Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Megvalósult javaslatok (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=23)
-   -   Szabadsaghoz apro kiegeszites (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=3430)

Remedy 04-09-2009 12:15

Szabadsaghoz apro kiegeszites
 
Sziasztok!

Ez csak egy apro kenyelmi modositasi otlet lenne. Tobbszor megesett mar velem, hogy veletlen hoztam vissza orszagot szabirol, amikor 1 nap mulva szerettem volna mondjuk, es ezzel keresztulhuztam a sajat szamitasom, vagy csak siman megszerettem volna nezni, mikor tudok vele visszajonni, de mivel mar visszatudott, vissza is jott.

Olyasmi lenne a javaslatom, hogy ha belepsz egy olyan orszagba, ami szabadsagon van, de mar vissza tudna jonni, legyen egy megerosites, hogy biztos hogy vissza akarod-e hozni.

Nem olyan fontos, de nagy neha jol jonne. Kivancsi vagyok ki mit gondol. :)

vityu 04-09-2009 12:17

Quote:

Originally Posted by Remedy (Post 207047)
Sziasztok!

Ez csak egy apro kenyelmi modositasi otlet lenne. Tobbszor megesett mar velem, hogy veletlen hoztam vissza orszagot szabirol, amikor 1 nap mulva szerettem volna mondjuk, es ezzel keresztulhuztam a sajat szamitasom, vagy csak siman megszerettem volna nezni, mikor tudok vele visszajonni, de mivel mar visszatudott, vissza is jott.

Olyasmi lenne a javaslatom, hogy ha belepsz egy olyan orszagba, ami szabadsagon van, de mar vissza tudna jonni, legyen egy megerosites, hogy biztos hogy vissza akarod-e hozni.

Nem olyan fontos, de nagy neha jol jonne. Kivancsi vagyok ki mit gondol. :)

Egyetértek, nekem meg olyan volt, hogy véletlenül nem abba léptem be, amelyikbe akartam, és úgy hoztam vissza, mikor még nem volt tervben, de másnap már lett volna!

Eke 04-09-2009 12:28

Egyértelmüen okos gondolat,szinte olyan jó mintha én találtam volna ki.:D
Támogatom
Persze egy annyit még hozzáfüznék hogy jó volna minden verzióban .

Dus 04-09-2009 12:30

Tetszik, jó ötlet, támogatom :)
És csak 1 kattintás, semmit és senkit ne zavarna :)

Hex 04-09-2009 13:32

Kb. 60 országom van, ez jó lenne, m-ben pl. tegnap hoztam vissza az orkom, pedig nem is akartam :D de ha már elővettem, nem volt szívem eltenni.

Tsobi 04-09-2009 15:01

Így a gazdinak sem kerülné el a figyelmét az,hogy hahó,már nincs szabin az ori így az ellenségek sem mondhatnák nagy arccal,hogy sikerült leverni Téged,hisz nem voltál szabin!!!

Támogatom! :)

Fefe013 04-09-2009 15:06

Támogatom...

Én is hasonló okokból, mint a többiek, főleg anarchban szoktam bekavarodni a visszahozataloknál...

Redback 04-09-2009 15:35

Röviden, tömören:
Támogatom

J.Ati 04-09-2009 15:42

Engem se zavarna:)

Támogatom!

Princ 04-09-2009 16:00

Eddig sikerült elkerülnöm ezt a bakit, de jó lenne ha tovább már nem kéne gondolni rá. VIPtől remélem független lesz.

Debilke 04-09-2009 16:14

Nagyon jó ötlet! Támogatom :)

Khazad-Dum 04-09-2009 19:13

Támogatom!

Hamilkár 04-15-2009 15:49

Támogatom! :)

Bogár 04-18-2009 10:46

A hetekben történt meg ugyanez velem, szóval én is támogatom a javaslatot. :)

Kubbi 06-29-2009 08:03

Én is támogatom, nagyon hasznos lenne ha bekerülne.
sztem nagyon jó javaslat

Remedy 06-29-2009 10:29

Ati, ugy tunik, mindenki tamogatja, megsincs megfontolas alatt.

Vmi kifogasod van ellene, esetleg technikailag nehez megvalositani? :)

Ati 10-27-2009 13:41

Quote:

Originally Posted by Dus (Post 207051)
És csak 1 kattintás, semmit és senkit ne zavarna :)

Azt leszámítva, hogy a játék működési elvéből adódóan ezt nem is olyan egyszerű kivitelezni. :)

Ati 10-27-2009 13:43

Mostantól a szabadságra visszatérés előtt elolvashatod az országod nevét :D, hogy tudd, hogy melyikbe léptél be, valamint a tényleges visszatéréshez rá kell kattintanod egy plusz gombra, jelezve, hogy valóban vissza szsretnél térni.

Ha nem telt még le a szabi minimum ideje, akkor a szokásos üzenet fogad.

A játék működési elvéből adódóan ez nem olyan egyszerű bővítés, hog ybetettem egy gombot és kész, ezért elképzelhető, hogy nemkívánt mellékhatások jelentkeznek... Ez esetben majd sikítsatok... De csak emiatt most lehetőleg ne menjetek szabira, hogy 3 nap múlva tesztelhessétek. :D

Remedy 10-27-2009 14:02

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 226592)
Mostantól a szabadságra visszatérés előtt elolvashatod az országod nevét :D, hogy tudd, hogy melyikbe léptél be, valamint a tényleges visszatéréshez rá kell kattintanod egy plusz gombra, jelezve, hogy valóban vissza szsretnél térni.

Ha nem telt még le a szabi minimum ideje, akkor a szokásos üzenet fogad.

A játék működési elvéből adódóan ez nem olyan egyszerű bővítés, hog ybetettem egy gombot és kész, ezért elképzelhető, hogy nemkívánt mellékhatások jelentkeznek... Ez esetben majd sikítsatok... De csak emiatt most lehetőleg ne menjetek szabira, hogy 3 nap múlva tesztelhessétek. :D


Anarchban gyors megneztem, ez mind igy mukodik, ahogy leirtad. Beleptem, nem kattintottam gombra, kileptem, szabin maradt. Beleptem, gombra kattintottam, visszajott. Elraktam szabira, es utana a normalis megszokott uzenet fogadott ha ujra be akartam lepni.

Viszont volt egy olyan mellekhatasa, hogy az L-es orszagombol eltunt 3 milliard tekercs, azt add vissza legyszives.... :)

Tsobi 10-27-2009 14:21

Szintén ANARCH-ban tesztelve, minden mükszik! :)

Perzsaszőnyeg 10-28-2009 12:28

Quote:

Originally Posted by Tsobi (Post 226594)
Szintén ANARCH-ban tesztelve, minden mükszik! :)

tegnap hoztam vissza az L-es orim, s minden ok volt.
Mondjuk 3 milliárd tekivel több volt :)

Ati 10-28-2009 12:33

Quote:

Originally Posted by Perzsaszőnyeg (Post 226688)
Mondjuk 3 milliárd tekivel több volt :)

Ok, elvettem. ;) :D

Perzsaszőnyeg 10-28-2009 12:35

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 226689)
Ok, elvettem. ;) :D

Nagyon rendes vagy, köszönöm :)


All times are GMT +1. The time now is 14:49.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu