Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Segítség (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=13)
-   -   Köddé vált pénz. (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=4413)

Rob 10-29-2010 08:25

Köddé vált pénz.
 
utálom, hogy nyilvánosság előtt kell megkérdeznem, de úgy látom a support mint olyan megszűnt:mad:

éjjel két belépés között eltűnt másfél mrd az egyik orimból. a részegen ne piacolj, meg ne add meg másnak a kódodat részt átugorhatjuk!:) igazából a pénz nem izgat, csak tudnom kéne, hogy mi volt ez.
teendő?

Ati 10-29-2010 08:34

Quote:

Originally Posted by Rob (Post 269090)
utálom, hogy nyilvánosság előtt kell megkérdeznem, de úgy látom a support mint olyan megszűnt:mad:

Ezt a kijelentésedet mire alapozod? :eek:

Merengő 10-29-2010 08:37

nem vásároltál gabonát véletlenül? :)

Rob 10-29-2010 08:49

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 269091)
Ezt a kijelentésedet mire alapozod? :eek:

a supportra írt levelem automata válaszüzenete:

Kedves Játékosunk!

Köszönjük leveled.

A gyorsabb és pontosabb ügyintézés érdekében az ügyfélszolgálati ügymenetünk megváltozott. Mostantól nem e-mailben, hanem webes felületen tudsz ügyeket intézni.

Ügyfélszolgálati honlapunkat a http://support.hodito.hu címen találod, ahol könnyen és gyorsan megtalálhatod a választ a leggyakoribb kérdésekre, és további támpontokat kaphatsz a felmerült problémával kapcsolatban.

Kérünk, hogy látogass el tehát a http://support.hodito.hu webcímre, és kövesd az utasításokat.

E-mailed nem jutott el kollégánkhoz, ha fel szeretnéd velünk venni a kapcsolatot, akkor kérünk, hogy a fenti webcím meglátogatásával tedd azt.

Bízunk benne, hogy új rendszerünk nagyban felgyorsítja az ügyfélszolgálati ügyintézést.

További jó játékot kívánunk!




Irány a WEB-es felület... Ott viszont akárhova megyek mindenhol odalyukadok ki, hogy jöjjek a fórumra kérdezni....

Merengő 10-29-2010 08:50

hahó red mikor tünt el az a pénz kb?

Rob 10-29-2010 08:50

Quote:

Originally Posted by tisztelet63 (Post 269092)
nem vásároltál gabonát véletlenül? :)

nem. mire gondolsz?:)

Merengő 10-29-2010 08:51

Quote:

Originally Posted by Rob (Post 269098)
nem. mire gondolsz?:)

2010-10-28 20:27:15 A piacon eladtál 28.743 bála gabonát 50.000 arany áron, ez összesen 1.437.150.000 arany bevételt jelent.

ebbe este belenyúlt valaki :)

Rob 10-29-2010 08:53

Quote:

Originally Posted by tisztelet63 (Post 269097)
hahó red mikor tünt el az a pénz kb?

nem tudom pontosan. 20h körül még vettem rúnát, hogy ne csorduljak túl az az uccsó emlék....és reggel megint venni akartam valamit, de akkor már messze voltam a túlcsurdiulástól

Princ 10-29-2010 08:54

Quote:

Originally Posted by tisztelet63 (Post 269100)
2010-10-28 20:27:15 A piacon eladtál 28.743 bála gabonát 50.000 arany áron, ez összesen 1.437.150.000 arany bevételt jelent.

ebbe este belenyúlt valaki :)

(mégis) egy részeg vásárló.

Merengő 10-29-2010 08:54

Quote:

Originally Posted by Princ (Post 269103)
egy részeg vásárló? ;)

nem tudom, de köszönöm :) és annak is aki felvette alóla :P

Sucó 10-29-2010 08:55

Quote:

Originally Posted by tisztelet63 (Post 269100)
2010-10-28 20:27:15 A piacon eladtál 28.743 bála gabonát 50.000 arany áron, ez összesen 1.437.150.000 arany bevételt jelent.

ebbe este belenyúlt valaki :)

szép vásásrlás!:)

Rob 10-29-2010 08:56

Quote:

Originally Posted by tisztelet63 (Post 269100)
2010-10-28 20:27:15 A piacon eladtál 28.743 bála gabonát 50.000 arany áron, ez összesen 1.437.150.000 arany bevételt jelent.

ebbe este belenyúlt valaki :)


hát Jocó akkor kapjátok be a pénzemet:D

nem jártam még így, de a téma zárolható:)

Ati 10-29-2010 09:01

Quote:

Originally Posted by Rob (Post 269096)
Irány a WEB-es felület... Ott viszont akárhova megyek mindenhol odalyukadok ki, hogy jöjjek a fórumra kérdezni....

Mint kiderült, elköltötted a pénzt. Egész pontosan milyen segítségre számítottál a support-tól ilyen ügyben? Azért nincs ilyen esetben külön kapcsolatfelvétli lehetőség, mert "bocs, mégsem akartam azt megvenni, vegyétek el a másiktól a pénzt, és adjátok vissza" jellegű kéréseket értelemszerűen nem teljesítünk.

Rob 10-29-2010 09:14

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 269110)
Mint kiderült, elköltötted a pénzt. Egész pontosan milyen segítségre számítottál a support-tól ilyen ügyben? Azért nincs ilyen esetben külön kapcsolatfelvétli lehetőség, mert "bocs, mégsem akartam azt megvenni, vegyétek el a másiktól a pénzt, és adjátok vissza" jellegű kéréseket értelemszerűen nem teljesítünk.


így van kiderült. az is tény, hogy a dolgok mögött általában az emberi hülyeség lapul, de te megujjaztál aztán megkérdezted, hogy mire alapozom azt a kijelentésem, hogy megszűnt a support intézménye. hát arra, hogy megszűnt:D

Ati 10-29-2010 09:18

Quote:

Originally Posted by Rob (Post 269115)
így van kiderült. az is tény, hogy a dolgok mögött általában az emberi hülyeség lapul, de te megujjaztál aztán megkérdezted, hogy mire alapozom azt a kijelentésem, hogy megszűnt a support intézménye. hát arra, hogy megszűnt:D

Biztos túl éber és figyelmes vagyok, de én egy csomó olyan lehetőséget látok, ahol fel lehet venni a kapcsolatot a supporttal.

Nyilván nem olyan témákban, hogy mire költöttem a pénzemet, vagy kit támadtam, esetleg bocs, mégse akartam megtámadni, mert vesztettem, légyszi írjátok át, hogy másvalakit támadjak.

Ati 10-29-2010 09:20

Azt még mindig nem írtad, hogy milyen segítségre számítottál a supporttól. "Légyszi vegyétek vissza a másik embertől a pénzt, inkább visszaadom a gabonát?" Vagy mire? Mi az, ami miatt ebben az ügyben feltétlenül a support segítségére lenne szükség?

Rob 10-29-2010 09:22

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 269116)
Biztos túl éber és figyelmes vagyok, de én egy csomó olyan lehetőséget látok, ahol fel lehet venni a kapcsolatot a supporttal.

Nyilván nem olyan témákban, hogy mire költöttem a pénzemet, vagy kit támadtam, esetleg bocs, mégse akartam megtámadni, mert vesztettem, légyszi írjátok át, hogy másvalakit támadjak.


jó. és mi a recept, ha valóban eltűnik a pénz vagy bármilyen rendellenességet tapasztal az ember?

Ati 10-29-2010 09:23

Quote:

Originally Posted by Rob (Post 269118)
jó. és mi a recept, ha valóban eltűnik a pénz vagy bármilyen rendellenességet tapasztal az ember?

Ha eltűnik a pénz, akkor:

1, valaki elvitte (lásd események)
2, elköltötted (emlékezz vissza rá)

Ezek egyike sem olyan, amihez a support kellene.

Rob 10-29-2010 09:25

egyébként meg nem is érdekes az egész. 5 évig megvoltam a support nélkül és 5 évig megint el akarok lenni.
50k-s gabona vazze há mér ne venném, megtehetem:D meg ugye, nem úr aki nem pazarol.

Ati 10-29-2010 09:28

Quote:

Originally Posted by Rob (Post 269120)
50k-s gabona vazze há mér ne venném, megtehetem:D meg ugye, nem úr aki nem pazarol.

Ez szimpla figyelmetlenség. Ki van írva, hogy mennyibe kerül, és ha megváltozik, akkor nem is veszi meg a játék, hogy elkerülje az olyan helyzetetek, amikor 100 aranyért volt kint, valaki gyorsan elvitte, és 50ezerért vennéd. Ha 50ezerért megvetted, akkor eleve annyi is volt Neked kiírva, hogy annyiba kerül. Tessék ezekre odafigyelni. Utólag ezeken nem lehet módosítani. Ha megvetted, akkor megvetted. A másik ember megkapta érte a pénzt, mástól nem fogjuk később elvenni olyan alapon, hogy "bocs, pénz vissza, mert igazából nem is akarta a vevő megvenni ennyiért, és csak most jött erre rá."

Rob 10-29-2010 09:32

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 269123)
Ez szimpla figyelmetlenség. Ki van írva, hogy mennyibe kerül, és ha megváltozik, akkor nem is veszi meg a játék, hogy elkerülje az olyan helyzetetek, amikor 100 aranyért volt kint, valaki gyorsan elvitte, és 50ezerért vennéd. Ha 50ezerért megvetted, akkor eleve annyi is volt Neked kiírva, hogy annyiba kerül. Tessék ezekre odafigyelni. Utólag ezeken nem lehet módosítani. Ha megvetted, akkor megvetted. A másik ember megkapta érte a pénzt, mástól nem fogjuk később elvenni olyan alapon, hogy "bocs, pénz vissza, mert igazából nem is akarta a vevő megvenni ennyiért, és csak most jött erre rá."

most miről beszélsz?:) természetesen semmit nem kell csinálni. teljesen nyilvánvaló, hogy én néztem be. nincs semmi gond. elnézést, hogy ilyen hülyeségért nyitottam egy témát.

Ati 10-29-2010 09:39

Quote:

Originally Posted by Rob (Post 269124)
most miről beszélsz?:) természetesen semmit nem kell csinálni. teljesen nyilvánvaló, hogy én néztem be. nincs semmi gond. elnézést, hogy ilyen hülyeségért nyitottam egy témát.

Arról beszélek, hogy nem történt semmi olyan, amiben a support segíteni tudna, vagy amiben egyáltalán a support segítségét kellene kérni. Ezért nincs ilyen kapcsolatfelvételi lehetőség. A kapcsolatfelvételi lehetőségek között olyan opciók vannak, amikben a support ténylegesen tud segíteni, illetve ami problémák más módon nem oldhatók meg.

Nem véletlen, hogy olyan esetben, amikor saját figyelmetlenségről van szó, a support nem segít. Az ilyen esetek kizárásával megoldottuk, hogy a ténylegesen segítséget igénylő esetek átlagosan NÉHÁNY ÓRÁN BELÜL (!!!) meg lehessenek oldva.

A "megszűnt a support" az ugye azt jelenti, hogy augusztusban átlagosan 4 óra 9 perc alatt választ kapott mindenki, szeptemberben 5 óra 32 perc alatt választ kapott mindenki; és ebben bennevannak az elgépelt sms-ek is, amik csak havi 1x vannak feldolgozva, így a válaszidejük akár több hét is lehet, ami erősen növeli az átlagot.

Andrew 10-29-2010 16:20

Quote:

Originally Posted by Rob (Post 269124)
most miről beszélsz?:) természetesen semmit nem kell csinálni. teljesen nyilvánvaló, hogy én néztem be. nincs semmi gond. elnézést, hogy ilyen hülyeségért nyitottam egy témát.

Én az arrogáns megnyilvánulásomért kértem volna elnézést...

Remedy 10-29-2010 16:34

Quote:

Originally Posted by Andrew (Post 269192)
Én az arrogáns megnyilvánulásomért kértem volna elnézést...

Azt minden masodikert lehetne neki. :)

Pool 10-29-2010 17:31

Így jár, aki bamb(ul)a...:D

Rob 10-29-2010 19:26

Quote:

Originally Posted by Remedy (Post 269197)
Azt minden masodikert lehetne neki. :)

akkor még jobb az arányom mint a tiéd:)

Remedy 10-29-2010 19:28

Quote:

Originally Posted by Rob (Post 269250)
akkor még jobb az arányom mint a tiéd:)

Kozel sem... Sajnalatos, ha igy gondolod. :)

Nalad nagyobb "koncentracioban" jelenlevo arrogans beirast meg nem lattam.

Rob 10-29-2010 19:28

Quote:

Originally Posted by Andrew (Post 269192)
Én az arrogáns megnyilvánulásomért kértem volna elnézést...

konkrétan mire gondolsz pajti?:confused:

Ati 10-29-2010 19:52

Húha, front van? Mindenki mindenkit utál? :(

Rob 10-29-2010 19:55

Quote:

Originally Posted by Remedy (Post 269251)

Nalad nagyobb "koncentracioban" jelenlevo arrogans beirast meg nem lattam.

tgényleg nem vágom a szitut:( nem viccelek. biztos sokkal butább vagyok mint te és ezért nem értem, de nem értem. röviden:
- én kérdezek valamit. kicsit feszengve, mert nem akarom kint megtárgyalni azt a helyzetet ami jó sansszal az én bénaságom miatt alakult ki. nem írtam még a supportra mondom betoltam már egy havi átlagbért a játékba, megkísérlek fű alatt információhoz jutni ezzel a dologgal kapcsolatban. nem sikerül, mert megváltozott a rendszer nincs support csak web-es felület. kijövök a fórumra hátha....
- jön ati hatalmas arroganciával és megmagyarázza a tutit ami nem visz előrébb
- jön valaki, aki megfejti a rejtélyemet. viccelődünk rajta kicsit.
- jön ati megint egy termetes lovon és belém rug még kettőt
- én elnézést kérek, hogy raboltam az időtöket
- ezután jöttök ti, hogy mekkora aroganciával beszélek

hát öregem (remélem nem sértődsz meg a megszólításon), nem értem mi a bajotok:(

Ati 10-29-2010 19:59

Quote:

Originally Posted by Rob (Post 269255)
- jön ati hatalmas arroganciával és megmagyarázza a tutit ami nem visz előrébb

Kíváncsi voltam arra, hogy a valótlan állításodat mire alapozod.

Ha arroganciának vélted ezt, akkor elnézésedet kérem.

Remedy 10-29-2010 20:08

Quote:

Originally Posted by Rob (Post 269255)

hát öregem (remélem nem sértődsz meg a megszólításon), nem értem mi a bajotok:(

Nekem csak az osszkep a "bajom". A beirasaid nagy reszerol az maradt meg bennem, hogy sertegetsz vkit, nem tul kedves hangnemben. De ez is csak egy velemeny a sok kozul.

Killer 10-29-2010 23:43

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 269257)
Kíváncsi voltam arra, hogy a valótlan állításodat mire alapozod.

Ha arroganciának vélted ezt, akkor elnézésedet kérem.


vigyázzatok támadni fog!!!!:eek::eek:

vityu 10-30-2010 03:36

Quote:

Originally Posted by Rob (Post 269255)
tgényleg nem vágom a szitut:( nem viccelek. biztos sokkal butább vagyok mint te és ezért nem értem, de nem értem. röviden:
- én kérdezek valamit. kicsit feszengve, mert nem akarom kint megtárgyalni azt a helyzetet ami jó sansszal az én bénaságom miatt alakult ki. nem írtam még a supportra mondom betoltam már egy havi átlagbért a játékba, megkísérlek fű alatt információhoz jutni ezzel a dologgal kapcsolatban. nem sikerül, mert megváltozott a rendszer nincs support csak web-es felület. kijövök a fórumra hátha....
- jön ati hatalmas arroganciával és megmagyarázza a tutit ami nem visz előrébb
- jön valaki, aki megfejti a rejtélyemet. viccelődünk rajta kicsit.
- jön ati megint egy termetes lovon és belém rug még kettőt
- én elnézést kérek, hogy raboltam az időtöket
- ezután jöttök ti, hogy mekkora aroganciával beszélek

hát öregem (remélem nem sértődsz meg a megszólításon), nem értem mi a bajotok:(

Őszinte leszek, nem folytam bele a témába, de én is ezt láttam, ami ide le van írva.


All times are GMT +1. The time now is 00:53.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu