Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Zene (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=29)
-   -   Segítségkérés! (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=2584)

[HTPA]GeeForce 12-22-2007 17:43

Segítségkérés!
 
Ezt a topicot két okból nyitom.

Egyrészt, mert többször van olyan kérés, kérdés, hogy tud-e valaki valakinek segíteni abban, hogy ez-t meg azt a zeneszámot hol lehet megszerezni.
Itt fel lehet tenni a kérdéseket, és esetleg konstruktív megoldásokat kap az illető.

Másrészt meg mert nagy gondban vagyok.


A történet röviden:

Van nekem egy freeE magazinom, 2004 márciusi szám.
A bidapesti Mayday promó magazinja.
Volt hozzá egy CD melléklet, méghozzá MARCO BAILEY - MAYDAYBUDAPEST2004.

Az egyik kedvenc lemezem, imádom azt a mixet, de mivel eredeti CD-n volt meg, gondoltam akkor (2004-ben) hogy mp3-ban már ugyan minek töltsem le, hiszen ha kell, akkor felgrabbelem a CD-mről a gépre.

Ez jól is hangzik, de a CD egy utazás során sajnálatos módon megrepedt.

Oda a kedvenc lemezem, és már 3 napja keresem a neten, de nem találom sehol.

Segítséget szeretnék kérni, hogy ha esetleg valakinek megvan a CD, megtenné-e, hogy begrabbeli jó minőségben mp3-ban, és elküldi nekem (akárhol, msn-en, skypeon, vagy bárhol), vagy ha valaki tudja honnan lehet leszedni, szívesen venném, ha segítene.

Az újság a freeE magazin 094. száma. Ha az segít valakinek, akkor vonalkódot is tudok, itt van a fiókban az újság!

Előre is nagyon köszönöm a segítséget!!!

[HTPA]GeeForce 12-22-2007 17:45

Hogy egész pontos legyek, a 2004.04.03-án megrendezett MAYDAYbudapest2004 promó albuma ez. A megrendezés színhelye a HUNGEXPO F-F2 volt.

Nagyon nagyon hálás lennék annak, aki ezt a CD-t valahogy eljuttatja nekem.

Akár még VIP-et is küldenék az országára cserébe! Nagyon fontos lenne nekem ez!

[HTPA]GeeForce 12-22-2007 17:51

Még egy kis segítség:

http://www.mayday.hu/2004/


ez a főoldala, erről a Mayday-ről lenne szól. Sajnos a hivatalos oldalról sem lehet már leszedni a hanganyagot.

A www.freee.hu oldalon is kerestem, de ott sincs fent. kerestem torrent oldalakon, meg mindenhol ahol csak tudtam. De sehol semmi. :( El vagyok keseredve. :(

Tsobi 12-22-2007 18:25

Gee! Te engem nagyon fogsz szeretni,ha elmondom mim van :)

[HTPA]GeeForce 12-22-2007 18:26

Mond el kérlek, mid van?! :)

Phoenix 12-22-2007 18:28

Címeket tudnál adni? Vagy ez egy komplett szett?
Eddig ezeket találtam:
Minimal / Marco Bailey / Marco Bailey - Carrera [Original Mix].mp3

6 Mb Minimal / Marco Bailey / Marco Bailey - Ipaneama.mp3

6 Mb Minimal / Marco Bailey / Marco Bailey - Karma.mp3

6 Mb Minimal / Marco Bailey / Marco Bailey - Konverter.mp3

3 Mb Minimal / Marco Bailey / Marco Bailey - Krakow.mp3

8 Mb Minimal / Marco Bailey / Marco Bailey - The Green Hornet [Original Mix].mp3

8 Mb Minimal / Marco Bailey / Marco Bailey - Tweykini.mp3

Tsobi 12-22-2007 18:30

Party Mix - Mayday 2004 Marco Bailey,Speedy J,Chris Liebing,Umek Live@Hungexpo 2004-04-03.mp3

Tsobi 12-22-2007 18:30

Quote:

Originally Posted by Matador (Post 145602)
Party Mix - Mayday 2004 Marco Bailey,Speedy J,Chris Liebing,Umek Live@Hungexpo 2004-04-03.mp3

Ez lenne az?:rolleyes:

Phoenix 12-22-2007 18:30

Akkor meghagylak titeket egymásnak :D

[HTPA]GeeForce 12-22-2007 18:43

Quote:

Originally Posted by Matador (Post 145602)
Party Mix - Mayday 2004 Marco Bailey,Speedy J,Chris Liebing,Umek Live@Hungexpo 2004-04-03.mp3

Sajnos nem, de majdnem. Ez a live mix, amit már bent játszottak a Mayday-en. :(

Nekem a márciusi mix kell. 1 hónappal korábbi, mint amid van.

Ez a freeE magazin melléklete. Egy mix cd.

Sajnos ebből kifolyólag címe sincs, csak annyi, hogy marco bailey - freee cd: maydaybudapest2004 :(:(:(

A cd bodítóján 2 bikka van, mint a REDBULL dobozokon, meg a 2004-es mayday jel. Mármint hogy ilyen rózsaszín az egész. :(

Tsobi 12-22-2007 18:46

Quote:

Originally Posted by [HTPA]GeeForce (Post 145607)
Sajnos nem, de majdnem. Ez a live mix, amit már bent játszottak a Mayday-en. :(

Nekem a márciusi mix kell. 1 hónappal korábbi, mint amid van.

Ez a freeE magazin melléklete. Egy mix cd.

Sajnos ebből kifolyólag címe sincs, csak annyi, hogy marco bailey - freee cd: maydaybudapest2004 :(:(:(

A cd bodítóján 2 bikka van, mint a REDBULL dobozokon, meg a 2004-es mayday jel. Mármint hogy ilyen rózsaszín az egész. :(


Ez sem piskóta :)

Viszont így nem is szeretsz jobban,hogy elmondtam mim van :p:(

[HTPA]GeeForce 12-22-2007 18:47

Quote:

Originally Posted by Phoenix (Post 145604)
Akkor meghagylak titeket egymásnak :D

Nem muszáj :D Plz, ha tudsz, segíts rajtam, nagyon elszontyolodtam :(

Ez egy szett, egy kb 1 órás szett. Nem live, hanem stúdiószett (ha jól tudom), és csak a freeE amgazin mellékleteként jelent meg (ha jól tudom).

:(

Sajnos a freeE magazinban azt írják, hogy visszamenőlegesen a CD mellékleteket nagyon bajosan (érts: sehogy) tudják előkaparni, amit én nem nagyon értek, de hát ezt írták. :(

Sajnos utoljára 2003-ban voltam olyan 'státuszban', hogy esetleg felhívjam a Budai-t. (Majdnem a freeE magazin grafikusa lettem, de aztán mégsem, mert annyira nem jött be a dolog.) Lényegtelen. A léyneg, hogy sehogy máshogy nem tudok hozzájutni, csak a neten keresztül, mert egyetlen egy ismerősöm se vette meg azt a magazint. :(

[HTPA]GeeForce 12-22-2007 18:51

Quote:

Originally Posted by Matador (Post 145609)
Ez sem piskóta :)

Viszont így nem is szeretsz jobban,hogy elmondtam mim van :p:(

De, szeretlek, hyog segíteni szeretél, és azt is tudom, hogy az a live szet is nagyon jó.

De tudod ezen a CD-n van egy rész, ahol az Űrodüsszeia filmből megy az eredeti (angol) szöveg a zene alatt, és ez a CD nekem spirituális élményt nyújt, mert imádom az Űrodüsszeiát, legalább 40x láttam. :(

És borzalmasan érzem msot magam, hogy elveszett a legértékesebb CD-m.

(Tudom, hogy ez a CD jóformán értéktelen, mert nem elég hogy régi, de még rövid is a mix, meg nem is sok mindenkit érdekel a Mayday sem meg a techno sem...

És pénzben sem nagy eresztés, hiszen a CD a magazinhoz járt ingyenes mellékletként, a magazin meg 1195 Ft-ba került...

Szóval tudom, hogy kívülállónak ez a dolog furcsa, hogy én ennyire odavagyok azért a hanganyagért, de mindegy is. A lényeg, hogy nagyon szeretném, ha meglenne.)

Sajnos a 'jó magyar' szokás szerint, ami nem került sokba, azt értéktelennek tekintjük, és nem vigyázunk rá.

Egy rádiós haveromnak megvolt ez a CD, mert annak idején ő is megvette a magazint (ő az egyetlen, akit ismerek, aki megvette rajtam kívül) de megkérdeztem, és fogalma sincs már, hyog hova tette azt a CD-t. :(

Phoenix 12-22-2007 18:52

Quote:

Originally Posted by [HTPA]GeeForce (Post 145612)
Nem muszáj :D Plz, ha tudsz, segíts rajtam, nagyon elszontyolodtam :(

Ez egy szett, egy kb 1 órás szett. Nem live, hanem stúdiószett (ha jól tudom), és csak a freeE amgazin mellékleteként jelent meg (ha jól tudom).

:(

Sajnos a freeE magazinban azt írják, hogy visszamenőlegesen a CD mellékleteket nagyon bajosan (érts: sehogy) tudják előkaparni, amit én nem nagyon értek, de hát ezt írták. :(

Sajnos utoljára 2003-ban voltam olyan 'státuszban', hogy esetleg felhívjam a Budai-t. (Majdnem a freeE magazin grafikusa lettem, de aztán mégsem, mert annyira nem jött be a dolog.) Lényegtelen. A léyneg, hogy sehogy máshogy nem tudok hozzájutni, csak a neten keresztül, mert egyetlen egy ismerősöm se vette meg azt a magazint. :(

Mindenesetre leadom a drótot egyik ismimnek, mert ő anno megvette a freeE magazint, amint visszaszól, szólok neked :)

[HTPA]GeeForce 12-22-2007 18:55

Quote:

Originally Posted by Phoenix (Post 145616)
Mindenesetre leadom a drótot egyik ismimnek, mert ő anno megvette a freeE magazint, amint visszaszól, szólok neked :)

Nagyon megköszönném, nekem ez a CD nagyon értékes, mert régi jó emlékek fűznek hozzá azon kívül, hogy maga a zene is nagyon kedvemre való rajta...


Ha az ismerősöd halandó lenne felgrabbelni, és te átküldenéd MSN-en,nagyon hálás lennék. Ha az ismerősöd hódos, akkor mindkettőtöknek tudnék adni 1-1 VIP-et a fáradozásaitokért cserébe! :)

Tsobi 12-22-2007 18:59

A megfelelő helyeken utánaérdeklődtem,utánakerestem és találtam még egy EXPO-s cuccost Marci Bailey-től :)

Szűkül a kör :)

Phoenix 12-22-2007 19:00

Quote:

Originally Posted by [HTPA]GeeForce (Post 145617)
Nagyon megköszönném, nekem ez a CD nagyon értékes, mert régi jó emlékek fűznek hozzá azon kívül, hogy maga a zene is nagyon kedvemre való rajta...


Ha az ismerősöd halandó lenne felgrabbelni, és te átküldenéd MSN-en,nagyon hálás lennék. Ha az ismerősöd hódos, akkor mindkettőtöknek tudnék adni 1-1 VIP-et a fáradozásaitokért cserébe! :)

Hátha összejön, akkor valahogy megoldjuk, de nem kell felajánlani semmit :) Így is nemzetközi összefogás kell hozzá, mert a srác kint van Madridban, én mint közvetítő Angliában, te meg mint célállomás otthon, Magyarországon :) Az emailt elküldtem, szval a srácon múlik, hogy megvan-e neki ;)

[HTPA]GeeForce 12-22-2007 19:09

Tényleg köszi a segítséget :)

Tsobi 12-22-2007 19:12

Gee,a mix elején,közepén vagy végén van az Űrodüsszeiás szöveg?

Csak mert most hallgatom a leszedettet,de 1 óra 5 perces :)

[HTPA]GeeForce 12-22-2007 19:21

Azzal kezdődik. Az első 42 másodperc egy monoton gépies hangú szöveg... Az abból a részből van, amikor az Űrodüsszeiában kikapcsolják a HAL-9000 computert. És amikor a gép "haldoklik", ezt a szöveget darálja, és a végén már tök összefüggéstelenül hadovál a memóriatárának különböző részeiről...... :(:(:(

It(AZ:)) 12-22-2007 19:35

Hát ha már zenei segítségkéréses topic:D Az van, hogy eléggé meguntam az mp3 zenetáramat, és nincs ötletem, mit lenne érdemes hallgatni. Tippeket szeretnék,nem éppen populáris(mondjuk kinek mi az:)),de szerintetek "érdemes" időt szánni rá kategóriában.Pl:Tarja Turunent egyik Iwiwes adatlapon fedeztem fel, az már az én műveletlenségem, hogy nem vagyok Nightwish szakértő.Régebben hallottam ír gothic metalt,az is bejött, de Bruce Springsteen nem túl ismert számaira is főnökasszonyom hívta fel a figyelmemet. Szeretem a spanyol,olasz dalokat, stílusban szinte mindenevő vagyok(kivéve a nagyon death metal és a nagyon össz 3 hangból álló tuctuc), csak előadó és számcímekkel vagyok bajban.Ha néhány ilyennel szolgálnátok,megköszönném.Azaz előre is megköszönöm :)

Redback 12-23-2007 11:30

Rossz oldal, bocsika.

Phoenix 12-23-2007 11:34

Ez tipikusan az az oldal ahol "minden" rajtavan, regizel rá és kiderül, hogy pedig nincs is :)
Ha azt írnád be, hogy "anyukád hogy van?" Arra is kidobná ezt a letöltő oldalt ;)

Redback 12-23-2007 11:37

Quote:

Originally Posted by Phoenix (Post 145933)
Ez tipikusan az az oldal ahol "minden" rajtavan, regizel rá és kiderül, hogy pedig nincs is :)
Ha azt írnád be, hogy "anyukád hogy van?" Arra is kidobná ezt a letöltő oldalt ;)

Tényleg...De én csak segíteni akartam :(

[HTPA]GeeForce 12-23-2007 12:10

Quote:

Originally Posted by Redback (Post 145929)
Rossz oldal, bocsika.

Nem tudok bejutni fizetés nélkül :(
Pedig megpróbáltam egy két trükköt :D

Phoenix 12-23-2007 14:46

Quote:

Originally Posted by Redback (Post 145938)
Tényleg...De én csak segíteni akartam :(

Jól van na :D http://img135.imageshack.us/img135/5395/consolezk2.gif

Redback 02-18-2008 19:11

Aki hallotta Bárány Attila debreceni mixjét, ahhoz szól a köv kérdés:
Hány percnél beszél az október fesztről?
Az a kedvenc részem, haveromnál hallottam, le töltöttem, de nem találom :S

[HTPA]GeeForce 04-15-2008 18:23

Quote:

Originally Posted by [HTPA]GeeForce (Post 145589)
Ezt a topicot két okból nyitom.

Egyrészt, mert többször van olyan kérés, kérdés, hogy tud-e valaki valakinek segíteni abban, hogy ez-t meg azt a zeneszámot hol lehet megszerezni.
Itt fel lehet tenni a kérdéseket, és esetleg konstruktív megoldásokat kap az illető.

Másrészt meg mert nagy gondban vagyok.


A történet röviden:

Van nekem egy freeE magazinom, 2004 márciusi szám.
A bidapesti Mayday promó magazinja.
Volt hozzá egy CD melléklet, méghozzá MARCO BAILEY - MAYDAYBUDAPEST2004.

Az egyik kedvenc lemezem, imádom azt a mixet, de mivel eredeti CD-n volt meg, gondoltam akkor (2004-ben) hogy mp3-ban már ugyan minek töltsem le, hiszen ha kell, akkor felgrabbelem a CD-mről a gépre.

Ez jól is hangzik, de a CD egy utazás során sajnálatos módon megrepedt.

Oda a kedvenc lemezem, és már 3 napja keresem a neten, de nem találom sehol.

Segítséget szeretnék kérni, hogy ha esetleg valakinek megvan a CD, megtenné-e, hogy begrabbeli jó minőségben mp3-ban, és elküldi nekem (akárhol, msn-en, skypeon, vagy bárhol), vagy ha valaki tudja honnan lehet leszedni, szívesen venném, ha segítene.

Az újság a freeE magazin 094. száma. Ha az segít valakinek, akkor vonalkódot is tudok, itt van a fiókban az újság!

Előre is nagyon köszönöm a segítséget!!!

Még mindig kéne az a hanganyag. :( Ha valaki esetleg meg tudja szerezni... Nagyon boldog lennék! :)

Redback 05-02-2008 08:20

T.K.O-tól kéne az "Ilyen ma egy lány" című szám.Ha valakinek megvan, akkor írja már le miként tudja átküldeni!

J.Ati 05-02-2008 13:05

Quote:

Originally Posted by Redback (Post 172587)
T.K.O-tól kéne az "Ilyen ma egy lány" című szám.Ha valakinek megvan, akkor írja már le miként tudja átküldeni!

Nekem nincs meg,de megnézem a dc boltban,ha vársz egy picit:)

_
Nem találtam meg sajna:(
Még megpróbálom éjjel is!

J.Ati 05-02-2008 13:11

Quote:

Originally Posted by Redback (Post 159427)
Aki hallotta Bárány Attila debreceni mixjét, ahhoz szól a köv kérdés:
Hány percnél beszél az október fesztről?
Az a kedvenc részem, haveromnál hallottam, le töltöttem, de nem találom :S

Nekem ez meg is van,de most ha nagyon akarod éjjel ezt fogom hallgatni és beírom neked a válasz:)
Disco shitet szoktam hallgatni általában:)

Ja és nekem a "zsóóófis" rész jön be nagyon!:D
Gondolom te tudod mire gondolok!

Redback 05-02-2008 13:13

Quote:

Originally Posted by Attila(: (Post 172628)
Nekem ez meg is van,de most ha nagyon akarod éjjel ezt fogom hallgatni és beírom neked a válasz:)
Disco shitet szoktam hallgatni általában:)

Ja és nekem a "zsóóófis" rész jön be nagyon!:D
Gondolom te tudod mire gondolok!

JAja :) MÁr azóta megvan.A zsófis is jó :D

J.Ati 05-02-2008 13:16

Quote:

Originally Posted by Redback (Post 172629)
JAja :) MÁr azóta megvan.A zsófis is jó :D

Akkor nem keresem!
Mindenesetre éjjel meghallgatom megint:)

Nekem van pár Disco shites 1 órás mixem ami 23:00-tól 24:00-ig megy.
Azok is jók szoktak lenni:)

laci 12-01-2008 04:37

No, hátha tudtok segíteni: Kolozsvárról Budapestre utazva hallottam egy albumot, valami nő énekelt, és a szokásos popzenénél egy kicsit rockosabb volt, de sajnos mivel félálomban hallgattam, csak egyetlen refrént tudtam megjegyezni, ami nagyjából úgy hangzott hogy "This world has gone mad", vagy valami ilyesmi... fogalmam nincs, mi vagy ki lehet az előadó, de nagyon tetszett, amióta itthon vagyok (háromnegyed órája) próbálom kinyomozni, de nem sikerül.

Van valami ötletetek?

BeeLord 12-01-2008 16:48

Quote:

Originally Posted by laci (Post 198417)
No, hátha tudtok segíteni: Kolozsvárról Budapestre utazva hallottam egy albumot, valami nő énekelt, és a szokásos popzenénél egy kicsit rockosabb volt, de sajnos mivel félálomban hallgattam, csak egyetlen refrént tudtam megjegyezni, ami nagyjából úgy hangzott hogy "This world has gone mad", vagy valami ilyesmi... fogalmam nincs, mi vagy ki lehet az előadó, de nagyon tetszett, amióta itthon vagyok (háromnegyed órája) próbálom kinyomozni, de nem sikerül.

Van valami ötletetek?


Ezek alapján csak egy Abba számot találtam, ami majdnem megfelel minden követelménynek. Elvégre valami nő énekel benne, a refrén is hasonlít, de nem túl rockos.

Hátha.

laci 12-01-2008 18:43

Quote:

Originally Posted by BeeLord (Post 198447)
Ezek alapján csak egy Abba számot találtam, ami majdnem megfelel minden követelménynek. Elvégre valami nő énekel benne, a refrén is hasonlít, de nem túl rockos.

Hátha.

Köszi a segítséget, de biztosan nem Abba, azt felismerném :)

Nekiálltam körbeérdeklődni az ismerőseimnél, eddig a legjobb tipp az Evanescence volt, erős a gyanúm hogy ők a tettesek, de velük az a baj hogy ilyen számot nem hallok tőlük, pedig már le is töltöttem... lehet hogy az a kiszúrás hogy nem egy album, hanem egy szemezgetés volt mindenféle énekesnőktől, és akkor esélytelen a dolog :)

Ati 12-01-2008 18:45

Ez se nem nő, se nem az a refrén, de hasonlít rá...

http://www.youtube.com/watch?v=gNsQq_VMr7w

laci 12-01-2008 19:54

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 198454)
Ez se nem nő, se nem az a refrén, de hasonlít rá...

http://www.youtube.com/watch?v=gNsQq_VMr7w

Neked is köszönöm a segítséget, de úgy érzem, egyre távolabb kerülünk a megoldástól :)


All times are GMT +1. The time now is 07:27.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu