Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Általános beszélgetés Hódítós témákban (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=39)
-   -   A 2009-es év legjobb Hódítósa (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=3388)

Ati 03-01-2009 12:25

A 2009-es év legjobb Hódítósa
 
A 2009-es év legjobb Hódítósa

Ezennel meghirdetjük a 2009-es év legjobb Hódítósa című párbajsorozatot.

A párbajsorozat célja, hogy rövidebb-hosszabb párbajok segítségével kiválasztásra kerüljön az az ember, aki a 2009-es évben a sorozat párbajain való részvétele alapján a legjobb játékosnak bizonyul.

A párbaj 9 fordulóból fog állni:

1. forduló: 1 órás párbaj
2. forduló: 2 órás párbaj
3. forduló: 3 órás párbaj
4. forduló: 4 órás párbaj
5. forduló: 5 órás párbaj
6. forduló: 4 órás párbaj
7. forduló: 3 órás párbaj
8. forduló: 2 órás párbaj
9. forduló: 1 órás párbaj

Minden fordulón belül öt párbaj is lesz, különböző időpontokban, hogy az is részt vehessen, aki csak hétköznap ér rá, az is, aki csak hétvégén, az is, aki csak nappal, az is aki csak este, és az is, akinek valamelyik időpont esetleg nem jó. (Egy párbaj hétköznap délelőtt, egy hétköznap este, egy hétvégén délután, egy hétvégén este, és egy valamikor véletlenszerű időpontban kerül megrendezésre.)

Az adott fordulóban egy ember több párbajon is részt vehet, ilyenkor a legjobb eredménye fog számítani.

Időbelileg a párbajsorozat kb ősz végéig fog elhúzódni, megfelelő érdeklődés esetén.

A párbajok anonym párbajok lesznek, alap 200 hektáros országgal, szabadon választható fajjal és személyiséggel. Az izgalmak fokozása érdekében a felfedezés tiltva lesz, az építkezés 3/2 körös, a katonaképzés szintén 3/2 körös, a tekercsírás 3 körös lesz.

A párbajba bárki bármikor bekapcsolódhat, külön nevezés nem szükséges, és az összes fordulóban való részvétel sem szükséges (bár a legjobb eredményt nyilván csak így lehet elérni).

A párbajok 16 főses lesznek (érdeklődés hiányában ez csökkentve lesz!), a jelentkezők elfogadása jelentkezési sorrendben történik. Részvételi arány függvényében kivételt képezhetnek azok az országok, akik az adott fordulóban már részt vettek, ebben az esetben ők a sor végére kerülnek, azok mögé, akik az adott fordulóban még nem játszottak.

Fenntartjuk a jogot, hogy bármely ország jelentkezését elutasítsuk, indoklási kötelezettség nélkül.

A párbaj pontozása:

Első helyezett: 5 pont
Második helyezett: 4 pont
Harmadik helyezett: 3 pont
Negyedik helyezett: 2 pont
Ötödik helyezett: 1 pont

Ha valaki egy fordulón belül több párbajon is indul, akkor a legjobb eredménye számít.

A pontokat az ORSZÁGOK gyűjtik, nem az emberek, tehát célszerű mindig UGYANAZZAL az országgal indulni.

Fenntartjuk a jogot, hogy a párbajsorozatból kizárjuk azokat az embereket, akik egy fordulón belül több országgal is részt vesznek a párbajokon.

A párbaj végén pontegyenlőség esetén a sorrend eldöntésénél figyelembe vesszük az egyes fordulókon elért átlageredményeket is, nemcsak a legjobb eredményeket. Ha ezek után is pontegyenlőség van, akkor egy utolsó párbaj dönt az eredményről. Ha az érintett emberek 3 felajánlott időpontból nem tudnak egy mindenki számára elfogadhatót választani, akkor egy általam fixen meghatározott időpontban kerül a végső párbaj megrendezésre, és ennek eredménye lesz a döntő.

A párbajok szervezése Horland (#1) országgal történik, az ország a párbajok során jelen lesz, de az értékeléskor eredménye nem számít.

A párbajsorozatrara külön nevezési díj nincs, de az egyes fordulókon való részvétel nevezési díja minden résztvevőtől levonásra kerül.

Az egyes párbajokon a szokásos nyereményeket minden nyertes megkapja.

A fődíj ezen felül egy játékon kívüli, "A 2009-es év legjobb Hódítósa" kupa. Ez a kupa csak megfelelő érdeklődés esetén fog átadásra kerülni. (Ha 5 ember vesz részt az egész párbajsorozaton, akkor értelmetlen.)

-------------------------------

Kérdések, észrevételek jöhetnek ide, ebbe a témába. :)

Grabi 03-01-2009 15:18

a címről furcsállva néztem volna rád ati, hogy hogy találhatsz ki ilyet, de aztán láttam, hogy csak a cím félreérthető, mert más képességek és ismeretek szükségesek a hódítóhoz, mint a hódítóban lévő párbajhoz.

Ati 03-01-2009 15:28

Quote:

Originally Posted by Grabi (Post 204490)
a címről furcsállva néztem volna rád ati, hogy hogy találhatsz ki ilyet, de aztán láttam, hogy csak a cím félreérthető, mert más képességek és ismeretek szükségesek a hódítóhoz, mint a hódítóban lévő párbajhoz.

Általánosságban nem mérhető, hogy ki a "legjobb", hiszen rengeteg tényező van, kinek mi a fontos. Az, hogy 1/A-ban első legyen? Vagy minél több személyisége legyen? Vagy minél több pénze legyen? Vagy minél több tartaléka legyen? Vagy minél több varázslója legyen? Vagy minél jobban uralja a saját csoportjának piacát? Vagy minél tovább megőrizze a csoportjában az első helyet? Vagy minél hamarabb elérje azt?

A párbajok azonban egy összemérhető, és főként következetes terepet biztosítanak, egy teljesen egységes mérési lehetőséggel.

Grabi 03-01-2009 15:43

látom, ami a petiknél 3 mondat, az az atiknál 6. de akkor miért ez a téma címe? miért nem 2009-es év legjobb párbaj játékosa?

Remedy 03-01-2009 16:02

Quote:

Originally Posted by Grabi (Post 204493)
látom, ami a petiknél 3 mondat, az az atiknál 6. de akkor miért ez a téma címe? miért nem 2009-es év legjobb párbaj játékosa?

Ezzel egyetertek, en is furcsan neztem, hogy mi van. Amugy nem egyseges a merce, Ati, mert fugg pl a mezonytol is. :)

Ettol fuggetlen, nem mondom, hogy rossz jatekos, aki kepes megnyerni egy parbajt...

De ez kb olyan, mint a franciasakk. Komoly sakkozok nem nagyon foglalkoznak vele, egy szuk reteg belemelyed, es jol jatszik, de igazabol ha barmelyik nagymester raszanna par orat, siman kiemelkedo jatekos lehetne. Megis, aki jo ebben a sakk-valtozatban, nem mondjak ra, hogy o a legjobb sakkozo, mivel kb annyi koze van ennek a sakkhoz, mint a parbajnak a normalis jatekhoz. :)


Ezzel effektive azt mondom, hogy egy viszonylag tapasztalt es ezzel foglalkozo parbaj jatekos siman erthet el nagyon jo eredmenyeket parbajban, kozben meg peppe verik a hoditoban. Valamint ha a sok jo jatekos venne a faradtsagot, hogy foglalkozzon a parbajjal, siman jok lennenek ott is.

Szoval egyetertek grabival, nem tetszik az elnevezes. :)

(Azert persze tisztelem azokat, akik parbajokat nyernek, felreertes ne essek) :)

Ati 03-01-2009 16:03

Mindenkinek rengeteg ideje van még, hogy kiismerje a párbajokat a cím elnyerése érdekében. :)

Tsobi 03-01-2009 16:12

Quote:

A párbajra külön nevezési díj nincs, de az egyes fordulókon való részvétel nevezési díja minden résztvevőtől levonásra kerül.
Én csak ezt a részét nem értem a dolognak. Valaki elmagyarázná?

Remedy 03-01-2009 16:19

Quote:

Originally Posted by Tsobi (Post 204497)
Én csak ezt a részét nem értem a dolognak. Valaki elmagyarázná?

Aha. Nem kell semmit kulon fizetned, hogy reszt vehess ezen a parbajsorozaton, csak a szokasos nevezesi dijat, amit egy sima parbajon is kellene. :)

Tsobi 03-01-2009 16:22

Quote:

Originally Posted by Remedy (Post 204500)
Aha. Nem kell semmit kulon fizetned, hogy reszt vehess ezen a parbajsorozaton, csak a szokasos nevezesi dijat, amit egy sima parbajon is kellene. :)

Köszi,Remy :)

Pool 03-01-2009 19:27

Lehetne a fordulókbeli 5 párbajokból vmelyik este 21 vagy 22 órás kezdéssel?
Mert szeretnék indulni, de csak olyankor tudnám megoldani...
A hétköznap vagy hétvége már nem tényező, csak az időpont...

Ati 03-01-2009 20:12

Quote:

Originally Posted by LiverPool (Post 204510)
Lehetne a fordulókbeli 5 párbajokból vmelyik este 21 vagy 22 órás kezdéssel?
Mert szeretnék indulni, de csak olyankor tudnám megoldani...
A hétköznap vagy hétvége már nem tényező, csak az időpont...

Ez elég extrém időpont, csak akkor oldható meg, ha elfogadható számú jelentkező lenne egy ilyen időpontra. Ha egyedül játszol, akkor az úgy nem sokat ér. :)

De egy 4-5 órás párbajnál már eleve esélytelennek tartom, hogy este 10-kor kezdődjön... Hajnali 3-ig tartana.

Pool 03-01-2009 20:38

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 204515)
Ez elég extrém időpont, csak akkor oldható meg, ha elfogadható számú jelentkező lenne egy ilyen időpontra. Ha egyedül játszol, akkor az úgy nem sokat ér. :)

De egy 4-5 órás párbajnál már eleve esélytelennek tartom, hogy este 10-kor kezdődjön... Hajnali 3-ig tartana.

Akkor egy szombat vagy vasárnap délelőtt? 9-10 körül?

Ati 03-01-2009 20:41

Quote:

Originally Posted by LiverPool (Post 204519)
Akkor egy szombat vagy vasárnap délelőtt? 9-10 körül?

Az sokkal esélyesebb lehet, meglátjuk, hogy hány embert érdekel ez az időpont.

J.Ati 03-01-2009 20:44

Nekem az éjjel lenne a legjobb;):D

Pool 03-01-2009 20:49

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 204520)
Az sokkal esélyesebb lehet, meglátjuk, hogy hány embert érdekel ez az időpont.

Esetleg hírdess oda párbajt és kiderül
A vasárnap délelőttök sztem elég unalmasak, várni az ebédre stb., jól jön egy kis párbaj :)

Ati 03-01-2009 20:51

Quote:

Originally Posted by LiverPool (Post 204522)
Esetleg hírdess oda párbajt és kiderül

Én is így gondoltam. :)

Ati 03-02-2009 10:53

Aki jelentkezett, az ne feledje, hogy ma este lesz az első forduló első párbaja.

Aki nem jelentkezett, annak még nem késő. :)

Pool 03-02-2009 12:34

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 204563)
Aki jelentkezett, az ne feledje, hogy ma este lesz az első forduló első párbaja.

Aki nem jelentkezett, annak még nem késő. :)

én várom a vasárnap délelőtti időpontot :)

Ati 03-02-2009 12:39

Quote:

Originally Posted by LiverPool (Post 204576)
én várom a vasárnap délelőtti időpontot :)

Egyelőre a ma estivel foglalkozzunk. :) Hol van még a vasárnap... :P

Harcosok 03-02-2009 12:59

Vasárnap reggel 10ig nekem is jó a párbaj tehát már minimum 2ember:)

Aztán érdekelne pár dolog:
Itt van e lehetőség pl arra,hogy normál játékban 2 különböző orival játszó 2db ember vigyen 1db országot közösen a párbajon?:) (lényeg,hogy párbajon 1ori de 2ember,ezzel növelve az esélyt,hogy minden párbajon ott legyen az az ori)

Egy ilyen 5ös csomag mennyi idő alatt menne le 1-2hét?

A véletlen időpontnál esélyesek-e az olyan időpontok,mint pl hajnal 4-5között amikor minimális számú érdeklődő van?
Vagy olyan időpontokra esne ez a véletlen amikor amúgy is sok érdeklődő van?

Ati 03-02-2009 13:19

Quote:

Originally Posted by Harcosok (Post 204578)
Itt van e lehetőség pl arra,hogy normál játékban 2 különböző orival játszó 2db ember vigyen 1db országot közösen a párbajon?:) (lényeg,hogy párbajon 1ori de 2ember,ezzel növelve az esélyt,hogy minden párbajon ott legyen az az ori)

Mindenki csak a saját országával vehet részt. Ha egy országról kiderül, hogy más viszi, mint a normál játékbeli gazdája, akkor kizárásra kerül. Úgy érzem, hogy ez annyira evidens, hogy kár külön leírni.

Quote:

Originally Posted by Harcosok (Post 204578)
Egy ilyen 5ös csomag mennyi idő alatt menne le 1-2hét?

Inkább 2-3 hét.

Quote:

Originally Posted by Harcosok (Post 204578)
A véletlen időpontnál esélyesek-e az olyan időpontok,mint pl hajnal 4-5között amikor minimális számú érdeklődő van?
Vagy olyan időpontokra esne ez a véletlen amikor amúgy is sok érdeklődő van?

Nem esélyesek ezek az időpontok. Csak olyanok, amikor összejön legalább 5 játékos. 5 KÜLÖNBÖZŐ játékos, mielőtt felteszi valaki a kérdést, hogy ha valaki 3 országgal jelentkezik, akkor az jó-e... :) Ez az eredeti kiírásban is szerepel, hogy egy ember csak egy országgal vehet részt az egész FORDULÓBAN, tehát ha ma játszol X országgal, akkor a hétvégén nem játszhatsz Y országgal, csakis X-szel. A következő fordulóban ugyan játszhatsz Y-nal (és csak azzal), de ezzel csökkennek az esélyeid.

Harcosok 03-02-2009 13:30

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 204580)
Mindenki csak a saját országával vehet részt. Ha egy országról kiderül, hogy más viszi, mint a normál játékbeli gazdája, akkor kizárásra kerül. Úgy érzem, hogy ez annyira evidens, hogy kár külön leírni.



Hát ez peches . Tudom bonyolult eset vagyok de lenne még 1 kérdésem:)
Tegyük fel: Van a kapcsolt láncon 1 anarhista ori. Oda ugye beléphet bárki így gyakorlatilag mondhatjuk,hogy azt az anaros orit viszi más is?:)
És ha viszi 2ember azt az 1ori a kapcsolt láncból akkor gyakorlatilag már a gond megoldva?(mire elküldtem rájöttem,hogy ez megint nem okés de azért a válaszod érdekel)

Hogy ne kelljen még egyet írnom:
Ha a kapcsolt lánc sem adott csak 1 db anarhista ori akkor már ugye egyéb gond csak nincs arra,hogy vigye az az orit a párbajon több játékos???:D

vityu 03-02-2009 13:32

Quote:

Originally Posted by Harcosok (Post 204583)
Hát ez peches . Tudom bonyolult eset vagyok de lenne még 1 kérdésem:)
Tegyük fel: Van a kapcsolt láncon 1 anarhista ori. Oda ugye beléphet bárki így gyakorlatilag mondhatjuk,hogy azt az anaros orit viszi más is?:)
És ha viszi 2ember azt az 1ori a kapcsolt láncból akkor gyakorlatilag már a gond megoldva?(mire elküldtem rájöttem,hogy ez megint nem okés de azért a válaszod érdekel)

Hogy ne kelljen még egyet írnom:
Ha a kapcsolt lánc sem adott csak 1 db anarhista ori akkor már ugye egyéb gond csak nincs arra,hogy vigye az az orit a párbajon több játékos???:D

Addig kérdezősködsz, míg eggyel sem indulhatsz egyedül sem! :p

Ati 03-02-2009 13:41

Quote:

Originally Posted by Harcosok (Post 204583)
Hát ez peches .

Nem tudom mi a peches ezen. Nem az a kiírás, hogy a legjobb Hódítós párosa, és nem is az, hogy a legjobb Hódítós lakótelepe. Hanem a legjobb Hódítósa. Egyes szám. Egy személy.

Quote:

Originally Posted by Harcosok (Post 204583)
Tegyük fel: Van a kapcsolt láncon 1 anarhista ori. Oda ugye beléphet bárki így gyakorlatilag mondhatjuk,hogy azt az anaros orit viszi más is?:)

Attól, hogy egy ország anarchista csoportban van, nem léphet be oda bárki. Csak az, aki ismeri az ország belépési adatait. Ennek az embernek minden tettéért teljes felelősséggel tartozol, mintha azt saját magad tennéd.

Quote:

Originally Posted by Harcosok (Post 204583)
És ha viszi 2ember azt az 1ori a kapcsolt láncból akkor gyakorlatilag már a gond megoldva?(mire elküldtem rájöttem,hogy ez megint nem okés de azért a válaszod érdekel)

Kérlek, hogy ne variálj. Egy országot egy ember vihet. Nem 2, nem 3, nem 4, és nem is több. Ha problémát okoz, hogy egyedül vigyél egy országot, akkor kérlek, hogy ne is gondolkozz azon, hogy részt vegyél-e a poárbajsorozaton, mert az a válaszom, hogy nem.

Harcosok 03-02-2009 13:51

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 204585)
Nem tudom mi a peches ezen. Nem az a kiírás, hogy a legjobb Hódítós párosa, és nem is az, hogy a legjobb Hódítós lakótelepe. Hanem a legjobb Hódítósa. Egyes szám. Egy személy.



Attól, hogy egy ország anarchista csoportban van, nem léphet be oda bárki. Csak az, aki ismeri az ország belépési adatait. Ennek az embernek minden tettéért teljes felelősséggel tartozol, mintha azt saját magad tennéd.



Kérlek, hogy ne variálj. Egy országot egy ember vihet. Nem 2, nem 3, nem 4, és nem is több. Ha problémát okoz, hogy egyedül vigyél egy országot, akkor kérlek, hogy ne is gondolkozz azon, hogy részt vegyél-e a poárbajsorozaton, mert az a válaszom, hogy nem.

Hát igen :) Bár olyan dolgot megtiltani amit gyakorlatilag nem túl nagy valószínűséggel tudsz kiszűrni szerintem nem túl jó dolog.
Így megismerve a szabályokat betartom őket de szerintem nincs semmi furcsa abba,hogy ha 1orinak 2tulaja is van(anarba lehetséges)akkor annak az orinak mind2 tulajdonosa résztvehet:)
De ha te így érzed,hogy betartatsz egy olyan szabályt ahol megkülönböztetni nem tudod a 2ip-t vagy 2 a embert hát akkor indulok a normálos orimmal egyedül:P

Ati 03-02-2009 13:54

Quote:

Originally Posted by Harcosok (Post 204586)
nincs semmi furcsa abba,hogy ha 1orinak 2tulaja is van

Egy országnak egy tulaja van. Normálban is, és anarchban is.

Harcosok 03-02-2009 13:56

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 204587)
Egy országnak egy tulaja van. Normálban is, és anarchban is.

Formaságok...

Ati 03-02-2009 13:58

Quote:

Originally Posted by Harcosok (Post 204588)
Formaságok...

Azok a fránya törvények is csak formaságok, mégis lecsuknak, ha megszeged őket.

Nem vagyok benne biztos, hogy ezzel a hozzáállással szívesen látlak a párbajokon, vagy egyáltalán a játékban...

Ati 03-02-2009 14:05

Tsobi, lehet nyugodtan lepontozni a válaszomat, de azt gondolom, hogy ez a párbajsorozat azért lett meghirdetve, sokak kívánságára, hogy egy jót szórakozzanak és jót játsszanak a résztvevők. Nem azért, hogy a legelső forduló előtt már a kiskapukat keressen valaki, hogy hogyan tudná elintézni, hogy más játsszon helyette, és mégis a végén ő legyen a győztes. Senkinek nem tesz jót, ha olyan ellenféllel játszik, akit nem maga a játék érdekel, hanem a szabályok kikerülése. Ezért kár jelentkezni.

Tsobi 03-02-2009 14:15

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 204590)
Tsobi, lehet nyugodtan lepontozni a válaszomat, de azt gondolom, hogy ez a párbajsorozat azért lett meghirdetve, sokak kívánságára, hogy egy jót szórakozzanak és jót játsszanak a résztvevők. Nem azért, hogy a legelső forduló előtt már a kiskapukat keressen valaki, hogy hogyan tudná elintézni, hogy más játsszon helyette, és mégis a végén ő legyen a győztes. Senkinek nem tesz jót, ha olyan ellenféllel játszik, akit nem maga a játék érdekel, hanem a szabályok kikerülése. Ezért kár jelentkezni.

Köszönöm a lehetőséget..:rolleyes:

Ha én a testvéremmel vagy a nejemmel közösen viszek egy országot,mert egy háztartásban élünk,együtt regisztráltuk egy közös emilcímre és mindennap mindketten bennevagyunk x időt,akkor most ki az ország tulaja?
Nem látom be milyen szinten gátol ez bárkit is abban,hogy jól érezze magát,hisz nem történik érdemi szabálytalanság..

Az különösen nem tetszik,hogy mindig a játékból való kizárást is felhozod ilyen alkalmakkor. Okés,hogy fenntartod a jogot ilyesmikre,megengedheted magadnak.. de nagyon sokszor alaptalanul és feleslegesen hangoztatod. Le van írva,nyilván mindenki elolvasta. Tudjuk.
A főnökömre hasonlítasz ilyenkor.. jó arc,de beakad a fejében valami egy héten egyszer és rájön az 5 perc. Akkor a legbebetonozottabb munkatársaiba (lsd. Ts) is beleköt mindenért a legapróbb eltérés miatt.

HV-ban,Arénában is megengedett az,hogy ketten legyenek jelen a 24 órás lefedettség érdekében.

Ati 03-02-2009 14:23

Quote:

Originally Posted by Tsobi (Post 204594)
Ha én a testvéremmel vagy a nejemmel közösen viszek egy országot,mert egy háztartásban élünk,együtt regisztráltuk egy közös emilcímre és mindennap mindketten bennevagyunk x időt,akkor most ki az ország tulaja?

Egyvalaki regisztrál, ő a SAJÁT e-mail címét adja meg, nem egy közös e-mailt. Ő az ország gazdája.

Quote:

Originally Posted by Tsobi (Post 204594)
Az különösen nem tetszik,hogy mindig a játékból való kizárást is felhozod ilyen alkalmakkor. Okés,hogy fenntartod a jogot ilyesmikre,megengedheted magadnak.. de nagyon sokszor alaptalanul és feleslegesen hangoztatod.

A Hódító egy stratégiai játék. Nem az a fő célja, hogy Máté minél furfangosabb csalási módokat találjon ki magának, ezáltal elrontva mások játékát. Az előző beírásából semmi más nem jön le nekem, csak az, hogy hogyan lehetne csalni. Akinek mindenről ez jut eszébe, hogy hogyan lehet csalni, hogyan lehet kiskapukat keresni, hogyan lehet a józan ésszel ellentétesen megmagyarázni dolgokat, azt nem szívesen látom itt.

Quote:

Originally Posted by Tsobi (Post 204594)
Akkor a legbebetonozottabb munkatársaiba (lsd. Ts) is beleköt mindenért a legapróbb eltérés miatt.

Nem érzem úgy, hogy a "legapróbb eltérés" és a "hogyan magyarázzuk meg, hogy egy komplett lakótelep játszik helyettem" egy lapra tartoznának.

Quote:

Originally Posted by Tsobi (Post 204594)
HV-ban,Arénában is megengedett az,hogy ketten legyenek jelen a 24 órás lefedettség érdekében.

Továbbra is egyértelműnek érzem a kiírást, ami szerint a legjobb Hódítóst keressük. Egyesszám. Nem a legjobb Hódítós párost.

Dus 03-02-2009 14:28

Abban egyetértek Atival, hogy tényleg egyesszámban van kiírva, így EGY párbajon egy ember vegyen részt. De ez nem hiszem, hogy ellenben lenne azzal, hogy egy másik párbajra egy másik játékos menjen ugyanazzal az országgal...Mondjuk akkor írják meg, hogy ez és ez a párbaj Nekem nem számított, mert nem én játszottam...De nem értem miért kell megtiltani, hogy az ország egy másik játékossal ott legyen :)

És egy országnak nem csak egy gazdája lehet...sőt, akár egyenértékűek is lehetnek a gazdák...

Ez az én szerény véleményem :o :)

Pool 03-02-2009 14:28

Olvasgatva az előzőeket, már kezd is a kedvem elmenni ettől a sorozattól.
Nem hiszem, hogy Harcosok, Neked szükséged lenne arra, hogy más is vigyen egy-egy fordulót.
Atival teljesen egyetértek.
Én a párbaj szeretete miatt indulok, nem azért, hogy első legyek. De ha így lesz, azt csak magam szeretném elérni...
Remélem, erre akkor különösen oda lesz figyelve.
Amúgy meg hiába lakom a családommal, ülhetne itt bárki, sokat nem érnék vele.
De ha tudtok olyan családot, ahol mindenki jól párbajozik, akkor megkövetem őket...

vityu 03-02-2009 14:35

Én is Atival értek egyet. Egy ember egy országgal játsszon. Ha nem tud itt lenni az 5!!!! alkalom egyikén se, ami 1 fordulóba beletartozik, akkor gondolja meg, hogy van-e értelme egyáltalán játszani. Szeretném, ha Máté játszana, de csak a megengedett keretek között, csak ő játsszon a saját országával!

Ati 03-02-2009 14:38

Quote:

Originally Posted by vityu (Post 204604)
Ha nem tud itt lenni az 5!!!! alkalom egyikén se, ami 1 fordulóba beletartozik, akkor gondolja meg, hogy van-e értelme egyáltalán játszani.

Az sem feltétel, hogy mind a 9 fordulón részt vegyen valaki. Ha csak 8 jön össze, akkor 8 alapján lesz pontozva, nem probléma.

Pool 03-02-2009 14:39

Quote:

Originally Posted by vityu (Post 204604)
Én is Atival értek egyet. Egy ember egy országgal játsszon. Ha nem tud itt lenni az 5!!!! alkalom egyikén se, ami 1 fordulóba beletartozik, akkor gondolja meg, hogy van-e értelme egyáltalán játszani. Szeretném, ha Máté játszana, de csak a megengedett keretek között, csak ő játsszon a saját országával!

Lehet én sem leszek itt minden fordulón, de igyexem. De ha nem, akkor is el-elindulok, ahol tudok. Egy kis móka mindig jól jön....

Ati, lesz vmi díjazás?

De ha lesz is, ne írd meg, mi, mert akkor csak még többen keresnek majd kiskapukat...
Elég sztem 20.000 VIP kör :D

Ati 03-02-2009 14:41

Quote:

Originally Posted by LiverPool (Post 204606)
Ati, lesz vmi díjazás?

Megfelelő érdeklődés esetén lesz:

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 204477)
Az egyes párbajokon a szokásos nyereményeket minden nyertes megkapja.

A fődíj ezen felül egy játékon kívüli, "A 2009-es év legjobb Hódítósa" kupa. Ez a kupa csak megfelelő érdeklődés esetén fog átadásra kerülni. (Ha 5 ember vesz részt az egész párbajsorozaton, akkor értelmetlen.)


Pool 03-02-2009 14:43

Jó nagy kupa legyen és aranyból :)
De végülis csak a "2009 legjobb Hódítós Párbajosa" cím dől el :)

csabi 03-02-2009 14:53

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 204605)
Az sem feltétel, hogy mind a 9 fordulón részt vegyen valaki. Ha csak 8 jön össze, akkor 8 alapján lesz pontozva, nem probléma.

olyat lehetne kérni, h a résztvevő országok kapjanak vmi féle értesítést, h mikor lesz a következő pb? barmi rossz a memóriám mostanában.. :o

Ati 03-02-2009 14:56

Quote:

Originally Posted by csabi (Post 204609)
olyat lehetne kérni, h a résztvevő országok kapjanak vmi féle értesítést, h mikor lesz a következő pb? barmi rossz a memóriám mostanában.. :o

Belépés után virítani fog az új párbaj kiírás. Ez biztos. Ezen kívül valószínüleg ide is meg fogom írni, de ide már becsúszhat a feledékenységem... :)


All times are GMT +1. The time now is 15:37.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu