Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Általános beszélgetés Hódítós témákban (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=39)
-   -   Minden ami 1/A (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=55)

Északföld 01-26-2006 21:55

Minden ami 1/A
 
Sziasztok! :)

Gondoltam, ismét fel lehet eleveníteni a régi nagy témát, az 1/A csoportot. Várok ide minden javaslatot, amit át lehet beszélgetni. Lehet kérdéseket is feltenni a csoporttal kapcsolatban. :)

Senki 01-26-2006 22:02

Quote:

Originally Posted by Északföld
Lehet kérdéseket is feltenni a csoporttal kapcsolatban. :)

kezdem is a kérdezést! :D Mekkora a legnagyobb klánraktár? :rolleyes:

Északföld 01-26-2006 22:07

Quote:

Originally Posted by Senki
kezdem is a kérdezést! :D Mekkora a legnagyobb klánraktár? :rolleyes:

Azt nem tudom :confused: , hogy mekkora a legnagyobb klánraktár, csak azt hogy az egyik legnagyobbnak :D , körönként 9.000.000 arany a díja.

Senki 01-26-2006 22:10

Quote:

Originally Posted by Északföld
Azt nem tudom :confused: , hogy mekkora a legnagyobb klánraktár, csak azt hogy az egyik legnagyobbnak :D , körönként 9.000.000 arany a díja.

hát közel akkorát már én is láttam... :rolleyes: de mekkora lehet a leg?.... hiába... érdeklődő megalomán vagyok... :cool:

Wanax 01-26-2006 22:16

Zoli: kerdeznem, hogy mikor fordultok, vagy mentek SZK-ra, vagy valami????
:P

Északföld 01-26-2006 22:19

Quote:

Originally Posted by Senki
hát közel akkorát már én is láttam... :rolleyes: de mekkora lehet a leg?.... hiába... érdeklődő megalomán vagyok... :cool:

Hát már ez is, emlékeim szerint 12 milliárdba került, az hogy mekkora lehet a legnagyobb, szerintem csak Ati tudja. Bár logikusan gondolkozva, csak addig lehet egy raktárat növelni, amíg a bővítéshez elegendő arany van a vezérnél. Ez olyan 4,2 milliárd, tehát az a legnagyobb raktár melynek a következő bővítéséhez már nem lehet elegendő arany a vezérnél. :)

Északföld 01-26-2006 22:21

Quote:

Originally Posted by Wanax
Zoli: kerdeznem, hogy mikor fordultok, vagy mentek SZK-ra, vagy valami????
:P

Ezzel még bőven ráérünk, meg kell várnunk, hogy legyen akivel tudunk csatázni, tehát nem tőlünk függ a dolog :) Igaz több mint 1 éve nem siekrült senkinek sem bevernie minket, teht lehetséges, hogy lassan közeledik az teljes érdektelenség határa.:rolleyes:

Senki 01-26-2006 22:22

Quote:

Originally Posted by Északföld
Hát már ez is, emlékeim szerint 12 milliárdba került, az hogy mekkora lehet a legnagyobb, szerintem csak Ati tudja. Bár logikusan gondolkozva, csak addig lehet egy raktárat növelni, amíg a bővítéshez elegendő arany van a vezérnél. Ez olyan 4,2 milliárd, tehát az a legnagyobb raktár melynek a következő bővítéséhez már nem lehet elegendő arany a vezérnél. :)

akkor az ott 1.2 mrd? :confused: vagy valamit én nem értek, és nem pedig te írtad el?:cool:

Északföld 01-26-2006 22:28

Quote:

Originally Posted by Senki
akkor az ott 1.2 mrd? :confused: vagy valamit én nem értek, és nem pedig te írtad el?:cool:

Szerintem csak rosszul néz ki, az 12, azaz tizenkettő milliárd :)

Wanax 01-26-2006 22:28

Quote:

Originally Posted by Északföld
Ezzel még bőven ráérünk, meg kell várnunk, hogy legyen akivel tudunk csatázni, tehát nem tőlünk függ a dolog :) Igaz több mint 1 éve nem siekrült senkinek sem bevernie minket, teht lehetséges, hogy lassan közeledik az teljes érdektelenség határa.:rolleyes:

Zoli: Most komolyan... Te lacc eselyt arra hogy valaki megtudja tamadni a klanotokat???
Valoban szep eredmenyt ertetek el... de kb azt varjatok el hogy a forma1-ben a 10 eves konstrukcioval erjenek el dobogos eredment!

Sokat valtozott a jatek es rengeteg lehetoseg nem all rendelkezesre a feltorekvoknek, ami nektek megadatott! Ezt talan be kellene latni!!!
Nem sertesken irom ezeket!
Erdemes lenne ezen elgondolkozni, es nem olyan fellengzos hatassal irni azt hogy: "Igaz több mint 1 éve nem siekrült senkinek sem bevernie minket"

Senki 01-26-2006 22:31

Quote:

Originally Posted by Északföld
Szerintem csak rosszul néz ki, az 12, azaz tizenkettő milliárd :)

nem de a legnagyobb a vezérnél ügye 4.2 mrd, ahogy írtad... 2^23 ... akkor hogy lett a bővítés 12 mrdért? :confused:

Wanax 01-26-2006 22:33

Quote:

Originally Posted by Senki
nem de a legnagyobb a vezérnél ügye 4.2 mrd, ahogy írtad... 2^23 ... akkor hogy lett a bővítés 12 mrdért? :confused:

ecceru: bent van 4 Klan tag es teszi be kozben a penzt amit a vezer kivesz es bovit....

Senki 01-26-2006 22:35

Quote:

Originally Posted by Wanax
ecceru: bent van 4 Klan tag es teszi be kozben a penzt amit a vezer kivesz es bovit....

megadom magam! :D klánvezér még nem voltam :p

Wanax 01-26-2006 22:39

Quote:

Originally Posted by Senki
megadom magam! :D klánvezér még nem voltam :p


En se... :P

Északföld 01-26-2006 22:39

Quote:

Originally Posted by Wanax
Zoli: Most komolyan... Te lacc eselyt arra hogy valaki megtudja tamadni a klanotokat???
Valoban szep eredmenyt ertetek el... de kb azt varjatok el hogy a forma1-ben a 10 eves konstrukcioval erjenek el dobogos eredment!

Sokat valtozott a jatek es rengeteg lehetoseg nem all rendelkezesre a feltorekvoknek, ami nektek megadatott! Ezt talan be kellene latni!!!
Nem sertesken irom ezeket!
Erdemes lenne ezen elgondolkozni, es nem olyan fellengzos hatassal irni azt hogy: "Igaz több mint 1 éve nem siekrült senkinek sem bevernie minket"

Nem volt fellengzős, szerintem. Sőt el kell áruljam bárki megteheti, hogy bever minket. Manapság van olyan lehetőség, ami csak akkor kezdődött, mikor mi még elég picik voltunk. Simán lehet felfedezgetnie mindenkinek és volt egy szép kis csoport, 5-6 oriból, akik nagyon jól jöttek fölfelé (együtt), de valamiért elakadtak és nem azért mert be lettek ütve, vagy mi gonoszkodtunk, egyszerűen mintha megunták volna. Ez mellett sajnos mindenki a fejébe vette, hogy minket kell bevernie és fűvel-fával MNT-t köt mindenki (hogy majd együtt öszefognak blabalbla stb...), ez viszont a játékot öli meg, jó hogy nem lehet beérni minket ha az 1M pontos klánok, nem ütik egymást, meg a 2M pontosak, így valóban szinte lehetetlen.
Valóban kevesebb a lehetőség, bár csak egyetlen lehetőség nincs az pedig a túltöltött sereg. Meg a részarányos foglalás is nehezíti a dolgot. Nos ezeket maguknak találták ki pont azok, akik veszélyben érezték magukat, Baba, Wand és én voltam a legnagyobb ellenzője ezeknek a változtatásoknak. Senkit sem érdekelt és csak le lettünk hurrogva, tehát most marad a 10 éves konstrukciós forma 1-es autó, amit a konstruktőrök maguknak köszönhetnek. :rolleyes:

Északföld 01-26-2006 22:42

Quote:

Originally Posted by Wanax
ecceru: bent van 4 Klan tag es teszi be kozben a penzt amit a vezer kivesz es bovit....

Maga a bővítés úgy zajlik, hogy a klánvezérnél lévő pénzből vonja le a progi a bővítés költségét. Így ha onnan elfogy, a pénzt azt a rakin keresztül lehet pótolni. Azonban 1 oriban, csak 4,2 milliárd fér el, annál többet nem lehet belepakolni, tehát az a legnagyobb raktár aminek a bővítéséhez 1-el több arany kell, mint amennyi 1 oriban elférhet.:)

Senki 01-26-2006 22:44

Quote:

Originally Posted by Északföld
ha az 1M pontos klánok, nem ütik egymást, meg a 2M pontosak, így valóban szinte lehetetlen.

Nos, csak annyit fűzök hozzá, hogy most nekünk Pékeknek nincs 20 körön belül klán a közelbe.. minden más megfontolást félretéve, hogy miért nincs klánütésünk mostanság, én bízom benne hogy lesz, és ezért teljesítem minden rám kirótt feladatomat. :cool:

Alba 01-26-2006 22:44

Az 1/A ba szerintem a klánokba valo bejutást kellene valahogy elosegiteni.Mert aki fellépvagy szk rol jon vissza es nincs klanja eleg szar helyzetbe kerül.Az ido telik es o meg nem tud belepni sehova.Akkor igazan necces ha mondjuk en klantag voltam kileptem szabiztam, majd egy ido utan visszajonnek jaccani.Es korabban etettek.Igy aztan meg bukhat is szepen a jatekos..

Senki 01-26-2006 22:46

Quote:

Originally Posted by Északföld
Maga a bővítés úgy zajlik, hogy a klánvezérnél lévő pénzből vonja le a progi a bővítés költségét. Így ha onnan elfogy, a pénzt azt a rakin keresztül lehet pótolni. Azonban 1 oriban, csak 4,2 milliárd fér el, annál többet nem lehet belepakolni, tehát az a legnagyobb raktár aminek a bővítéséhez 1-el több arany kell, mint amennyi 1 oriban elférhet.:)

na erre kérdeztem én azt hogy 12mrd-s bővítés? 4.2 mrd a legtöbb nem? :rolleyes:

Északföld 01-26-2006 22:46

Quote:

Originally Posted by Senki
Nos, csak annyit fűzök hozzá, hogy most nekünk Pékeknek nincs 20 körön belül klán a közelbe.. minden más megfontolást félretéve, hogy miért nincs klánütésünk mostanság, én bízom benne hogy lesz, és ezért teljesítem minden rám kirótt feladatomat. :cool:

Kedves Pékem, volt vagy 2 nap, hogy ott szambázott tőletek 2 körre egy klán, mégsem lett belőle semmi :P
Ettől függetlenül tényleg nem egy jó valami, hogy nem elég hogy ott egy klán, célszerű, hogy a legnagyobb orija ne a fele legyen a másik klán legnagyobb orijának. szval a helyzet tényleg nem egyszerű. :):eek:

Senki 01-26-2006 22:49

Quote:

Originally Posted by Északföld
Kedves Pékem, volt vagy 2 nap, hogy ott szambázott tőletek 2 körre egy klán, mégsem lett belőle semmi :P
Ettől függetlenül tényleg nem egy jó valami, hogy nem elég hogy ott egy klán, célszerű, hogy a legnagyobb orija ne a fele legyen a másik klán legnagyobb orijának. szval a helyzet tényleg nem egyszerű. :):eek:

jó, azt is írtam hogy "minden más okot félretéve"! de tényleg nem egyszerű, pl azt mazsolázni, hogy nagy klán vagyunk, ezért nagy klánból üssek. (létszámra mármint)...

puma 01-26-2006 22:51

Szasztok Fórumlakók:)
Volt az 3 is Zoli:D

Alba 01-26-2006 22:51

De elvielg a közeledés egyre jobban megvalosul.Nem mondom hogy hetek alatt,de egyre több ori jön fel az A ba.Es ezek nem a toposoknak elerheto orszagok.Tehat a a föld amivel jönnek könnyebben gyarpithatja a a több klant mint az elsot.

Wanax 01-26-2006 22:51

Mondjuk eleg sokat szamitott a tultoltes, a korhazas tanyafree dolog!
Meg amit elfelejtesz, hogy eccceruben kivitelezheto aranyaban 30% hekivel kevesebben megoldani a top klan beuteset... Ugye bar Ti se 1millios erteku orszagokat dontottetek meg 4.2 milliard limittel! Naah meg ha nem lenne 1 millitaris barati klan mogottetek!
Ujra hangsulyozom, hogy nem tamadolag lepek fel... csak esszeruen probalok gondolkodni!

Északföld 01-26-2006 22:59

Quote:

Originally Posted by Wanax
Mondjuk eleg sokat szamitott a tultoltes, a korhazas tanyafree dolog!
Meg amit elfelejtesz, hogy eccceruben kivitelezheto aranyaban 30% hekivel kevesebben megoldani a top klan beuteset... Ugye bar Ti se 1millios erteku orszagokat dontottetek meg 4.2 milliard limittel! Naah meg ha nem lenne 1 millitaris barati klan mogottetek!
Ujra hangsulyozom, hogy nem tamadolag lepek fel... csak esszeruen probalok gondolkodni!

PErsze ez teljesen éssszerű, soah senki nem mondta, hogy az 1/a az egy patyolat tiszta csoport. Aki ilyet mond az hazudik :) Sajan ez van, és ok okozat nélkül nincsen. Nekünk sem volt annó egyszerű dolgunk, sőt...nehezebb mint most bárkinek :)

Északföld 01-26-2006 23:01

Quote:

Originally Posted by puma
Szasztok Fórumlakók:)
Volt az 3 is Zoli:D

Igen ezt mondom, nem lehet mindenkivel MNT-t kötni, az nagyon sokat nehezít a játékon és persze kell egy kis kraft is, bátorság :)

Wanax 01-26-2006 23:01

ez a modositas, hogy el kell tolteni idot az A-ban csak annyival valtoztatta meg a csoportot hogy jobban jovedelmeznek a fenti termelo oszagok! Mert aki nem akar jaccani az A-ban az nem fog felmenni az elbolyba, aki meg jaccani akar az igy is ugy is felmegy!
Sepicel nem ertem a lenyeget ennek a kotelezo A-s jateknak!

puma 01-26-2006 23:04

Quote:

Originally Posted by Északföld
Igen ezt mondom, nem lehet mindenkivel MNT-t kötni, az nagyon sokat nehezít a játékon és persze kell egy kis kraft is, bátorság :)

Ha jól számolom kettő mnt-m van össze vissza.sztem ez nagyon nem sok:D

Északföld 01-26-2006 23:06

Quote:

Originally Posted by Wanax
ez a modositas, hogy el kell tolteni idot az A-ban csak annyival valtoztatta meg a csoportot hogy jobban jovedelmeznek a fenti termelo oszagok! Mert aki nem akar jaccani az A-ban az nem fog felmenni az elbolyba, aki meg jaccani akar az igy is ugy is felmegy!
Sepicel nem ertem a lenyeget ennek a kotelezo A-s jateknak!

Ez kellett, mert már nagyon picike volt a csoport. akik kicsik és nem akarnak feljebb menni, azoknak is el kell érni a TOP 30%-ot. Ezért harcolniuk kell, lehetséges, hogy sokaknak megjön a kedvük, az is lehet hogy nem. Nem volt jó, hogy egy kis 5-el flangáló élőhalott varázslót is lehetett látni, elveszítette értékét a kis kék szám is. Most már aki olyat akar, annak valamilyen szinten teljesítenie is kell :)

Északföld 01-26-2006 23:09

Quote:

Originally Posted by puma
Ha jól számolom kettő mnt-m van össze vissza.sztem ez nagyon nem sok:D

Akkro meg kell ekresni, hogy mi az ami hiányzik a hatékony klánból. amitn megvannak a hiányzó dolgok, pótolni kell és lehet fölfelé menni :)

Wanax 01-26-2006 23:09

Zoli!

kiemelem hatha eszre veszed...

4.2 milliardos penz limittel 500k- 1millo erteken hadakozni az nem ugyan az mint amikor Ti feljutottatok! Most relative egy 10 fős klan ha orszagonkent 4.2 milliarddal rendelkezik es tart egy nagy klanraktart, es van piacon egysege akkor is nehezen tudja megoldani a felkeszulest egy klan tamadashoz, es akkor meg ti nem is szoltatok bele a piacba a barati klannal semmibe! Ha olbe tett kezzel neznetek a felkeszulest akkor is szinte lehetetlen!!!!
Ezek utan nem ertem ezt a kijelentesedet: "Nekünk sem volt annó egyszerű dolgunk, sőt...nehezebb mint most bárkinek :)"

Északföld 01-26-2006 23:13

Quote:

Originally Posted by Wanax
Zoli!

kiemelem hatha eszre veszed...

4.2 milliardos penz limittel 500k- 1millo erteken hadakozni az nem ugyan az mint amikor Ti feljutottatok! Most relative egy 10 fős klan ha orszagonkent 4.2 milliarddal rendelkezik es tart egy nagy klanraktart, es van piacon egysege akkor is nehezen tudja megoldani a felkeszulest egy klan tamadashoz, es akkor meg ti nem is szoltatok bele a piacba a barati klannal semmibe! Ha olbe tett kezzel neznetek a felkeszulest akkor is szinte lehetetlen!!!!
Ezek utan nem ertem ezt a kijelentesedet: "Nekünk sem volt annó egyszerű dolgunk, sőt...nehezebb mint most bárkinek :)"

Pedig egyszerű, 0-ról kezdtük. 3 hónapig egy kis klánban cask gyűjtögettem a lét. aztán jött Wand és bredy, majd Baleee segített sokat pénzzel aztán jött tobe barátja aki hozta flangánt. Mi harcoltun kaz elevszett gyerekek és az Erkölcsrendészet ellen. + Akkro még Mókus és baba is ellenünk volt. Az Ő össz vagyonuk cca 20-30x volt nagyobb mint a miénk. Rengetegszer ki is kaptunk ,de sok és kitartó játékkal értün kel siekrt. Először Mókust vertük le, majd magunk mellé állítottuk Babát, aztán harcoltun kaz elveszett gyerekekkel, majd Monró, állítása szerint, hogy átadja a terepet, lelépett, és az erkölcsrendészet oszlott. Közben még bevertük Fizzo-Tibor klánját is. egyi ksem volt egyszerű menet, 1 évnél tovább tartott a háború és én 2003 óta hadakozom az 1/a-ban :)

Ati 01-26-2006 23:17

Ezt a témát áthoztam ide, mert a tényleges fejlesztési témák el fognak veszni.

Északföld 01-26-2006 23:23

Quote:

Originally Posted by Ati
Ezt a témát áthoztam ide, mert a tényleges fejlesztési témák el fognak veszni.

Ok! :)+OKOKOK :)))

Wanax 01-26-2006 23:26

Quote:

Originally Posted by Északföld
Pedig egyszerű, 0-ról kezdtük. 3 hónapig egy kis klánban cask gyűjtögettem a lét. aztán jött Wand és bredy, majd Baleee segített sokat pénzzel aztán jött tobe barátja aki hozta flangánt. Mi harcoltun kaz elevszett gyerekek és az Erkölcsrendészet ellen. + Akkro még Mókus és baba is ellenünk volt. Az Ő össz vagyonuk cca 20-30x volt nagyobb mint a miénk. Rengetegszer ki is kaptunk ,de sok és kitartó játékkal értün kel siekrt. Először Mókust vertük le, majd magunk mellé állítottuk Babát, aztán harcoltun kaz elveszett gyerekekkel, majd Monró, állítása szerint, hogy átadja a terepet, lelépett, és az erkölcsrendészet oszlott. Közben még bevertük Fizzo-Tibor klánját is. egyi ksem volt egyszerű menet, 1 évnél tovább tartott a háború és én 2003 óta hadakozom az 1/a-ban :)

Zoli!!!!

Nem tudom maskepp leirni hogy megertsd!!!!
Akar ellenetek vagy a 2. klannal keptelenseg 42 milliard, +piacon tarolt egysegekkel, + hatalmas klanrakival harcolni...
Mivel a nagyobb Klannak is meg van a 42 milliardja, picon tarolt egysege, hatalmas klanrakija!!!! Nem fog tolletek atallni senki a feltorekvok koze!
Ezek utan hogy varjatok el hogy barki is hasonlo teljesitmenyt nyujtson, mint Ti??????????????????
Aki haborura keszul az nem tud termelni... Es a jatekban adott szabalyos lehetosegekkel lehetetlen anyagilag kivitelezni a tamadast!

Északföld 01-26-2006 23:35

Quote:

Originally Posted by Wanax
Zoli!!!!

Nem tudom maskepp leirni hogy megertsd!!!!
Akar ellenetek vagy a 2. klannal keptelenseg 42 milliard, +piacon tarolt egysegekkel, + hatalmas klanrakival harcolni...
Mivel a nagyobb Klannak is meg van a 42 milliardja, picon tarolt egysege, hatalmas klanrakija!!!! Nem fog tolletek atallni senki a feltorekvok koze!
Ezek utan hogy varjatok el hogy barki is hasonlo teljesitmenyt nyujtson, mint Ti??????????????????
Aki haborura keszul az nem tud termelni... Es a jatekban adott szabalyos lehetosegekkel lehetetlen anyagilag kivitelezni a tamadast!

Figyu a másik csoportosulás is már 1 éve nyomul. Eze nfelül, emg történt olyan is, hogy az adott klában 10 milliárd volt, mégis 40 milliárdért vettek íjjászt. szval mindenkinek megvanna ka támogatóik, és nem csak nekünk van termelésünk ,azért egy 3M pontos klán is tudsz épen etrmelgetni :)

Wanax 01-26-2006 23:55

Quote:

Originally Posted by Északföld
Figyu a másik csoportosulás is már 1 éve nyomul. Eze nfelül, emg történt olyan is, hogy az adott klában 10 milliárd volt, mégis 40 milliárdért vettek íjjászt. szval mindenkinek megvanna ka támogatóik, és nem csak nekünk van termelésünk ,azért egy 3M pontos klán is tudsz épen etrmelgetni :)

Na joo!

Ertelmetlenne valt a vita! Nem akarod meglatni a mondani valomat... Es nem arra valaszolsz amit en kerdezek!
En nem ugy latom, hogy az ide-oda penztologatast hasonlo illegalis modszerrel kell ellensulyozni!
Amugy hianyoltam a feljutas tortenetedbol hogy mi lett a Wand, es Baba eredeti orijaval, mert ugyebar nem ezzel kezdtetek az 1/A-s palyafutast!

Nem vadaskodok, tavol alljon tollem! Nem akarok ujjal mutogatosdit elinditani. Valahol megertem mind a ket kuzdo felet! Kivul allokent probaltam velemenyt mondani...

Bocsi, ha serto voltam...

Északföld 01-27-2006 00:07

Quote:

Originally Posted by Wanax
Na joo!

Ertelmetlenne valt a vita! Nem akarod meglatni a mondani valomat... Es nem arra valaszolsz amit en kerdezek!
En nem ugy latom, hogy az ide-oda penztologatast hasonlo illegalis modszerrel kell ellensulyozni!
Amugy hianyoltam a feljutas tortenetedbol hogy mi lett a Wand, es Baba eredeti orijaval, mert ugyebar nem ezzel kezdtetek az 1/A-s palyafutast!

Nem vadaskodok, tavol alljon tollem! Nem akarok ujjal mutogatosdit elinditani. Valahol megertem mind a ket kuzdo felet! Kivul allokent probaltam velemenyt mondani...

Bocsi, ha serto voltam...

Én megértem mit akarsz mondani, csak az már nem az 1/a. Az véleményem szerint tök mind1 kinek milyen orija volt és hogy lett orija az 1/a-ban :)
Én Babával és Wandal már ezekkel az orikkal kezdtem játszani.
amúgy meg ez nem vita, max eszmecsere. azonban te akkor ezt a problémát, hogy orvosolnád, miként adnál lehetsőgéet a többieknek is, hogy feljebb jussanak, milyen módosításokkal?

Wanax 01-27-2006 00:41

Quote:

Originally Posted by Északföld
Én megértem mit akarsz mondani, csak az már nem az 1/a. Az véleményem szerint tök mind1 kinek milyen orija volt és hogy lett orija az 1/a-ban :)
Én Babával és Wandal már ezekkel az orikkal kezdtem játszani.
amúgy meg ez nem vita, max eszmecsere. azonban te akkor ezt a problémát, hogy orvosolnád, miként adnál lehetsőgéet a többieknek is, hogy feljebb jussanak, milyen módosításokkal?

Zoli!

Sajnos a felvetesemre, rogton olyan valaszt adtal, hogy mas is nem legalis modszerrel jaccik... most akkor ez meddig fog menni??? (megdoglott a lovam, hat dogoljon meg a szomszede is!)
Hogy en hogyan oldanam meg???
- talan valoban szigoruva tennem a mas orszagaban valo belepest...
- nem kellenek modositasok, a jelenlegi szabalyok szerint kellene mindenkinek jaccani...
- az 1/A lenyege a feljutas... akkor probaljon meg feljutni a masodik klan is, es ne a hatved szerepet jatcca!!! (mnt-rol beszeltel, hogy csak ketto van... akkor miert nem tamadjatok egymast????)
- talan megoldas lenne nullazni az A-t es akkor ujra be lehetne bizonyitani hogy kik a jobbak ugyan azokkal a jatekban nyujtotta lehetosegekkel!!! (baar ez nem valoszinu, hogy megtortenik!)
- mind a ket felrol megvannak a szobeszedek, aminek biztos van alapja, de van vadaskodas is! Ezeket be kell bizonyitani, meg kell cafolni!


Lenyeg: egyenlo felekkent kell harcolni !!!

Északföld 01-27-2006 01:03

Quote:

Originally Posted by Wanax
Zoli!

Sajnos a felvetesemre, rogton olyan valaszt adtal, hogy mas is nem legalis modszerrel jaccik... most akkor ez meddig fog menni??? (megdoglott a lovam, hat dogoljon meg a szomszede is!)
Hogy en hogyan oldanam meg???
- talan valoban szigoruva tennem a mas orszagaban valo belepest...
- nem kellenek modositasok, a jelenlegi szabalyok szerint kellene mindenkinek jaccani...
- az 1/A lenyege a feljutas... akkor probaljon meg feljutni a masodik klan is, es ne a hatved szerepet jatcca!!! (mnt-rol beszeltel, hogy csak ketto van... akkor miert nem tamadjatok egymast????)
- talan megoldas lenne nullazni az A-t es akkor ujra be lehetne bizonyitani hogy kik a jobbak ugyan azokkal a jatekban nyujtotta lehetosegekkel!!! (baar ez nem valoszinu, hogy megtortenik!)
- mind a ket felrol megvannak a szobeszedek, aminek biztos van alapja, de van vadaskodas is! Ezeket be kell bizonyitani, meg kell cafolni!


Lenyeg: egyenlo felekkent kell harcolni !!!

Nos én nem azt mondom, hogy dögöljön meg a szomszéd lova is :-D 2001 óta játszom, azóta az 1/A soha nem szólt a szabályok maradéktalan betartásáról.
Ennek alapvető oka van. A játék bár stratégiai játék ,de a legfőbb tényező a gazdaság és a pénz. Ebből adódóan az nyer aki gazdagabb. Új stratégia nincs, az 1/a-ban nagyon kevés embernek tudnál újat mutatni, mondani. Nincsenek bug-ok, kijátszatlan lehetőségek. változás, bővítés nincs (új fajok, új személyiségek, taktikai módosítások) Tehát a stratégia alapozása leszűkül a pénz felhalmozására. Ebből nem lehet kimászni, tehát mindíg az nyer aki gazdagabb.
Más országokba való belépés, nem kell más országba belépnie senkinek sem.
Minden hódos talin Méri és Wand együtt van, egyikőjük velünk a másik a másik klánban, sztem érdekes lenne ha támadgatnák egymást, úgy hogy közben meg együtt vannak. :)
A A nullázása, teljesen értelmetlen lenne, mindenki 200 heki és aki fellép a 2/B-ből az lenne a mega ori :-D
Mit kellene bizonyítani vagy cáfolni? Milyen vádaskodást?


All times are GMT +1. The time now is 09:59.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu