Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Általános beszélgetés Hódítós témákban (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=39)
-   -   Kik voltak eddig a csúcson? (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=831)

-Fegya- 09-15-2006 21:40

Kik voltak eddig a csúcson?
 
Próbáljuk meg összeállítani, hogy eddig kik voltak hosszabb ideig az 1A első helyén. Talán még van, aki emlékszik rá. Itt legalább megmarad.

Amikor feljutottam az 1A-ba, akkor körülbelül 3 hónapos volt az 1A és egyéniben Galagonya elég fölényesen vezetett. Azt hiszem, őt tekinthetjük az első csúcson lévőnek. Klánszinten akkor Arturék (Világverő) vezettek.

Szecsa 09-16-2006 09:51

Nekem mintha Feri bá is meselt volna, hogy o is volt az elso helyen. Az orinevet nem tudom sajnos :( meg azt sem, hogy mikor volt...

monro 09-16-2006 10:37

Quote:

Originally Posted by Szecsa (Post 31475)
Nekem mintha Feri bá is meselt volna, hogy o is volt az elso helyen. Az orinevet nem tudom sajnos :( meg azt sem, hogy mikor volt...


Feribácsi orija bizonyos ....WágnerÚr.
Amióta én az 1A-ban vagyok a következő orik és gazdáik voltak elsők egyéniben:

ASUS7700 (Kacsa) ----> Ki lett tiltva

Tedyland (tedy és euron közösprojekt) ----> áthelyezve Anarchba

Na mizújság WágnerÚr? (Feribácsi) ----> ő még létező ori csak SZK mióta az Öreghalász és a Cápa nevű topklánt leverte valami szemét banda :D

Madman2000 ----> áthelyezve Anarchba ő bár kisebb volt mint WágnerÚr mégis első lett amikor Feribácsi SZK lett

Miután Madman ANARCHOS lett asszem az "új bajnok" talán:

Leog (Poker) ----> aki már a saját emlékeim elötti időszakban is bajnok volt egyszer :)

Itt sajnos egy kisebb korszak kimaradt, mert éppen visszavonultam,de mire visszatértem ujra addigra a top1 asszem váltogatva egymást:

Captan Sir Francis Drake (Wand) ----> áthelyezve Anarchba
Marionland (Méri) ----> ő még megvan asszem :)
Támadók Birodalma (Baba v. ahogy mostanság ismerik Roni)


Miután volt egy társuk aki a faja végett nem tudott volna top1 lenni ezért nemsokkal késöbb ujraindulva és mindenidők leggyorsabb fejlődési ütemét produkálva első lett Zoli is a "nagyszerű és káprázatos"

Északföld ----> ő is még megvan asszem :)



A törzsfejlődés üteme aztán ismét hozott uj szeleket és arcokat...
A "káprázatos" Északföld után az uj bajnok

Gilgamesland (Zou a szép) ----> ő már uj kihívások elé nézett azóta a lentebbi szinteken :)

Zout rögtön váltotta három-négy klántársa akik azóta is elsők talán bár mostanság megint nincs rálátásom a történelemre :D

Espanyol (Levi),
***Baba*** (Arwyl),
MySuzyland (God az erős)
és pár napig ugyan,de emlékeim szerint
Sharkyland (Cápa) is tanyázott a top1 helyen.

A teljeskrónika asszem a mai állapottal lenne teljes, de azt én nem látom már ezért valaki legyen oly jó és tegye be ide a fórumra ;) A Kacsa elötti időket,meg valaki más aki már játszott akkor :)

Bocs még eszembe jutott,hogy felzárkózott már a visszavonulásom elött

Sergia (Serg a kitartó) és talán mégegy ori...
Hóhér talán? na majd inkább aki tudja biztosan :D

Ati 09-16-2006 10:40

Quote:

Originally Posted by monro (Post 31478)
ASUS7700 (Kacsa) ----> Ki lett tiltva

Pontosítsunk: nem kitiltva lett, hanem törölve, miután egy klántámadás után más játékosokra rá akarta gyújtani az éttermüket. :) És ezt talán mégsem kéne. :)

monro 09-16-2006 10:52

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 31479)
Pontosítsunk: nem kitiltva lett, hanem törölve, miután egy klántámadás után más játékosokra rá akarta gyújtani az éttermüket. :) És ezt talán mégsem kéne. :)


Akkor pontosítsunk ujra: Nem az éttermét, hanem : A cukrászdáját :D:D:D

-Fegya- 09-16-2006 11:04

Kacsa előtt volt első Poker-land, (anarchba áttéve kék 5-tel, azthiszem)
Quad (anarchba áttéve)
de nem emlékszem, hogy mikor

Ati 09-16-2006 11:26

Quote:

Originally Posted by monro (Post 31483)
Akkor pontosítsunk ujra: Nem az éttermét, hanem : A cukrászdáját :D:D:D

Ja tényleg. :D

Szecsa 09-16-2006 11:47

Van osszefugges a csalas es az 1/A Top1 kozott?
Eleg sok ori végezte anarchhal.
Ez véletlen?

monro 09-16-2006 12:05

Quote:

Originally Posted by Szecsa (Post 31486)
Van osszefugges a csalas es az 1/A Top1 kozott?
Eleg sok ori végezte anarchhal.
Ez véletlen?

Sztem a top1 mint intézmény és a csalás között nincs...
Max annyi, hogy ugy könnyebb elérni, ha áthágsz néhány szabályt. Volt aki lebukott, volt aki nem de sztem a felsorolt orik 90%-a csinált már olyat amiért repülhetett volna. Persze ez csak magánvélemény :D

Láma 09-16-2006 12:34

olyan is volt aki repült, de visszatért:)

Szecsa 09-16-2006 12:52

Monro, vegulis, igen :)
De elobb-utobb minden csalo lebukik :)

Cece 09-16-2006 13:26

Ehh... mindig csak az a szex :p :D :D
Nah a tréfát félre téve én arra lennék kiváncsi, hogy hány ori van az A-ban 1milla felett aki SZK :rolleyes: 1et tudok, de sztem vannak többen is :)

monro 09-16-2006 18:43

Quote:

Originally Posted by Cece (Post 31496)
Nah a tréfát félre téve én arra lennék kiváncsi, hogy hány ori van az A-ban 1milla felett aki SZK :rolleyes: 1et tudok, de sztem vannak többen is :)

Sztem egy sincs :)
Kiváncsi vagyok te kire gondolsz :D
950K pont körül van 4-5 kb ... Bár nem tudom, lehethogy most tényleg 1milla pontosak, de amint leadják a "kötelezőt" elfoglalják a helyüket 950-970K körül .

-Fegya- 09-16-2006 18:54

Galagonya, az első bajnok jelenleg mélyszabin van a 2B-ben. Egyszer volt olyan, hogy aki nem regisztrál az 1A-ban, az viszaesik 2B-be. Azóta ott van.
Poker-land után Quad következett. Pokert a klánom tagjai országainak feltörésével és kizáratásával verték le.
Quad kizárása után Jazygum került az élre. Ő Quad klántársa volt.
Jazygumot követte Kacsa. Kacsa Pok ötletével került az élre. Elhagyott orikból összeraktak klánt és rengetegszer beütötték. Ezt aztán később mások is csinálták...

wand 09-16-2006 19:04

0 80296 [SZK] Északföld 1.052.915
0 100579 [SZK] Támadók Birodalma 1.019.155
0 60841 [SZK] Flangán Birodalom 1.012.357
0 61978 [SZK] Huszárvágás 1.000.392

wand 09-16-2006 19:11

És ha már krónika, akkor Kacsa után jött az Olümposz, majd asszem egy PANNONFÖLDE nevű klán, onnan egyedül Mátrix rémlik nekem, őket ütötték le lelépés előtt5x Baleeék, így lett Póker az első,
majd jöttünk mi
Most meg Sergég és Suzyék próbálják eldönteni, ki tud többet felfededezni adott idő alatt :D

jah és nem elfelejtendő Roberta sem, aki a normál játékban elért legamagasabb ponton azaz 1.3millión csücsült egy darabig :P :D

jah és büszkék vagyunk Aesculuszra is, aki a mi előző SZK-s időszakunk után elfként egyedüliként top1 votl az 1/A ban :D

Szecsa 09-16-2006 19:15

Elég sokat üthetett :)

wand 09-16-2006 19:17

Quote:

Originally Posted by Szecsa (Post 31519)
Elég sokat üthetett :)

mármint ki?
ha Robertára gondolsz ő "lufi" volt, volt vagy 1000 hektáron, a pontjai a lakossága miatt volt

Peter 09-16-2006 20:21

Quote:

Originally Posted by wand (Post 31520)
mármint ki?
ha Robertára gondolsz ő "lufi" volt, volt vagy 1000 hektáron, a pontjai a lakossága miatt volt

Szertinem az elfre gondolt... :D

-Fegya- 09-16-2006 20:53

Quote:

Originally Posted by wand (Post 31520)
ha Robertára gondolsz ő "lufi" volt, volt vagy 1000 hektáron, a pontjai a lakossága miatt volt

Tényleg, ez hogy működött? Ha jól emlékszem, túltöltéses támadásnál szaporodott a lakosság, de miért?

Serg 09-16-2006 22:28

Quote:

Originally Posted by wand (Post 31517)
És ha már krónika, akkor Kacsa után jött az Olümposz, majd asszem egy PANNONFÖLDE nevű klán, onnan egyedül Mátrix rémlik nekem, őket ütötték le lelépés előtt5x Baleeék, így lett Póker az első,
majd jöttünk mi
Most meg Sergég és Suzyék próbálják eldönteni, ki tud többet felfededezni adott idő alatt :D

jah és nem elfelejtendő Roberta sem, aki a normál játékban elért legamagasabb ponton azaz 1.3millión csücsült egy darabig :P :D

jah és büszkék vagyunk Aesculuszra is, aki a mi előző SZK-s időszakunk után elfként egyedüliként top1 votl az 1/A ban :D

Panonnfölde az enyém volt Panónia nevű orimmal és senki nem verte be 5x !Pontosítva Baleee jött egyik nap éjjel 1 milla lóval és felvette a piacon az ijjasokat meg az eliteket majd másnap mit tesz isten az Északféle csapat vagyis ti jöttetek 1 milla lóval de miután mindenkit kiraktam a klánból és csak ketten maradtunk bent így az ütött földmennyiség pontosan 176 heki lett ami elenyésző volt a Baleee előző napi foglalásához képest!Baleee az elöttünk levő klánt ütötte be 5x akiket mi is előzőleg csak éppen nem csalással és csak egyszer pont ezért!Üdv Serg

Szecsa 09-17-2006 07:29

Ausculusra gondoltam :)
Azért elfként felmenni top1-re az nagy bravur :) Gondolom én :)

laci 09-17-2006 11:24

Azt hittem, ez valami erotikus topic... :D

monro 09-17-2006 11:28

Quote:

Originally Posted by laci (Post 31543)
Azt hittem, ez valami erotikus topic... :D

Hát néhányan ugy is érzik ahogy látom, hogy arról szól, hogyan is szopassuk meg a másikat minél jobban ráadásul úgy hogy ne legyen benne biztos, hogy mit is csinál :D Pedig sztem ennek a topicnak csak egy kronológiai visszatekintésnek kéne lennie mindenféle "mellékzönge" nélkül ;)

exair 09-17-2006 13:07

csak egy kerdes:
asus gondolata tettlegessegig fajult, vagy csak zoldben fenyegette meg az illetekeseket? :) csak azert kerdezem, mert o maradt meg nekem az a topjabol igazan :)

Deni 09-17-2006 14:50

Quote:

Originally Posted by exair (Post 31553)
csak egy kerdes:
asus gondolata tettlegessegig fajult, vagy csak zoldben fenyegette meg az illetekeseket? :) csak azert kerdezem, mert o maradt meg nekem az a topjabol igazan :)

Kacsának mindig csak a szája járt ilyen téren :rolleyes: mint általában a legtöbb emberkének a hódítóban.. :D

TM Laci 09-18-2006 12:31

Quote:

Originally Posted by Deni (Post 31568)
Kacsának mindig csak a szája járt ilyen téren :rolleyes: mint általában a legtöbb emberkének a hódítóban.. :D

És anarchba is elég gyáva volt a nagy szájával...

-Fegya- 09-18-2006 17:09

Írtam korábban, hogy Poker után Quad volt az első.
Körülbelül fél éve kaptam egy üzit egy új országtól. Írta, hogy ő 5 éve abbahagyta, most kezdi újra és keresi régi ismerőseit. Régi oriját Quadnek hívták.
Kiderült, hogy időhiány miatt az 1A-ban nem játszott, átadta oriját Omennek és Omen vitte fel a csúcsra. Akkor is pletykálták, hogy Omené Quad.

Szóval helyesbítek. Pok után Omen került az élre.

-Fegya- 09-19-2006 18:41

Érdekes, azt megállapítani, hogy mikor mi történt, csak a kitiltottak listájából lehet.
Ez nemcsak azért van, mert az elsők közül sokan kitiltásra, áthelyezésre kerültek, hanem azért is, mert nincs más hivatalos dokumentum a régebbi és a nem olyan régi esményekről.

Alba 09-19-2006 21:59

Igen fegya ez igaz,

Omen orija volt Quad.De akkor eleg sok orija volt omennek. A zöme repult is ...

Arrakis 09-20-2006 10:39

"jah és nem elfelejtendő Roberta sem, aki a normál játékban elért legamagasabb ponton azaz 1.3millión csücsült egy darabig :P :D"

Ehem, azért a bugokat jelenteni kéne, nem dicsekedni vele, nem?:)
Mert a lufi effektus nem éppen a hod szándékolt része volt.

Amúgy emlékeim szerint is Pannónia volt a neve a klánnak amiben Mátrix 3, Atlantis land, s még páran voltak.

Wandéktól kifogtak pár ütést, majd valóban fordulás előtt beengedték Baleeet 5*, lebeszélt támadással.

Serg 09-21-2006 20:55

Quote:

Originally Posted by Arrakis (Post 31921)
"jah és nem elfelejtendő Roberta sem, aki a normál játékban elért legamagasabb ponton azaz 1.3millión csücsült egy darabig :P :D"

Ehem, azért a bugokat jelenteni kéne, nem dicsekedni vele, nem?:)
Mert a lufi effektus nem éppen a hod szándékolt része volt.

Amúgy emlékeim szerint is Pannónia volt a neve a klánnak amiben Mátrix 3, Atlantis land, s még páran voltak.

Wandéktól kifogtak pár ütést, majd valóban fordulás előtt beengedték Baleeet 5*, lebeszélt támadással.

Rosszul emlékszel a klánnevük nem ez volt

monro 09-21-2006 21:20

Quote:

Originally Posted by Serg (Post 32105)
Rosszul emlékszel a klánnevük nem ez volt

Atlantisz volt a klán neve,de dunsztom sincs kik alkották ...
Bár asszem Szork és Anubis benne volt ha jól emlékszem,delehethogy csakkutyulom a dolgokat akkor sorry...

Zounok 09-27-2006 17:48

Mikor 2 éve abbahagytam előszőr a H-t, és Serg barátomnak segíteni újra aktiváltam az orimat, akkor jutottam el előszőr a TOP 1-re a Bonaparték földje nevű orimmal. Akkor 11K hektárral fordultam le az 5-re, Gilgával meg most a 2. TOP 1-em után 20K-ról....azóta már ugye a gyerekek alkottak, nagyobb orik is vannak....

Monronak jobb az emlékezete úgy látom, egyedül ő emlékezett arra a klánra, akit Balee-ék bevertek 5x. Az tuti, hogy nem Serg klánja volt az !

Zou

Arrakis 09-29-2006 09:53

..
 
"Monronak jobb az emlékezete úgy látom, egyedül ő emlékezett arra a klánra, akit Balee-ék bevertek 5x. Az tuti, hogy nem Serg klánja volt az !"

Nem Sergoé volt, Mátrix épp a múltkor hívott csocsózni, majd megkérdezem tőle legközelebb, s lejegyzetelem, hogy ez a hódtörténeti részlet is a helyére kerüljön;)


All times are GMT +1. The time now is 19:49.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu