Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Chat (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=49)
-   -   In memoriam Pééékek! vs Black Dragon (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=3951)

Pool 12-12-2009 09:45

In memoriam Pééékek! vs Black Dragon
 
Két, számomra olyan klán, ahol rengeteg ismerősöm van.
De szomorú vagyok, hogy ennyire ellenséges a viszony, ami nem is lenne baj, mert így legalább van ütés bőven, de mostanában elment az egész a vádaskodás felé...
Folytassátok már itt a "beszélgetést" ne az 1/A események topicot offoljátok tele :)

Dragi 12-12-2009 09:54

kijjaza Pool ?:) SwimmingPool ?:)

Pool 12-12-2009 09:55

Quote:

Originally Posted by Dragon,Szamár :)) (Post 232084)
kijjaza Pool ?:) SwimmingPool ?:)

LiverPool :)

Dragi 12-12-2009 09:57

Quote:

Originally Posted by LiverPool (Post 232085)
LiverPool :)

Nem vagy vicces! :D

Pool 12-12-2009 10:01

Quote:

Originally Posted by Dragon,Szamár :)) (Post 232086)
Nem vagy vicces! :D

Ahogy Te sem :)

Iron, ide írhatod az 1 oldalas írásod...

Iron 12-12-2009 15:29

Pool, az a baj már elfelejtettem, meg már le is higgadtam, nem érdekel senki véleménye csak azé a pár emberé akiben megbízok és adok a véleményére, az ilyen vityu félére abszolúlt nem, és sajna már ki is nevetem :)

Szánalmas...:D

1-2 tagot sajnálok csak a klánjából, mert többre hivatottak, mint, hogy ilyen vityu féle legyen a vezérük :)

Iron 12-12-2009 15:31

Jah és nem kell gratulálni, senki se kérte, hogy gratuláljatok, szép volt nem volt szép ez relatív, nekünk tetszett, hogy le lettetek verve, még ha ez elég sok pénzbe is került. A pénzt könnyű visszatermelni, a földért szenvedni kell.

Amúgy gratulálni ti sosem fogtok tudni, mert túl szánalmas, irigy, vádaskodó játékosok vagytok....aki gratulál az ellennek azokat én becsülöm, mert az egy nagyságot mutat...de aki azért se gratulál...az hatalmas nagy szánalom és el is bújhat örökre :)

vityu 12-12-2009 17:20

inkább kitöröltem, nem akarok tovább veszekedni erről. Felesleges. :)

Amúgy egyszer kérdezd már meg a klántársaimat, hogy miért vannak egy ilyen szerencsétlen, szánalmas ember irányítása alatt, mint én. Mert bizony az a 2, vagyis betonnal együtt 3 annak idején engem választott, nem téged, és utóbbit kivéve még most is velem vannak. :)

Iron 12-12-2009 17:31

Hát igen, beismerni nehezebb...:)

Iron 12-12-2009 17:33

Attól tartok lesz még ide írva :D:D


...így mocskok a Pékek, meg amúgy :)
Nembaj ha nem szidnátok, akkor valószinű jelentéktelen játékosok lennénk és jelentéktelen klán, de ha viszont valakinek már a betyében vagyunk, az csak jó :)

Pool 12-12-2009 19:09

Mocskok is a Pékek, mert most mi szívjuk az ő elfokozgatásuk árát, ilyen drága kenyérárakat, ami nálunk a boltban van...:)
Ez csak amiatt lehet, hogy gyorsan vissza kell termelni a pénzt...:)

Iron 12-12-2009 20:08

Biza Pool, ez ilyen :)
Beütött a válság, feljebb kell vinn a termékek árát...aki tele van, annak ez úgysem probléma :)

Pool 12-12-2009 20:12

Quote:

Originally Posted by Iron (Post 232171)
Biza Pool, ez ilyen :)
Beütött a válság, feljebb kell vinn a termékek árát...aki tele van, annak ez úgysem probléma :)

Kenyérre még futja, de mit tegyünk rá?
Még egy kenyereret?

Alg 12-12-2009 20:36

Quote:

Originally Posted by LiverPool (Post 232172)
Kenyérre még futja, de mit tegyünk rá?
Még egy kenyereret?

Két szelet kenyér közt egy harmadik...:D

vityu 12-14-2009 16:08

2009-12-14 14:01:10 In memoriam Pééékek! (#3130) támadást indított Black Dragon (#3270) ellen, de a csatát elvesztette.

Ismét egy! :)

Egy kérdés: valaki számolta, hogy eddig mennyit vertetek el ránk? Olyan 2000hetárral lehettek nagyobbak, meg olyan 60mrd-dal??? kevesebbek.

Egyébként megint sikerült megtalálni egy kis ország gazdáját, hogy belépjen?

Hogy ezek a kis országok régen mennyi pénzt termeltek... :D Emlékszem rájuk, meg arra is, hogy egy darab barakkot nem sikerült 4 klánseregnek hozni tőlük. :)

Hex 12-14-2009 16:20

Quote:

Originally Posted by vityu (Post 232339)
2009-12-14 14:01:10 In memoriam Pééékek! (#3130) támadást indított Black Dragon (#3270) ellen, de a csatát elvesztette.

Ismét egy! :)

Egy kérdés: valaki számolta, hogy eddig mennyit vertetek el ránk? Olyan 2000hetárral lehettek nagyobbak, meg olyan 60mrd-dal??? kevesebbek.

Egyébként megint sikerült megtalálni egy kis ország gazdáját, hogy belépjen?

Hogy ezek a kis országok régen mennyi pénzt termeltek... :D Emlékszem rájuk, meg arra is, hogy egy darab barakkot nem sikerült 4 klánseregnek hozni tőlük. :)

írtam valamit, de inkább nem írom le

Iron 12-14-2009 17:24

Én se akarom hosszúra fogni...nem sárgúlsz az irígységtől?
Magatokkal foglalkozz ne velünk :)

Ha nekünk megéri rátok költeni a sok pénzünk az a mi dolgunk...meg az is, hogy mi mennyi hekinek örülünk. PL mi a 2k hekinek nagyon örülünk, mert tőletek jött el :)

csabi 12-14-2009 18:19

Quote:

Originally Posted by Iron (Post 232346)
Én se akarom hosszúra fogni...nem sárgúlsz az irígységtől?
Magatokkal foglalkozz ne velünk :)

Ha nekünk megéri rátok költeni a sok pénzünk az a mi dolgunk...meg az is, hogy mi mennyi hekinek örülünk. PL mi a 2k hekinek nagyon örülünk, mert tőletek jött el :)

akárhogy nézem, Vityu egy szót sem említett a klánodról.. vagy ez nem a Te klánod: 2009-12-13 13:04:09 Új szövetség alakult: Arcodba lépek! szövetsége ? :)

Iron 12-15-2009 00:24

Az én klánom mindig is a Pééékek klán marad, ha törik, ha szakad...az egy dolog, hogy most külön 1 kis klánba próbálok előre haladni...ezt nem érzem a magaménak. Ennyi...

Iron 12-15-2009 00:27

Amúgy ez annyira egyértelmű...ha valaki csinál egy klánt és még évek múltán is megvan és a társai viszik míg nincs benne az aki csinálta...csinálhat és léphet 100 másik klánba, semelyik sem fog annyit jelenteni neki, mint az amiben ennyi időt lehúzott, okozott neki örömet-bánatot.


Szal Vityu igenis a klánomról beszélt.

Ennyi :)

Pool 12-15-2009 06:31

Quote:

Originally Posted by Iron (Post 232400)
Az én klánom mindig is a Pééékek klán marad, ha törik, ha szakad...az egy dolog, hogy most külön 1 kis klánba próbálok előre haladni...ezt nem érzem a magaménak. Ennyi...

Akkor az ott szerzett földet szívesen átveszem tőled :D

csabi 12-15-2009 15:43

itt is grat a pékeknek! :)

de azért itt próbálják meg a köszönjüköt beírni a saját magukhoz való gratulálás helyett.. :D:D:D

Padlócsempe 12-15-2009 15:47

Quote:

Originally Posted by csabi (Post 232468)
itt is grat a pékeknek! :)

de azért itt próbálják meg a köszönjüköt beírni a saját magukhoz való gratulálás helyett.. :D:D:D

Azok gratuláltak, akik kimaradtak az ütésből, mert épp nem voltak tagjai a klánnak.

csabi 12-15-2009 15:54

Quote:

Originally Posted by Padlócsempe (Post 232469)
Azok gratuláltak, akik kimaradtak az ütésből, mert épp nem voltak tagjai a klánnak.

ehh mind1, látom nem érted.. :)

Pool 12-15-2009 15:59

Gratulálok!
Hogy ezt Iron nem érhette meg :D
Vagy pont kikerült a fék a bandából? :)

vityu 12-15-2009 16:05

Először is, megkésve(12-től zh-ztam, és sikerült mindennek ellenére:D), de gratulálok! Tovább bírtátok.

Elmesélem, hogy mindez hogyan történt, hogy lássák, hogy nem volt egyszerű a feladat sem nekik, sem nekünk.

Először is a délutáni 3körös klántámadás:
Kiszámoltam, éppen tudtuk védeni a sereget, ellenben nem maradt benn elegendő pénz további íjak beszerzésére. 16k feletti áron is venni kellett sajnos, annyira nem volt sok benn.
Ezek után elkezdtük óvatosan a pénzt is visszahozni, de a piaci ár pillanatok alatt 14k környékére esett vissza, több íjunk elérhetetlen lett a számunkra. Igaz közben lovast tudtunk eladni, így ugyanazt az íjászmennyiséget tudtuk volna tartani, de érezhető volt, hogy támadási kényszerben vagytok, és több barakkal fogtok jönni. Be is vált a gondolatom.
Így az vált világossá, hogy az egyetlen esélyünk a szemebetámadás és a bontás lett volna.

Hajnal 3ra vártunk titeket a ráállással. Ez be is következett, ahogy vártuk, csak kicsit felénk mentetek, szám szerint 3 körre. Itt az ütő meghűlt bennem, mert a 3körös támadásotokat nem tudtuk volna érdemlegesen szembetámadni, engedéssel simán levéditek. Blöfföltem. Írtam JogRend-nek, hogy mi az, jöttök 3 körre pattanni? Én bizony nem bontok egy árva pontot se ezért, már unom.
Kvkor megcéloztunk egy gyengéd 7k-s bontást, hátha ezért nem akartok bemenni nagyon alánk, de mégse legyen, hogy 3körösek lesztek, mert ha menni kell, akkor menni kell. Ekkor alig 2k pontot estetek, elkerültünk 4 körre, sereg nem jött ki.
Nagy kő esett le a szívemről, mert ez azt jelentette, hogy kezdődik előről, nincs kényszeres 3körre támadás.
A következő körben ponton maradtunk, hogy ránk tudjatok állni. Ez meg is történt, ellenben sereg nem jött ki. Foglalkoznom kellett a bontással is, mert az volt az esélyünk csak, ha alattatok maradunk. Így a távolom lemaradt, kv után meghűlt bennem a vér, nincs sereg a távolban. Ez már reggel 6kor volt.
Kiadtam a frisseknek, hogy ne hagyjanak titeket 2 körre kerülni, ameddig vissza nem ér a sereg. Utána lehet, küldjék ki a sereget.
Sajnos erre az következett, hogy 9:45kor gép elé kellett ülnöm, mert senki sem vállalta be a sereg indítását.
3óra alvás után nem tudom, hogy mit csináltam... Vettem be kevés lovast még, majd egy elkapkodott távol, és kiküldtem a sereget. Frissítettem az ország menüpontot, semmi esemény, hogy kiment volna... Hoppá, hol a sereg, nézem, benn figyel az országban, pedig kiküldtem 58kor nyomtam rá valamilyen gombra, azóta sem tudom, hogy mire... Sajnos nem sikerült azt álmot a szememből kiszedni.

Olyan tanácsokat kaptam mindenkitől, hogy tegyek ki valakit, vegyek be valakit, oszlassam a klánt, pakoljak ki támadás előtt majd mindenkit. Ezt egyiket sem tettem meg, mivel minden egyes "menekülés" csak időben odázta volna el ugyanezt.

Őszintén? Nem bánom, hogy bevertetek, nem érdekel, örülök neki, mert sajnos nem tudtam volna ezt csinálni egész vizsgaidőszakban... Idegörlő. De ezt gondolom ti is megerősíthetitek.

Gratulálok, örüljetek a földnek, de ne feledjétek, kölcsönbe kaptátok csak! :)

Pool 12-15-2009 16:12

Ezért kell a klánotokba még legalább 2 ember, akik átveszik a szerepedet, ha nem vagy.
Mint nálunk tőlem ...ööö...izé...khmmm....ki is? :)

Iron 12-15-2009 16:31

Vityu, végre látok tőled is egy szép kifejtett üzenetet, amibe nem úgy írsz rólunk, ahogy eddig mindig megtetted. Köszönjük.

Leírnám a történéseket, de mivel nem vagyok a klánba így nem tudok mindent részletesen :P:P

Majd megkérek valakit meséljen :)

Iron 12-15-2009 16:33

Quote:

Originally Posted by LiverPool (Post 232472)
Gratulálok!
Hogy ezt Iron nem érhette meg :D
Vagy pont kikerült a fék a bandából? :)



Pool, hidd el lélekben, meg tanácsokban mindig ott voltam, vagyok a klánnal, az egy dolog, hogy nem látok bele minden lépésbe, mert a mocsok Pékbanda nem mesél minden történést, és az eseményekből kell látnom csak :D

Amúgy jah, talán be volt ragadva a kézifék...:D

vityu 12-15-2009 16:33

Quote:

Originally Posted by Iron (Post 232477)
Vityu, végre látok tőled is egy szép kifejtett üzenetet, amibe nem úgy írsz rólunk, ahogy eddig mindig megtetted. Köszönjük.

Leírnám a történéseket, de mivel nem vagyok a klánba így nem tudok mindent részletesen :P:P

Majd megkérek valakit meséljen :)

Sose voltam, aki ok nélkül fröcsög. Erre semmi panaszom nem volt, okosan csináltátok, de mi is. Egyedül csak én csesztem el az indítás, azért most csak 6k-val lenne kevesebb, már ha alátok nem tudtunk menni. :)

Hex 12-15-2009 16:55

Quote:

Originally Posted by vityu (Post 232473)
Először is, megkésve(12-től zh-ztam, és sikerült mindennek ellenére:D), de gratulálok! Tovább bírtátok.

talikor ilyennek ismertelek meg vityu :) örülök, hogy újra te te vagy :)

pékeknek gratula, vityunak meg kéz és lábtörést a vizsga időszakhoz

Padlócsempe 12-15-2009 17:56

Akkor egy-két szót Pékként írnék a taktikáról.

Tegnap akkora sereggel akartunk menni, amekkora mindenképpen befér hozzátok, de nem kapunk cserébe sereget, ami beüt minket. Ezt úgy gondoltuk megoldani, hogy 3 körre állunk rátok, mert 3 körre úgysem jönnétek ki, és utána majdnem mindegy, hogy 2 vagy 1 körre van tőletek a sereg, csinálni már nem tudtok semmit. (kivéve a tagok kidobálását)
Sajnos csalódnunk kellett, mert kivédtétek a nem is kicsi sereget.

Vityu jól gondolta, hogy egyetlen esélyünk megnövelt sereggel való ismételt támadás volt. El is terveztük, a következő taktikai manőver az volt, hogy odaállunk mellétek 2 körre (sajnos a 3 kör jött össze, ekkor kaptunk egy nem túl szerény üzentet Vityutól: Jöttök megint pattanni? Hát nem pattanni mentünk :)), de jó pár körig nem támadunk. Ezzel idegileg próbálva kikészíteni titeket :D
Így ha szembe akartok jönni, nem tudhatjátok, hogy mikor kéne támadnotok, ha olyankor támadtok, amikor mi nem, akkor levédjük, ti kinyíltok, és vissza tudunk ütni, ha nem támadtok, akkor lehetőségünk van mindennel kimenni, a visszatámadás kockázata nélkül.

Az első jött be, bár először jól játszottatok az értéketekkel, nem sikerült rátok állni, ezért már hazaért a seregetek, izgulhattunk, hogy beférünk-e, van-e elég pénzetek cserélni íjászokra.
El sem hittük, hogy végre befértünk, de utána nagy volt az öröm.

-Fegya- 12-16-2009 13:52

Sajnálom, hogy Vityu és Padlócsempe csatát leíró üzenete nem az 1A események topicban van. Ott lenne a helye.

Pool 12-17-2009 06:56

Quote:

Originally Posted by -Fegya- (Post 232600)
Sajnálom, hogy Vityu és Padlócsempe csatát leíró üzenete nem az 1A események topicban van. Ott lenne a helye.

másold oda

vityu 12-17-2009 20:47

Előre jelzem, hogy ha nem akarsz sárdobálást olvasni, akkor ezt ne olvasd el!!!


Jobb téma híján ide írom...

Quote:

Originally Posted by Wu:) (Post 232692)
Az említett orit nem tudom, hogy te regelted-e, de ez így nekem zavaros. Könyvmolyt én csak Molyként "ismerem" több emberrel voltam már egy klánban, szöviben, akinek csak a nick name-t tudtam, (nem is
szoktam általában foglalkozni a rendes polgári nevekkel, mert szörnyű a név memóriám), nos, mint pékes azt tudom mondani, hogy én Molyt úgy ismertem meg, akinek nincs úgymond ambíciója az 1 A ban, csak a közeg miatt játszik,
és az, hogy az adott helyzetben felajánlotta, hogy törli az oriját fényes példa arra, hogy mi az önfeláldozás.

Akinek semmi ambíciója nincs A-ban? Ez volt az egyetlen országa? Mert amúgy nem tudott játszani sehol.
Elhiszem, hogy nincs ambíciója, mert amikor a szeretkezz, ne háborúzz szövetség, és az azt követő A_NYÚL szövetsége megalakult, akkor ott volt. Azt a klánt (kb tudok írni országneveket: A_NYÚL, jelenleg SZK-n, A Távolbalátó, jelenleg SZK-n, -=Szauron=-, jelenleg SZK-n, meg még vagy 3 ország) egy 4 fős klánsereg, ahol volt egy elf, egy törpe, egy gnóm, meg egy ork, 4 sereggel verte be, úgy, hogy előtte szanaszét bontották magukat, hogy leérjenek. Csabi tudna erről mesélni, de szerintem 50% barakknál több nem volt bennük... Amikor visszajöttek az anyaklánba fejenként volt bennük 500-1500 bank.

Quote:

Originally Posted by Attila(: (Post 202090)
kis esemény,grat


2009-01-18 05:01:20 super dragon (#3554) támadást indított A_NYÚL szövetsége (#3577) ellen, és a sikeres csata során elfoglalt 1772 hektár földet.
2009-01-18 05:01:20 super dragon (#3554) támadást indított A_NYÚL szövetsége (#3577) ellen, és a sikeres csata során elfoglalt 1306 hektár földet.
2009-01-18 05:01:19 super dragon (#3554) támadást indított A_NYÚL szövetsége (#3577) ellen, és a sikeres csata során elfoglalt 2531 hektár földet.
2009-01-18 05:01:19 super dragon (#3554) támadást indított A_NYÚL szövetsége (#3577) ellen, és a sikeres csata során elfoglalt 2174 hektár földet.

Ezek az országok mind egy szálig szk-n vannak, és legalább 2000körig termeltek 60%körüli bankkal pénzt. Ha valaki A-ban pénzt termel, akkor azt azért, hogy elverje. Ők most max 150k ponton vannak SZK-n, és meglepő módon majdnem mind volt tag az In memoriam péékek klán tagja.
Hova termelhettek?

Quote:

Originally Posted by Wu:) (Post 232692)
Volt velünk egy kis elf is, aki úgy zéróstartozott le, hogy 200 kör hiányzott neki ahhoz, hogy megkapja a 2. szemcsijét, mégis megtette a klánért. Ha arról lenne szó én is
lefordulnék akár innen 15.000 hekiről, ha a helyzet megkívánná. Első a klán.

Én arra biztatnám a klán vezérét, hogy 70-80%-nyi barakkal menjünk szembe az ellenfélnek, és bontsunk egy irdatlannagyot, és max veszítünk egy kicsit...

De hát kinek, hogy. Én biztos nem zéróznék le egy olyan országot, amit kb 5éve regisztráltam, és már alig kellett a forduláshoz... (teszem azt az én országom kicsit fiatalabb, mint az.)

Quote:

Originally Posted by Wu:) (Post 232693)
nah akkor itt jött el a pilanat, hogy én többet nem írok az 1 A topikban.

Sajnálom. Sajnos olyan dolgok történtek velünk egyszer-kétszer, hogy nem igazán lenne kedvem megveregetni a vállatokat, hogy igen, szép volt.
Egyedül az utolsó harc volt az. Akkor megérdemeltétek a földet.

csabi 12-17-2009 20:50

a super dragon kiment utánna még 3 sereggel ugyenerre a klánra, összesen 10k hekit foglaltunk mi (más klán is ütötte) egyetlen barakk nem volt a foglalásokban..

Iron 12-17-2009 21:38

Én arra biztatnám a klán vezérét, hogy 70-80%-nyi barakkal menjünk szembe az ellenfélnek, és bontsunk egy irdatlannagyot, és max veszítünk egy kicsit...

De hát kinek, hogy. Én biztos nem zéróznék le egy olyan országot, amit kb 5éve regisztráltam, és már alig kellett a forduláshoz... (teszem azt az én országom kicsit fiatalabb, mint az.)



Szerintem bízd rá a Pékek vezérére, hogy mit cselekszik, mikor rááll egy ellen klán. :) Van aki szembe megy és büszkén harcol és bukik esetleg rengeteg hektárt, van aki kevésbé büszkén, de ésszel megakadályozza a nagy földvesztést, és mindenki boldog. nem tudom, ha büszkén visszatámadsz, és buktok, mennyire örül a banda? :)

Én mindigis igyekeztem elkerülni a nagy földvesztést, minden áron, ha orit kell restartolni, vagy zéró startolni, legyen az bármekkora értéken simán megteszem, mert nekem példáúl a klán az első.

Az SZK-s orikhoz meg hozzászólva, bizonyítsd be, hogy mi vittük...amúgy ha érdekel, mindegyik ori gazdáját ide tudom hívni msn-re bármikor, pl most is fenn van jónéhány közülük, de biztosan igazad van, most is :):) Ha csaltunk volna, úgyis kiderült volna...annyit meg nem ér az egész, hogy anarchba kerüljön bárki is. (szerintem)

Jah Vityu, regiztél már az okoskodós játékra? :D

Pool 12-17-2009 21:55

Mindenkinek felfelé mutató adok, hogy ne legyen vita :)
Meg Ti most adjátok a népnek a cirkuszt, de kenyeret ne a Pékektől vegyetek, mert az elég drága :D

Gyu 12-17-2009 21:58

most akciós:)

Wu:) 12-17-2009 22:21

Quote:

Originally Posted by LiverPool (Post 232724)
Mindenkinek felfelé mutató adok, hogy ne legyen vita :)
Meg Ti most adjátok a népnek a cirkuszt, de kenyeret ne a Pékektől vegyetek, mert az elég drága :D


Imádom az írásaidat :DD
jó lehet veled egy klánban lenni! Nincs még egy hely? :D


All times are GMT +1. The time now is 05:07.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu