Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Egyéb (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=33)
-   -   Hódítósok, csata vár rátok. (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=3365)

M.laci 02-10-2009 03:10

Hódítósok, csata vár rátok.
 
Üdvözlet minden kedves hódítós társamnak.

Ma elvetődtem az index. hu-ra és egy érdekes cikket olvastam, melyben egy román online játékban Magyarországot szabdalják darabokra.

A dolog elvileg nem zavarna mivel egy játékról van szó, de bosszantó, hogy 1200 magyar játékos a hatalmas túlerő ellen küzd.

Nem akarok itt politizálni, nem az én dolgom, és a véleményemet is megtartom magamnak, de én regisztráltam.

Remélem akad itt pár elszánt ember aki csatlakozik.

Itt a cikk:index.hu/tech/net/2009/02/09/segitseg_az_eromanok_elfoglaltak_emagyarorszagot_

Sziasztok, és mindentől függetlenül további jó hódítózást.

Gyusz75 03-27-2009 21:41

Ló . a ROMÁNOKNAK
 
Hát igen kezték a munkahelyekel meg stb már az ország is kell nekik.????!!!!!:mad::mad::confused:

vityu 03-28-2009 10:37

Kicsit elcsesztem már az elején. Kiválasztottam az országot, Hungary, majd régióválasztásnál csakazértis Észak Magyarországot, hiába foglalták el a románok. Erre román lettem. :eek::(:(
Na gyorsan csináltam egy másikat. Mondhatnám, hogy értem a játékot, de nem...

Andrew 03-28-2009 11:27

Quote:

Originally Posted by vityu (Post 206252)
Kicsit elcsesztem már az elején. Kiválasztottam az országot, Hungary, majd régióválasztásnál csakazértis Észak Magyarországot, hiába foglalták el a románok. Erre román lettem. :eek::(:(
Na gyorsan csináltam egy másikat. Mondhatnám, hogy értem a játékot, de nem...

Pedig úgy belülről bomlaszthattad volna a kétezer éves birodalmat :D:D:D:D

vityu 03-31-2009 18:23

Hölgyek, urak, ha valaki érzi magában az erőt, hogy legyőzzük a románokat, és így bevállalna egy játékot, amibe gyakorlatilag nem szükséges 1 nap egynél többször belépni, az írjon egy üzenetet a mail-címével, és küldök meghívót.

(Már azért is inkább így, mert ha eljutottok így a 6. szintig, akkor én kapok aranyat elméletileg, amiből meg majd szeretnék céget alapítani, erősítve ezzel is a gazdaságot, ha RT lesz, akkor részvényt is adok érte! Ha így csatlakoztok a magyar gazdaságba aranyat hoztok :) És legyőzzük az eRománokat!!!)

csabi 03-31-2009 18:29

Quote:

Originally Posted by vityu (Post 206452)
Hölgyek, urak, ha valaki érzi magában az erőt, hogy legyőzzük a románokat, és így bevállalna egy játékot, amibe gyakorlatilag nem szükséges 1 nap egynél többször belépni, az írjon egy üzenetet a mail-címével, és küldök meghívót.

(Már azért is inkább így, mert ha eljutottok így a 6. szintig, akkor én kapok aranyat elméletileg, amiből meg majd szeretnék céget alapítani, erősítve ezzel is a gazdaságot, ha RT lesz, akkor részvényt is adok érte! Ha így csatlakoztok a magyar gazdaságba aranyat hoztok :) És legyőzzük az eRománokat!!!)

egye fenyő küldj egyet.. :)

vityu 03-31-2009 18:40

Quote:

Originally Posted by csabi (Post 206453)
egye fenyő küldj egyet.. :)

Elment az msn-esre.

Egyébként nem könnyű elkezdeni, de elég jól bele lehet jönni.
Itt van segítség kezdőknek, de lehet kérdezni is, szívesen segítenek az emberek, mert eMagyarországnak szüksége van a játékosokra. Tehát a link itt van

Ja, az első napokban szinte semmit sem tudsz csinálni. Meg kell alapozni az életed, munkát kell keresni, és dolgozni kell. Aztán majd lehet edzeni is, majd már magasabb szinten harcolni, prtba lépni/alapítani, céget/újságot alapítani, stb.

csabi 03-31-2009 18:52

nagynehezen meg van.. :) mit is kezdjek most? tök el vok veszve... :o

vityu 03-31-2009 19:11

Quote:

Originally Posted by csabi (Post 206457)
nagynehezen meg van.. :) mit is kezdjek most? tök el vok veszve... :o

Akkor ideje munkát keresni! :)

My places -> Company -> Find a job
Itt érdemes a legnagyobb fizetést ajánló vállalathoz menni. Nem nagyon tudsz majd 1HUF felettit találni, kezdetnek nem rossz az, bár kajára el is fog menni, de ha dolgozol naponta (neked kell, nem csinálja magától, akkor növekszik az ágon belüli skilled, és minél nagyobb van, annál magasabb fizetést kínálnak más cégek.)

Kb többet nem is tudsz ma csinálni. Olvasgathatsz cikkeket. :)

Minden nap reggel (itteni idő szerint) kajálsz egyszer. Ez fontos, erre figyelj, mindig legyen kaja. Most első körben küldök neked egy kicsit. Aztán majd bejárod a piacot, és majd utána veszed magadnak.

vityu 03-31-2009 19:14

Quote:

Originally Posted by csabi (Post 206457)
nagynehezen meg van.. :) mit is kezdjek most? tök el vok veszve... :o

Ha nem titkos, megkérdezném a neved, hogy tudjak kaját küldeni! :)

csabi 03-31-2009 19:28

Quote:

Originally Posted by vityu (Post 206463)
Ha nem titkos, megkérdezném a neved, hogy tudjak kaját küldeni! :)

dark ogsa :cool:

szamóka 04-01-2009 10:59

Quote:

Originally Posted by vityu (Post 206452)
Hölgyek, urak, ha valaki érzi magában az erőt, hogy legyőzzük a románokat, és így bevállalna egy játékot, amibe gyakorlatilag nem szükséges 1 nap egynél többször belépni, az írjon egy üzenetet a mail-címével, és küldök meghívót.

(Már azért is inkább így, mert ha eljutottok így a 6. szintig, akkor én kapok aranyat elméletileg, amiből meg majd szeretnék céget alapítani, erősítve ezzel is a gazdaságot, ha RT lesz, akkor részvényt is adok érte! Ha így csatlakoztok a magyar gazdaságba aranyat hoztok :) És legyőzzük az eRománokat!!!)

Ellenben ha tőlem kunyeráltok meghívót, én etetlek benneteket a 6. szint eléréséig, és vállalom, hogy a megszerzett aranyakat az eMagyar Nemzeti Banknak utalom át:p

vityu 04-01-2009 19:12

Quote:

Originally Posted by szamóka (Post 206489)
Ellenben ha tőlem kunyeráltok meghívót, én etetlek benneteket a 6. szint eléréséig, és vállalom, hogy a megszerzett aranyakat az eMagyar Nemzeti Banknak utalom át:p

Ellenkampány! Fúúúúúúújjj :p :D

Tsobi 04-02-2009 21:28

Aki nekem először küld,annak hagyom,hogy tápoljon :p

vityu 04-10-2009 15:36

Örömmel jelenthetem be, hogy Budapest ismét emagyar kézen!:) Jelenleg nincs a kis országunkban eromán fennhatóságú terület!


Central Hungary was conquered by Hungary in the war versus Romania
one minute ago


SÜN!

webesc 04-10-2009 16:15

Örömmel jelentem, hogy a Magyar fegyvergyárban sikerült munkához jutnom.
Hajrá Magyarok ! :)

Tsobi 04-10-2009 16:19

Quote:

Originally Posted by Tsobi (Post 206627)
Aki nekem először küld,annak hagyom,hogy tápoljon :p

No,hát nekem senki nem küld olyan micsodát? :p

vityu 04-10-2009 16:22

Quote:

Originally Posted by Tsobi (Post 207184)
No,hát nekem senki nem küld olyan micsodát? :p

Hát küldd el üzenetben a mélcímed, és meghívlak!

Tsobi 04-10-2009 16:25

Quote:

Originally Posted by vityu (Post 207185)
Hát küldd el üzenetben a mélcímed, és meghívlak!

ts_obi@mailbox.hu

:p

vityu 04-10-2009 21:27

Quote:

Originally Posted by Tsobi (Post 207186)

na valaki megelőzött :(

Pali papa 04-11-2009 02:26

Vazze Vityu!
Elmentem harcolni Budapestért [ugrottam is szintet :) ], azután lement a wellnesem 40 alá. Akkor elküldött egy kórházba, tök jó mondok erre és mentem megent gyakni az ellent. Ekkor szép lassan megint levittem a wellnesemet, ám ezután már az buga istennek nem találtam kórházat.
Mivel tudom felvinni a wellizémet. No meg minekaza gift bigyó?
:)
eHungary 4ever

vityu 04-11-2009 06:56

Quote:

Originally Posted by Pali papa (Post 207216)
Vazze Vityu!
Elmentem harcolni Budapestért [ugrottam is szintet :) ], azután lement a wellnesem 40 alá. Akkor elküldött egy kórházba, tök jó mondok erre és mentem megent gyakni az ellent. Ekkor szép lassan megint levittem a wellnesemet, ám ezután már az buga istennek nem találtam kórházat.
Mivel tudom felvinni a wellizémet. No meg minekaza gift bigyó?
:)
eHungary 4ever

1 nap csak egyszer mehetsz kórházba, és akkor is csak ha harcoltál. Nem gáz, ma majd elmész megint.
A gift meg egy olyan dolog, amit mástól kell kapnod, ahhoz, hogy növelje a wellnessed. Ugye miért is jó az ajándék, ha megleped vele magad... :D

szamóka 04-11-2009 12:32

Arra vigyázz, hogy 40-es welness alatt harcolni sem lehet. Ha nem harcolsz, nem mehetsz a kórházba sem. Ha esetleg így jártál, keress meg a játékon belül (jelentektelen_senki néven futok.. ) és megoldjuk.

Rider Of Rohan 04-14-2009 11:06

hali,regeltem én is emberkét,magától fog enni vagy nekem kell megetettni?

csabi 04-14-2009 11:16

Quote:

Originally Posted by Rider Of Rohan (Post 207498)
hali,regeltem én is emberkét,magától fog enni vagy nekem kell megetettni?

neked kell etetni. mien néven regeltél?

Rider Of Rohan 04-14-2009 11:18

Quote:

Originally Posted by csabi (Post 207500)
neked kell etetni. mien néven regeltél?

benzol a nevem

csabi 04-14-2009 11:24

Quote:

Originally Posted by Rider Of Rohan (Post 207501)
benzol a nevem

meg vagy, látom dolgozol.. :) nah a lényeg, h menj oan helyre, ahol van kórház és figyelj a wellneszedre, amit ugy tudsz fent tartani, h ha harcolsz, akkor utánna elmész kórházba és ott gyógyulsz naponta 1* használhatod. 90% felett legyél mindig akkor jól termelsz, nő a fizud stb.. :)

Rider Of Rohan 04-14-2009 11:26

és azt honnan tudom hogy van e kórház?
ha dolgozok akkor gondolom nem harcolhatok?
és hogy eszik?

csabi 04-14-2009 11:30

Quote:

Originally Posted by Rider Of Rohan (Post 207503)
és azt honnan tudom hogy van e kórház?
ha dolgozok akkor gondolom nem harcolhatok?
és hogy eszik?

Szegeden van, de most Miskolcra kellene menned, mert oda kell ember, asszem ott is lesz/van kórház. dolgozni és harcolni is tudsz egyszerre, sőt, akkor több XP-t kapol! :) reggel 9kor eszel most automatikussan, ha van bent eledeled. amit a market place cuccon kiválasztva tudsz enni.. érdemes minimum q2-es kaját venni, mert attól is nő a vellnesz. hol vagy most?

Rider Of Rohan 04-14-2009 11:34

Quote:

Originally Posted by csabi (Post 207504)
Szegeden van, de most Miskolcra kellene menned, mert oda kell ember, asszem ott is lesz/van kórház. dolgozni és harcolni is tudsz egyszerre, sőt, akkor több XP-t kapol! :) reggel 9kor eszel most automatikussan, ha van bent eledeled. amit a market place cuccon kiválasztva tudsz enni.. érdemes minimum q2-es kaját venni, mert attól is nő a vellnesz. hol vagy most?

jó kérdés:D

vityu 04-14-2009 17:27

Quote:

Originally Posted by Rider Of Rohan (Post 207498)
hali,regeltem én is emberkét,magától fog enni vagy nekem kell megetettni?

Ha kértél volna meghívót, akkor 5 aranyat hoztál volna a magyar gazdaságba! :p :(

J.Ati 04-14-2009 17:30

Quote:

Originally Posted by vityu (Post 207552)
Ha kértél volna meghívót, akkor 5 aranyat hoztál volna a magyar gazdaságba! :p :(

küldenél nekem?
Megnézem én is.
Elküldöm a címem mailban.

vityu 04-15-2009 01:20

Quote:

Originally Posted by Attila(: (Post 207554)
küldenél nekem?
Megnézem én is.
Elküldöm a címem mailban.

elment :) ha segítség kell, kérj. Regisztrálj Northern Hungary-ba, oda kell ember, és oda érdemes is már, van kórház!

Tripartitum 04-17-2009 23:04

küldjetek nekem is meghívót, köszi:)

vityu 04-18-2009 10:07

Quote:

Originally Posted by Tripartitum (Post 208344)
küldjetek nekem is meghívót, köszi:)

Jajj, előre elküldtem, hogy megcsináltam, utána kezdtem el gondolkodni, hogy nem adtál mail-címet! :D
Tehát azt privátba, ha kérhetem, a többit meg úgy kell csinálni, ahogy leírtam! :D

Tripartitum 04-18-2009 14:18

köszi
 
Köszönöm, megkaptam, de kapkodom csak a fejem:)


All times are GMT +1. The time now is 22:13.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu