Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Elvetett javaslatok (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=41)
-   -   Bank védelme területarányosan (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=1426)

Kisbér 02-13-2007 09:27

Bank védelme területarányosan
 
Sziasztok!

Keresgéltem az elvetett topic-ok között, de nem találtam olyant, ami konkréta ezt taglalja.. Több helyen volt már róla szó, így gondoltam nyitok neki egy fórumot...

Szóval arról van szó, hogy mondjuk 15 bank elég szépen levédi a nálad lépő pénzt. De teljesen mind1, hogy 10e hektáron vagy, vagy 200-on, ugyanolyan mértékben...
Többek között ezért sincs annyi tolvajabb beállítottságú ország magasabb hekiken...

Ajánlatom a következő, persze ezt még lehet módosítani:

200 hekin a bankok száma legyen az etalon... Ehhez képest minél nagyobb az országod, fordított arányosságú legyen a bankok védelme is...

Tehát 200 hekin 5 bank ugye megfogja a pénz 41%-át.
2000 hekin 5 bank ne a pénz 41%-át fogja meg, hanem csak az 1tizedét, tehát 4,1%-át fogja meg...
Tehát ahhoz, hogy 2k hekin is ekkora pénzed legyen biztonságban 50 bankot kellene építened...

Átlagban ugye az emberek durván 15 bankot húznak fel...
Tehát ez 200 hekin fogná a mostani értéket.
1k hekin már a kvázi teljes biztonsághoz 75 bank kellene
5k hekin már a kvázi teljes biztonsághoz 375 bank kellene
10k hekin már a kvázi teljes biztonsághoz 750 bank kellene

És így tovább...

Vélemények?

Deni 02-13-2007 09:43

nah írtam, töröltem, mindent csináltam itt már :D
nem tetszik amit mondasz, bár tény, hogy logikus lenne

kifejezetten 1/A-ra levetített példa:
van egy ori 10k hekin.. én ott vagyok mellette.. mivel nekem a klántársaim olyan helyen vannak, hogy megtehetik, hogy akár bank nélkül is full pénzt tartanak maguknál.. nekem fájna az a 750bank így nem is tartok, a pénz a nagyoknál van, ha kell majd úgyis kérek.. viszont aki mellettem van, annak nincsenek nagy klántársai.. kénytelen tartani 750bankot, ha pénzt is akar bent tartani az országában.. tehát vagy csóró marad, vagy sérülékeny.. Vajon én kit fogok először beverni??? hát még szép, hogy azt akinek bankjai vannak.. tolit ettől még nem fognak szerintem többet tartani az emberek, nem lesz több tolis ország, maximum több pénzt tart mindenki piacon..

Kisbér 02-13-2007 09:56

Quote:

Originally Posted by Deni (Post 73498)
nah írtam, töröltem, mindent csináltam itt már :D
nem tetszik amit mondasz, bár tény, hogy logikus lenne

kifejezetten 1/A-ra levetített példa:
van egy ori 10k hekin.. én ott vagyok mellette.. mivel nekem a klántársaim olyan helyen vannak, hogy megtehetik, hogy akár bank nélkül is full pénzt tartanak maguknál.. nekem fájna az a 750bank így nem is tartok, a pénz a nagyoknál van, ha kell majd úgyis kérek.. viszont aki mellettem van, annak nincsenek nagy klántársai.. kénytelen tartani 750bankot, ha pénzt is akar bent tartani az országában.. tehát vagy csóró marad, vagy sérülékeny.. Vajon én kit fogok először beverni??? hát még szép, hogy azt akinek bankjai vannak.. tolit ettől még nem fognak szerintem többet tartani az emberek, nem lesz több tolis ország, maximum több pénzt tart mindenki piacon..

Deni kp nélkül sokminden nehézkes... És ha egy szöviben csak páran rendelkeznek full bankkal, hogy bevédjék a zsét, akkor máris kevesebb kp van egy klánban.. Tehát máris könnyebb az egyéni, és a klánütés...

Akkor ne legyen ennyire durván... Legyen mondjuk fele ekkora...

Tehát mondjuk ne 750 bank kellene 10k hekin, hanem 375 :D

Ati 02-13-2007 09:58

Quote:

Originally Posted by Kisbér (Post 73500)
Akkor ne legyen ennyire durván... Legyen mondjuk fele ekkora...

Tehát mondjuk ne 750 bank kellene 10k hekin, hanem 375 :D


Vagy legyen elég annyi, amennyi most van. Milyen konkrét, a normál játékmenetet ellehetetlenítő problémát okoz a mostani felállás, ami miatt ezen feltétlenül változtatni kell?

Deni 02-13-2007 10:01

Quote:

Originally Posted by Kisbér (Post 73500)
Deni kp nélkül sokminden nehézkes... És ha egy szöviben csak páran rendelkeznek full bankkal, hogy bevédjék a zsét, akkor máris kevesebb kp van egy klánban.. Tehát máris könnyebb az egyéni, és a klánütés...

Akkor ne legyen ennyire durván... Legyen mondjuk fele ekkora...

Tehát mondjuk ne 750 bank kellene 10k hekin, hanem 375 :D

egy csóri klán aki így úgy kuporgatja össze a pénzét, már most eleve hátrányban van a pénzes klánokkal szemben.. mert nem engedheti meg magának, hogy TF legyen, tart tanyát.. sokan még könyvtárat is.. ha még ezen felül bankot is kell tartaniuk 4-5%-ot, akkor a nyakába is lehetne akasztani, hogy "engem üss"..

tehát továbbra is azt mondom, hogy logikus, amit leírtál ,de szerintem többet ártana, mint használna..

lacqa 02-13-2007 10:12

Quote:

Originally Posted by Kisbér (Post 73496)
...

Átlagban ugye az emberek durván 15 bankot húznak fel...
Tehát ez 200 hekin fogná a mostani értéket.
1k hekin már a kvázi teljes biztonsághoz 75 bank kellene
5k hekin már a kvázi teljes biztonsághoz 375 bank kellene
10k hekin már a kvázi teljes biztonsághoz 750 bank kellene

És így tovább...

Vélemények?

ez logikus lenne, de az A-beli nagy országokban - ahol a jelenlegi játékmenet szerint egy támadás esetén a seregcsere, fokozás, nagy területek bontása megszokott dolog - egy egy akciónak a költsége olyan nagy, hogy vagy mindenkinek kellene bankot tartani, vagy kevés pénz lenne készpénzként, így kevés (kevesebb) támadás lenne... ezért aztán nem tetszik

Kisbér 02-13-2007 10:21

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 73501)
Vagy legyen elég annyi, amennyi most van. Milyen konkrét, a normál játékmenetet ellehetetlenítő problémát okoz a mostani felállás, ami miatt ezen feltétlenül változtatni kell?

Nézd meg az A top 20%-ban az átlagos kocsmaszámot...
1-2%-nál több nincs...

Kisbér 02-13-2007 10:23

Quote:

Originally Posted by Deni (Post 73503)
egy csóri klán aki így úgy kuporgatja össze a pénzét, már most eleve hátrányban van a pénzes klánokkal szemben.. mert nem engedheti meg magának, hogy TF legyen, tart tanyát.. sokan még könyvtárat is.. ha még ezen felül bankot is kell tartaniuk 4-5%-ot, akkor a nyakába is lehetne akasztani, hogy "engem üss"..

tehát továbbra is azt mondom, hogy logikus, amit leírtál ,de szerintem többet ártana, mint használna..

Deni, legyen tolvaja :D
Nem muszáj 1% kocsmát tartani...
És ha nem 1% kocsmája van, hanem mondjuk 5-8%, akkor a tanyafree orkokat simán tudja lopni :D

Értem mit mondasz, és igazat is adok Neked, erre még nem gondoltam... De ez csak rövidtávon lenne gond.. Hosszútávon szerintem másképp alakulnának a dolgok...

Ati 02-13-2007 10:24

Quote:

Originally Posted by Kisbér (Post 73507)
Nézd meg az A top 20%-ban az átlagos kocsmaszámot...
1-2%-nál több nincs...

Hallgatlak.

Kisbér 02-13-2007 10:28

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 73510)
Hallgatlak.

És az szerinte jó? :D Hogy se tolis, se varis nincs? :D

Alba 02-13-2007 10:33

Őszintén én nem értem a problémát...
Ki a túró üt ki A ban magas hekin fosztogatni. Irtok itt 10k hekis orikat.
A foglalaható föld pénzben kifejezett értéke sokkal nagyobb mintha 4.2mrd ot fosztanátok.Aki meg full kp val megy es nincs tolvaja és meglopják az vessen magára...

Ati 02-13-2007 10:33

Quote:

Originally Posted by Kisbér (Post 73514)
És az szerinte jó? :D Hogy se tolis, se varis nincs? :D

Mivel ezen a szinten a háború az igazi cél, ezért igen, ez így teljesen jól van, semmi okot nem látok arra, hogy ezen változtatni kelljen.

Deni 02-13-2007 10:34

Quote:

Originally Posted by Kisbér (Post 73508)
Deni, legyen tolvaja :D
Nem muszáj 1% kocsmát tartani...
És ha nem 1% kocsmája van, hanem mondjuk 5-8%, akkor a tanyafree orkokat simán tudja lopni :D

Értem mit mondasz, és igazat is adok Neked, erre még nem gondoltam... De ez csak rövidtávon lenne gond.. Hosszútávon szerintem másképp alakulnának a dolgok...

no lássuk csak.. legyen mondjuk 16-19% háza, 5-8% temploma, 5% tanyája, 5-8% kocsmája, 4-5% bankja, 10% tornya, maradék mehet barakknak akár.. nah ha egy ilyen ori lelop egy tanyafree orkot, akkor aláírja szvsz kivégzését :)

Deni 02-13-2007 10:35

Quote:

Originally Posted by Alba (Post 73515)
Őszintén én nem értem a problémát...
Ki a túró üt ki A ban magas hekin fosztogatni. Irtok itt 10k hekis orikat.
A foglalaható föld pénzben kifejezett értéke sokkal nagyobb mintha 4.2mrd ot fosztanátok.Aki meg full kp val megy es nincs tolvaja és meglopják az vessen magára...

öö.. szerintem itt fosztásról nem volt szó.. :rolleyes: és aki full kp-val megy és nincs tolija, annak van bankja.. pillanatnyilag..

Alba 02-13-2007 10:38

De az meg megérdemli hogy ellopják ha nincs bankaja se tolija.

De visszatérve az szerintem sem várható el hogy területarányosan nőjön a bank.Mert akkor meg gyengül hadilag. Kivéve ha kereskedő:)

Deni 02-13-2007 10:40

Quote:

Originally Posted by Alba (Post 73520)
De az meg megérdemli hogy ellopják ha nincs bankaja se tolija.

De visszatérve az szerintem sem várható el hogy területarányosan nőjön a bank.Mert akkor meg gyengül hadilag. Kivéve ha kereskedő:)

akkor tulajdonképpen egy véleményen vagyunk :p

Kisbér 02-13-2007 11:22

Quote:

Originally Posted by Alba (Post 73520)
De az meg megérdemli hogy ellopják ha nincs bankaja se tolija.

Jelenleg ezt megoldod 15 bankkal... Ezen akarok változtatni...
Csupán a területed (10k heki orikat nézve) 0,15% bankodnak kell lennie, és tökéletesen biztonságban van 4,2 mrd az országodban...
Fosztásra van 1 órád, hogy átmozgasd a zséd... Míg ha elkezdelek lopni, 5mp alatt lelopom a pénzed... :)

Kisbér 02-13-2007 11:24

Quote:

Originally Posted by Deni (Post 73517)
no lássuk csak.. legyen mondjuk 16-19% háza, 5-8% temploma, 5% tanyája, 5-8% kocsmája, 4-5% bankja, 10% tornya, maradék mehet barakknak akár.. nah ha egy ilyen ori lelop egy tanyafree orkot, akkor aláírja szvsz kivégzését :)

Deni, akinek 4-5% kocsmája van, annak nem kell bank, hiszen a kocsma tökéletesen bevédi a pénzed...
Akinek meg van bankja, az lehet egyből mellette kereskedő is...

Deni, mint említettem ez csupán az elején lenne gond... Aztán elgondolkoznának a 75% barackos orkok is, hogy tartsanak-e kocsmát, vagy bankot, vagy sem...

(és igen, nekem is át kéne épülnöm, tehát magam ellen is beszélek...)

Ati 02-13-2007 11:26

Kérdés: van-e bármi olyan konkrét ok, ami miatt ezen változtatni kellene?

Ha nincs, akkor megy kukába, kezd nagyon sok lenni az olyan javaslat, ami azért született, hogy "csak úgy legyen".

Deni 02-13-2007 11:32

Quote:

Originally Posted by Kisbér (Post 73531)
Deni, akinek 4-5% kocsmája van, annak nem kell bank, hiszen a kocsma tökéletesen bevédi a pénzed...
Akinek meg van bankja, az lehet egyből mellette kereskedő is...

Deni, mint említettem ez csupán az elején lenne gond... Aztán elgondolkoznának a 75% barackos orkok is, hogy tartsanak-e kocsmát, vagy bankot, vagy sem...

(és igen, nekem is át kéne épülnöm, tehát magam ellen is beszélek...)

ezzel az a probléma, hogy mindig van akit átlopnak.. tehát ha van is 4-5% kocsmám, de 15-25bank nem védené meg a pénzemet, akkor a 4-5% kocsma mellett sem érezném biztonságban a vagyonkámat.. ergo csak felhúznám azt a rakás bankot.. mármint én biztos nem.. de szerintem sokan így lennének vele..

Alba 02-13-2007 11:41

Kisbér aki nem tart tolit es meg bankot se annak lopd el a pénzét hol ezzel a probléma.

Őszintén én se értem hogy ez miért olyan fontps kérdés.Nem hiszem hogy 10k hekin az a lényeg hogy kinke van menniy kp ja :)

Kisbér 02-13-2007 11:55

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 73532)
Kérdés: van-e bármi olyan konkrét ok, ami miatt ezen változtatni kellene?

Igen, az ok az, hogy hiába akar valaki magasabb hekin tolis lenni, nem lehet, mert nem ér vele semmit... Aki rászánja, hogy 5-6% kocsmát tartson (és ez ugye közel sem jelenti az, hogy ő hihetetlen hatalmas tolis), az érjen is el vele valamit, tudja lefosztani azokat, akik 0 kocsmával, 15 bankkal tartanak maguknál 4,2 mrd-ot!

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 73532)
Ha nincs, akkor megy kukába, kezd nagyon sok lenni az olyan javaslat, ami azért született, hogy "csak úgy legyen".

Hidd el ez nem "csak úgy legyen" 5let... De felőlem mehet a kukába...
Tudod, hogy nem fogok a dunának menni miatta :D

Kisbér 02-13-2007 11:57

Quote:

Originally Posted by Alba (Post 73536)
Kisbér aki nem tart tolit es meg bankot se annak lopd el a pénzét hol ezzel a probléma.

Őszintén én se értem hogy ez miért olyan fontps kérdés.Nem hiszem hogy 10k hekin az a lényeg hogy kinke van menniy kp ja :)

Alba, te még mindig nem látod a problémámat :D De mind1...
20 bankkal bevéded a pénzed 200 hekin, meg 20e hekin is... És ugye míg 200 hekinél ez az összterületed 10%-a, addig 20.000 hektáron ez az összterületed 0,1%-a

Cece 02-13-2007 12:03

Nem értem miért kell forszírozni ezt a rengeteg módosítást :(
Évekig jó volt meost miért nem jó?
Az lenne a jó, ha mindenkinek 10%nyi bankja lenne nagy hektárszámon is?
Mi lenne ebben a jó? Annyi kereskedő lenne mint égen a csillag és majd pár hónap után azzal jönnétek, hogy túl sok a lóvé a hódítóban ... csökkencsünk megint valamit :(
Hogy is volt az a nyersifosztrással? Lopd el ha tudod. Nah itt meg foszd el, ha nem tudod ellopni.
Eszemben sincs támogatni.

Ati 02-13-2007 12:07

Quote:

Originally Posted by Kisbér (Post 73539)
Igen, az ok az, hogy hiába akar valaki magasabb hekin tolis lenni, nem lehet, mert nem ér vele semmit...

Ez kb olyan indoklás volt, hogy ha hullával hatalmas mágus országot akarok, akkor nem tehetem meg, mert hiába van többtízezer varázslóm, nem érek vele semmit.

Ez természetes.

Ha nincs más ok, akkor ez megy elvetettnek, mert tényleg úgy érzem, hogy csak feleslegesen akartok megint bonyolítani valamit, amire semmi szükség.

Kutyuleee 02-13-2007 12:10

Quote:

Originally Posted by Cece (Post 73542)
Az lenne a jó, ha mindenkinek 10%nyi bankja lenne nagy hektárszámon is?
Mi lenne ebben a jó? Annyi kereskedő lenne mint égen a csillag és majd pár hónap után azzal jönnétek, hogy túl sok a lóvé a hódítóban ... csökkencsünk megint valamit :(
Hogy is volt az a nyersifosztrással? Lopd el ha tudod. Nah itt meg foszd el, ha nem tudod ellopni.
Eszemben sincs támogatni.

egyetértek

Kisbér 02-13-2007 12:16

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 73545)
Ez kb olyan indoklás volt, hogy ha hullával hatalmas mágus országot akarok, akkor nem tehetem meg, mert hiába van többtízezer varázslóm, nem érek vele semmit.

Ez természetes.

Ha nincs más ok, akkor ez megy elvetettnek, mert tényleg úgy érzem, hogy csak feleslegesen akartok megint bonyolítani valamit, amire semmi szükség.

Látom árral szemben úszom...:-) Feladom...

Kisbér 02-13-2007 12:18

Quote:

Originally Posted by Cece (Post 73542)
Nem értem miért kell forszírozni ezt a rengeteg módosítást :(
Évekig jó volt meost miért nem jó?
Az lenne a jó, ha mindenkinek 10%nyi bankja lenne nagy hektárszámon is?
Mi lenne ebben a jó? Annyi kereskedő lenne mint égen a csillag és majd pár hónap után azzal jönnétek, hogy túl sok a lóvé a hódítóban ... csökkencsünk megint valamit :(
Hogy is volt az a nyersifosztrással? Lopd el ha tudod. Nah itt meg foszd el, ha nem tudod ellopni.
Eszemben sincs támogatni.

Ati, nem lehet úgy topicot nyitni, ahova csak jóváhagyással lehet hozzászólni? :D:D:D:D

Alba 02-13-2007 13:13

Kisbér értem mit mondasz.

DE a hóditós országok zöme használja a tolit.Es A ban meg nem.Ennyi erőből írhatnád hogy milyen dolog hogy 200 hekin enniy meg ennyi tanya kell míg A ban egysem mert ott a klanraki...

csavo 02-13-2007 13:21

hat en sem tudok eggyeterteni ezzel a javaslattal. eggyaltalan nem logikus. mivel ugyanugy 200 hektaron is 4,2 milliard fer el, es 20k hektaron is. ezert nekem az a logikus hogy ugyanannyi penzt ugyanannyi bank ved terulettol fuggetlenul. ha teruletaranyosan none a max penz, ugy logikus lenne a bankok szamanak a novelese is. de mivel ez a teny nem all fenn... maximum annyit javitanek en az egesz bankos dolgon, hogy ha nem dolgoznak benne, akkor ne vedjen. mert jelenleg nem igy van. ha dolgoznak benne, ha nem, a bankok akkor is vedenek. :D

Remedy 02-13-2007 13:22

Quote:

Originally Posted by csavo (Post 73570)
hat en sem tudok eggyeterteni ezzel a javaslattal. eggyaltalan nem logikus. mivel ugyanugy 200 hektaron is 4,2 milliard fer el, es 20k hektaron is. ezert nekem az a logikus hogy ugyanannyi penzt ugyanannyi bank ved terulettol fuggetlenul. ha teruletaranyosan none a max penz, ugy logikus lenne a bankok szamanak a novelese is. de mivel ez a teny nem all fenn... maximum annyit javitanek en az egesz bankos dolgon, hogy ha nem dolgoznak benne, akkor ne vedjen. mert jelenleg nem igy van. ha dolgoznak benne, ha nem, a bankok akkor is vedenek. :D

Csavo, szivembol szoltal, nem is tudnek jobban egyeterteni :)

Kisbér 02-13-2007 16:07

Quote:

Originally Posted by csavo (Post 73570)
hat en sem tudok eggyeterteni ezzel a javaslattal. eggyaltalan nem logikus. mivel ugyanugy 200 hektaron is 4,2 milliard fer el, es 20k hektaron is. ezert nekem az a logikus hogy ugyanannyi penzt ugyanannyi bank ved terulettol fuggetlenul. ha teruletaranyosan none a max penz, ugy logikus lenne a bankok szamanak a novelese is. de mivel ez a teny nem all fenn... maximum annyit javitanek en az egesz bankos dolgon, hogy ha nem dolgoznak benne, akkor ne vedjen. mert jelenleg nem igy van. ha dolgoznak benne, ha nem, a bankok akkor is vedenek. :D

Meggyőztetek... :) (ilyen is ritkán van)
Ez hasonló lenne, ha azt javasolnám, hogy magasabb hekiken kevesebbet termeljen egy könyvtár, vagy kevesebb rúnát termeljen egy templom...

Igazatok van nah... (igaz mind2-nek lehetne akár létjogosultsága) :D

Non Omnis Moriar 02-14-2007 14:54

Ezt már régebben is mondtam... pénzt lopni gyakorlatilag nem lehet magas hekin, mindenkinek van bankja.
És itt nem megint az A-t kell elővenni, sajnos van előtte más igen unalmas is vontatott csoport is

200 hekin megzakkant egy orit, ha 20 bankot tart, 2000 hekin nem. Ha már túlzás a tekilopás és mindenkinek baja van vele, akkor mi a francnak kell tolis ori a játékba ha majd ezután szinte semmit se lehet vele lopni?

Ugyan annyi pénzt véd... hehe. De ugyan annyi van 200 hekin mint 2000 hekin? Nem látok miliárdos orikat rohangálni 5ik szinten.

És egyébként is a piacon tárol mindenki mindent, ha fosztják úgyis elkölti és akkor ennek tetejébe legyen lophatatlan is?

Non Omnis Moriar 02-14-2007 14:59

Quote:

Originally Posted by Kisbér (Post 73539)
Igen, az ok az, hogy hiába akar valaki magasabb hekin tolis lenni, nem lehet, mert nem ér vele semmit... Aki rászánja, hogy 5-6% kocsmát tartson (és ez ugye közel sem jelenti az, hogy ő hihetetlen hatalmas tolis), az érjen is el vele valamit, tudja lefosztani azokat, akik 0 kocsmával, 15 bankkal tartanak maguknál 4,2 mrd-ot!

Ez játék 3 szint fölött csak a hadikról szól... meg a piacozásról

és kisbérnek ebben totál igaza van.

Meteo 02-14-2007 15:01

Szerintem ez most tök jó így ahogy van, mert nagyobb terülteken lehet hoogy több pénz is van az országban, ha éppen nincs biztonságos helyre rakva. Ha meg több pénz van bennt többet is lehet lopni. Ha meg valaki azt akarja hogy az x milliójából (x=n*100) kevesebbet lehessen elvinni akkor így is több bankot kell tartania.

Amúgy meg szerintem úgysem nagyon vannak olyanok, akik sokáig bennt tartják a pénzüket.

Kisbér 02-14-2007 15:11

Quote:

Originally Posted by Meteo (Post 73792)
Szerintem ez most tök jó így ahogy van, mert nagyobb terülteken lehet hoogy több pénz is van az országban, ha éppen nincs biztonságos helyre rakva. Ha meg több pénz van bennt többet is lehet lopni. Ha meg valaki azt akarja hogy az x milliójából (x=n*100) kevesebbet lehessen elvinni akkor így is több bankot kell tartania.

Amúgy meg szerintem úgysem nagyon vannak olyanok, akik sokáig bennt tartják a pénzüket.

Szerintem nem ismered a bankok védelmi képletét (benn van a súgóban).
Segítek kicsit...

4,2 mrd-nál 10 bankkal tudsz lopni 146.444.945 aranyat 1 lopásra
4,2 mrd-nál 20 bankkal tudsz lopni 51.062.195 aranyat 1 lopásra
4,2 mrd-nál 30 bankkal tudsz lopni 17.804.286 aranyat 1 lopásra
4,2 mrd-nál 40 bankkal tudsz lopni 6.207.971 aranyat 1 lopásra

Teljesen mind1, hogy mennyi hekit nézünk... Ugye... :)
És valóban nem mind1, hogy 200 hekin tartasz 40 bankot, vagy 20.000 hekin 40 bankot :D

De lépjünk túl a témán :)

Meteo 02-14-2007 15:22

Quote:

Originally Posted by Kisbér (Post 73794)
Szerintem nem ismered a bankok védelmi képletét (benn van a súgóban).
Segítek kicsit...

4,2 mrd-nál 10 bankkal tudsz lopni 1.464.449 aranyat 1 lopásra
4,2 mrd-nál 20 bankkal tudsz lopni 567.357 aranyat 1 lopásra
4,2 mrd-nál 30 bankkal tudsz lopni 197.825 aranyat 1 lopásra
4,2 mrd-nál 40 bankkal tudsz lopni 62.079 aranyat 1 lopásra

Teljesen mind1, hogy mennyi hekit nézünk... Ugye... :)
És valóban nem mind1, hogy 200 hekin tartasz 40 bankot, vagy 20.000 hekin 40 bankot :D

De lépjünk túl a témán :)

A képletet ismerem x bank esetén a védelem 0,9 az x-ediken...

Viszont te szerintem valamit rosszul számoltál :eek: mert nekem a te számadiddal 40 bankra nem 62 ezer jött ki, hanem 620 ezer.

És ekkor csak 1%-át loptam el a pénznek. :o

Viz 02-14-2007 15:24

Quote:

Originally Posted by Meteo (Post 73796)
A képletet ismerem x bank esetén a védelem 0,9 az x-ediken...

Viszont te szerintem valamit rosszul számoltál :eek: mert nekem a te számadiddal 40 bankra nem 62 ezer jött ki, hanem 620 ezer.

És ekkor csak 1%-át loptam el a pénznek. :o

Már módosította=)
Amúgy:
A témát Ati elviekben már elvetette kb sval szerintem nem érdemes efelett vitatkozni:)

Meteo 02-14-2007 15:25

Quote:

Originally Posted by Viz (Post 73797)
Már módosította=)
A témát Ati elviekben már elvetette kb sval szerintem nem érdemes efelett vitatkozni:)

Egyetértek.

Kisbér 02-14-2007 15:38

Quote:

Originally Posted by Meteo (Post 73796)
A képletet ismerem x bank esetén a védelem 0,9 az x-ediken...

Viszont te szerintem valamit rosszul számoltál :eek: mert nekem a te számadiddal 40 bankra nem 62 ezer jött ki, hanem 620 ezer.

És ekkor csak 1%-át loptam el a pénznek. :o

Jaja, fránya xls kicseszett velem... Éreztem, hogy valamit elcsesztem, ezért néztem utána :D


All times are GMT +1. The time now is 02:51.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu