vettem.)
De én ezzel a Motorolával is maximálisan elégedett voltam, mindet tud amit kell.

Pár napja viszont betört a kijelzője, de most hétvégén muszáj volt SMS-eznem meg telefonálnom, és azt 'vakon' elég ciki. (Még hívni csak-csak, de a többi..)
Így hát mit volt mit tenni, próba szerencse alapon (Lévén, hogy szombat volt, és semmilyen telefonos bolt nem volt nyitva, amiről tudok), elővettem a 7-8 éves Panasonic GD30-ast, ami kb 5 éve kallódik a szobámban, fiókokban meg polcokon, stb.
5 év után feltettem töltőre, feltöltődött, betettem a SIM kártyát, bekapcsoltam, és voi'la... Tökéltesen máködik, gyors a menüje, minden funkció kíváló, és már több, mint 24 órája be van kapcsolva, de még nem fogyott egység az akkumulátorából....
Nincs több kérdésem. Örökös Panasonic fan lettem. :)

[HTPA]GeeForce 12-09-2007 12:05

Panasonic EB-GD30
http://www.gigatel.hu/phones/0089.jpg

Motorola V50
http://www.bgslevi.cz/images_k/WAAM50S.jpg

Motorola e398
http://dekstop.files.wordpress.com/2...12-05_0909.jpg

Deni 12-09-2007 12:40

Egy kis segítséget kérnék, hátha valaki jobban ért a lovakhoz, mint én :rolleyes:
Van egy csini telefonom egy SonyEricsson S500i. Ilyen szétcsúsztatós gezemice. Addig eljutottam, hogy összecsukott állapotban fel tudom oldani a billentyűzárat. Valaki nem tudja esetleg, hogy összecsukott állapotban, hogy tudom a billenytűzárat visszatenni? Mert pillanatnyilag ez úgy néz ki, hogy feloldom, csinálom rajta amit akarok, aztán a telefont szétcsúsztatom, majd újból össze, h bekapcsoljon a billentyűzár. Az igazat megvallva elég nehezen tudom elhinni, hogy egy ilyen okos kis telefonnál ekkora baklövés csináltak volna, hogy összecsukott állapotban a billentyűzárat csak kikapcsolni lehet, be már nem.
Tehát amíg meg nem cáfolja ezt nekem valaki, addig elhiszem, hogy én vagyok a hülye hozzá :rolleyes:

Toti 12-09-2007 21:18

Quote:

Originally Posted by Deni (Post 141618)
Egy kis segítséget kérnék, hátha valaki jobban ért a lovakhoz, mint én :rolleyes:
Van egy csini telefonom egy SonyEricsson S500i. Ilyen szétcsúsztatós gezemice. Addig eljutottam, hogy összecsukott állapotban fel tudom oldani a billentyűzárat. Valaki nem tudja esetleg, hogy összecsukott állapotban, hogy tudom a billenytűzárat visszatenni? Mert pillanatnyilag ez úgy néz ki, hogy feloldom, csinálom rajta amit akarok, aztán a telefont szétcsúsztatom, majd újból össze, h bekapcsoljon a billentyűzár. Az igazat megvallva elég nehezen tudom elhinni, hogy egy ilyen okos kis telefonnál ekkora baklövés csináltak volna, hogy összecsukott állapotban a billentyűzárat csak kikapcsolni lehet, be már nem.
Tehát amíg meg nem cáfolja ezt nekem valaki, addig elhiszem, hogy én vagyok a hülye hozzá :rolleyes:

Esetleg beállítások menünél egy automata bill zár beállítás? most épp szervízben van a sonym, úgyhogy nem is tudom megnézni neked.:D igaz nem is szétcsúsztatható.

BimmBimm 12-10-2007 09:12

Quote:

Originally Posted by tdomo (Post 141580)
A samsungokkal egy hatalmas problémám van, hogy nem csörögnek és rezegnek egyszerre. Nálam ez már kizáró ok.

Megvettem. Jelentem rezeg és csörög egyszerre!:D

tdomo 12-10-2007 09:31

Quote:

Originally Posted by bimmbimm (Post 142026)
Megvettem. Jelentem rezeg és csörög egyszerre!:D

Nem csak rezeg kettőt és utána csörög? Újítottak a fiúk...:D

BimmBimm 12-10-2007 09:33

Quote:

Originally Posted by tdomo (Post 142028)
Nem csak rezeg kettőt és utána csörög? Újítottak a fiúk...:D

van olyan is, de lehet egyszerre:D:D

Pepa 06-28-2011 10:21

Sziasztok!

Lenne egy nagy kérésem. Van egy régi Samsung SGH x660-asom. Van hozzá adatkábelem is. De nem tudom milyen programot kell letölteni hozzá, hogy a képeket át tudjam rakni PC-re. Néztem a Samsung oldalát, de nem igazodtam el rajta. A segítséget előre is köszönöm.

Pepa

szamóka 06-28-2011 11:26

Elvileg ez jó hozzá.

Pepa 06-28-2011 18:07

Quote:

Originally Posted by szamóka (Post 289523)
Elvileg ez jó hozzá.

Köszönöm, kiderült, hogy a kábel kontakt hibás.

J.Ati 09-22-2011 16:27

Teszkó gazdaságos mobil
 
Talán ez idefér.

http://www.origo.hu/techbazis/mobil/...-tesco-is.html


http://files.mommo.hu/pictures/000/5...326a950b_s.jpg

Sami 12-07-2011 09:32

Van valakinek esetleg vagy használt e már valaha dual sim-es androidos telót? Ha igen, hogy működik? Itt most nem a kínai szarokra gondolok...
Unom már, hogy 2 mobilt hordok magammal, meg ha már vennék újat, akkor egy androidos dual sim-est vennék. Hátha valakinek van tapasztalata e téren...

Ati 12-07-2011 09:37

Quote:

Originally Posted by Sami (Post 295083)
Van valakinek esetleg vagy használt e már valaha dual sim-es androidos telót? Ha igen, hogy működik? Itt most nem a kínai szarokra gondolok...
Unom már, hogy 2 mobilt hordok magammal, meg ha már vennék újat, akkor egy androidos dual sim-est vennék. Hátha valakinek van tapasztalata e téren...

Nincs ilyenem, de pont a napokban láttam róla infót:

http://www.facebook.com/androidklinika

És még Lyoness visszatérítést is kapsz. :D

Ui: Sőt, nem is keveset. 8%, az azt jelenti, hogy hosszútávon visszakaphatod a telefon árának 92%-át. Hmmmmmmmm......... :)

Merengő 12-07-2011 09:39

Quote:

Originally Posted by Sami (Post 295083)
Van valakinek esetleg vagy használt e már valaha dual sim-es androidos telót? Ha igen, hogy működik? Itt most nem a kínai szarokra gondolok...
Unom már, hogy 2 mobilt hordok magammal, meg ha már vennék újat, akkor egy androidos dual sim-est vennék. Hátha valakinek van tapasztalata e téren...

mik az elvárásaid egy telefontól?

Sami 12-07-2011 09:47

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 295084)
Nincs ilyenem, de pont a napokban láttam róla infót:

http://www.facebook.com/androidklinika

És még Lyoness visszatérítést is kapsz. :D

Ui: Sőt, nem is keveset. 8%, az azt jelenti, hogy hosszútávon visszakaphatod a telefon árának 92%-át. Hmmmmmmmm......... :)

Mindjárt nézem...

Sami 12-07-2011 09:51

Quote:

Originally Posted by Merengő (Post 295085)
mik az elvárásaid egy telefontól?

Legfőképpen, hogy egy telót használjak és ne kettőt. De ha már veszek, akkor wifi legyen benne minimum. Na meg már gps is :)
Engem a kamera meg zenelejátszó meg ilyenek nem érdekelnek.

Ati 12-07-2011 09:58

Quote:

Originally Posted by Sami (Post 295087)
Legfőképpen, hogy egy telót használjak és ne kettőt. De ha már veszek, akkor wifi legyen benne minimum. Na meg már gps is :)

Az Androidosokban ilyenek vannak, hacsak nem valami nagyon olcsót veszel. Bár talán azokban is. Aztán győzd majd akksival! :) A Wifi és a GPS is szívja le rendesen... :)


All times are GMT +1. The time now is 03:08.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu