Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Általános beszélgetés Hódítós témákban (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=39)
-   -   Legyen-e Őszi párbajsorozat ? (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=2277)

Iron 08-28-2007 12:02

Legyen-e Őszi párbajsorozat ?
 
Legyen-e Őszi párbajsorozat ?

Ati 08-28-2007 12:10

Quote:

Originally Posted by Iron (Post 121018)
Legyen-e Őszi párbajsorozat ?

Kispistikés kérdésem következik:

öööö, az micsoda? :D

Iron 08-28-2007 12:19

A régiek tudják.
Pár éve volt 1 ilyen több fordulós párbaj, mindig a 30% jutott tovább.
Szombatonként játszódott 12 órában.
Aki a 30%-ban végzett autómatikusan bekerült egy újabb párbajba.
Voltak meglepik, pl hektárméret megváltoztatása kezdéskor, vagy azonos faj mindenkinek.
Szerintem izgalmas szombatokat teremtve ezzel a párbajlehetőséggel.

Iron 08-28-2007 12:20

Atti-t kérdeztem lesz-e, de ő vonakodott tőle, mert ugy érzi kevesen jelentkeznének, ezért indítottam ezt az eldöntendő választ. Itt kiderül érdemes lenne e ezt a párbajsorozatot lebonyolítani.

Ati 08-28-2007 12:26

Annak, aki kíváncsi, az előző eredmények magtalálhatók itt: http://hodito.hu/parbaj/ (Innen link tovább egy pdf-re.)

Stoky(Gárdi) NEXUS 08-28-2007 12:29

én beneveznék ha lessz rá időm :)

Batu 08-28-2007 21:45

Ha időm engedi én is jönnék:)

Pool 08-28-2007 22:08

Nekem a szombat sajnos nem jó sosem 12 óra párbajra, így nekem mindegy, de azért a legyenre szavaztam, a többiek miatt

Valezius 08-29-2007 02:40

Csak, hogy ne az érdeklődés hiányát hozza fel Ati ;)
Legyen, de nem tudom íghgérni, hogy ott leszek :)

Iron 08-29-2007 16:22

Sok ellenvetés nincs ezek szerint :)

Ati 08-29-2007 16:31

Quote:

Originally Posted by Iron (Post 121249)
Sok ellenvetés nincs ezek szerint :)

Érdeklődés se. :D Eddig 3 ember mondta Veled együtt, hogy HA LESZ IDEJE, akkor jön. Egy ilyen párbajnál lehet azzal számolni, hogy az emberek kb 70%-a lemorzsolódik a végére, ez 3 főből nem egy túl izgalmas párbaj... :)

Kutyuleee 08-29-2007 16:36

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 121251)
Érdeklődés se. :D Eddig 3 ember mondta Veled együtt, hogy HA LESZ IDEJE, akkor jön. Egy ilyen párbajnál lehet azzal számolni, hogy az emberek kb 70%-a lemorzsolódik a végére, ez 3 főből nem egy túl izgalmas párbaj... :)

legyen inkább 4:P

Ati 08-29-2007 16:37

Quote:

Originally Posted by Kutyuleee (Post 121253)
legyen inkább 4:P

Kezd alakulni, így akkor a végére egy ember talán marad. Ez még mindig nem igérkezik valami izgalmasnak. :)

Valezius 08-29-2007 16:40

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 121254)
Kezd alakulni, így akkor a végére egy ember talán marad. Ez még mindig nem igérkezik valami izgalmasnak. :)

Ha 4-en leszünk még esélyem is lesz :D

Ati 08-29-2007 16:42

Most nézem, érkezett egy szavazat a "nem"-re is. Betelgeuse, kifejtenéd az álláspontodat, hogy miért ne legyen?

Iron 08-29-2007 16:44

Erre én is kiváncsi vagyok.

J.Ati 08-29-2007 23:26

Quote:

Originally Posted by Iron (Post 121249)
Sok ellenvetés nincs ezek szerint :)

Akkora nagy érdeklődés sincs jelenleg.
12 óra sok egy picit:(
felőlem persze lehet:)

Kutyuleee 08-29-2007 23:57

Quote:

Originally Posted by Attila(: (Post 121328)
Akkora nagy érdeklődés sincs jelenleg.
12 óra sok egy picit:(
felőlem persze lehet:)

mondjuk ezzel egyet tudok érteni, egy laza 6órás párbajt simán beválalok, a 12óra azért már hosszú és azt már itthon is meg kell szervezni:S

Betelgeuse 08-30-2007 00:18

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 121257)
Most nézem, érkezett egy szavazat a "nem"-re is. Betelgeuse, kifejtenéd az álláspontodat, hogy miért ne legyen?

Természetesen:)
Mert 2 opciós volt a szavazás és a nem szimpatikusabb volt:D
Egy párbajsorozatnak akkor lenne értelme, ha sok ország összejönne és mindegyik végig tudná játszani. Sajnos ez összeegyeztethetetlen. Így 3-4 ember játéka lenne akik egyébként is folyamatosan ráérnek és párbajoznak akkor ne nevezzük őszi párbajsorozatnak.

J.Ati 08-30-2007 00:25

Quote:

Originally Posted by Kutyuleee (Post 121334)
mondjuk ezzel egyet tudok érteni, egy laza 6órás párbajt simán beválalok, a 12óra azért már hosszú és azt már itthon is meg kell szervezni:S

Egy 6 órás még jó is lenne talán sokaknak:)
Jó sok embert kéne toborozni és akkor izgalamas lenne naon.

Iron 08-30-2007 19:04

-
 
Quote:

Originally Posted by Betelgeuse (Post 121340)
Természetesen:)
Mert 2 opciós volt a szavazás és a nem szimpatikusabb volt:D
Egy párbajsorozatnak akkor lenne értelme, ha sok ország összejönne és mindegyik végig tudná játszani. Sajnos ez összeegyeztethetetlen. Így 3-4 ember játéka lenne akik egyébként is folyamatosan ráérnek és párbajoznak akkor ne nevezzük őszi párbajsorozatnak.

Hát ezzel nem teljesen értek egyet.

A másik hogy 9 Igen szavazat jött, és mennyien külső forumoznak, kb 9 en, akik nem csak azért jönnek be hogy az 1/A eseményeket irják és érdekli is őket a párbaj, vagy éppen nem. A 12 óra persze változhat, csak eddig annyi volt a megszokott. Az meg hogy sokan leszünk-e vagy sem....hát lehetne azt hogy meghírdetni valamikor és rá 2 hétre indítani vagy saccra akkor és lesz egy limit, hogy ha az megvan akkor indul a párbajsorozat, ha nem lesz meg az a limit akkor nem indul.

J.Ati 08-31-2007 02:52

Quote:

Originally Posted by Iron (Post 121537)
Hát ezzel nem teljesen értek egyet.

A másik hogy 9 Igen szavazat jött, és mennyien külső forumoznak, kb 9 en, akik nem csak azért jönnek be hogy az 1/A eseményeket irják és érdekli is őket a párbaj, vagy éppen nem. A 12 óra persze változhat, csak eddig annyi volt a megszokott. Az meg hogy sokan leszünk-e vagy sem....hát lehetne azt hogy meghírdetni valamikor és rá 2 hétre indítani vagy saccra akkor és lesz egy limit, hogy ha az megvan akkor indul a párbajsorozat, ha nem lesz meg az a limit akkor nem indul.

Így már megfelelne szerintem;)
Talán én is ott tudnék lenni.

Harcosok 08-31-2007 16:01

Hát én örülnék föleg ha nappal kezdődne;)
Nekem akkor a 12óra is ok
szavazni lehet nem lesz idöm most

Tranyo 08-31-2007 16:44

Quote:

Originally Posted by Iron (Post 121018)
Legyen-e Őszi párbajsorozat ?

Szerintem is legyen , kihagyhatatlan :)

Valezius 08-31-2007 17:26

Quote:

Originally Posted by Harcosok (Post 121709)
Hát én örülnék föleg ha nappal kezdődne;)
Nekem akkor a 12óra is ok
szavazni lehet nem lesz idöm most

Ha lesz szingapúri éjjeli futam jövőre, akkor kell éjjeli párbaj is :D

mellesleg, ha lesz ilyen, akkor az lenne a jó, ha nem csupa alap párbaj lenne, ahol a rutin számít sokat, hanem olyanok, amire rá kell készülni.
Esetleg egy olyan is, ahol nem derülnek ki a specialitások előre.
Első körnek mindenképp simát ajánlok ennek ellenére.

Iron 09-01-2007 09:51

Igen én is szeretném ha nem csak sablon pábajok lennének, hanem olyanok is amire nem lehet rákészülni, és 2 perced van dönteni..na az enm egyszerű :))
És az a 2 perc tényleg a tudást halmozza magába :)

Harcosok 09-01-2007 10:16

Quote:

Originally Posted by Iron (Post 121844)
Igen én is szeretném ha nem csak sablon pábajok lennének, hanem olyanok is amire nem lehet rákészülni, és 2 perced van dönteni..na az enm egyszerű :))
És az a 2 perc tényleg a tudást halmozza magába :)

Nekem az max 1:D
Mire beírom a dolgokat kiválasztoma fajt max 1 marad:D
Lehet csak én vaok ilyen lassú:)
De ha olyan dolgok lennének a párbajban amit előre nem írnak le azért az első kör tarthatna kicsit tovább:D

Iron 09-02-2007 12:38

Akkor Atti is benézhetne, ő hogy vélekszik mostmár.

Ati 09-02-2007 14:41

Quote:

Originally Posted by Iron (Post 122024)
Akkor Atti is benézhetne, ő hogy vélekszik mostmár.

Sehogy. Eddig nem igazán meggyőző az igent támogatók száma.

Ráadásul a fejlesztések miatt igazából kezdési időpontot se tudok mondani, ilyen "valamikor majd esetleg talán lesz egy párbaj" jelleggel nem sok értelme lenne.

A mostani fejlesztések bevezetését követő hetekben semmiképp nem lehet ilyen jellegű párbaj, hiszen akkor huzamosabb ideig instabil lesz a játék, az esetleges hibák javítása fog csak zajlani. Ilyen állapotban nem lehet párbajsorozatot tartani. És hogy ez mikor lesz az passz, reményeim szerint nem később, mint ahogy ez a párbajsorozat végetérne. :)

richardka 09-05-2007 08:07

szavazok az igenre, de a 12 ora hosszu. Olyan 6 orás számomra elfogadhato.

Pax Hungaricum 09-05-2007 12:57

A nem-re szavaztam, mert szerintem kevés a választási lehetőség.,

Ennek örültem volna:
1. Legyen.
2. Legyen, de ... stb
3. Ne legyen.
4. Még ne legyen, de majd ... stb

Számomra a 4. lenne a legszimpatikusabb, aztán a 2. aztán a 3. és végül az 1.
Pl egy stabil rendszerben, jól megszervezve, sok résztvevővel, 12 óránál rövidebb időtartammal az igen-re szavaznék! Addig nem látom értelmét. De az ötlet maga jó, támogatom!

csofika 09-06-2007 13:16

Szombatonként a levegőre menjetek, mert a sok gépezés megárt az egészségnek.

Én a Nem-re szavazok.

J.Ati 09-07-2007 02:00

Quote:

Originally Posted by csofika (Post 123183)
Szombatonként a levegőre menjetek, mert a sok gépezés megárt az egészségnek.

Én a Nem-re szavazok.

Én vasárnap akarok a levegőre menni és szombaton meg gépezni akarok.
Párbajozni meg nem muszáj:)
Bár jöhetnél egy párbajra téged hamar kiszúrna mindenki,mert te vagy a nagy rengető:D:D

csofika 09-07-2007 06:59

Kedves Attila! A párbaj nem nekem való, mert nem bírják az idegeim, meg nincs idő varis orikat kiépíteni. Párbajban sajnos a tolis és hadis ori a jó. Tehát az nem nekem való játék.

Pax Hungaricum 09-07-2007 10:16

Quote:

Originally Posted by csofika (Post 123183)
Szombatonként a levegőre menjetek, mert a sok gépezés megárt az egészségnek.

Én a Nem-re szavazok.

Nehogy már megmond ki hova menyjen lama.
A párbajsorozat egy baromi jó ötlet visszahozni, csak meg kell szervezni, és kellenének rá jelentkezők.

Mellesleg ha nem neked való a párbaj, akkor nem a párbajjal van a gond, ahnem veled, hogy mégis erőltetted.

Vegyél be dupla adag Prozac-ot, és menyj a chat-es topicokba. A hódítós témákat meg felejtsd el örökre.

Csak azért nem kaptál még szerintem 1000-1200 pirospontot, mert nem lehet ilyen gyakran osztogatni.

Pax Hungaricum 09-07-2007 10:17

Quote:

Originally Posted by csofika (Post 123320)
Kedves Attila! A párbaj nem nekem való, mert nem bírják az idegeim, meg nincs idő varis orikat kiépíteni. Párbajban sajnos a tolis és hadis ori a jó. Tehát az nem nekem való játék.

Akkor menyj innen el!

Valezius 09-07-2007 10:19

Quote:

Originally Posted by Pax Hungaricum (Post 123339)
Csak azért nem kaptál még szerintem 1000-1200 pirospontot, mert nem lehet ilyen gyakran osztogatni.

Azért nincs annyi, mert a magamfajták már letiltották, és így nincs mire pirosat adni :D

Pax Hungaricum 09-07-2007 10:23

Quote:

Originally Posted by Valezius (Post 123341)
Azért nincs annyi, mert a magamfajták már letiltották, és így nincs mire pirosat adni :D

Igaz, csakhogy a lényeg pont nem ez.
Mert aki vágja, hogy mi a szitu, meg ért a hódítóhoz, meg értelmesen szól hozzá, az tök mindegy, hogy letiltja-e, vagy sem. Mert nem tud eltéríteni a hülyeséggel a saját jól bevált módszeredtől, illetve a szabályos játéktól.

De egy kezdő, aki idejön olvasgatni, hogy információt, és tudást szerezzen ahhoz, hogy elinduljon a játékban, az letiltani sem fogja tudni értelemszerűen, ezért nagyon káros, hogy minden fontos topic tele van szemetelve elmebeteg állat ötletekkel...

Valezius 09-07-2007 10:26

Quote:

Originally Posted by Pax Hungaricum (Post 123345)
Igaz, csakhogy a lényeg pont nem ez.
Mert aki vágja, hogy mi a szitu, meg ért a hódítóhoz, meg értelmesen szól hozzá, az tök mindegy, hogy letiltja-e, vagy sem. Mert nem tud eltéríteni a hülyeséggel a saját jól bevált módszeredtől, illetve a szabályos játéktól.

De egy kezdő, aki idejön olvasgatni, hogy információt, és tudást szerezzen ahhoz, hogy elinduljon a játékban, az letiltani sem fogja tudni értelemszerűen, ezért nagyon káros, hogy minden fontos topic tele van szemetelve elmebeteg állat ötletekkel...

Én azért annyit kinézek a többségből, hogy ha azt olvassa, hogy azért ne legyen párbajsorozat mert neki nem tetszik, akkor nem fogja komolyan venni utána.
Még ha eleinte komolyan is veszi, hamar rájön, hogy nem kéne :)

Pax Hungaricum 09-07-2007 11:27

Quote:

Originally Posted by Valezius (Post 123346)
Én azért annyit kinézek a többségből, hogy ha azt olvassa, hogy azért ne legyen párbajsorozat mert neki nem tetszik, akkor nem fogja komolyan venni utána.
Még ha eleinte komolyan is veszi, hamar rájön, hogy nem kéne :)

De ez csak egy a sok közül...
Pl amikor híreszteli, hogy mindenki indítson óriás varázslókat mindenhol, mert az aztán a kemény ori... Azt eprsze nem híreszteli mellé, hogy akárki akárhol darabokra tépi szinte akármivel...


All times are GMT +1. The time now is 03:58.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu