Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Segítség (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=13)
-   -   Már megint megfenyegettek. (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=2293)

Kubbi 09-02-2007 23:13

Már megint megfenyegettek.
 
--------------------------
????? (#?????) - 2007-09-02 23:55:59



Hali

jobb lenne ha abba hagynád az ártózgatást mert akkor kénytelen leszek téged is feljenteni.
Az ilyenek miatt mint te már 3-szor kezdtem újra a szintet, és mind a 3 az anarchban kötött ki.
Ja... igen, és bizonyítani is tudom hogy te voltál.

üdv. Pista

u.i.:További fasza és ugyan ilyen fer játékot kívánok neked is !
---------------------------

A helyzet a következő. Az üzenetet a szövim kapta.
Az üzenet előzményei:
A sráchoz be akart menni a szövim, de pattant.
Erre én megküldtem a mai nap folyamán 4 rengéssel.
Erre ezt kapja a szövim. A helyzet az, hogy a szövim nem is tudja rengetni.
Ilyenkor mi a teendő? A korábbi idők sajnálatos eseményei tekintetében, ismét nem tudom mit tehetnék? A fórumon korábban feltünt, esetleges téves??? kitiltások kitárgyalása miatt szeretném megkérdezni, hogy nem-e kellene nekünk jelenteni ezt az üzit, vagy hagyjuk békén, és kérjünk mnt-t? Vagy mi a teendő?

Synkel 09-02-2007 23:16

Vicces:)
Szerintem mnt-t semmiképp ne kössetek, rossz vért szülne...
Mellesleg amit ő csinál az zsarolás, illetve fenyegetés. Ha te ártóztad, ő viszont bizonyítani tudja, hogy a szövid volt egyébként is gondok vannak...

Grabi 09-02-2007 23:19

nem kell félni, csak ütni :)

Kubbi 09-02-2007 23:21

Quote:

Originally Posted by Synkel (Post 122167)
Vicces:)
Szerintem mnt-t semmiképp ne kössetek, rossz vért szülne...
Mellesleg amit ő csinál az zsarolás, illetve fenyegetés. Ha te ártóztad, ő viszont bizonyítani tudja, hogy a szövid volt egyébként is gondok vannak...

Akkor még rengethetem? Mert egy ilyen az ember lelki nyugalmát azért megborítja...

Remedy 09-02-2007 23:21

Quote:

Originally Posted by Kubbi (Post 122165)
--------------------------
????? (#?????) - 2007-09-02 23:55:59



Hali

jobb lenne ha abba hagynád az ártózgatást mert akkor kénytelen leszek téged is feljenteni.
Az ilyenek miatt mint te már 3-szor kezdtem újra a szintet, és mind a 3 az anarchban kötött ki.
Ja... igen, és bizonyítani is tudom hogy te voltál.

üdv. Pista

u.i.:További fasza és ugyan ilyen fer játékot kívánok neked is !
---------------------------

A helyzet a következő. Az üzenetet a szövim kapta.
Az üzenet előzményei:
A sráchoz be akart menni a szövim, de pattant.
Erre én megküldtem a mai nap folyamán 4 rengéssel.
Erre ezt kapja a szövim. A helyzet az, hogy a szövim nem is tudja rengetni.
Ilyenkor mi a teendő? A korábbi idők sajnálatos eseményei tekintetében, ismét nem tudom mit tehetnék? A fórumon korábban feltünt, esetleges téves??? kitiltások kitárgyalása miatt szeretném megkérdezni, hogy nem-e kellene nekünk jelenteni ezt az üzit, vagy hagyjuk békén, és kérjünk mnt-t? Vagy mi a teendő?

En elso korben "halalra fosztanam", es lelopnam. Haszonszerzo akciokert nem mesz anarchba. Jelenteni is lehet az uzit, de max a hangnem miatt, de en nem vagyok jelentgetos tipus. A meszar es puszti attol fuggene, milyen ellencsapasokat tesz, hiszen ha akciozik ellened, akkor az mar haboru, es jogosak ezen az akciok esszeru mertekig. Ha nem csinal semmit, akkor befoldelnem, es bekenhagynam. :)

Kubbi 09-02-2007 23:22

Quote:

Originally Posted by Hüpike (Post 122168)
nem kell félni, csak ütni :)

Igen, csak volt itt pár napja, már nem tudom pontosan ki, aki ugyanígy lett állítása szerinte tévesen bevádolva.
És nem szeretnénk a következő áldozat lenni. :(

Kubbi 09-02-2007 23:23

Quote:

Originally Posted by Remedy (Post 122170)
En elso korben "halalra fosztanam", es lelopnam. Haszonszerzo akciokert nem mesz anarchba. Jelenteni is lehet az uzit, de max a hangnem miatt, de en nem vagyok jelentgetos tipus. A meszar es puszti attol fuggene, milyen ellencsapasokat tesz, hiszen ha akciozik ellened, akkor az mar haboru, es jogosak ezen az akciok esszeru mertekig. Ha nem csinal semmit, akkor befoldelnem, es bekenhagynam. :)

Mi is csak földért mennénk.
De annyira be van védve, hogy még nem férünk be.
De nehogy már 4 áró sok legyen. Vagy mennyi rengést lehet adni hogy még ne mondják rám, hogy "kedvtelésből" rengetek?
Mármint soha nem ártóztam csak úgy de most olyan környéken vagyunk, hogy én 15% templommal, nem sok helyre látok be. Vagy másik célpontként, 360torony,barakk-os mf óriás van, amit lehetetlen beütnünk.
Tehát marad az elöbbi páciens.

Remedy 09-02-2007 23:25

Quote:

Originally Posted by Kubbi (Post 122172)
Mi is csak földért mennénk.

Hát akkó? Hajrá! :)

J.Ati 09-02-2007 23:38

Szerintem egy kicsit se kéne az ilyen üziket komolyan venni!
4 rengés miért lenne már bűn ezt mond már meg?
Szerintem ezután,ha adnál neki még 4-et meg adnál neki pár mészárt is az se lenne anarch rögtön!
A lényeg,hogy az ilyen levelekkel ne foglalkozz és ne is idegesítsd magad rajta.(szerintem) :)

Kubbi 09-02-2007 23:43

Quote:

Originally Posted by Attila(: (Post 122184)
Szerintem egy kicsit se kéne az ilyen üziket komolyan venni!
4 rengés miért lenne már bűn ezt mond már meg?
Szerintem ezután,ha adnál neki még 4-et meg adnál neki pár mészárt is az se lenne anarch rögtön!
A lényeg,hogy az ilyen levelekkel ne foglalkozz és ne is idegesítsd magad rajta.(szerintem) :)

Most már a másik szövim is tudott rajta rengetni. És bár nem ő fog bemenni, ahogy akartuk,de az egyikünk bemegy földért remélhetőleg még ma.

J.Ati 09-02-2007 23:48

Quote:

Originally Posted by Kubbi (Post 122189)
Most már a másik szövim is tudott rajta rengetni. És bár nem ő fog bemenni, ahogy akartuk,de az egyikünk bemegy földért remélhetőleg még ma.

Akkor sok sikert nektek:)
Aztán írjátok meg neki,hogy ne álmodozzon ennyit és a zöldek irkálása helyett keressen magának más elfoglaltságot:)

Synkel 09-02-2007 23:48

Quote:

Originally Posted by Attila(: (Post 122193)
Akkor sok sikert nektek:)
Aztán írjátok meg neki,hogy ne álmodozzon ennyit és a zöldek irkálása helyett keressen magának más elfoglaltságot:)

Esetleg építhetne orit...

J.Ati 09-02-2007 23:53

Quote:

Originally Posted by Synkel (Post 122194)
Esetleg építhetne orit...

Egy jó orit:)
Bár én az ilyen embernek a legozást javasolnám.

Smooth Scroller 09-03-2007 00:00

es vajon miert is kene kulonosebben bantani az illetot? mit is artott kubbinak es a szovijenek? semmit...

az a bune, hogy ki merte vedeni a szovijenek a tamadasat? vagy utana nem tetszett neki a 4 renges? total nem artott nektek es ti elkezdiktek porra rengetni, meg valszeg majd a seregekkel is szetkapni. :confused:

es meg ti akarjatok feljelenteni fenyegetozesert es a hangnemert. itt meg mindenki adja alatok a lovat. ha nem haragszol ez a nem fair. legalabbis az en meglatasom szerint.

sztem hagyjatok beken. az agresszor ti vagytok es nem o. o meg probal uzengetni ahogy tud, persze nem jo oldalrol kozelitett, de ettol fuggetlenul mas "bune" nem volt.

Kubbi 09-03-2007 00:12

Quote:

Originally Posted by Smooth Scroller (Post 122200)
es vajon miert is kene kulonosebben bantani az illetot? mit is artott kubbinak es a szovijenek? semmit...

az a bune, hogy ki merte vedeni a szovijenek a tamadasat? vagy utana nem tetszett neki a 4 renges? total nem artott nektek es ti elkezdiktek porra rengetni, meg valszeg majd a seregekkel is szetkapni. :confused:

es meg ti akarjatok feljelenteni fenyegetozesert es a hangnemert. itt meg mindenki adja alatok a lovat. ha nem haragszol ez a nem fair. legalabbis az en meglatasom szerint.

sztem hagyjatok beken. az agresszor ti vagytok es nem o. o meg probal uzengetni ahogy tud, persze nem jo oldalrol kozelitett, de ettol fuggetlenul mas "bune" nem volt.

Te valamit benéztél Smooth.
A 4 rengés nem igazán porrá rengetés... Kaptam én már 13 is egy fordulóban ;)
Az meg hogy kell a földje, az nem bűn. Vagy te soha nem mész földért senkire? Gondolom, még egy szegény ártatlant nem ütöttél be?
Pont azt írtam, hogy nem megyünk pusztítani, de a földért igenis akkor már elmegyünk. És egy katonai játékban nem azt nevezném agresszornak, aki játszik, hanem azt aki fenyegetőzik? Vagy az neked nem bűn szegénykénél, mikor mást az ilyen kényszer ügynokök miatt lehet hogy tévesen tesznek át? Esetleg ezért nem érdemelné meg a leckét?
Vagy te mire gondolsz, ártatlan címen?

Smooth Scroller 09-03-2007 00:24

es miert kapta a rengeseket? termeszetesen azert, mert ki merte vedeni a tamadast. es ha jol sejtem arra voltal kivancsi, hogy mehet-e neki tovabb a renges, ha mar volt olyan gonosz, hogy lepattintotta a tamadast.

termeszetesen foldre megyek en is, de nem bosszulom meg azt, ha a szovim nem tud szamolni. a hoditas az hoditas, a renges meg nem. megertenem, ha o tamadott volna sikerrel, vagy anelkul es utana kapja a varistol az aldast.


de forditsuk le 7koznapi nyelvre. a haveroddal mentek az utcan. 1szercsak mindenfele ok nelkul pofan akar vagni vkit, de az elhajol es a haverod beleut 1 oszlopba. erre te gyorsan beviszel az illetonek 4 gyomrost, mert hat miatta faj a haverod jobb keze. jogos, nem?

na mind1, en csak elmondtam a velemenyemet.

Synkel 09-03-2007 00:27

Quote:

Originally Posted by Smooth Scroller (Post 122215)
es miert kapta a rengeseket? termeszetesen azert, mert ki merte vedeni a tamadast. es ha jol sejtem arra voltal kivancsi, hogy mehet-e neki tovabb a renges, ha mar volt olyan gonosz, hogy lepattintotta a tamadast.

termeszetesen foldre megyek en is, de nem bosszulom meg azt, ha a szovim nem tud szamolni. a hoditas az hoditas, a renges meg nem. megertenem, ha o tamadott volna sikerrel, vagy anelkul es utana kapja a varistol az aldast.


de forditsuk le 7koznapi nyelvre. a haveroddal mentek az utcan. 1szercsak pofan akar vagni vkit, de az elhajol es a haverod beleut 1 oszlopba. erre te gyorsan beviszel az illetonek 4 gyomrost, merthat miatta faj a haverod jobb keze. jogos, nem?

na mind1, en csak elmondtam a velemenyemet.


Jajj, ne legyél már ilyen:)
Engem is idegesít, ha pattan egy seregem, és megesik, hogy a célpont szenved a hülyeségem miatt, de hát ez van, emberek vagyunk...

Meg amúgy is vannak gonosz, rosszindulatú célpontok, akire kimész fosztani, ő meg elkölti a lét...

Kutyuleee 09-03-2007 00:29

Quote:

Originally Posted by Synkel (Post 122216)
Jajj, ne legyél már ilyen:)
Engem is idegesít, ha pattan egy seregem, és megesik, hogy a célpont szenved a hülyeségem miatt, de hát ez van, emberek vagyunk...

Meg amúgy is vannak gonosz, rosszindulatú célpontok, akire kimész fosztani, ő meg elkölti a lét...

Beismerem, ezzel egyetértek, első felindulásból nálam is előszokott fordulni hogy megszalad a kezem, és hopp már 3x rengett a föld... aki meg elkölti azt azért rengetem, hogy tudja mire költeni a maradékot:D

J.Ati 09-03-2007 00:29

Quote:

Originally Posted by Smooth Scroller (Post 122200)
es vajon miert is kene kulonosebben bantani az illetot? mit is artott kubbinak es a szovijenek? semmit...

az a bune, hogy ki merte vedeni a szovijenek a tamadasat? vagy utana nem tetszett neki a 4 renges? total nem artott nektek es ti elkezdiktek porra rengetni, meg valszeg majd a seregekkel is szetkapni. :confused:

es meg ti akarjatok feljelenteni fenyegetozesert es a hangnemert. itt meg mindenki adja alatok a lovat. ha nem haragszol ez a nem fair. legalabbis az en meglatasom szerint.

sztem hagyjatok beken. az agresszor ti vagytok es nem o. o meg probal uzengetni ahogy tud, persze nem jo oldalrol kozelitett, de ettol fuggetlenul mas "bune" nem volt.

Amit írt a srác azzal van a gond!
Ha én békét akarok akkor megkérem szépen azt aki üt,renget,hogy hagyjon már nekem békét és nem kezdem el fenyegetni!!
Szép is lenne ,ha a fenyegető levelek után rögtön békét kapna.

Smooth Scroller 09-03-2007 00:30

sajnalom, en mar csak ilyen vagyok. pl nem tudom a kotort sem vegigjatszani a sotet oldallal, 1szeruen nem megy a gonoszkodas. mindig kitorlom a karit es csak a vilagos oldallal tudom jatszani. ez van. nem lennek jo darth scroller... :o

Smooth Scroller 09-03-2007 00:31

Quote:

Originally Posted by Attila(: (Post 122219)
Amit írt a srác azzal van a gond!
Ha én békét akarok akkor megkérem szépen azt aki üt,renget,hogy hagyjon már nekem békét és nem kezdem el fenyegetni!!
Szép is lenne ,ha a fenyegető levelek után rögtön békét kapna.

attila, a rengeseket nem a levele utan kapta, hanem elotte.

J.Ati 09-03-2007 00:32

Quote:

Originally Posted by Kutyuleee (Post 122218)
Beismerem, ezzel egyetértek, első felindulásból nálam is előszokott fordulni hogy megszalad a kezem, és hopp már 3x rengett a föld... aki meg elkölti azt azért rengetem, hogy tudja mire költeni a maradékot:D

Vagy hírtelen felindulásból 5 puszti és még vagy 5 rengés :D:D
Aztán már megérteném,ha elkezdene valaki fenyegetőzni,de akkor is normál hangnemben tegye:)

Kutyuleee 09-03-2007 00:34

Quote:

Originally Posted by Attila(: (Post 122222)
Vagy hírtelen felindulásból 5 puszti és még vagy 5 rengés :D:D
Aztán már megérteném,ha elkezdene valaki fenyegetőzni,de akkor is normál hangnemben tegye:)

hátha 5pusztira beférsz, akkor meg is érdemled, hogy 1.re pattanj, hogy nem tudtál annyit küldeni hogy beférj:D:D

J.Ati 09-03-2007 00:34

Quote:

Originally Posted by Smooth Scroller (Post 122221)
attila, a rengeseket nem a levele utan kapta, hanem elotte.

3 rengés után fenyegetni szokás szerinted?
Te is így szoktad?

Én nem:)

U.I.:A nevem nagybetűvel kezdjed létszives,ha leírod:)

J.Ati 09-03-2007 00:36

Quote:

Originally Posted by Kutyuleee (Post 122225)
hátha 5pusztira beférsz, akkor meg is érdemled, hogy 1.re pattanj, hogy nem tudtál annyit küldeni hogy beférj:D:D

Jó azért az vicc lenne valóban,de most ne vicceljünk ,mert komoly fenyegetés volt!
Szóval aki ilyen anarchos dologgal fenyeget azt békén kell hagyni vagy mi?
szerintem nem:D

Kubbi 09-03-2007 00:38

Quote:

Originally Posted by Smooth Scroller (Post 122215)
es miert kapta a rengeseket? termeszetesen azert, mert ki merte vedeni a tamadast. es ha jol sejtem arra voltal kivancsi, hogy mehet-e neki tovabb a renges, ha mar volt olyan gonosz, hogy lepattintotta a tamadast.

termeszetesen foldre megyek en is, de nem bosszulom meg azt, ha a szovim nem tud szamolni. a hoditas az hoditas, a renges meg nem. megertenem, ha o tamadott volna sikerrel, vagy anelkul es utana kapja a varistol az aldast.

Már megint benéztél valamit.
Lécci olvasd el megint a hsz-eim.
Olyan környéken vagyunk, hogy kb ő az egyetlen alternatívánk.
Vagy egy másik mf, 360toronynal, és 360barakkal, tele íjal.
Vagy várakozunk, hogy jöjjön a csoda, vagy teszünk valamit az előrehaladás érdekében.
Mivel szövimnek kellene most ütni, ezért kiment rá full sereggel de pattant. (13k íj, és 19k elit) van az országában. Asszem 9% toronnyal számolt, hogy azt beüti, de pattant. Erre mivel magától nem fog legyengülni a célpont, valamit tenni kell nem gondolod?
És nem jól sejted ezt sem. Arra voltam kiváncsi, hogy a 4 rengés miatt anarh-al fenyegetőzhet-e. Mert 4rengés után tette ezt. A többiek mondták, hogy ez röhelyes, erre megkérdetem, hogy kaphat-e még. Mert bár lehet hogy befér a szövim, de lehet hogy még mindig nem.
Mivel, nem tudunk ép.listát szerezni. Nem hepi-ből rengetném, hanem azért mert be van tornyozva de rendesen.

Kubbi 09-03-2007 00:42

Quote:

Originally Posted by Attila(: (Post 122226)
3 rengés után fenyegetni szokás szerinted?
Te is így szoktad?

Én nem:)

4rengés volt.
És azért írtam be, mert számomra undorító, hogy 4 rengés után egy harci játékban fenyegetni lehessen. És hogy valaki ezt már porrá rengetésnek hívja.
Mit lehet tenni pl, egy 360/360-as óriás ellen?

Kutyuleee 09-03-2007 00:45

Quote:

Originally Posted by Kubbi (Post 122243)
4rengés volt.
És azért írtam be, mert számomra undorító, hogy 4 rengés után egy harci játékban fenyegetni lehessen. És hogy valaki ezt már porrá rengetésnek hívja.
Mit lehet tenni pl, egy 360/360-as óriás ellen?

ráküldeni egy 800-as mf ork tudós, tábit:D
Amúgy ezért tuti nem raknak anarchba, mert nem passióból ártózól, hanem tudatosan a célpontot akarod gyengiteni, hogy végre beférjetek.

J.Ati 09-03-2007 00:45

Quote:

Originally Posted by Kubbi (Post 122243)
Mit lehet tenni pl, egy 360/360-as óriás ellen?

Egyszerű a válasz!

Semmit:D

A lényeg,hogy verjetek rá párat szerintem:)

Kubbi 09-03-2007 00:56

Quote:

Originally Posted by Attila(: (Post 122247)
Egyszerű a válasz!

Semmit:D

A lényeg,hogy verjetek rá párat szerintem:)

Meg kell köveznem magam.
Most néztem a másik ország ép listáját, nem 360/360as, hanem csak 350/350-es.
Bár a tényen nem változtat. :D

J.Ati 09-03-2007 00:58

Quote:

Originally Posted by Kubbi (Post 122249)
Meg kell köveznem magam.

Ez csak egy játék szóval ne kövezd meg magad!
Ne ess túlzásokba a játék miatt!!
Inkább ugorj a Dunába szerintem:D:D

Quote:

Originally Posted by Kubbi (Post 122249)
Most néztem a másik ország ép listáját, nem 360/360as, hanem csak 350/350-es.
Bár a tényen nem változtat. :D

hmmm....a lényeg a lényeg:)

Kubbi 09-03-2007 08:10

Tegnap le lett földelve, ma már gyujtogat.:D
Igaz óriást.

De már értem az ilyenek taktikáját. Ha csak ártót kap, vár, hátha tud jelenteni.
Mert ütés elött még csak gömbözni se próbált, vagy tolival felmérni, pedig hát simán ment volna neki a toli.
Kapott egy sereget, már nem lehet jelenteni, mert hát nem heppiből rengettük, erre elkezdett gyujtani.
Az ilyenek, egy hétig el szoktak szórakozni ezzel. :D:D
Vagyis lentebb az ember tolvajok szinte mind ezt csinálták.
Vagy viszi a 20e aranyat/lopás.

Ati 09-03-2007 08:34

Quote:

Originally Posted by Kubbi (Post 122165)
A korábbi idők sajnálatos eseményei tekintetében, ismét nem tudom mit tehetnék?

Milyen sajnálatos eseményekre gondolsz? :-o

Kubbi 09-03-2007 08:42

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 122264)
Milyen sajnálatos eseményekre gondolsz? :-o

http://forum.hodito.hu/showthread.ph...ghlight=srychy
Erre a topikra gondoltam ekkor.
Nem tudom hogy a fórumozó mennyire állított igazat, mert nem látok bele az eseményekbe, de ha igazat mondott, akkor ettől féltem, és ezt neveztem sajnálatos eseménynek.

Ati 09-03-2007 09:05

Quote:

Originally Posted by Kubbi (Post 122266)
http://forum.hodito.hu/showthread.ph...ghlight=srychy
Erre a topikra gondoltam ekkor.
Nem tudom hogy a fórumozó mennyire állított igazat, mert nem látok bele az eseményekbe, de ha igazat mondott, akkor ettől féltem, és ezt neveztem sajnálatos eseménynek.

lagen pedig saját állítása szerint feltörte a Hódító szerverét. Ja meg asszem langelikaboxi is. Nem hiszem, hogy mindent el kell hinni, amit valaki ír.

Nyilván az, hogy valakinek van egy béna országa, 10 tolvajjal, és elkezdi a másik tolvajait ölni, vagy mészárolni, csak azért, hogy majd egyszer, úgy 2 hónap múlva beférjen hozzá, nem elfogadható, de ez nem jksz miatt, hanem ez kimeríti más játékának szándékos tönkretételét. Erről hosszas beszélgetés olvasható az erről szóló topicban.

Az sem elfogadható, hogy a semmiből, minden előzmény nélkül, 2-3 mf ország nekiáll rengetni valakit napokon keresztül, felváltva, hol az egyik, hol a másik, majd ezt utólag azzal magyarázzák, hogy majd egyszer meg akarták támadni. (A konkrét eset ugye.)

Ez nyilván a fenti kategóriát is kimeríti már önmagában is, ha azonban hozzávesszük, hogy ezt egyszerre több ország műveli, akkor még kevésbé elfogadható.

Ez azonban nem "sajnálatos esemény", hanem annak biztosítása, hogy a játék tiszta marad, és a többség által élvezhető.

Kubbi 09-03-2007 09:52

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 122267)
Nyilván az, hogy valakinek van egy béna országa, 10 tolvajjal, és elkezdi a másik tolvajait ölni, vagy mészárolni, csak azért, hogy majd egyszer, úgy 2 hónap múlva beférjen hozzá, nem elfogadható, de ez nem jksz miatt, hanem ez kimeríti más játékának szándékos tönkretételét. Erről hosszas beszélgetés olvasható az erről szóló topicban.

Az sem elfogadható, hogy a semmiből, minden előzmény nélkül, 2-3 mf ország nekiáll rengetni valakit napokon keresztül, felváltva, hol az egyik, hol a másik, majd ezt utólag azzal magyarázzák, hogy majd egyszer meg akarták támadni. (A konkrét eset ugye.)

Ok. Nekiesek az arhívumnak, egy hónap mulva jelentkezem. :D

De még annyit hagy kérdezzek, hogy azért ha pl jelen esetben, összesen kapott 6 rengést (tőlem 4-et szövimtől 2-őt), és nyávog, hogy jelent. Azért a support, kivár egy picit, hogy mit is szeretnénk csinálni?
Hogy hobbiból rengetünk, vagy előkészítünk valamit?

Najó inkább olvasom az idevágó szakirodalmat.
Köszi a választ, mindenkinek! :)

Valezius 09-03-2007 09:55

Quote:

Originally Posted by Smooth Scroller (Post 122215)
es miert kapta a rengeseket? termeszetesen azert, mert ki merte vedeni a tamadast. es ha jol sejtem arra voltal kivancsi, hogy mehet-e neki tovabb a renges, ha mar volt olyan gonosz, hogy lepattintotta a tamadast.

termeszetesen foldre megyek en is, de nem bosszulom meg azt, ha a szovim nem tud szamolni. a hoditas az hoditas, a renges meg nem. megertenem, ha o tamadott volna sikerrel, vagy anelkul es utana kapja a varistol az aldast.


de forditsuk le 7koznapi nyelvre. a haveroddal mentek az utcan. 1szercsak mindenfele ok nelkul pofan akar vagni vkit, de az elhajol es a haverod beleut 1 oszlopba. erre te gyorsan beviszel az illetonek 4 gyomrost, mert hat miatta faj a haverod jobb keze. jogos, nem?

na mind1, en csak elmondtam a velemenyemet.

Smooth, ha van egy célpont, akihez majdnem beférsz, akkor inkább továbbfedezel, vagy megpróbálod gyengíteni 4-8-12földrengésssel?

Nem érzem akkora bűnnek, hogy fenyeget, ha bejön jó, ha nem nem. Valamit csak tenni kell :) Bár az tényleg gáz, hogy nem próbált gömbözni.

Quote:

Originally Posted by Kubbi (Post 122260)
Tegnap le lett földelve, ma már gyujtogat.:D
Igaz óriást.

De már értem az ilyenek taktikáját. Ha csak ártót kap, vár, hátha tud jelenteni.
Mert ütés elött még csak gömbözni se próbált, vagy tolival felmérni, pedig hát simán ment volna neki a toli.
Kapott egy sereget, már nem lehet jelenteni, mert hát nem heppiből rengettük, erre elkezdett gyujtani.
Az ilyenek, egy hétig el szoktak szórakozni ezzel. :D:D
Vagyis lentebb az ember tolvajok szinte mind ezt csinálták.
Vagy viszi a 20e aranyat/lopás.

Nem sikerült rájönnöm, hogy a gyújtogatást viccnek szántad, vagy te komolyan ezt hiszed.

Kubbi 09-03-2007 09:59

Quote:

Originally Posted by Valezius (Post 122287)
Nem sikerült rájönnöm, hogy a gyújtogatást viccnek szántad, vagy te komolyan ezt hiszed.

Ha arra gondolsz, hogy most el kezd gyujtogatni, akkor azt komolyan gondoltam, mert már meg is tette. :D
És főleg 700-1000 heki között, G-ben, vagy L-ben (már nem emlékszem pontosan) volt viszonylag sok ember tolvaj, aki miután leütötük, 1 másfél héten keresztül gyujtott lentről. Mindig 1 házat/gyujtás.
Szóval én ezt tapasztaltam.

Valezius 09-03-2007 10:01

Quote:

Originally Posted by Kubbi (Post 122293)
Ha arra gondolsz, hogy most el kezd gyujtogatni, akkor azt komolyan gondoltam, mert már meg is tette. :D
És főleg 700-1000 heki között, G-ben, vagy L-ben (már nem emlékszem pontosan) volt viszonylag sok ember tolvaj, aki miután leütötük, 1 másfél héten keresztül gyujtott lentről. Mindig 1 házat/gyujtás.
Szóval én ezt tapasztaltam.

Ja nálam lemaradt egy t. "Igaz óriás", akkor nem szóltam :D

Ati 09-03-2007 10:23

Quote:

Originally Posted by Kubbi (Post 122283)
De még annyit hagy kérdezzek, hogy azért ha pl jelen esetben, összesen kapott 6 rengést (tőlem 4-et szövimtől 2-őt), és nyávog, hogy jelent. Azért a support, kivár egy picit, hogy mit is szeretnénk csinálni?
Hogy hobbiból rengetünk, vagy előkészítünk valamit?

Először is önmagában 6 rengés, miután megtámadott Titeket, nem jelent semmit. Adatgyűjtés az eseményekről ilyenkor van, de ahogy fent is említettem, az, hogy majd e4gyszer valamikor sok hét múlva azt tervezed, hogy..., az ilyenkor igazából nem elfogadható. Ez persze nem 4 rengetésre vonatkozik.


All times are GMT +1. The time now is 02:46.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu