Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Megbeszélések (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=35)
-   -   1A alszövetség (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=1030)

-Fegya- 11-10-2006 19:34

1A alszövetség
 
Szerintem nagy mértékben megnövelné a kláncsaták számát az 1A-ban, ha lehetne alszövetséget (alklánt) létrehozni.
Mire gondolok?
Van mondjuk egy 6 fős klán. Ebből a 6 országból 2 alakít egy alklánt úgy, hogy megmarad az eredeti 6 fős klán is. Az alklán megjelenik a klán pontlistán mondjuk úgy, hogy a klánneve változatlan marad és a klánsorszáma kap egy /A jelzést. Ez az alklán támadható klántámadással és az alklán is indíthat klántámadást.
Az alklán tagjai természetesen tagjai maradnak az eredeti klánjuknak is.
Alklánt a klánvezér hozhat létre úgy, hogy kijelöli az alkán tagjait. A létrehozáshoz az alklán tagjainak mondjuk fixen 2% földet kell leadnia. Az alklán egyéb alapítási szabályai megegyeznek a klánalapítás szabályaival. Az egyszerűség kedvéért alklánból kilépni nem lehet, alklánba új tagot felvenni nem lehet.
Alklán klántámadását a klánvezér indíthatja az alklán seregeiből
Alklánt a klánvezér szüntetheti meg. A megszűnés feltételei megegyeznek a klán megszűnésének feltételeivel. (Bár az alapítástól számított 2 hetet nem kéne megvárni)
Alklán nem lehet szabin.
Alklánt csak nagyobb létszámú (mondjuk 6 vagy több) klánok hozhatnak létre.
1 klánnak csak 1 alklánja lehet.
A klán nem szűnhet meg, ha van alklánja. A klánból alklán tagot kizárni nem lehet.

Körülbelül ennyi.

Előnyök:
-Megnövekedne a klántámadások száma, hisz nyilván azért jönne létre alklán, hogy támadjon.
-Az alklánok katonailag sokkal erősebbek lehetnének, hiszen nyilván a klán hadis országai alkotnák, miközben a klán többi tagja elláthatnák szabályosan az alklán tagjait.pénzzel, élelemmel és nyersanyaggal. Így jó eséllyel sikeresen klántámadhatnak erősen védekező klánok ellen is.
-Nagyobb klánok hosszú ideig együtt maradhatnak, nem kell szétválniuk klántámadások miatt.

Hátrányok:
-?
Majd ti soroljátok! :)

lacqa 11-10-2006 19:45

Quote:

Originally Posted by -Fegya- (Post 42380)

Hátrányok:
-?
Majd ti soroljátok! :)


hátránya hogy így jóval gyengébb klánokat is támadhatnak, akik nem alklánban vannak, és így kevésbbé van esélyük specializálódni.

ezt talán úgy lehetne feloldani, hogy alklán-alklán támadás normál szabályok szerint folyna, míg alklán-klán támadásnál az alklán a teljes klán méretéből (esetleg a teljes klán nagyobb országainak méretéből) számolt maluszt kapna. nyilván nem akkorát mint normál klántámadás esetén, hiszen akkor az egyetlen előny az lenne hogy a sereg gyorsabban ér oda :)

amúgy tetszik az alapgondolat.

Smooth Scroller 11-10-2006 21:46

ez arra lenne jo, hogy a 6 fos klan uthesse a 2-3-4 oris amugy messze levo klanokat. igy az alklan lehetne csak 3 hadis ork mondjuk, de tamaszkodhatna a teljes 6 fos klan etetesere, nyersijere, stb. sztem ez abszolut nem fair. igy meg nagyobb lenne a szakadek a nagy klanok es a kisebbek kozott, mert akkor mar nem vedene oket a tavolsag a nagyoktol. sztem nem jo 5let. illetve azoknak igen, akik eros nagy klanokban vannak es a kicsiket szeretnek laposra verni.

dreaman68 11-10-2006 21:51

sztem jó ötlet lenne. Mondjuk arra lehetne valamit kitalálni hogy egy nagy klán ne üsse a kis alkánt de mindegy. Ez új taktikát szülni, mert az alkánt bespecializálni nagyon jó ötlet
teccik teccik;)

Xeper 11-10-2006 22:06

Smooth scroller írta meg az igazi hátrányt: egy nagyklán tagjai megtehetik hogy csinálnak alkánt kb 80% barakkal, míg a klántársak nyomják nekik a kaját+pénzt seregre stb... Bevernek olyan klánokat, akik nem alklánok, hanem normál klán -nekik kell tartani mindent ami a klán túléléséhez szükséges, tehát gyengébbek lesznek --> tuti bukás. Ha elég földet szereztek az alklánnal, akkor csere, akik eddig ellátók voltak lesznek seregesek....
Külön alklán lista létrehozása meg nem lenne jó ötlet szerintem

-Fegya- 11-10-2006 22:17

Igazatok van.

lacqa 11-10-2006 22:58

Quote:

Originally Posted by Xeper (Post 42387)
Smooth scroller írta meg az igazi hátrányt:

Off:
már nem azért de én akkor mit is írtam? csak hogy tanuljak fogalmazni, azért kérdem :)

Xeper 11-10-2006 23:03

Quote:

Originally Posted by lacqa (Post 42391)
Off:
már nem azért de én akkor mit is írtam? csak hogy tanuljak fogalmazni, azért kérdem :)

Sry, valahogy nem volt jó a böngészőm frissítése, és nem volt benne a hszed -természetesen Te is ezt írtad :)

monro 11-11-2006 17:13

Quote:

Originally Posted by -Fegya- (Post 42380)
Szerintem nagy mértékben megnövelné a kláncsaták számát az 1A-ban, ha lehetne alszövetséget (alklánt) létrehozni.

Volt régebben egy ehhez elég sokban emlékeztető javaslatom ami ki is küszöbölné azt a problémát amit többen felhoztatok a javaslat ellen. Akkor nem volt nagy támogatottsága, de azóta sok víz lefolyt a Dunán és talán mindenki rájött már arra, hogy nem a legjobb szabályozás az ahol csak úgy tudok "hadakozni" ha kilépek a társaim közül!

Nos akkor a régi alapjavaslat:

Lehessen egy klán klánrészére támadni. (akár teljes klánnal, akár másik klánrésszel)

- a támadott klánrészt a támadó állíthatja össze (azt mondom, h egy 5 fős klánból pld a 3.-4. és az 5-ös ori a célpont)
- a támadó és támadott klánrész is minimum 3 főből kell, hogy álljon
- a klánrész minimum a fele kell, hogy legyen a klánja teljes méretének
- minden klánrész 20% alapvédőbónusszal rendelkezik

A technikai megvalósításán nem gondolkodtam azóta de ha az érdeklődés olyan akkor szívesen filozok rajta picit :)

Senki 11-11-2006 17:47

monro ötletét át kell rágni, lehet hogy jó...
Fegya, a tied nem az... Scroller említette az okokat. (nem mintha nem éklvezném a mókát alklántagként, de tudom hogy iszonyatos igazságtalan előnyhöz juttatna azokhoz képest akik közé esne az alklánom...)

Hornet 11-11-2006 18:10

Szerintem sok hátránya van :mad::mad::mad::mad:
Ne csak a nagyokra gondoljatok.Vannak kicsik is:eek::eek::eek:


Én nem javasolnám:p:p:p:p

-Fegya- 11-11-2006 18:21

Quote:

Originally Posted by monro (Post 42471)
talán mindenki rájött már arra, hogy nem a legjobb szabályozás az ahol csak úgy tudok "hadakozni" ha kilépek a társaim közül!

Ezen tényleg nagyon jó lenne változtatni. Én is próbálkoztam régebben olyan javaslatokkal, amik ezt kiküszöbölik. Például klántámadás relatív erővel.

Quote:

Originally Posted by monro (Post 42471)
Nos akkor a régi alapjavaslat:

Lehessen egy klán klánrészére támadni. (akár teljes klánnal, akár másik klánrésszel)

- a támadott klánrészt a támadó állíthatja össze (azt mondom, h egy 5 fős klánból pld a 3.-4. és az 5-ös ori a célpont)
- a támadó és támadott klánrész is minimum 3 főből kell, hogy álljon
- a klánrész minimum a fele kell, hogy legyen a klánja teljes méretének
- minden klánrész 20% alapvédőbónusszal rendelkezik

A technikai megvalósításán nem gondolkodtam azóta de ha az érdeklődés olyan akkor szívesen filozok rajta picit :)

Ahhoz, hogy gondolkodni lehessen rajta, azt kéne tudni, hogy milyen feltételekkel lehetne klánrésszel klánt vagy klánrészt támadni. A támadó és a védő klánrész pontkülönbsége 1-2% ? Vagy hogyan?

-Fegya- 11-11-2006 18:33

Quote:

Originally Posted by Senki (Post 42473)
monro ötletét át kell rágni, lehet hogy jó...
Fegya, a tied nem az... Scroller említette az okokat. (nem mintha nem éklvezném a mókát alklántagként, de tudom hogy iszonyatos igazságtalan előnyhöz juttatna azokhoz képest akik közé esne az alklánom...)

Írtam már, hogy igazatok van, így nem jó az ötletem. De nem bánom, hogy felvetettem, hátha kijön belőle valami jó.

lacqa 11-11-2006 20:29

Quote:

Originally Posted by -Fegya- (Post 42483)
Írtam már, hogy igazatok van, így nem jó az ötletem. De nem bánom, hogy felvetettem, hátha kijön belőle valami jó.

nekem továbbra is tetszik az ötlet, monróén még nem gondolkodtam..

itt az ellenvetés ugye az, hogy a nagy klán többi tagja által támogatott alklán megtámad egy hasonló összméretű, de kevésbbé specializált, és így hátrányban lévő kis klánt. (ezt jelenleg is megtehetik ha kilépnek és új klánt alakítanak, majd visszalépnek. de ez ritkán fordul elő az ismert okok miatt.)

ha egy néhány országból álló alklán egy kisebb országokból álló klánt támad, akkor erre ma is léteznek a játékba beépített fékek, amik a kis klán hátrányát kompenzálják. esetleg ezeket a fékeket lehet esősíteni valamelyest, de nyilván nem olyan mértékben ami értelmetlenné teszi az egész módosítást.

ha az alklán hasonló klánt támad mint ő maga, akkor a probléma komolyabb lehet. itt hadi fölényről beszélhetünk, amit az egyéniben való visszatámadhatóság, illetve a varis/tolis ellenakciók némileg gyengíthetnek, vagy legalább viszonozhatnak. egy teljes klán által támogatott kiélezett hadi országot 80-85% barakkal tudok elképzelni, szemben egy átlagosan 50-60% barakk+torony arányú ellenféllel. ez szerintem bőven ad lehetőséget visszatámadásra, illetve rengetéssel és gyújtogatással azonnali támadó/véderő csökkenést érünk el, hiszen ezeknek a kiélezett országoknak 100% foglalkoztatottsága és háza meg barakkja van.

Smooth Scroller 11-11-2006 20:36

es mi van ha gyujtasz, meg rengetsz? az semmit nem hoz vissza, a foldet elviszik. a nyersis orik altal termelt cuccokkkal meg pillanatok alatt ujrahuzzak a gyujtott/rengett epuleteket aztan kesz.

1 biztos, ha ez be lesz vezetve, akkor
1. itt nincs igazsag, csak gazsag
2. azonnal abbahagyom az egeszet

ugyanis en pont az ilyen kis letszamu klanokat kedvelem. a nagy klanok meg ussek 1mast. ne a kicsiket. az abszolute UNFAIR.

lacqa 11-11-2006 20:43

Quote:

Originally Posted by Smooth Scroller (Post 42506)
es mi van ha gyujtasz, meg rengetsz? az semmit nem hoz vissza, a foldet elviszik. a nyersis orik altal termelt cuccokkkal meg pillanatok alatt ujrahuzzak a gyujtott/rengett epuleteket aztan kesz.

1 biztos, ha ez be lesz vezetve, akkor
1. itt nincs igazsag, csak gazsag
2. azonnal abbahagyom az egeszet

ugyanis en pont az ilyen kis letszamu klanokat kedvelem. a nagy klanok meg ussek 1mast. ne a kicsiket. az abszolute UNFAIR.

nem hoz vissza, vissza az ellentámadás hoz, amit lehet támogatni azzal, ha komolyan tudod gyengíteni őket.

monro 11-11-2006 20:47

Quote:

Originally Posted by -Fegya- (Post 42479)
Ahhoz, hogy gondolkodni lehessen rajta, azt kéne tudni, hogy milyen feltételekkel lehetne klánrésszel klánt vagy klánrészt támadni. A támadó és a védő klánrész pontkülönbsége 1-2% ? Vagy hogyan?

Természetesen a klánrész támadásának feltétele is az ami most a klántámadásé. A támadó és a védőklán közt 9000 pont különbség és alatta 2 kör, fölötte több ugy mint ahogy most is a klánpontlistában.

A kérdés inkább a távolbalátás eredményének kiiratása lehet és a célpont klánrész meghatároztatása. Ez az a rész amit sztem ki kell dolgozni.

Előnyök:
- Nincs olyan, hogy elérhetetlen klán. Akármekkora vagy is "beléd lehet harapni".
- Nem kell kilépnie senkinek a klánjából csak azért, hogy fejlődni tudjon

Hátrányok:
- Sztem csak a leprogramozása ami gázos. (ha valaki tud mást is hagy szóljon)

Szecsa 11-11-2006 21:03

Azért van egy feltétele az ide oda lépkedésnek...az uj klancsatlakozasnal a leadando foldek.
Azert itt pl. egy 20k hekis ori amikor kilép, mérlegelnie kell hogy tud e annyi földet foglalni, hogy megérje neki kilépni.
Valoszinuleg aki sokszor lépett klánba, és már 25%-ot kell pl. leadnia egy ujra belepeskor, az nem fog kilepni, mivel nem tud ennyit utni.

En nem tamogatom ezt a javaslatot a jelenlegi formajaban.

Az viszont tenyleg jo lehet, hogy elerhetoek klantamadassal a topklan 2 szemelyes alszovetsege, csak a kerdes, hogy erre van e megfelelo felkeszultsege egy kisebb klannak? Hisz a nagy klan hipp hopp:
1., Visszafedezi a leütött földet.
2., Valoszinuleg telitudja pakolni az orijat vedelemmel es azonnal tud kiserni.

Igy még a kisklán jobban megszivhatja ha nincsen elég nagy mennyisegu felhalmozott egysége.

monro 11-11-2006 21:27

Quote:

Originally Posted by Szecsa (Post 42518)
Azért van egy feltétele az ide oda lépkedésnek...az uj klancsatlakozasnal a leadando foldek.
Azert itt pl. egy 20k hekis ori amikor kilép, mérlegelnie kell hogy tud e annyi földet foglalni, hogy megérje neki kilépni.
Valoszinuleg aki sokszor lépett klánba, és már 25%-ot kell pl. leadnia egy ujra belepeskor, az nem fog kilepni, mivel nem tud ennyit utni.

En nem tamogatom ezt a javaslatot a jelenlegi formajaban.

Sztem olvasd el ujra a javaslatot, mert úgy tűnik nem érted :(
Nincs ki-belépkedés se földleadás. Pont ezt szeretnénk egyszer s mindenkorra kiiktatni a játékból és erről szól a javaslatom lényege is.

Smooth Scroller 11-11-2006 21:39

200%-osan ellenzem. ha vki akarja utni a kisebb klanokat, akkor lepjen ki a nagyobb klan etetesebol es nyersizesebol, alakitson 1 kisebb klant es azzal usson. mindjart nem lesz olyan vicces a dolog.

hat nem ertheto? UGY KONNYU UTNI 3 HADIS ORKKAL EGY 3 FOS KLANT, HOGY KOZBEN MASIK 3 ORI ETETI. NE MAR...

most jon az, hogy de vissza lehet utni. na ja, ha 1altalan eszreveszik. nincs mindenki nonstop a gepnel. es ne is legyen mar ez kovetelmeny. a 3 hadis ork kiut hajnal 4kor es tuti a foldszerzes.

ez nem is unfair hanem 1szeruen szemetseg lenne a kisebb klanokkal szemben. a nagy klan akarkit el tud erni? na ja, csak kozben mondjuk 30-60 korre vedtelenul hagyja a klant es bekaphat nehany tamadast a sajat kornyezetebol.

ha meg a 3 hadisk ork onallo alklant alkot, akkor ne szamitson bele a nagy klan haderejebe. HEHEHE...

ugyanis az az totalis unfair-seg, hogy a hadero maxos lenne a 2-3-4 fos klanok ellen a 3 hadis ork miatt, de a nagy klan is elvezze a 3 hadis haderejet?

en azon csodalkozok, hogy ezt tamogatja vki. hacsak nem mind olyan, aki nagy klanban van, es ugy szeretne mar szetcsapni a kisebbeket.

KISSE 1OLDALU, NEM?

monro 11-11-2006 21:50

Quote:

Originally Posted by Smooth Scroller (Post 42530)
200%-osan ellenzem. ha vki akarja utni a kisebb klanokat, akkor lepjen ki a nagyobb klan etetesebol es nyersizesebol, alakitson 1 kisebb klant es azzal usson. mindjart nem lesz olyan vicces a dolog.

hat nem ertheto? UGY KONNYU UTNI 3 HADIS ORKKAL EGY 3 FOS KLANT, HOGY KOZBEN MASIK 3 ORI ETETI. NE MAR...

Te nagyon gáz vagy apa komolyan :(
Mi lenne ha elolvasás után gondolkoznál 3 mp-et, hogy miről is van szó?

1. minimum 3 ori alkothat 1 klánrészt!
2. minimum a fele méretet kell, hogy kiadják, mint maga a nagyklán!!!
(ez miért fontos? azért,mert ha ezek termelnek 3 másiknak mondjuk akkor őket is le lehet vadászni klánrészként)
3. nem a kisebbek szívnak ezzel hanem a nagyobbak, mert nem tudnak elbújni a méret mögé!!!
4. a klánrészek 20% alapvédelmet is kapnak.

GONDOLKOZZ MÁR JÓEMBER!

Smooth Scroller 11-11-2006 21:57

a cel meg mindig a kisebb klanok szetverese. ezen nincs mit meggondolni. meg +20% vedelem... ugyan mire fol?

monro 11-11-2006 21:59

Quote:

Originally Posted by Smooth Scroller (Post 42538)
a cel meg mindig a kisebb klanok szetverese. ezen nincs mit meggondolni. meg meg +20% vedelem... mire fol?

Mindegy veled inkább nem vitatkozom, mert nem vagy komoly vitapartner sajnos :( Sajnálom ha magadtól nem éred fel,hogy mire a 20% védelem, mikor pont a kisebb orik védelméről firkálsz :(

Smooth Scroller 11-11-2006 22:03

jo is lesz ha ez a dolog abbamarad...

ha jol emlexem pont a kisebb klanok vedelmeben tortent pl az is, hogy a nagyobbak sokkal kevesebb foldert uthetnek lefele. most te pont ezt akarod kikerulni, hogy megiscsak akaszthassanak szep zsakmanyt a kicsiktol. es meg +20% vedelem...

de jo, hogy nem te csinalod a jatekot.

Életfa#2 11-11-2006 22:07

Monro, ellenvetések az alapján, amit kiemeltél:

1: ott is 3 ori alkotja a klánrészt
2: ki mondta, hogy az etetőknek kötelező nagyobbaknak lenni a hadisoknál? Máris a 3 hadis a nagyobb klánrész
3: mint minden, ez is oda-vissza hat, azaz a nagyobbak szintén elérik a kisebbeket, azaz őket sem védi a nagyobb klánnak a méretéből adódó távolság
4: nem klánrészt, hanem egész klánt támadva máris nincs ott az a plusz 20% védelem

Amúgy, ha klánrészt akarsz támadni, azt vajon hogyan jelölődik ki? Értelemszerűen a támadó fél tudja csak kijelölni őket, akik így igen jó eséllyel azokat fogja ütni, akiknek kisebb a védelme... A két ötlet egyike sem jó semmire! Azon kívül, hogy hogyan szívassuk a gyengébbeket... :mad:

Smooth Scroller 11-11-2006 22:09

koszonom szepen.

monro 11-11-2006 22:14

Quote:

Originally Posted by Életfa#2 (Post 42545)

4: nem klánrészt, hanem egész klánt támadva máris nincs ott az a plusz 20% védelem

Amúgy, ha klánrészt akarsz támadni, azt vajon hogyan jelölődik ki? Értelemszerűen a támadó fél tudja csak kijelölni őket, akik így igen jó eséllyel azokat fogja ütni, akiknek kisebb a védelme... A két ötlet egyike sem jó semmire! Azon kívül, hogy hogyan szívassuk a gyengébbeket... :mad:

Ez a 4-es pontod igaz. Ettől még lehet jól csinálni. Csak fordítsuk meg. A klánrész támadási maluszt kap 20%-ot és ennyi.

És igen persze, hogy a gyengébbeket fogod kijelölni ha ki tudod őket pontban tenni! És akkor mi van? Ma nem így csinálod? És ha kijelölöd a gyengébbeket akkor az erősebbekkel mi van? Azoktól nem félsz, hogy seggbe rúgnak amíg kitámadtál? Egyszóval ha picit megfontolnátok a dolgokat és ugy írkálnátok a sok ződ kifogást többre mennénk. Ami jogos kifogás azt meg ugyis észreveszi mindenki, ahogy én is a 4-es pontodat!

monro 11-11-2006 22:16

Quote:

Originally Posted by monro (Post 42550)
És igen persze, hogy a gyengébbeket fogod kijelölni ha ki tudod őket pontban tenni! És akkor mi van? Ma nem így csinálod? És ha kijelölöd a gyengébbeket akkor az erősebbekkel mi van?

Ma pld Sergék klánját megszagolni sem lehet...
Ezzel mindjárt lejjebb lehetne szedni belőlük párat! Urak!!! Gondolkodjatok már, hogy kinek milyen haszna és kára lenne belőle!

Megyek aludni, addig képzeljétek el, hogy mivel nincs nagyorim az 1A-ba de szeretnék játszani még ott és első lenni vajon mi lehet a célom? Az, hogy minél jobb legyen azoknak akiket ma szinte lehetetlen beérni?

wand 11-12-2006 00:26

Quote:

Originally Posted by monro (Post 42514)
Előnyök:
- Nincs olyan, hogy elérhetetlen klán. Akármekkora vagy is "beléd lehet harapni".
- Nem kell kilépnie senkinek a klánjából csak azért, hogy fejlődni tudjon

Hátrányok:
- Sztem csak a leprogramozása ami gázos. (ha valaki tud mást is hagy szóljon)

Azért komoly hátrányként megemlíteném, hogy ez esetben nem lehet visszatámadni! tehát kockázat mentesen lehet támadni..

ha meg engedélyezve van a visszatámadás, az pont ugyanaz lenne mint Fegya eredeti ötlete ugyanazokkal a hibákkal.

wand 11-12-2006 00:29

na jó az előzőt visszavonom :)

közben látom ott van zárojelben az (akár teljes klánnal akár klánrésszel)

wand 11-12-2006 00:34

mondjuk kérdezem, hogy ezestebn mi gátolná meg pl Sergéket, hogy 5 maxra kigyúrt orkkal mondjuk beverje antielkeszt? miközben a klán másik fele még mindig bőven lehet olyan felépítésű, hogy azok oda nem férnének be?

Xeper 11-12-2006 10:07

Pl azzal ki lehetne egészíteni, hogy ha valamelyik klán alklánt akar létrehozni, akkor minden oriját alklánokba kell tennie.... (ehhez persze a min. 50%-on kicsit változtatni kell)
Így ha kiválik pár brutáis sereges ori, akkor a termelők is elérhetővé válnának, és máris megpiszkálható a klán motorja.

Gyula 11-12-2006 10:29

Ez egy nagyon rossz ötlet!

wand 11-12-2006 10:29

azokat alklánosítás nélkül is meg lehet támadni, lévén az ötlet szerint a támadott klánrészt is ki lehet jelelölni

wand 11-12-2006 10:31

Quote:

Originally Posted by Gyula (Post 42580)
Ez egy nagyon rossz ötlet!

Ohh Gyula:))) ezt nevezem vélemény nyilvánításnak! :D
a legközelebbi hódos talira hozz egy uzit és beszélgess el az ötletgazdákkal! :DDD

Serg 11-12-2006 12:44

Quote:

Originally Posted by wand (Post 42558)
mondjuk kérdezem, hogy ezestebn mi gátolná meg pl Sergéket, hogy 5 maxra kigyúrt orkkal mondjuk beverje antielkeszt? miközben a klán másik fele még mindig bőven lehet olyan felépítésű, hogy azok oda nem férnének be?

Hát sok minden nem tud meggátolni hacsak az nem hogy nincs 5 ork a klánban:D és ez szomorú

Szecsa 11-12-2006 16:10

Most tokeletesen ezt latjuk a Pannonfolde klan eseteben.
Nemde?

Gyula 11-12-2006 16:24

Quote:

Originally Posted by wand (Post 42582)
Ohh Gyula:))) ezt nevezem vélemény nyilvánításnak! :D
a legközelebbi hódos talira hozz egy uzit és beszélgess el az ötletgazdákkal! :DDD

Mert mi baj a véleményemmel? Az uzi valóban egy nyomós érv :)

Synkel 11-12-2006 16:49

Szerintem is rossz ötlet ez a klánrészesdi. Tekintsünk el a topklántól ,mert extrém példa. Tuti megszaporodnának a klánütések, mert egyszerűen egy termelőt ki kell hagyni, kész a klánrész, az ellenfelet meg úgy támadjuk, hogy az elfjeiket kivesszüka célpontnak szánt klánrészből.
Monro, szerintem térjünk vissza az ezt megelőző ötletedhez, abban volt ráció.

Xeper 11-12-2006 17:32

Az általam említett megoldási javaslathoz mit szóltok?


All times are GMT +1. The time now is 22:00.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu