Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Filmek, sorozatok, TV (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=25)
-   -   Kinek mi a kedvenc filme? (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=3474)

Naz 05-09-2009 11:30

Kinek mi a kedvenc filme?
 
Nekem ,felsorolok párat:Gyűrűk ura,Star Wars,Blöff,Harcosok Klubbja.Halálsoron,Gladiátor,Ryan közlegény,Porl Harbor,Mumia,A ravasz az agy és a két füstölgő puskacső,Fűrész,Kör,...stb!

Ha nektek is akad köztük,vagy más és van véleményetek róla szívesen megvitatom!Kinek miért...stb!

Pepa 05-13-2009 09:01

Annyira nem pörög a topic.

Az én nagy kedvencem a V, mint vérbosszú (V, for vendetta). De ha tudom mindig megnézek minden Star Wars-t, illetve kardozós filmet. A távol keleti filmek is nagy kedvencek, illetve minden ami misztikus.

Ildee 05-13-2009 09:15

Angol beteg, Tégla, Halálsoron, Ausztrália

vityu 05-13-2009 10:06

Blöff, Eurotrip, Az ördögűző (a 73-mas), A sötét lovag, Forrest Gump... és a sor folytatódik :D

Ati 05-13-2009 10:15

Waterworld (első helyen), Gladiator, Dark City, Gattaca, Armageddon, és még tuti egy csomó másik is.

Phoenix 05-13-2009 10:43

Filmek között: Gladiátor, Forrest Gump, Halálsoron, Blöff, stb
Sorozatok között: Elit alakulat, Battlestar Galactica, Stargate: SG-1 és Atlantis, CSI: Las Vegas, Dead like Me, stb...

Naz 05-13-2009 11:31

Tényleg a téglát kihagytam Ildi:)Az nagyon jó film volt! Világok harcát láttátok?Mit szóltok hozzá?

Ati 05-13-2009 12:42

Quote:

Originally Posted by Naz (Post 211317)
Világok harcát láttátok?Mit szóltok hozzá?

Azt szavakkal nem lehet kifejezni......... :) És nem azért, mert olyan jó... :D

Valezius 05-13-2009 12:45

Nincs kedvenc filmem, van egy csomó, amit szeretek, még több, amit párszor meg tudok nézni, meg a többi.

Najó, ha egyet kell választani:
Merlin
A téma legjobb feldolgozása, tökéletesen vannak összegyúrva a szálak, bátrak kihagytak, és bátran hozzáírtak a mitológiához. Sam Neill pedig tökéletes Merlinnek. (Csak az a rohadt szar Hallmarkos szinkron ne lenne hozzá, még jó, hogy korábban láttam...)

Egyébként a teljesség igénye nélkül pár film:
Trója, Vissza a jövőbe 1-3, Terminátor 1-3, Ha eljön Joe Black, Mátrix 1-3, Háború és béke (1956-os Audrey Hepburn), Halálhajó (Sam Neillel), Angyalok városa, Armageddon, Forrest Gump, Die Hard 3-4

Valezius 05-13-2009 12:48

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 211320)
Azt szavakkal nem lehet kifejezni......... :) És nem azért, mert olyan jó... :D

Miután megnéztem (sajnos moziben) az Amikor megállt a Földdet, utána találtam róla ezt a neten:

Quote:

Ha tetszett a(z) Amikor megállt a Föld, a következő filmeket ajánljuk mellé:

* Világok harca
És valóban :-/ :D:D:D

Amit még mindenképp a listámhoz írnék.
Rajzfilmek:
Titan AE, Aladdin, Wall-E

Ildee 05-13-2009 12:58

Quote:

Originally Posted by Naz (Post 211317)
Tényleg a téglát kihagytam Ildi:)Az nagyon jó film volt! Világok harcát láttátok?Mit szóltok hozzá?

Nem láttam még, de ha szerintetek ilyen jó, akkor meg fogom nézni. :)

Ati 05-13-2009 13:00

Quote:

Originally Posted by Ildee (Post 211323)
Nem láttam még, de ha szerintetek ilyen jó, akkor meg fogom nézni. :)

Valami nyugtató-teát kortyolgass majd közben. :) Nem azért, mert olyan izgalmas, hanem hogy ne törj-zúzz a lakásban, amíg várod, hogy valami történjen már végre. :D

Ati 05-13-2009 13:03

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 211324)
Valami nyugtató-teát kortyolgass majd közben. :) Nem azért, mert olyan izgalmas, hanem hogy ne törj-zúzz a lakásban, amíg várod, hogy valami történjen már végre. :D

Erről jut eszembe: Életeken át? Jó ki Angelina Jolie-s film, és megmondom őszintén, hogy nem tűnt fel, amikor elkezdődött. :D Annyira unalmas és semmitmondó volt, hogy azt hittem ez még valami kóla-reklám... :D Aztán amikor épp mondtam volna, hogy milyen hosszú reklám, akkor esett le, hogy ja nem, ez már a film... Hát azt hiszem felejthető az is... :)

Ildee 05-13-2009 13:06

Akkor inkább nem nézem meg.

Pepa 05-13-2009 13:47

Quote:

Originally Posted by Valezius (Post 211322)

Amit még mindenképp a listámhoz írnék.
Rajzfilmek:
Titan AE, Aladdin, Wall-E

Én a Cars (Verdák) és a Surf's up (Vigyázz, kész, szörf) helyezem előtérbe, sőt kötelezővé is tenném a verdák megnézését mindenkinek.

Pepa 05-13-2009 13:48

Quote:

Originally Posted by Naz (Post 211317)
Tényleg a téglát kihagytam Ildi:)Az nagyon jó film volt! Világok harcát láttátok?Mit szóltok hozzá?

Egy mozi elég hangos és nekem volt szerencsém aludni rajta.

Goldy 05-13-2009 14:04

Ildee: Annyira nem vészes,mondjuk én is többet vártam tőle de inkább a vége miatt.
Az elég hülyére sikeredett.

Goldy 05-13-2009 14:06

Quote:

Originally Posted by Pepa (Post 211332)
Egy mozi elég hangos és nekem volt szerencsém aludni rajta.

Hehe én a Mátrix 3-on aludtam el moziban :) Mondjuk a 2 után eleve nem kellett volna megnézni :)

Jah és a macskafogó 2 is igen közel volt ehhez :)

Ati 05-13-2009 14:08

Quote:

Originally Posted by Goldy (Post 211335)
Hehe én a Mátrix 3-on aludtam el moziban :) Mondjuk a 2 után eleve nem kellett volna megnézni :)

A Mátrix 2-vel az egyedüli gond az volt, hogy amikor kezdett volna izgalmas lenni, akkor ahelyett, hogy jött volna az izgalmas rész, valami buta kiírta, hogy "Folytatjuk..." :D

Goldy 05-13-2009 14:45

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 211336)
A Mátrix 2-vel az egyedüli gond az volt, hogy amikor kezdett volna izgalmas lenni, akkor ahelyett, hogy jött volna az izgalmas rész, valami buta kiírta, hogy "Folytatjuk..." :D

Ati a baj az volt hogy sose jött el az izgalmas rész :)

A Hegylakónál is a második rész bűn rossz volt de a 3. egész jó lett :)

BimmBimm 05-13-2009 14:46

Hmm, kedvenc filmek? Hááát... :D
A bárányok hallgatnak, Halálsoron, A remény rabjai, Sorvadj el, Pánikszoba
kicsit más stílusban:
Gyaloggalopp, Brian élete
sorozatban:
House MD.

Naz 05-13-2009 15:08

Világok Harca nem rossz film,igaz berosáltam mire történt valami az tény,az elején!Meg a történet megoldása eléggé összecsapott lett!!DE izgalmas a film,ja és amikor a pincében bujkálnak az elmebeteg faszival,hát az elég hosszú lett:)

Naz 05-13-2009 15:12

Amúgy meg a legjobb sorozat a szomszádok:) Viccen kívűl:)

vityu 05-13-2009 15:36

Quote:

Originally Posted by Naz (Post 211317)
Világok harcát láttátok?Mit szóltok hozzá?

2x láttam már az elejét, meg a végét, de a cselekmény kibontakozását valahogy mindig sikerült átaludnom. Rettenetesen "jó" film :)

Ati 05-13-2009 15:42

Quote:

Originally Posted by vityu (Post 211341)
2x láttam már az elejét, meg a végét, de a cselekmény kibontakozását valahogy mindig sikerült átaludnom. Rettenetesen "jó" film :)

Mert nem bontakozik ki a cselekmény. :) A végén szóban elmondja a narrátor, és ennyi. :D

Ildee 05-13-2009 15:44

Most már teljesen biztos, hogy nem nézem meg :)

Ildee 05-13-2009 15:47

Egyébként a remény rabjai nekem is az egyik kedvencem volt, 12 éves koromtól idáig 10szer biztos megnéztem :)

Ati 05-13-2009 16:04

Quote:

Originally Posted by Naz (Post 211339)
Világok Harca nem rossz film,igaz berosáltam mire történt valami az tény,az elején!Meg a történet megoldása eléggé összecsapott lett!!DE izgalmas a film

Most őszintén, mi az izgalmas benne? Kb olyan, mintha egy háborús filmet néznél, ahol már épp nyerésre áll az egyik oldal, és akkor hirtelen végetérne a film, és a narrátor elmondaná, hogy igazból a másikak nyertek, mert jöttek az ufók segíteni. :)

Remedy 05-13-2009 16:19

Par kedvenc film: Harcosok klubja, Remeny rabjai

De Edward Nortonnak sok filmjet szeretem, a korai primal feartol kezdve egeszen az illuzionistaig. (Pokerarcok es a harcosok klubja kotelezo tole!) :)

Sorozatokat sokat szeretek: 24, House, Dexter, Prison break...

Naz 05-13-2009 20:04

Majd meglepődtök amikor egyszer a föld alól ilyenek másznak ki:)Az lesz az izgalmas!:)

Naz 05-13-2009 20:06

Visszatérve Gladiátor!Egy elvarratlan szálat hagyhattak volna,hogy folytatni lehessen!De így nem!

ErdelyMagyaria 05-14-2009 09:14

Kedvenc filmeimet redukaltam 40-re, de ide csak a topot irom be:
1. Hannibal sorozat: Silence of the Lambs, Hannibal, Hannibal Rising, Red Dragon (ebben a sorrendbe kell megnezni, annak aki meg nem latta oket.) Aki nem latta legalabb a Silence of the Lambs-et az nem is latott meg filmet eleteben, szerintem.
2. The Godfather I,II,III
3. Gladiator
4. Man on Fire
5. Troy
Az elso 5 filmet (mondjuk az elso 2 helyezet nem2 hanem 7 filmet kepvisel) annyiszor lattam, hogy lehuzom a hangerot minimumra es angolul elmondom nekem szorol szora a filmbe elhangzott osszes letezo parbeszedet es narraciot. Thats sick... i know... :D

6. A Beautiful Mind
7. Fallen
8. I Now Pronounce You Chuck & Larry
9. A Few Good Man - szerintem Tom Cruise eddigi palyafutasanak 2. legnagyobb alakittasa
10. Schindler's List
11. Stigmata
12. Scarface
13. Swordfish
14. The Exorcist (1973)
...............................................

Sorozat csak 2 van amelynek minden reszet erdemes nezni: House MD; Gyilkos Elmek.

Princ 05-14-2009 10:57

Azok közül amiket említettetek (és értettem hogy mik), ezek tetszenek: A bárányok hallgatnak, Halálsoron, Schindler listája, Az angol beteg, Forrest Gump, Merlin, Gyűrűk ura, Keresztapa, Csillagok háborúja, Mátrix, Vízivilág.

Ezeken kívül még, elöl a három nagy kedvenccel: :)
Amélie csodálatos élete,
Sötétkékmajdnemfekete,
Puszta formalitás,
A tanú,
Esőember,
Baraka,
Simon mágus,
A rózsa neve,
Teljes napfogyatkozás.

Sorozatokból a Sírhant művek, a Csengetett, mylord?, és néha kontrasztként a South Park. :-))

Debilke 05-14-2009 20:14

az én kedvenc filmjeim:
Remény rabjai
Ponyvaregény
Amélie csodálatos élete
Holt költők társasága
Vaklárma (ez a film, kicsit kilóg a sorból, de nem lehet nem imádni)

Mesék.. hmm... nehéz választani a sok közül :)
Verdák (Pepának igaza van, nekem is az egyik legkedvesebb)
Micimackó (minden mennyiségben)
Toy Story 1-2
Vadkaland
és nem tudom kihagyni a sorbol... SpongyaBobot :D

Ati 05-15-2009 13:57

Quote:

Originally Posted by Naz (Post 211356)
Visszatérve Gladiátor!Egy elvarratlan szálat hagyhattak volna,hogy folytatni lehessen!De így nem!

Már az is baj, ha normálisan befejeznek egy filmet? :)

Ildee 05-15-2009 14:04

Quote:

Originally Posted by Naz (Post 211356)
Visszatérve Gladiátor!Egy elvarratlan szálat hagyhattak volna,hogy folytatni lehessen!De így nem!

Az lett volna még szép ha folytatják, a legjobb filmeket ezzel rontjál el. Lsd Mátrix.

vityu 05-15-2009 14:10

Quote:

Originally Posted by Ildee (Post 211463)
Az lett volna még szép ha folytatják, a legjobb filmeket ezzel rontjál el. Lsd Mátrix.

Az Lsd valami drogos film? :p :D:D:D

Ildee 05-15-2009 14:13

Quote:

Originally Posted by vityu (Post 211465)
Az Lsd valami drogos film? :p :D:D:D

lsd=lásd :D:D:D

Naz 05-15-2009 14:15

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 211459)
Már az is baj, ha normálisan befejeznek egy filmet? :)

Ati nem baj,csak örültem volna ha van folytatása!

Ati 05-15-2009 14:19

Quote:

Originally Posted by Naz (Post 211470)
Ati nem baj,csak örültem volna ha van folytatása!

Mi az, amit hiányoltál még belőle (elvarratlan szál ezek szerint nem volt), és amit más film, teljesen önállóan nem tud(ott) teljesíteni?


All times are GMT +1. The time now is 05:29.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu