Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Filmek, sorozatok, TV (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=25)
-   -   Keresek egy filmet topic (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=3123)

BeeLord 08-16-2008 20:54

Keresek egy filmet topic
 
Sziasztok!


Nem tudom voltatok-e már hasonló helyzetben, mint én most, de ha netán legközelebb így jártok, itt kérhettek ti is segítséget.:)


Szóval a lényeg, hogy az emlékeim közül előretolakodott egy film. Nem tudom a címét, nem tudom a főszereplő nevét(arcról tudom, melyik színész ő, de ez nem sokat segít), még azt sem tudom, hogy pontosan melyik évben adták ki a filmet. Amerikai gyártmány, annyi tuti. Egy borzasztóan önző és egoista riporterről szól. Elküldik egy kisvárosba őt, egy hölgy kollégáját és egy kamerást, hogy készítsenek felvételt egy helyi ünnepségről. Valami olyasmiről szól az ünnepség, hogy egy mormotát figyel az egész falu az év egy adott napján. Ha a mormota felébred, akkor lesz valami, ha nem, akkor is(talán enyhe tél, vagy jön a tavasz, vagy valami ilyesmi - lényegtelen). Miután túl vannak a nevezetes napon, a fickó lefekszik aludni. Másnap arra ébred, hogy ugyanaz a szám szól a rádióban, mint előző nap reggel(Sonny & Cher - I got you babe). Majd később rájön, hogy ugyanazt a napot éli újra. És újra, és újra... Közben megtanul zongorázni, minden nap más nőt csíp fel, de a kolléganőjét egyszer sem sikerül az ágyig vinnie. Szép lassan megváltozik, és már nem lesz önző és egoista. Végül úgy szabadul meg etől a helyzettől, hogy összejön a csajjal.


Lehet ez így tömény zagyvaságnak tűnik, de nincs valakinek valami ötlete netán? Köszönöm előre is.

Zoli 08-16-2008 22:03

hú ez tök jó filmnek hangzik, sajnos nem ismerem, de ha megvan a végeredmény, megnézem majd :)

puma 08-16-2008 22:17

Quote:

Originally Posted by BeeLord (Post 186970)
Sziasztok!


Nem tudom voltatok-e már hasonló helyzetben, mint én most, de ha netán legközelebb így jártok, itt kérhettek ti is segítséget.:)


Szóval a lényeg, hogy az emlékeim közül előretolakodott egy film. Nem tudom a címét, nem tudom a főszereplő nevét(arcról tudom, melyik színész ő, de ez nem sokat segít), még azt sem tudom, hogy pontosan melyik évben adták ki a filmet. Amerikai gyártmány, annyi tuti. Egy borzasztóan önző és egoista riporterről szól. Elküldik egy kisvárosba őt, egy hölgy kollégáját és egy kamerást, hogy készítsenek felvételt egy helyi ünnepségről. Valami olyasmiről szól az ünnepség, hogy egy mormotát figyel az egész falu az év egy adott napján. Ha a mormota felébred, akkor lesz valami, ha nem, akkor is(talán enyhe tél, vagy jön a tavasz, vagy valami ilyesmi - lényegtelen). Miután túl vannak a nevezetes napon, a fickó lefekszik aludni. Másnap arra ébred, hogy ugyanaz a szám szól a rádióban, mint előző nap reggel(Sonny & Cher - I got you babe). Majd később rájön, hogy ugyanazt a napot éli újra. És újra, és újra... Közben megtanul zongorázni, minden nap más nőt csíp fel, de a kolléganőjét egyszer sem sikerül az ágyig vinnie. Szép lassan megváltozik, és már nem lesz önző és egoista. Végül úgy szabadul meg etől a helyzettől, hogy összejön a csajjal.


Lehet ez így tömény zagyvaságnak tűnik, de nincs valakinek valami ötlete netán? Köszönöm előre is.

http://www.port.hu/pls/fi/films.film...d=-1&i_where=1

sztem ezt keresed:)

Pepa 08-16-2008 22:23

Quote:

Originally Posted by puma (Post 186984)

Jó volt az ajánló, én már ki is jelöltem leszedésre.

puma 08-16-2008 22:30

Quote:

Originally Posted by pepa (Post 186988)
Jó volt az ajánló, én már ki is jelöltem leszedésre.

örülök hogy segélhettem :)

J.Ati 08-16-2008 23:57

Ez a film nekem is nagyon tetszett!
Rengetegszer adták már a tv-ben,nagyon jó kis film szerintem is:)

BeeLord 08-17-2008 01:36

Quote:

Originally Posted by puma (Post 186984)

Köszönöm, ez az.:)

laci 08-21-2008 08:20

Van egy hasonló, "időkiakadásos" film, a címe magyarul "A kizökkent idő", 1993-ból, szerintem ezt is érdemes megnézni.

(Az az érdekes hogy a kettő nagyjából egy időben született, kíváncsi vagyok, hogy létezik két film ennyire hasonló alaptémával, időben ennyire közel egymáshoz.)

J.Ati 08-21-2008 09:45

Quote:

Originally Posted by laci (Post 187640)
Van egy hasonló, "időkiakadásos" film, a címe magyarul "A kizökkent idő", 1993-ból, szerintem ezt is érdemes megnézni.

(Az az érdekes hogy a kettő nagyjából egy időben született, kíváncsi vagyok, hogy létezik két film ennyire hasonló alaptémával, időben ennyire közel egymáshoz.)

Én szeretem az ilyen filmeket,szóval ezt is megkukkantom:)

És ,ha valaki nagyon rákapott ezekre a filmekre,akkor tudok ajánlani egy sorozatot is amiből 1 évad készült és szintén az a lényege,hogy a napok ismétlődnek.
Az amcsi nézőknek nem jött be a film ezért nem is csináltak több évadot belőle.Hát ez van.

Day Break - Időbe zárva


Ezt most találtam:D

Quote:

Originally Posted by Attila(: (Post 178038)

És még megnéztem két sorozatot is,de azoknak nem akartam külön topicot nyitni.
- Day Break: ez egy jó kis sorozat volt,csak sajna több évad nem lesz belőle,mert amcsiban nem jött be a nézőknek. Hasonló ez a sorozat az „Idétlen időkig” című filmhez,ami szintén jó film.
A lényeg,hogy a rendőr csávónak 1 napja mindig elölről kezdődik.
A megoldást kell megtalálnia…

Itt még az Idétlen időkigről is szót ejtek:D
Mik vannak:)

Valezius 08-21-2008 12:35

Quote:

Originally Posted by laci (Post 187640)
Van egy hasonló, "időkiakadásos" film, a címe magyarul "A kizökkent idő", 1993-ból, szerintem ezt is érdemes megnézni.

(Az az érdekes hogy a kettő nagyjából egy időben született, kíváncsi vagyok, hogy létezik két film ennyire hasonló alaptémával, időben ennyire közel egymáshoz.)

Igen van: Armageddon és Deep impact

Grabi 08-26-2008 12:47

keresek egy filmet: amr. zenés drámaként lett kiírva, de inkább táncos filmnek mondanám.
fiatal feketék utcai táncban (erre van egy szó, de most nem jut eszembe) versenyeznek, aminek hiphop az alapja. a verseny lényege, hogy egyszer egyik csapat táncol, másszor a másik.
szokásos csapaton belüli dráma egy lányért, szülő elvesztése...szokásos amerikai drámajelenetekkel :)

Remedy 08-26-2008 13:37

Quote:

Originally Posted by Hüpike (Post 188252)
keresek egy filmet: amr. zenés drámaként lett kiírva, de inkább táncos filmnek mondanám.
fiatal feketék utcai táncban (erre van egy szó, de most nem jut eszembe) versenyeznek, aminek hiphop az alapja. a verseny lényege, hogy egyszer egyik csapat táncol, másszor a másik.
szokásos csapaton belüli dráma egy lányért, szülő elvesztése...szokásos amerikai drámajelenetekkel :)

Tipp:
http://www.port.hu/pls/fi/films.film..._film_id=72121

Grabi 08-26-2008 13:47

igen ez az, köszönöm szépen.

Deni 08-26-2008 17:38

Én meg úgy keresek filmet, hogy tudom mit keresek, csak éppen sehol nem találom :(
nincs meg valakinek véletlenül?

The Mighty - Az óriás

mondjuk aki ezt vígjátéknak írta a port.hu-n, azt is jól fejbe kellene csak csapkodni..

Arden 08-26-2008 17:42

csatlakozva denihez:

én A Hetedik Tekercs c. filmet keresem vmilyen digitális formában.

Pepa 09-08-2008 20:50

Keresed egy filmre vett rockoperát.

Címe:Veled, Uram.

Ez a z István, a király folytatása. Eddig sehol se találtam és a dvd-k is megszüntek a boltokból.

BeeLord 09-13-2008 09:18

Quote:

Originally Posted by pepa (Post 190069)
Keresed egy filmre vett rockoperát.

Címe:Veled, Uram.

Ez a z István, a király folytatása. Eddig sehol se találtam és a dvd-k is megszüntek a boltokból.

Nem tudom aktuális-e még, de netről olcsóért meg lehet rendelni itt.

BeeLord 09-13-2008 09:23

Illetve lesz ma egy film az RTL Klubbon 23:35-ös kezdettel. A címe Eszeveszett Bokszoló. Tavaly már egyszer leadták és iszonyat jót rötyögtem rajta.

Azt szeretném kérdezni, vagy inkább kérni, hogy valaki nem venné-e fel? Nehéz beszerezni és régóta keresem, de nekem nincs meg a szükséges technikai hátterem a felvételhez.

Grabi 09-13-2008 11:14

látom nem csak én vagyok olyan hülye, hogy többször nézek meg egy filmet és ugyanúgy röhögök rajta mindannyiszor :)

Grabi 09-22-2008 16:49

eheti feladványunk következik:

a film a következő: vh előtt középsuli. nagy a rasszizmus, most vezették be, hogy feketék is járhatnak a suliba. a feketék a focicsapatba is csatlakoznának, de ennek sok játékos nem örül. edzőnek (denzel washington) is feketét hoznak, aki kőkemény szigorral eltünteti a legnagyobb rasszistába a gyűlöletet egy hét edzőtábor alatt. persze ezután sorba nyeri a csapat a meccseket.
azonban a városban továbbra sem nézik jó szemmel a feketéket.

mi a címe? letölteném.

Grabi 09-22-2008 16:52

lassúak voltatok drágáim: Remember the Titans

Dragi 09-22-2008 16:54

Quote:

Originally Posted by Hüpike (Post 191560)
lassúak voltatok drágáim: Remember the Titans

Bocs hogy nem tudtam/tudtunk 3 percen belül válaszolni :) Tényleg ne haragudj Mester :)

Grabi 09-22-2008 16:58

Quote:

Originally Posted by Dragon,Szamár :)) (Post 191561)
Bocs hogy nem tudtam/tudtunk 3 percen belül válaszolni :) Tényleg ne haragudj Mester :)

igazából nem értem mi tartott eddig...furcsállom is :)

Dragi 09-22-2008 16:59

Quote:

Originally Posted by Hüpike (Post 191562)
igazából nem értem mi tartott eddig...furcsállom is :)

jah amúgy tudod melyik ? Remember the Titans :p:p:p

Remedy 09-22-2008 17:02

Quote:

Originally Posted by Hüpike (Post 191560)
lassúak voltatok drágáim: Remember the Titans

Jo film amugy... :)

[HTPA]GeeForce 09-22-2008 17:20

A Naqoyqatsi című filmet szeretném megszerezni DVD-n.

Időlegesen a letöltés is megteszi, de szeretném megvenni. A trilógia első 2 része megvan egy DVD set-ben, és illene a 3. részt is odatenni melléjük a polcra.

Kerestem a pécsi boltokban meg mindenfelé, esetek 99%-ában nem is hallottak róla. :( Feladtam. :(

Viszont most készülődök, megyek el itthonról. Ha valakinek van infója, plz jelezze, akár PM-ben is. Köszönöm előre is.

WillChi 09-22-2008 19:54

Quote:

Originally Posted by [HTPA]GeeForce (Post 191567)
A Naqoyqatsi című filmet szeretném megszerezni DVD-n.

Időlegesen a letöltés is megteszi, de szeretném megvenni. A trilógia első 2 része megvan egy DVD set-ben, és illene a 3. részt is odatenni melléjük a polcra.

Kerestem a pécsi boltokban meg mindenfelé, esetek 99%-ában nem is hallottak róla. :( Feladtam. :(

Viszont most készülődök, megyek el itthonról. Ha valakinek van infója, plz jelezze, akár PM-ben is. Köszönöm előre is.

http://www.fo.hu/hu/film/egyeb_film/naqoyqatsi_dvd_

Pepa 10-11-2008 16:13

Keresnék egy sorozatot:

Párizsban játszódik és egy család életét mutatja be. Az apa szappanopera író, az anya nem tudom mi. Náluk lakik valamilyen női rokon (Justin) és egy nagyon szöszi kis csaj ( azt hiszen Anette), aki szerelmes a férjbe. Néha jönnek az ausztrál ikrek is oda lakni. Ifjúsági sorozat.

none 10-11-2008 16:41

Quote:

Originally Posted by pepa (Post 193328)
Keresnék egy sorozatot:

Párizsban játszódik és egy család életét mutatja be. Az apa szappanopera író, az anya nem tudom mi. Náluk lakik valamilyen női rokon (Justin) és egy nagyon szöszi kis csaj ( azt hiszen Anette), aki szerelmes a férjbe. Néha jönnek az ausztrál ikrek is oda lakni. Ifjúsági sorozat.

volt 1 olyan sorozat, hogy Az első csók(azt hiszem) nem tudom ez az, vagy nem, de a nevek onnan beugrottak meg a Párizs is stimmel.. bár alapvetően más nem rémlik belőle:) ha nem ez az, akkor bocsi:)

vityu 10-11-2008 17:21

Quote:

Originally Posted by none (Post 193334)
volt 1 olyan sorozat, hogy Az első csók(azt hiszem) nem tudom ez az, vagy nem, de a nevek onnan beugrottak meg a Párizs is stimmel.. bár alapvetően más nem rémlik belőle:) ha nem ez az, akkor bocsi:)

Az lesz szerintem is. Nekem is beugrott, csak a címe nem. hogy én azt mennyire nem szerettem... :rolleyes:

Pepa 10-11-2008 17:52

Igen, az az. Nekem anno tetszett.

none 10-11-2008 18:20

volt valami olyasmi film, hogy csóka átlagos életet élt, aztán egyik nap beszélt valakivel, és másnapra eltűnt a multja.. ahol lakott nem is ismerték, a barátai se ismerték meg.. kb ennyire emlékszem belőle, de érdekelne mi lehetett az..:)

Pepa 10-11-2008 19:15

Keresnék még egy filmet. Jet Li játszik benne ( ha jól tudom). Arról szól, hogy van 132 ( vagy mennyi) párhuzamos világ, de a világok nem tudnak egymásról és minden világban megvan minden ember megfelelője. Linek sikerül az egyik világból a másikba mennie, ahol megöli saját magát és ezáltal hatalomra tesz szert. És így megy tovább a világokban. Valamilyen szervezet, akik a világok közti átkerüléseket felügyeli, felkéri az egyik Li-t, hogy állítja meg saját magát ha ideér.

Remedy 10-11-2008 19:21

Quote:

Originally Posted by pepa (Post 193350)
Keresnék még egy filmet. Jet Li játszik benne ( ha jól tudom). Arról szól, hogy van 132 ( vagy mennyi) párhuzamos világ, de a világok nem tudnak egymásról és minden világban megvan minden ember megfelelője. Linek sikerül az egyik világból a másikba mennie, ahol megöli saját magát és ezáltal hatalomra tesz szert. És így megy tovább a világokban. Valamilyen szervezet, akik a világok közti átkerüléseket felügyeli, felkéri az egyik Li-t, hogy állítja meg saját magát ha ideér.

The One.

http://www.imdb.com/title/tt0267804/

Pepa 10-11-2008 19:24

Köszönöm! :)

Valezius 10-15-2008 14:24

Ha valaki ráismer, akkor szóljon.

Van valami srác, aki éppen telfonál, aztán bumm villámcsapás és letöltődik az agyába valami adatállomány (talán maga az internet)

Asszem ez is abban van, de lehet keverem valami mással:
Van valami tudás verseny, 4-4fős csapatokkal. Az ellenfél csapatában ott van a gonosz zsenigyerek. Míg főhősünk csapata belőle és a 3barátjából áll. Főhősünk persze háttérbe szorítja a másik 3-at, amiért ők megharagudnak rá, szétesik a csapat.
Összesen egyszer válaszol rosszul egy kérdésre, mivel volt egy elírás a neten. Ezzel bukott le a zsenigyerek előtt.

A végén asszem elveszti a képességét, de csapatként mégis győznek.

vityu 10-15-2008 17:21

Quote:

Originally Posted by Valezius (Post 193758)
Ha valaki ráismer, akkor szóljon.

Van valami srác, aki éppen telfonál, aztán bumm villámcsapás és letöltődik az agyába valami adatállomány (talán maga az internet)

Asszem ez is abban van, de lehet keverem valami mással:
Van valami tudás verseny, 4-4fős csapatokkal. Az ellenfél csapatában ott van a gonosz zsenigyerek. Míg főhősünk csapata belőle és a 3barátjából áll. Főhősünk persze háttérbe szorítja a másik 3-at, amiért ők megharagudnak rá, szétesik a csapat.
Összesen egyszer válaszol rosszul egy kérdésre, mivel volt egy elírás a neten. Ezzel bukott le a zsenigyerek előtt.

A végén asszem elveszti a képességét, de csapatként mégis győznek.


http://www.imdb.com/title/tt0112709/ Komputer teniszcipőben

Valezius 10-15-2008 21:34

Quote:

Originally Posted by vityu (Post 193774)
http://www.imdb.com/title/tt0112709/ Komputer teniszcipőben

wow kössz :)

BeeLord 12-23-2008 16:15

December 25-én az RTL Klub adja a Michael c. filmet 22:35-től. Sajna nincs meg a megfelelő technikai hátterem, így csak kuncsorogni tudok. Olyan kérdésem, illetőleg kérésem lenne, hogy egy jólelkű messiás nem venné-e fel nekem?

Segítsetek kérlek, mert már régóta szeretném megszerezni ezt a filmet.:o

Redback 12-23-2008 16:30

Quote:

Originally Posted by BeeLord (Post 200131)
December 25-én az RTL Klub adja a Michael c. filmet 22:35-től. Sajna nincs meg a megfelelő technikai hátterem, így csak kuncsorogni tudok. Olyan kérdésem, illetőleg kérésem lenne, hogy egy jólelkű messiás nem venné-e fel nekem?

Segítsetek kérlek, mert már régóta szeretném megszerezni ezt a filmet.:o

Én felvveszem neked T-homeos boxxal, de arról sajna nem tudom lementeni, így sokra nem mennénk vele :(


All times are GMT +1. The time now is 12:50.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu