Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Általános beszélgetés Hódítós témákban (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=39)
-   -   Poénos beszólások hódítóban:) (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=394)

Milán™ 04-10-2006 15:00

Poénos beszólások hódítóban:)
 
Ide írjatok olyanokat amit szerintetek poénosnak találtak ilyen pl ez:
MSN-en beszélgetés(igazából megtörtént:) ):-Ez azzonnal visszarengetett, ott ül a gép elött.
-nem ember?(tükörvari:)


Na ilyenekre gondolok.

Capytan 04-10-2006 19:15

Beszólás!!
 
Hódítóban poén? :D



HÓD(poén)ÍTÓ


Benne van!!! Nem....? :P :D

Dragi 04-10-2006 19:21

2006-02-24 17:02:11
Jól van kiscsillag!
Lopjál csak nyugodtan csak egyszer kapjalak el még a sz**t is kitaposom belőled!!!!!!!!!!!!!

Egy zöld a kedvenceim közül ami nem ért kitiltást:) bár ezt nem értem de mind1:p Remélem nem gond hogy az időpont ott van fent:)
Hát szal jó érzés tolisnak lenni:cool:

Maffia 04-10-2006 19:26

Na de Drag..:D
 
Nem gondolod, hogy ez egy picit csúnya dolog volt Szamár? :cool:

Capytan 04-10-2006 19:36

Na ez igazi!!
 
Na ez: "Látom szereted a tekiket gyűjteni! Én meg a hekiket!!:P" Ez egy tényközllés, kis következmény nyilvánítással!! :D

Senki 04-10-2006 20:00

hát egyszer Cyn-t ,egykori szövimet pátyolgattam hód fórumon hogy szét kell taposni azt aki olyan bunkó volt vele üzenetben: történt az ugyanis, hogy beszóltak neki Civ3000ben... megtudtam, hogy egy csoportban vagyunk ott, hát megkérdeztem ki bántotta, szétölöm én is :D na ott derült ki hogy én szóltam be neki olyan szép cirádásat :p .... mikor nagy pironkodva bevallottam neki majd lesett a székről, akkor barátkoztunk össze és volt utána sokáig az egyik legjobb szövim :)

Capytan 04-10-2006 20:12

Jujjj
 
Quote:

Originally Posted by Senki
nost megtudtam hogy egy csoportba vagynuk, hát kérdeztem ki bántotta, szétölöm én is na ott derült ki hogy én szóltam be neki olyan szép cirádásat .... mikor nagy pironkodva bevallottam neki majd lesett a székről, akkor barátkoztunk össze és volt utána sokáig az egyik legjobb szövim :)


Az kemény..:D Nekem egyszer volt egy ellenségem akivel eléggé össze csaptunk mf-ként! Aztán bizonyos okokból újat kezdtünk és szövetségre léptünk!!:D Azóta már nem vagyunk szövibe de nagyon jó haverom!!:cool:

Dragi 04-10-2006 20:22

Quote:

Originally Posted by Maffia
Nem gondolod, hogy ez egy picit csúnya dolog volt Szamár? :cool:


Csúnya dolog csúnya dolog:p De valamiből csak meg kell élni:D

vonos82 04-11-2006 00:17

OFF: Jaja

Az összetűzésekből lesznek a legjobb szövik!!!

ON: Még 5-ben írtam egy srácnak, hogy olvassa el a Súgót a Fajok, Ember, Tükörvarázs címszónál, mert a 10. vagy 11. visszapattant ártó után már én éreztem kínosan magam... Gondolom azt hitte, én bántom, és durcáskodott...

Pedig valami rongyos 100e-t hoztam tőle.

:D

Alba 04-13-2006 07:08

Nem olyan reg volt egy aranyos sztorim.
Az 5 ös csoport tetejen volt egy srac, kb a 6. hely környékén.
En alámentem és elkezdtem lopkodni mert jött tőle a lóvé rendesen.Erre 1-2 napra rá ir nekem hogy szövit keres a környéken mert egy hülye állandóan lopkodja és ne mtudja ki az :D

Szemes224 04-13-2006 07:45

Quote:

Originally Posted by Alba
Nem olyan reg volt egy aranyos sztorim.
Az 5 ös csoport tetejen volt egy srac, kb a 6. hely környékén.
En alámentem és elkezdtem lopkodni mert jött tőle a lóvé rendesen.Erre 1-2 napra rá ir nekem hogy szövit keres a környéken mert egy hülye állandóan lopkodja és ne mtudja ki az :D

Ez teszik :D !
Azért érdekelne a válaszod is....:p !

Alba 04-13-2006 13:59

Adtam neki egy tanacsot hogy vna olyan varzslat hoyg terkapuk felmerese.Majd fogtam magam es leptem a 4. szinte...

Milán™ 04-13-2006 14:08

furcsa febnn van a csopi tetején azt még a variikkal sincs tistában:)

Alba 04-14-2006 06:43

Nekem is furcsának tunt de ezek szerint vannka ilyeneke is :)

Szemes224 04-14-2006 08:22

Hogy én ilyenekkel sose találkozok :D!
Pedig úgy szeretném őket..

redwasser 07-24-2006 17:53

egyszer szereztem egy besúgót egy szövetségből és sikerült a 2651. helyről
a 41. helyre feltámadni úgy hogy az illetőnek nem volt katija a zsákmány párezer híján 2.000.000.000. volt :D :D :D :D :D :D :p :p :p :p :p

Milán™ 07-24-2006 18:58

Quote:

Originally Posted by redwasser
egyszer szereztem egy besúgót egy szövetségből és sikerült a 2651. helyről
a 41. helyre feltámadni úgy hogy az illetőnek nem volt katija a zsákmány párezer híján 2.000.000.000. volt :D :D :D :D :D :D :p :p :p :p :p

kétlem hogy igaz lenne, 2651-helyről a 41- helyre feltámadni...
több napos támadás lenne

Cassandra 07-24-2006 19:46

Quote:

Originally Posted by Milán™
kétlem hogy igaz lenne, 2651-helyről a 41- helyre feltámadni...
több napos támadás lenne

Napos?Sztem inkább hetes és mire odaérne elkopna a serege.:D

Never 07-24-2006 20:18

És a táv miatt nem vinne semmit :)

Ati 07-24-2006 20:39

Sebaj, topichoz hűen ez is egy poénos beszólás volt. :D

DearCody 07-24-2006 22:13

Pár napja történt az egyik orimmal (5.szint), h vki infot akart megtudni rólam 5x egymás után. Lövöm gömbbel volt 18 db varija (teszem hozzás ember :D) nekem meg 5,6k. Ő is pont gép előtt ült megint próbálkozott. Nyomtam neki szárazvihart, erre el akart kezdeni lopkodni. Felgyújtottam kb 10házát és azonnal jött az MNT. :D
Nem fogadtam el, de mondtam, h nem bántom többet. Így is történt, 10 perc és kapom a zöldet, h szöviket keres maga mellé. :D Inkább maradtam MF. :D

redwasser 07-27-2006 19:50

pár napja tőrtént hogy csatára küldtem a seregem de közbe meg otthon megtámadott kb10 külön sereg a 298 hektáromról 198 hekire estem vissza ráadásul a seregem meg útközbe csatábakeveredett és 27 lovas veszteséggel indult haza:(

hát ez van srácok:( :(

solven 07-27-2006 19:54

ijennel már találkoztam

csak én azok között voltam akik ütöttek :D :cool:

Senki 07-27-2006 21:12

még szerencse hogy fentről kaptad a seregeket :D de ez hol poénos beszólás? :D:D:D
volt egy nagyon jó sztorim, de elveszett a gépemen, szóval csak leírom a szitut... régebben (1 éve) volt egy kezdő hódos aki nagyon nagynak érezte magát, legalábbis nagyon hergelte a V-s "nagyöregeket"... van itt olyan aki esetleg emlékszik rá még a fórumon is... :p
álandóan ugrattuk meg oltogattuk, poénból kapta a tűzgolyeszokat is egy kettő játékostól aki nem bírta a hülyeségeit hallgatni... pl belehergeltük abba is hogy 38 körről beártózza a hullát amit abban a csoportban akkor vittem. persze elszórta a készültségét nekem meg nem halt semmim meg. na egy néhány hét után ez a sráctól kérdeztünk valamit (minden este fórumon ugrattuk egymást) amire egy teljesen másik országból válaszoltak.... aztán rögtön jött magyarázkodni a fórumra, hogy miért válaszolnak helyette, aztán persze tudta mindenki hogy mi az ábra, vitte a szövijét, vagy multizott... mindegy, repült persze 5 percre rá szövistül. ez önmagában nem vicces, de ki volt mentve a fórumrról a magyarázkodása meg az ahogy lebukott, ami viszont nagyon vicces volt...

(ezúton is kérem azokat akik emlékeznek Elfifiúra, vagy elküldtem nekik "az évezred hódos bukása.txt"-t hogy küldjék már el nekem vissza :D)

BeeLord 07-27-2006 22:18

Félek, ezért kapok a fejemre, de mégiscsak idetartozik: még régebben történt, egyik hétvégén elhatároztam, hogy nyomok egy vip hv-t. A fórumon csücsültem valamikor hajnali 1 tájban, beírta egyik ismerősöm, hogy vett valami 500 db katonát 896 aranyért, és bocs attól, akitől elvette, de ha kell visszarakja. Én válaszoltam, hogy engem érdekelne a dolog. Mindezt persze irónikusan:D A lényeg, hogy a JKSZ nem érdekelt senkit, de mi kaptunk egy szép 5 körös kitiltást "piaci info kiadásáért":D Azt a mai napig nem értem, hogy én milyen info-t adtam akkor ki.:D

Szóval lényeg, hogy jobb kussolni, és nem lázadozni a csalók ellen, mert úgyis te szívod meg.:cool:

DearCody 07-27-2006 22:38

Hulla varázsló
 
Az egyik orim (5.szint) már javában a TOP30%-ban volt, mikor lőttem a gömböket. Erre találtam egy hulla varázslót akinek még 500 varija is volt, meg 300 tolija.
Jah ez a hulla felettem volt, nem tom h h jutott el odaáig, pedig még volt 30 üres hekije is. :D
Jah az éplistről nem is beszélve. Tele kórházzal piaccal. :D

Cassandra 07-28-2006 13:32


4. szinten egy ország lopni akart tőlem többször, több napon át sikertelenül, csináltam róla gömböt és levittem a béka feneke alá a tolikészültségét(szándékosan túlzásokba estem, hogy lássa ki volt az), erre első nekifutásra ártózni próbált(azt is többször...ki tudja milyen megfontolásból), majd megtámadott, ami szintén sikertelenül végződött a számára.
Mire írtam neki zöldben, hogy nem uncsi-e, a válasz percekkel késöbb érkezett is (hogy de és hogy nem is piszkál többet) egy MNT kiséretében.:D

-Fegya- 07-28-2006 14:15

Jó pár évvel ezelőtt, még a macskafogó klánban, egyik tagunk egy multis országával beépült fő ellenségének klánjába. Hosszasan készült a szétverésére, ami nem lett volna túl nehéz a sok szabálytalanul szerzett infó birtokában. A kitűzött szétverésig még 3 nap volt hátra, amikor fő ellensége abbahagyta a játékot.
Mondhatnám tanulságként, hogy lám, nem érdemes csalni, de sajnos, az a ritkaság, hogy nem érdemes...

Cassandra 07-28-2006 14:32

Csalások mindig is voltak, és mindig is lesznek, van, aki ügyesen csinálja és nem bukik le, van aki ügyetlenül és lebukik...
Mentalitás kérdése, hogy ki folyamodik ezekhez az eszközökhöz és ki nem...
Egyszer még 5. szinten az akkori egyik szövim megtámadott egy országot, aki visszaütött, erre kicsit rászálltunk.A fazon zöldben elküldte az MNTlistáját és közölte, hogy közölük bárkit megkér kicsinál minket, nagyon rövid időn belül anarchban volt.:D
Ellenpélda, angolban gömöbztek többen(volt akinek sikerült, de a legtöbbnek nem), majd megtámadott két MF ország vakon(már korábban is volt róluk gömböm) esélyük nem volt arra hogy meggömbözzenek, de mindketten sikeresen támadtak 2 vagy talán 3 körön belül.Semmi nem volt a kezemben, nem mondhatom most sem, hogy csaltak, mert nem tudom, de a gyanúm erős, hogy igen.

Békés 07-29-2006 06:55

5-ös szint.
Találtam egy orit a fél-elfemmel.Nézem minusz 70k hírnév, na ezt megnézem:) éplista, próbalopás pénz, teki, raki. Mindegyik 1 szer alig volt valami nála.
Kb 5-6 óra múlva kaptam ezt az üzit:

Szia:)

Mia f***ért engem lopkodsz???
Nem találnál vki mást már, én ha ritkán akciózom akkor is csak az arra megérdemeltek ellen.
Ugyhogy állitsd le magad vagy Én állitalak le!!!

Azóta rettegésben töltöm napjaimat, mikor leszek leállitva:)

Senki 07-29-2006 18:49

én megnéztem volna hogy be tudja-e tartani... legalábbis ha van szövim akkor kötekszek a fenyegetésekkel :D

DearCody 07-29-2006 19:43

Ez nem éppen poénos nekem, de megesett, h megakartam gömbözni vkit, de nem sikerült. Sikerült kifogni egy erős szövit. Azonnal jött a sok ártó. Nagyon berágtam és kinéztem magamnak a varisukat. Kimentem rá teljes sereggel hajnal 2 kor, gondoltam akkor úgysem támad vissza senki. :)
Nekem sikerült pusztítani, viszont elég érdekesen néztem amikor reggel megláttam, h 11 sereg kísért vissza és mind pusztított.
1.5 hetes szöviháború lett belőle, amit mi nyertünk meg, de a szövink összes tartalék pénze odalett. :( (kb 7-800 milla)
És ez csak egy sikertelen gömbözés miatt volt. :(

Mel 07-30-2006 10:42

Elég érdekessen elmentetek a témától, de izgalmassak a kalandok:D

Csokibácsi 07-30-2006 18:49

Quote:

Originally Posted by Senki
volt egy nagyon jó sztorim, de elveszett a gépemen, szóval csak leírom a szitut... régebben (1 éve) volt egy kezdő hódos aki nagyon nagynak érezte magát, legalábbis nagyon hergelte a V-s "nagyöregeket"... van itt olyan aki esetleg emlékszik rá még a fórumon is... :p
.......
(ezúton is kérem azokat akik emlékeznek Elfifiúra, vagy elküldtem nekik "az évezred hódos bukása.txt"-t hogy küldjék már el nekem vissza :D)

Erre emlékszem, brutális blama volt :)
Lementettem én is, de sajnos már nincsen meg. Megették a bitmanók.

vonos82 07-30-2006 19:19

Quote:

Originally Posted by Csokibácsi
Erre emlékszem, brutális blama volt :)
Lementettem én is, de sajnos már nincsen meg. Megették a bitmanók.

Hmm.. Most már mi is kíváncsiak vagyunk, úgy hogy kéretik tényleg elküldeni... :D

Csokibácsi 07-30-2006 19:25

Quote:

Originally Posted by vonos82
Hmm.. Most már mi is kíváncsiak vagyunk, úgy hogy kéretik tényleg elküldeni... :D

Senki elég jól leírta a történést, olvass vissza :)

vonos82 07-30-2006 19:26

Olvastam, de a zaftosabb részletek is érdekelnének (ti. a txt-file)

:D

vonos82 07-30-2006 19:34

Feloszlott a szövink 4-ben, kerestem egy hírdetést, és megkérdeztem a feladót, hogy kellene egy másik tag. Hadisnak.

Gondolom a srác meggömbözött, és látta, hogy csak 3000 íjam van ( ugyanis a maradék 13 k elit éppen tette a dolgát), elkezdett fikázni, hogy milyen láma vagyok 550 hekin, és nekem jöttek 4 seregben... az volt a gond, hogy visszaértek az elitjeim...

Ezek után elkezdett mentegetőzni, szánalmas volt. Mikor sikerült szövit alapítanom, nem kellett az első célpontot keresgélni.

DearCody 07-30-2006 23:37

Seregfelmérés
 
Quote:

Originally Posted by vonos82
Feloszlott a szövink 4-ben, kerestem egy hírdetést, és megkérdeztem a feladót, hogy kellene egy másik tag. Hadisnak.
Gondolom a srác meggömbözött, és látta, hogy csak 3000 íjam van ( ugyanis a maradék 13 k elit éppen tette a dolgát), elkezdett fikázni, hogy milyen láma vagyok 550 hekin, és nekem jöttek 4 seregben... az volt a gond, hogy visszaértek az elitjeim...
Ezek után elkezdett mentegetőzni, szánalmas volt. Mikor sikerült szövit alapítanom, nem kellett az első célpontot keresgélni.

Ha már ilyen eszes csávó volt, h meggömbözött, akkor nem fért volna ki egy seregfelmérés is? :D
Amúgy a téma tényleg félrecsúszott. :D

FeRzY 07-31-2006 10:39

Kedvencem: egyik szövimre rárepült egy srác de lepattant. Ennek örömére kapott tőlem 4 mészárt.

Kapom is a zöldet: Mi a f@szért támadtál? Ártottam neked valamit bazze?

Válasz: Ha nem bírod a hódító izgalmait akkor ajánlom a teveclubot.


All times are GMT +1. The time now is 01:02.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu