Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Filmek, sorozatok, TV (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=25)
-   -   X-faktor (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=4417)

Ati 10-30-2010 21:15

X-faktor
 
Aki nézi, azok közül kinek ki a kedvence? :)

Én Szabó Mariann fan vagyok. :)

halika 10-30-2010 21:22

Király L. Norbert!!!!!!:D remélem ő nyer,Vastag Tamásnak qrva jó hangja van.
és Janicsák Veca,istennő:p

BimmBimm 10-30-2010 21:29

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 269464)
Aki nézi, azok közül kinek ki a kedvence? :)

Én Szabó Mariann fan vagyok. :)

Az kicsit túlzás hogy nézem, de nekem is ő a kedvencem azok alapján amennyit láttam belőle:) Meg még esetleg a Janicsák lány

Tsobi 10-30-2010 21:43

Szabó Mariann? Nem szeretnék róla rosszat mondani, inkább mondjatok Ti pozitívumokat, mert én nem találok :(

Tsobi 10-30-2010 21:43

Az én kedvencem Szirota Dzsennifer :D

Ati 10-30-2010 21:44

Quote:

Originally Posted by Tsobi (Post 269469)
Nem szeretnék róla rosszat mondani

Én egyik döntősről se tudok rosszat mondani, nekem a Summer Sisters is tetszett, a Hush-hush volt tőlük a kedvencem.

Tsobi 10-30-2010 21:48

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 269471)
Én egyik döntősről se tudok rosszat mondani, nekem a Summer Sisters is tetszett, a Hush-hush volt tőlük a kedvencem.

Nekem Szabó Mariann valahogy olyan szereplőnek tűnik a műsorban, akit csak abbéli kegyelemből engedtek a döntőbe, hogy nem volt más, aki 25 éven felüli és megüt valamilyen mércét, amit egyébként Ő is csak a válogatón ért el.

Rossz ez a kategorizálós rendszer, pont ezért. :-/

Ati 10-30-2010 21:51

Quote:

Originally Posted by Tsobi (Post 269474)
Nekem Szabó Mariann valahogy olyan szereplőnek tűnik a műsorban, akit csak abbéli kegyelemből engedtek a döntőbe, hogy nem volt más, aki 25 éven felüli és megüt valamilyen mércét, amit egyébként Ő is csak a válogatón ért el.

Rossz ez a kategorizálós rendszer, pont ezért. :-/

Szerintem ma ő volt a legjobb. Az előző adásokra ugyanezt nem feltétlenül tudnám mondani, de attól még nagy kedvenc. Tény, hogy a be nem jutottak között is volt jópár szimpatikus emberke.

csákány 10-30-2010 21:53

Hajrá kalapos :)

BimmBimm 10-30-2010 21:55

Ez annyira szubjektív dolog.
Pl. Király L. Norbert amit csinál azt nagyon jól csinálja, és különleges is, de nekem nem tetszik. Ugyanezt tudom elmondani a Non Stopról is.

vityu 10-31-2010 05:06

Quote:

Originally Posted by Tsobi (Post 269470)
Az én kedvencem Szirota Dzsennifer :D

Nekem meg Nádor Dávid.

Pumi 10-31-2010 09:35

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 269507)
Félreértettétek a kérsét. :) Az volt a kérdés, hogy kinek ki a kedvence. :)

Wolf Kati :)

Kubbi 10-31-2010 10:26

A summer sisters sztem a lábaik miatt estek ki
-párom is leszólta őket :D

ebből pedig lehet következtetni hogy a férfiak nem küldenek 300 valahány forintos sms-eket :D

az én kedvencem a kalapos srác, illetve a titkár
nagy fazon mind a kettő.

Ati 10-31-2010 10:27

Quote:

Originally Posted by Kubbi (Post 269527)
az én kedvencem a kalapos srác, illetve a titkár
nagy fazon mind a kettő.

Ki a titkár? Mintha talán a Norbi lenne? Nem vagyok benne biztos...

Kubbi 10-31-2010 10:35

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 269529)
Ki a titkár? Mintha talán a Norbi lenne? Nem vagyok benne biztos...

igen
a tegnapi előadása nagyon jól sikerült
attól függetlenül hogy nem ő énekel a legjobban
szerintem

Ati 10-31-2010 10:43

Quote:

Originally Posted by Kubbi (Post 269530)
igen
a tegnapi előadása nagyon jól sikerült
attól függetlenül hogy nem ő énekel a legjobban
szerintem

Jaja, az nekem is tetszett. Az első is. A második az valahogy nem nekivaló volt szerintem, nem hozta ki azt az egyéniségét, amit ez a másik kettő igen.

Aranyos volt, ahogy mondták a mentorok, hogy egy baj van vele, hogy túl jó. :)

chillin' 10-31-2010 10:55

Veca és Nikolas fan vagyok :)

Szabó Mariann és a Non Stop nem tudom mit keres még a műsorban...
Mariannak a legelső előadása volt a legjobb,azóta semmi. A Non Stop meg hát... jó jó,de nem az X faktorba való,szerintem.

Summer Sisters hát... : Iszonyat jó hangjuk van,azt nem lehet vitatni,de tényleg ahogy a kezdetekben megnyilvánultak.Tv-n keresztül nagyon nem voltak szimpatikusak.Mivel nem ismerjük őket ,így csak a látottak alapján dönthetünk.

Tsobi 10-31-2010 12:11

Nekem tetszik az alap koncepció, miszerint karoljuk fel és mérettessük meg az ország legnagyobb(?) tehetségeit, az egyetlen bajom ezzel az, hogy már ebből is süt az a közvetített méreg, ami miatt olyan a véleményem a kereskedelmi csatornákról, ami. Engem pl. még mindig nagyon bosszant, hogy óriási lehetőségeket rejtő igazi tehetségeket ejtettek ki csak azért, hogy egy íratlan szabálynak megfeleljenek, mely szerint a döntőben mindenképp kell lennie egy alternatív, zöldségruhában járó, a világot rózsaszínben látó, de éneklésre képtelen valakinek, vagy épp holmi nikolaszoknak ...



Oké, hogy aranyos, meg tortával kínálta a zsűrít, de azért érezzük már a különbséget.


Ati 10-31-2010 12:42

Quote:

Originally Posted by Tsobi (Post 269553)
Nekem tetszik az alap koncepció, miszerint karoljuk fel és mérettessük meg az ország legnagyobb(?) tehetségeit, az egyetlen bajom ezzel az, hogy már ebből is süt az a közvetített méreg, ami miatt olyan a véleményem a kereskedelmi csatornákról, ami.

Szerintem kettős "feladata" van ennek.

Egyfelől egy "játék", ami a nézőknek szól, és a szereplők látják kárát (olyanok is kiesnek, akiknek pedig ott lenne a helyük).

Másfelől viszont akire itt felfigyelnek, az kieséstől függetlenül bekerülhet a szakmába. Akármilyen szomorú is, hogy kiesett valaki, ez sokkal többet érhet számára, mint az a nyeremény, amit a "nyertes" kap a végén. A verseny része az a nézőknek szól, nem a szereplőknek.

vityu 10-31-2010 13:44

Quote:

Originally Posted by Tsobi (Post 269553)
Nekem tetszik az alap koncepció, miszerint karoljuk fel és mérettessük meg az ország legnagyobb(?) tehetségeit, az egyetlen bajom ezzel az, hogy már ebből is süt az a közvetített méreg, ami miatt olyan a véleményem a kereskedelmi csatornákról, ami. Engem pl. még mindig nagyon bosszant, hogy óriási lehetőségeket rejtő igazi tehetségeket ejtettek ki csak azért, hogy egy íratlan szabálynak megfeleljenek, mely szerint a döntőben mindenképp kell lennie egy alternatív, zöldségruhában járó, a világot rózsaszínben látó, de éneklésre képtelen valakinek, vagy épp holmi nikolaszoknak ...

Oké, hogy aranyos, meg tortával kínálta a zsűrít, de azért érezzük már a különbséget.

Nem tom, lehet velem van a baj, de szerintem nem kell két éneklést összehasonlítani. Mert oké, hogy a Szirota lány jó volt, de Fanni is jó volt. Megnyerő, és jó hangja van.

Redback 10-31-2010 14:01

nikolasz már félprofi énekes... Lásd:


Ezért, és azért is, mert azt a kalapot/sapkát képtelen levenni a fejéről. Kopasz, na és? Enni is sapkában eszik vagy mifene?

Princ 10-31-2010 14:19

Quote:

Originally Posted by Tsobi (Post 269553)
. . .mely szerint a döntőben mindenképp kell lennie egy alternatív, zöldségruhában járó, a világot rózsaszínben látó, de éneklésre képtelen valakinek, vagy épp holmi nikolaszoknak ...

egy nemzetközi versenyen azért nem baj ha más is esélyt kap :)

Ati 10-31-2010 14:23

Quote:

Originally Posted by Redback (Post 269560)
Enni is sapkában eszik vagy mifene?

Igen. Ezt valamelyik alkalommal kifejtette bővebben is, hogy néha még zuhanyozni is sapkában megy.

De szerintem nem áll neki rosszul.

Redback 10-31-2010 14:25

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 269571)
Igen. Ezt valamelyik alkalommal kifejtette bővebben is, hogy néha még zuhanyozni is sapkában megy.

De szerintem nem áll neki rosszul.

Nekem is mondták, hogy jól áll a bakkancs. Akkor én is abban járjak mindenhova? köszi nem...

BimmBimm 10-31-2010 14:28

Akár Vujity Tvrtko... Nikolas hangja jó, de én nem engedném asztalhoz ülni sapkában:)

Merengő 10-31-2010 14:55

ki esett ki??

Ati 10-31-2010 14:57

Quote:

Originally Posted by tisztelet63 (Post 269577)
ki esett ki??

Summer Sisters.

vityu 10-31-2010 15:11

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 269579)
Summer Sisters.

Én csak annyit mondok, végre. Igaz nem láttam mit teljesítettek, de nekem az elejétől kezdve két hülye picsa volt csak. Roppantul ellenszenvesek voltak, de különösen a dalválasztások miatt....

Merengő 10-31-2010 15:24

Quote:

Originally Posted by vityu (Post 269581)
Én csak annyit mondok, végre. Igaz nem láttam mit teljesítettek, de nekem az elejétől kezdve két hülye picsa volt csak. Roppantul ellenszenvesek voltak, de különösen a dalválasztások miatt....

én ugyan ezt gondolom, és nagyon örülök, hogy ők estek ki :) kivel párbajoztak??

Ati 10-31-2010 15:26

Quote:

Originally Posted by tisztelet63 (Post 269583)
én ugyan ezt gondolom, és nagyon örülök, hogy ők estek ki :) kivel párbajoztak??

Vecával párbajoztak.

Eke 11-02-2010 23:01

Pedig de szép szemük volt.:O

Remedy 11-02-2010 23:02

Quote:

Originally Posted by Eke (Post 269828)
Pedig de szép szemük volt.:O

Megvakultak???

Ildee 11-03-2010 08:41

nekem még Wolf Kati se tetszik. Szerintem Nicolas a legjobb illetve Vastag Tomi, és bírom Norbit is, bár szerintem neki humoristának kellene mennie.

Merengő 11-03-2010 21:05

Quote:

Originally Posted by Ildee (Post 269867)
nekem még Wolf Kati se tetszik. Szerintem Nicolas a legjobb illetve Vastag Tomi, és bírom Norbit is, bár szerintem neki humoristának kellene mennie.

én még 1 jó poént sem hallottam tőle :)

Rob 11-04-2010 07:21

Quote:

Originally Posted by tisztelet63 (Post 269921)
én még 1 jó poént sem hallottam tőle :)

meg se kell neki szólalni. ez a norbi gyerek, ha felmegy a szímpadra az emberek elkezdenek röhögni. ez egész srác úgy néz ki mint egy karikatura:)

Ati 11-04-2010 08:53

Quote:

Originally Posted by Rob (Post 269940)
meg se kell neki szólalni. ez a norbi gyerek, ha felmegy a szímpadra az emberek elkezdenek röhögni. ez egész srác úgy néz ki mint egy karikatura:)

A mókás, dinamikus számok jól álltak neki szerintem.

Rob 11-04-2010 11:48

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 269944)
A mókás, dinamikus számok jól álltak neki szerintem.

múlt héten a rockos műsorban is marha jó volt, szerintem ő volt a legjobb. két hete volt asszem amikor romantikus számokat nyomtak abban viszont teljesen kész volt. amikor néha belenézett a kamerába opálos tekintettel, szívtipró nézéssel az valami brutál gáz volt, de röhögtem folyamatosan, úgyhogy ott is jól szórakoztam:)

Fefe013 11-06-2010 19:03

Azért ma este kiderült szerintem, h ki tápolja ezt a Norbi gyereket...:D:D

Vagy még arra tudok gondolni, h a jelentkezése mellé csatolta ezt a számot...

Remedy 11-06-2010 20:38

Quote:

Originally Posted by Fefe013 (Post 270175)
Azért ma este kiderült szerintem, h ki tápolja ezt a Norbi gyereket...:D:D

Vagy még arra tudok gondolni, h a jelentkezése mellé csatolta ezt a számot...

Csak egy kis dragakovet, par milliardot, es egy jo adag fegyvert kapott.

Tamogatni kell az ifju tehetsegeket...

Ma meghalalta egy kis reklammal... :)

Redback 11-06-2010 20:48

szabad kérdezni mi történt?


All times are GMT +1. The time now is 18:49.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu