Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Általános beszélgetés Hódítós témákban (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=39)
-   -   Melyik a legbénább faj? (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=564)

Én :D 06-11-2006 21:32

Melyik a legbénább faj?
 
Az is lehetne kérdés,hogy van-e ilyen.


De szerintem az élőhalott.
Mert:
- Nem varázsolhat
- Nem lophat
- Nem érnek semmit a tekercsek

Nem is tűnik fel a sok más előny között.
De ez azért durva :D
Írjatok,szavazzatok!!

Senki 06-11-2006 21:37

asszem a hullára kell tennem a voksom. bár a betegség miatt azt lehet mondani, hogy olyan mint a kutya'keksz', minél nagyobb annál rosszebb belelépni :D

-Fegya- 06-11-2006 21:40

Quote:

Originally Posted by Senki
asszem a hullára kell tennem a voksom. bár a betegség miatt azt lehet mondani, hogy olyan mint a kutya'keksz', minél nagyobb annál rosszebb belelépni :D

Nagyon találó hasonlat! :D
De az is igaz, hogy minél nagyobb, annál könnyebb lealázni.

Senki 06-11-2006 21:47

Quote:

Originally Posted by -Fegya-
De az is igaz, hogy minél nagyobb, annál könnyebb lealázni.

erre már csak gyomorforgatóbb hasonlatot tudok, szóval nem teszem közzé, bár a hullára megint találó, pláne hogy ha azt vesszük, hogy micsoda gusztusos nép az :D:D:D

director 06-11-2006 23:23

hej, de egyhangú ez a szavazás.. vajon miért?:P

Colony 06-12-2006 12:39

Kövezzetek meg, de a számomra a fél-elf a legbénább...mármint a játékstílusban.
Napi 3*4 szer elövöm a készültségem, felfedezek, meg gyilkolászok varikat, rohadt sok pénzem van, de sosem bírtam idegileg tovább az 5. szintnél:rolleyes:
Zöld esemény az már valami:D :D :D
Egyébbként a hulla kapta a szavazást, mert a fenti hülyeségem leszámítva tényleg a legbénább!!!


Ui.: De attól még elöbb leszek hulla mint fél-elf:D

aúú 06-12-2006 13:14

Quote:

Originally Posted by Colony
Kövezzetek meg, de a számomra a fél-elf a legbénább...mármint a játékstílusban.
Napi 3*4 szer elövöm a készültségem, felfedezek, meg gyilkolászok varikat, rohadt sok pénzem van, de sosem bírtam idegileg tovább az 5. szintnél:rolleyes:
Zöld esemény az már valami:D :D :D
Egyébbként a hulla kapta a szavazást, mert a fenti hülyeségem leszámítva tényleg a legbénább!!!


Ui.: De attól még elöbb leszek hulla mint fél-elf:D

Ebből mi következik?
Nem jól építed fel az oridat...:)

Colony 06-12-2006 13:39

Quote:

Originally Posted by aúú
Ebből mi következik?
Nem jól építed fel az oridat...:)

Logikus az érved csak nem értem az összefüggést!
Taníts "mester", hogyan építsek fel egy hadi fél-elfet!:cool:

Ha értelmezed mondani valómat, csak azt akartam mondani, hogy nálam a háttérbe szorulnak a tolvajok. Nekem nagyobb játék élmény nyújt egy sereges fosztás kisebb nyereséggel és zöld eseménnyel, mint valaki "kitekizése" nagyobb haszonnal.
(és tudom, hogy rajtam kívül sok játékos van igy)

aúú 06-12-2006 14:13

Quote:

Originally Posted by Colony
Logikus az érved csak nem értem az összefüggést!
Taníts "mester", hogyan építsek fel egy hadi fél-elfet!:cool:

Ha értelmezed mondani valómat, csak azt akartam mondani, hogy nálam a háttérbe szorulnak a tolvajok. Nekem nagyobb játék élmény nyújt egy sereges fosztás kisebb nyereséggel és zöld eseménnyel, mint valaki "kitekizése" nagyobb haszonnal.
(és tudom, hogy rajtam kívül sok játékos van igy)

Hát, ha ütni akarsz a fél-elffel, akkor eleve nem jó játékot játszol...:D
Amúgy de, tökéletesen értettem, hogy mit írsz, és éppen ezért írtam én is amit... lévén, ha neked nem fexik a tolis játék, akkor minek játszol tolit? Attól meg, hogy te nem tudsz tolissal játszani és sokszor bevernek, nem azt jelenti, hogy béna attól az adott faj... sőt még csak azt sem jelenti, hogy béna játékos vagy, mert mint írtam szimplán lehet, hogy nem éreztél rá, hogy kell vele játszani...

Roland 06-12-2006 17:17

Tényleg a legbénábbb faj az élőhulla!!!!!!

Ati 06-12-2006 17:24

Quote:

Originally Posted by director
hej, de egyhangú ez a szavazás.. vajon miért?:P

Mert nincs olyan, hogy legbénább faj, max olyan, amivel bénán játszik valaki. :D

.Magyar Egyesült Államok. 06-12-2006 17:42

Ki szavazott az emberre?

DearCody 06-12-2006 18:10

Sok-sok játékba a hulla volt a kedvencem, de amikor az első orim indult, akkor rá kellett jönni, h csak 5. szinten jó, de SZVSZ ott eléggé. Ha rendesen felépíted az orit akkor nem lesz érdemes rabolni nyersit, pénzt, de az emberrablás, rengetés...stb az nagyon árt.
Bárhol szerepel a hulla, ált. félmet kelt itt meg az a faj akit bárki piszkálhat büntetlenül. :D
A hódítóban tehát a hulla a legbénább! :(

Ati 06-12-2006 18:12

Quote:

Originally Posted by DearCody
Sok-sok játékba a hulla volt a kedvencem, de amikor az első orim indult, akkor rá kellett jönni, h csak 5. szinten jó, de SZVSZ ott eléggé.

1/A-ban játszottam hullával, gyakorlatilag senki nem mert beütni. Simán top30-ba lehetett vele kerülni. Nagyon topos országot nem lehet belőle csinálni, mert ahhoz már kevés a bónusza, de nagyon jól lehet haladni, nagyon kevés időráfordítással. 5. szinten nem ajánlanám, mert a játék jelentős részéből kimaradsz vele, de fent ideális. Lent meg második országnak tökéletes, ha nem akarsz rengeteg időt rászánni már, mégis haladni akarsz. Teljesen jó kis faj az. :)

.Magyar Egyesült Államok. 06-12-2006 18:27

De hát most nem 1000x jobb az ork hadis?

director 06-12-2006 18:31

Quote:

Originally Posted by Ati
Mert nincs olyan, hogy legbénább faj, max olyan, amivel bénán játszik valaki. :D

de ha egy fajjal az emberek 95%-a bénán játszik, az azért jelent valamit, nem?
és szerintem nem azt jelenti, hogy az emberek hülyék (persze ez is igaz).

monro 06-12-2006 18:34

Quote:

Originally Posted by Ati
1/A-ban játszottam hullával, gyakorlatilag senki nem mert beütni. Simán top30-ba lehetett vele kerülni. Nagyon topos országot nem lehet belőle csinálni, mert ahhoz már kevés a bónusza, de nagyon jól lehet haladni, nagyon kevés időráfordítással. 5. szinten nem ajánlanám, mert a játék jelentős részéből kimaradsz vele, de fent ideális. Lent meg második országnak tökéletes, ha nem akarsz rengeteg időt rászánni már, mégis haladni akarsz. Teljesen jó kis faj az. :)


Te se sokat üthettél sztem vele :)
Persze hogy nem támadják meg sereggel, ki akar 72 körig szívni?

Ati 06-12-2006 18:41

Quote:

Originally Posted by director
de ha egy fajjal az emberek 95%-a bénán játszik, az azért jelent valamit, nem?
és szerintem nem azt jelenti, hogy az emberek hülyék (persze ez is igaz).

Az orkra gondolsz? :)

Ati 06-12-2006 18:43

Quote:

Originally Posted by monro
Te se sokat üthettél sztem vele :)
Persze hogy nem támadják meg sereggel, ki akar 72 körig szívni?

Dehogynem. Amíg nem voltam magasan, teljesen jól lehetett haladni. Fent már nem, mert nem igazán tudott átmenni senkin, szóval top1 ország önerőből nemigen lesz belőle. :D Cserébe nagyon jó kis védelme van, hiszen ahogy írtad, valóban nem sokan akarnak napokat szívni a betegséggel.

Hga csak úgy végig akarnék rohanni, hogy nem foglalkozom semmivel, akkor A-ban tuti a hullát választanám fajnak. Egyedül picit gáz, mert klánban beütik, de ha van melletted a szöviben még 2-3 ember, akkor ezzel sincs gond.

director 06-12-2006 18:57

Quote:

Originally Posted by Ati
Az orkra gondolsz? :)

az orkról beszéltünk? nem. szerinted ott kb 5% játszik normálisan? szerintem nem:)

-Fegya- 06-12-2006 19:00

Quote:

Originally Posted by Ati
Dehogynem. Amíg nem voltam magasan, teljesen jól lehetett haladni. Fent már nem, mert nem igazán tudott átmenni senkin, szóval top1 ország önerőből nemigen lesz belőle. :D Cserébe nagyon jó kis védelme van, hiszen ahogy írtad, valóban nem sokan akarnak napokat szívni a betegséggel.

Hga csak úgy végig akarnék rohanni, hogy nem foglalkozom semmivel, akkor A-ban tuti a hullát választanám fajnak. Egyedül picit gáz, mert klánban beütik, de ha van melletted a szöviben még 2-3 ember, akkor ezzel sincs gond.

Hát én is végigmentem már hullával. 1A-ban semmit sem lehetett vele csinálni, mert nem akadt ország, amelyiket átütött volna. Ha egyedül vagy hullával, akkor símán bevernek klántámadással. Ha nem vagy egyedül, akkor gyenge védelmeddel gyengíted a klán védőerejét. Ráadásul sokan vannak, akik csak szórakozásból felgyújtják a házait. Szerintem teljesen használhatatlan és egyre reménytelenebb 1A-ban továbbjutni vele.
Engem utoljára egy betonelffel kirengettek a top30-ból. Ha egy hulla jut a top30 közelébe, biztos, hogy leégetik

Ati 06-12-2006 19:22

Quote:

Originally Posted by director
az orkról beszéltünk? nem. szerinted ott kb 5% játszik normálisan? szerintem nem:)

lehet, hogy egy 10%-ot is meg mernék kockáztatni azokra, akik tényleg tudnak is játszani az orkkal.

DearCody 06-12-2006 21:11

Quote:

Originally Posted by Ati
Lent meg második országnak tökéletes, ha nem akarsz rengeteg időt rászánni már, mégis haladni akarsz. Teljesen jó kis faj az. :)

Ha nem akarok sok időt ráfordítani, akkor elf. Ha jól fel van építve az ori akkor elég nehéz beütni. És azzal is lehet jól haladni, igaz nem úgy, mint egy hullával.

director 06-12-2006 22:08

Quote:

Originally Posted by Ati
lehet, hogy egy 10%-ot is meg mernék kockáztatni azokra, akik tényleg tudnak is játszani az orkkal.

oké, legyen 10%, velem lehet alkudni:) de még úgy is kétszer könnyebb, nem? és akkor még nem beszéltünk arról, hogy egy jó ork mennyivel erősebb egy jó hullánál..

Ati 06-12-2006 23:18

Quote:

Originally Posted by director
oké, legyen 10%, velem lehet alkudni:) de még úgy is kétszer könnyebb, nem? és akkor még nem beszéltünk arról, hogy egy jó ork mennyivel erősebb egy jó hullánál..

Sokkal nehezebb jó orknak lenni, mint jó hullának. Sokkal erősebb, ez tény, no de rengeteg idő kell hozzá. A hullához nem. Ez a lényege. Ha nem akarsz sok időt fordítani rá, akkor is lehet vele haladni. Első nem leszel. Ne is legyél. Ahhoz foglalkozz az országgal. De egy egyszerű, kevés időt igénylő fajnak teljesen jó. Az ork ennek pont az ellentéte.

director 06-12-2006 23:49

Quote:

Originally Posted by Ati
Sokkal nehezebb jó orknak lenni, mint jó hullának. Sokkal erősebb, ez tény, no de rengeteg idő kell hozzá. A hullához nem. Ez a lényege. Ha nem akarsz sok időt fordítani rá, akkor is lehet vele haladni. Első nem leszel. Ne is legyél. Ahhoz foglalkozz az országgal. De egy egyszerű, kevés időt igénylő fajnak teljesen jó. Az ork ennek pont az ellentéte.

ha kevés időt igénylő fajt akarok, akkor inkább leszek elf.. na mind1, amúgy értem én.. de attól még béna:D

Szemes224 06-13-2006 06:15

Quote:

Originally Posted by Colony
Kövezzetek meg, de a számomra a fél-elf a legbénább...mármint a játékstílusban.
Napi 3*4 szer elövöm a készültségem, felfedezek, meg gyilkolászok varikat, rohadt sok pénzem van, de sosem bírtam idegileg tovább az 5. szintnél:rolleyes:
Zöld esemény az már valami:D :D :D
Egyébbként a hulla kapta a szavazást, mert a fenti hülyeségem leszámítva tényleg a legbénább!!!


Ui.: De attól még elöbb leszek hulla mint fél-elf:D

Azért szívesen bemutatnám neked, hogy milyen "béna" is a fél-elf!:D :D Csak hát arra kell használni amire való.
Én a hullagyalázókhoz csatlakozom.

laziga 06-13-2006 07:27

na ja a hula nyeri a voksomat, de hozzá teszem sokkal nagyobb ki hivás mint az ork. Söt nekem az orkkal még sokk más fajtol is könnyebb játszani az ork nem nehéz és nem rossz faj csak egyesek riogatják vele a népet.
De az kétségtelen hogy a hulla nem csak a legbénább de egy semmire való faj viszont ettöl kihivás azzal nyomni. de tényleg csak elszánt és jó játékosoknak
JA és nyugodt embereknek mert tényleg mndenki a csori hullát b..szlatja:P

Ati 06-13-2006 08:51

Quote:

Originally Posted by director
ha kevés időt igénylő fajt akarok, akkor inkább leszek elf.. na mind1, amúgy értem én.. de attól még béna:D

Az elfnek tanya kell, varik kellenek, tolvajok kellenek... Sokkal több idő kell hozzá, mint egy hullához. :)

Steve 06-13-2006 10:06

Quote:

Originally Posted by laziga
na ja a hula nyeri a voksomat, de hozzá teszem sokkal nagyobb ki hivás mint az ork. Söt nekem az orkkal még sokk más fajtol is könnyebb játszani az ork nem nehéz és nem rossz faj csak egyesek riogatják vele a népet.

Nem rossz de piszok sokat kell vele ütni szal nemárt 4óránként ránézni, és ami ennél is fontosabb hogy egy orkhoz egy nagyon segítőkész szövi is kell...

Phoenix 06-13-2006 10:58

hát én csak ellent tudok mondani annak, amit Colony írt, mert sztem a fél-elf az egyik legjobb faj...gyorsan könnyen, igaz nagy kockázattal lehet vele lóvét keresni :) és ez a kockázat a legjobb az egészben, mert ha letekizel egy mf hadist, abban tényleg nincs élvezet, de ha ezt egy másik tolissal csinálod, akit (ha lehet így fogalmazni) így tanítasz, hogy mégjobb legyen :) és a tolisnak a legrosszabb az, ha (mint általában a legtöbben így vannak vele) úgy van vele, hogy ennél több tolit nem lehet kihozni belőle, és mégis lelopják, akkor a másik csak tudhat még valamit, és ezt megfejteni, és a legjobb tolisnak lenni ezáltal :) (bár ezt mind1ik típusra el lehet mondani)

de a lényeg a lényeg, hogy a fél-elf az egyik, ha nem a legjobb faj...legalábbis az 5ös, 4es meg talán még a 3asa szinten, mert a 2es szinten már nagyon kijön a kajahiány, 1es szinten meg semmilyen tolisnak nem jut babér

Steve 06-13-2006 11:55

Azért mert több tolija van jobb tolis az ori??? Inkább úgy mondanám jobban hegyezett az ori az meg kétélű...

Dragi 06-13-2006 14:54

nem tudom de szerintem aki az embert és a Fél-elfet bejelölte legbénább fajnak az sztem valahol máshol játszik! ugyanis még az ember se olyan rossz pl. Tolvajkodni! :p

Csokibácsi 06-13-2006 16:28

Quote:

Originally Posted by Dragon,Szamár :))
nem tudom de szerintem aki az embert és a Fél-elfet bejelölte legbénább fajnak az sztem valahol máshol játszik! ugyanis még az ember se olyan rossz pl. Tolvajkodni! :p

Ha IRL nézem, akkor tényleg az ember a legbénább faj ;)
Hódban meg a hulla (nyomtam is rá egyet).

director 06-13-2006 18:50

Quote:

Originally Posted by Csokibácsi
Ha IRL nézem, akkor tényleg az ember a legbénább faj ;)
Hódban meg a hulla (nyomtam is rá egyet).

élőben is a hulla a legbénább. elvégre már nem is él;)

Csokibácsi 06-13-2006 19:53

Quote:

Originally Posted by director
élőben is a hulla a legbénább. elvégre már nem is él;)

De az nem faj, hanem állapot :P

director 06-13-2006 21:18

Quote:

Originally Posted by Csokibácsi
De az nem faj, hanem állapot :P

de a halott allapotú hullákról se feledkezz el:)

Senki 06-13-2006 21:19

hullajó... lemerevedek ezektől a haláli poénoktól :D:D:D

Csokibácsi 06-13-2006 22:22

halott halott != élőhalott
:)

.Magyar Egyesült Államok. 06-16-2006 12:48

Az lehet ,hogy az élőhalottal nem kell annyit törődni,meg gyorsabban lehet vele haladni. DE AKKOR IS A HULLA A LEGBÉNÁBB !! ;)


All times are GMT +1. The time now is 20:14.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu