Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Tesztelés (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=67)
-   -   Hetedik teszt melletti egyéb tapasztalatok (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=3460)

Ati 04-28-2009 16:43

Hetedik teszt melletti egyéb tapasztalatok
 
Továbbra is függőben:
  • Szakadás.
  • Más csataeseményeit látjátok-e? (Ezt tesztelni a mostani háború teszt alatt bőven lesz lehetőség)
  • Legyenek-e más színnel írva a csataesemények között a varázslatok?

Dus 04-28-2009 16:44

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 209642)
Továbbra is függőben:
  • Legyenek-e más színnel írva a csataesemények között a varázslatok?

Szerintem a kék eléggé olyan varázslós szín. Egy nem vakító világoskék, de bőven jól olvasható, nem túl sötét kék elég jó lene szerintem :)

Hex 04-28-2009 17:54

sziasztok,

sajnos el kell hogy búcsúzzak tőletek a tesztelés további szakaszában, nagyon sajnálom, hogy így alakult, de a magánéletemet rendbe kell raknom, de ezzel nem untatnék senkit.
Egy szó, mint száz, örülök, hogy egy ilyen jó csapattal tesztelhettem idáig. Remélem, ha elindul az igazi játék, párótokkal egy klánban lehetek majd. Ne haragudjatok. Köszönöm Atinak is a lehetőséget. Tőle is bocsi

u.i.: ügyesek legyetek

Ati 04-28-2009 17:58

Te is ügyes légy! A magánélet fontosabb, úgyhogy hajrá rendbetenni! Sok sikert!

A tesztben pedig köszönöm az eddigi észrevételeket, javaslatokat.

Ati 04-28-2009 18:03

Egy nagy hibát már látom, hogy elkövettem a tesztelés alatt, mégpedig azt, hogy nem voltak még a karakterek teljesen nullázva. Arra kérek mindenkit, hogy ne féltse a karakterét! Törölve lesz az éles játék indításakor mindenképp, de még akár előbb is!

Dus 04-28-2009 18:06

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 209649)
Egy nagy hibát már látom, hogy elkövettem a tesztelés alatt, mégpedig azt, hogy nem voltak még a karakterek teljesen nullázva. Arra kérek mindenkit, hogy ne féltse a karakterét! Törölve lesz az éles játék indításakor mindenképp, de még akár előbb is!

De, az enyém igen :D :p

Phoenix 04-28-2009 19:47

Ati: nem engedi se az elitet, sem az alapkatonát állomásoztatni az őrtoronyban. Csak a barakkban.

Dus 04-28-2009 22:18

Fehér varázsital működik, visszavitt a klánvárosba... :)

Ati 04-28-2009 22:24

Közkívánatra (na jó, csak Dus kérte... :)) mindenki megint kapott 3-3 millió aranyat, hogy a városokat fejleszteni lehessen. De azért jó volna a háborúkat is tesztelni. ;)

BimmBimm 04-28-2009 22:26

Azt tapasztalom hogy nagyon jól működik ez a szakadás megelőző cucc, mióta bekerült azóta még nem dobott le úgy h nem szólt volna. Meg az ímént majdnem sikerült befagyasztanom egy kicsit más okból kifolyólag a linuxom és gondot okozott szegénynek a net-továbbítás, az msn már ledobott mikor a MUD még írogatta hogy gondvan, utána visszált a kapcsolat és megúsztam ledobás nélkül. :)

BimmBimm 04-28-2009 22:31

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 209669)
Közkívánatra (na jó, csak Dus kérte... :)) mindenki megint kapott 3-3 millió aranyat, hogy a városokat fejleszteni lehessen. De azért jó volna a háborúkat is tesztelni. ;)

Köszi!! De olyat nem lehet hogy ha már csak ő kérte csak ő kapjon de cserébe minden támadása szorzója legyen mondjuk 0,7 ? :):):)

Dus 04-28-2009 22:35

Quote:

Originally Posted by bimmbimm (Post 209673)
Köszi!! De olyat nem lehet hogy ha már csak ő kérte csak ő kapjon de cserébe minden támadása szorzója legyen mondjuk 0,7 ? :):):)

Félsz?? :D

BimmBimm 04-28-2009 22:36

Quote:

Originally Posted by Dus (Post 209675)
Félsz?? :D

akkor 0,2-t mondtam volna... :p

Dus 04-28-2009 22:38

Quote:

Originally Posted by bimmbimm (Post 209676)
akkor 0,2-t mondtam volna... :p

Na, ezért egész holnap délután klánháborúban leszek veled :D

Ati 04-28-2009 22:39

Quote:

Originally Posted by bimmbimm (Post 209676)
akkor 0,2-t mondtam volna... :p

Döntsétek el légyszi, hogy mi legyen... A 0,7-et már beírtam. Akkor most 0,2 kell inkább???

Ati 04-28-2009 22:39

Bocs, nem bírtam kihagyni. :)

Dus 04-28-2009 22:42

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 209678)
Döntsétek el légyszi, hogy mi legyen... A 0,7-et már beírtam. Akkor most 0,2 kell inkább???

0,00 :D

(még viccből se csináld meg :D )

BimmBimm 04-28-2009 22:43

Quote:

Originally Posted by Dus (Post 209680)
0,00 :D

(még viccből se csináld meg :D )

pedig milyen jó lenne mikor egy egér lever... :D

nah ne offoljunk:)

Dus 04-29-2009 06:29

Nem túl lényeges, csak úgy szemet szúrt, hogy a búzatáblán is szüretelni lehet :cool: :D

Goldy 04-29-2009 08:18

Quote:

Originally Posted by Dus (Post 209694)
Nem túl lényeges, csak úgy szemet szúrt, hogy a búzatáblán is szüretelni lehet :cool: :D

A malátamező után én ezen nem csodálkozom :)

Phoenix 04-29-2009 09:13

Ati: az lehetséges lenne, hogy ha klán vagy a csapat chatre ír valaki, akkor a fülecske elkezdjen villogni, vagy valami, amivel észreveszi a másik illető, hogy oda írva lett valami? :)

Ati 04-29-2009 09:16

Quote:

Originally Posted by Phoenix (Post 209706)
Ati: az lehetséges lenne, hogy ha klán vagy a csapat chatre ír valaki, akkor a fülecske elkezdjen villogni, vagy valami, amivel észreveszi a másik illető, hogy oda írva lett valami? :)

Egyelőre a kívánságlistára felírva... :)

Ati 04-29-2009 11:11

FRISSÍTÉS!

Ami változott:

  1. Csata közben a varázslatok színezve jelennek meg.
  2. A klánháború választómezőjét egy kicsit nagyobbra vettem (újratöltést igényelhet).
  3. Állomásoztatásnál a szövegi visszajelzésből kikerült az őrtorony.
  4. A búzát nem szüreteled, hanem aratod. :)
Továbbra is fő teszt-téma a klánháború. Eddig ezügyben nem sok próbálkozás történt. :)

Ati 04-29-2009 11:19

Mindenki kapott egy tanulási szükséglet nullázást. Újabb nem lesz egész addig, amíg a klánháborúkat töviről hegyire végig nem teszteltük. ;)

Phoenix 04-29-2009 11:57

Ati: akkor mire lesz jó az őrtorony?

Dus 04-29-2009 18:45

Ati, legyen szép a fal lebontás után :)
Mert most kcisit furán néz ki :)
(lásd városom, akár jobbra, akár balra, belépés után...)

Phoenix 04-29-2009 18:46

Ati: még mindig túl lehet vásárolni magunkat.

Ati 04-29-2009 18:52

Quote:

Originally Posted by Dus (Post 209763)
Ati, legyen szép a fal lebontás után :)
Mert most kcisit furán néz ki :)
(lásd városom, akár jobbra, akár balra, belépés után...)

Köszi, ez már felírva.

Ati 04-29-2009 18:53

Quote:

Originally Posted by Phoenix (Post 209765)
Ati: még mindig túl lehet vásárolni magunkat.

Ezt pedig hogy? Mármint olyat tudsz persze, hogy van rajtad Erő varázslat, bevásárolsz, az elmúlik, és nem tudsz mozdulni. Ezen kívül másra gondolsz?

Dus 04-29-2009 18:55

Quote:

Originally Posted by Phoenix (Post 209765)
Ati: még mindig túl lehet vásárolni magunkat.

Nekem többször írta már ki, hogy nem bírok el ennyit, és nem engedett vásárolni...Nálam jól műkszik :)

Ati 04-29-2009 18:56

Quote:

Originally Posted by Dus (Post 209768)
Nekem többször írta már ki, hogy nem bírok el ennyit, és nem engedett vásárolni...Nálam jól műkszik :)

Én is ezt próbáltam most, de nem tudtam túlvenni.

Phoenix 04-29-2009 19:04

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 209767)
Ezt pedig hogy? Mármint olyat tudsz persze, hogy van rajtad Erő varázslat, bevásárolsz, az elmúlik, és nem tudsz mozdulni. Ezen kívül másra gondolsz?

Rendes vásárlásra gondolok.

Quote:

Originally Posted by Dus (Post 209768)
Nekem többször írta már ki, hogy nem bírok el ennyit, és nem engedett vásárolni...Nálam jól műkszik :)

Nállam is többször előfordult, hogy kiírja, hogy nem bírom el.
Meg is lepődtem, hogy megint előjött. Megpróbálom még megint előhozni.

Ati 04-29-2009 20:10

Aki most hatalmas várost épít, és rengeteg energiát beletesz, az készüljön fel arra, hogy a jövőhéten napi 24 órát lennie kell, különben semmivé válik mindez! Persze a többieknek is, de a többiek nem feccölnek bele ekkora energiát. :)

Hosszútávon pedig mnindenképp le lesz minden rombolva, hiszen most még csak teszt-fázisban vagyunk.

Ati 04-29-2009 20:13

És egy gyors körkérdés: mi az a legerősebb ellenfél, amivel most elbírtok, ha egyedül van? És mi az, amivel akkor is elbírnátok, ha többen vannak? És mi az, amivel már nem bírnátok el, ha többen lennének csapatban? És ha Ti is csapatban vagytok? Mondjuk a telejs klán? Vagy több klán összefogásával?

A kérdés célja, hogy egy normális erősségű ellenfél legyen tesztnek betéve banditának, mert a funkcionalitás tesztelése a cél, nem az, hogy mindenki haljon 5 percenként. :)

Dus 04-29-2009 20:24

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 209775)
Aki most hatalmas várost épít, és rengeteg energiát beletesz, az készüljön fel arra, hogy a jövőhéten napi 24 órát lennie kell, különben semmivé válik mindez! Persze a többieknek is, de a többiek nem feccölnek bele ekkora energiát. :)

Hosszútávon pedig mnindenképp le lesz minden rombolva, hiszen most még csak teszt-fázisban vagyunk.

Felkészültem :) Miért, meg fog növekedni a klánkiadás?? :)
Vagy a banditák rombolgatnak majd?? :D
Esetleg több támadás éri a nagyobb várost?? :)

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 209776)
És egy gyors körkérdés: mi az a legerősebb ellenfél, amivel most elbírtok, ha egyedül van? És mi az, amivel akkor is elbírnátok, ha többen vannak? És mi az, amivel már nem bírnátok el, ha többen lennének csapatban? És ha Ti is csapatban vagytok? Mondjuk a telejs klán? Vagy több klán összefogásával?

A kérdés célja, hogy egy normális erősségű ellenfél legyen tesztnek betéve banditának, mert a funkcionalitás tesztelése a cél, nem az, hogy mindenki haljon 5 percenként. :)

Őrt magában könnyedén lenyomok, szerintem kettőt is egyszerre, de hármat már nem hiszem...
És elég sokan vagyunk a klánban :)

Phoenix 04-29-2009 20:38

Kb hasonló...egy őr igen, kettő talán...3 egyszerre már lehet hogy sok. A banditák majd bandázva támadnak? Vagy egyenként :)
És létszives válaszolj arra, hogy az őrtorony mire jó :)

Ati 04-29-2009 20:40

Quote:

Originally Posted by Dus (Post 209778)
Felkészültem :) Miért, meg fog növekedni a klánkiadás?? :)
Vagy a banditák rombolgatnak majd?? :D

Ez utóbbi. Jelenleg a teszt-terület kicsi, ráadásul senki nem is rejtette el a városát, úgyhogy hamar rá fognak találni a városokra... :)

De most ezt még csak előrevetítettem, mert látom, hogy rengeteget dolgoztok vele. Ha egy kicsit erősebbre sikerülnek a banditák, mint kéne, akkor huss, volt város, nincs város.

Dus 04-29-2009 20:49

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 209782)
Ez utóbbi. Jelenleg a teszt-terület kicsi, ráadásul senki nem is rejtette el a városát, úgyhogy hamar rá fognak találni a városokra... :)

De most ezt még csak előrevetítettem, mert látom, hogy rengeteget dolgoztok vele. Ha egy kicsit erősebbre sikerülnek a banditák, mint kéne, akkor huss, volt város, nincs város.

Akkor így jártam :)
Tesztelünk ;)

Amúgy rengeteg elit lesz állomásoztatva...holnap délelőtt itthon vagyok, össze 14 barakk lesz feltöltve elittel...+rakás torony + fal


Most már engem is izgat, hogy mire jó az őrtorony...

Toto 04-29-2009 20:52

A randomnak mekkora szerepe lesz a játékban, mert az egyik farkastól 12 sebzést kapok, a másiktól meg 28-at. :)

Ati 04-29-2009 20:54

Quote:

Originally Posted by Toto (Post 209784)
A randomnak mekkora szerepe lesz a játékban, mert az egyik farkastól 12 sebzést kapok, a másiktól meg 28-at. :)

MINDEN random. Na jó, egy maximum van, de azon belül lehet 1 is és 50 is.


All times are GMT +1. The time now is 07:12.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu