Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Egyéb (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=33)
-   -   Póker (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=100)

Half 01-28-2006 16:54

Csucsi lécci emsélj arról pókerben hogy kell jól csalni:D

Half 01-28-2006 17:01

Quote:

Originally Posted by Half
Csucsi lécci emsélj arról pókerben hogy kell jól csalni:D

Jujj télelg figyelnek:) máris átment ide.az amit írtam:DD

Ati 01-28-2006 17:02

Ahogy elnézem, nem sokáig kell figyelni, a következő ban örökre szól. :)

Senki 01-28-2006 17:03

Quote:

Originally Posted by Ati
Ahogy elnézem, nem sokáig kell figyelni, a következő ban örökre szól. :)

Ati nem kegyelmez....:D

Ati 01-28-2006 17:14

Az ilyenek, hogy valaki egy napra van kitiltva, mint Half volt, vagy 2-3 napra, mint Apa van, meg még valaki, ez csak az elején divat, később az első alkalommal megy az örök ban. Aki nem tudja betartani a szabályokat, annak kívül tágasabb. :)

director 01-28-2006 17:16

semmi közöm hozzá, de szerintem enyhe esetben egy hét ban tökéletesen elég.. visszaesőknek egy hónap:) ha aztán sem okés, akkor mehet a levesbe..
de lehet h én vagyok túl rendes. :)

Half 01-28-2006 17:41

Mindegy én nem reagálok semmit

Steve 01-28-2006 18:24

Akkor ez a topic most a pokerről szól vagy a csalásról?:)

Half 01-28-2006 18:26

Hát ógy a kettőről együtt. De ahogy gondoljátok.

Szerinted menyi szerencse a póker és mennyi tudás:)?
jó elcsépelt kérdés:)

director 01-29-2006 00:24

épp ma beszéltem nagybátyámmal, aki elmesélte hogyan vesztett el 8 évvel ezelőtt 100ezret játékteremben.. éljen a póker:D

Remedy 01-29-2006 01:41

Hm, vegulis miert nyilt ez a topic? Mert csak vmi banrol lattam benne irast... :) Hogy temanal maradjak, en pokerezem kb feleve, Texas hold'emet jatszom neten es a haverokkal is es persze nem csalunk benne, es nekem nagyon tetszik. Eseleg a holdemrol lehetne beszelgetni :)

Half 01-29-2006 04:12

Hosszú időt rászánva lehet vele péznt gyüjteni a jellemző rá:D
Van egy ilyen mondás ha jól tudom:
-Nézz körbe az asztalnál, és ha nem láttod ki a pancser akkor te vagy az!
Különben érdekes játék lassankipróbálom anetes pénzes változatott is:) eddig a kettő csak külön ment.
a nem pénzesbe mondjuk az a jó, hogy könyü és kevéssé játszanak jól a pénzest emg nem tudom.

director 01-29-2006 04:14

nem a reklám helye, de lehet h egyszer kedvet kapok.. szóval, hol is játszotok ti a neten?:)

godgod2 01-29-2006 07:10

Én Szeretek Pokerezni. Más szenvedéjem nincs, de tényleg!:)
Egy kis tudás szükséges, meg sok sok szerencse és vakmerőség, hogy tarsd a tétet ami van mikor megközelíti a havi fizetésed... Neten A Pacific Pokert játszom kisebb-nagyobb sikerekkel.:rolleyes:

Half 01-29-2006 09:44

Quote:

Originally Posted by godgod2
Én Szeretek Pokerezni. Más szenvedéjem nincs, de tényleg!:)
Egy kis tudás szükséges, meg sok sok szerencse és vakmerőség, hogy tarsd a tétet ami van mikor megközelíti a havi fizetésed... Neten A Pacific Pokert játszom kisebb-nagyobb sikerekkel.:rolleyes:

Pacific Poker en a fizetős részen milyen ügyesek a játékosok???
Director, te vagy rpg-s fórumon, mert ide nemtom lehet e linkelni ezért ha ott is rákérdezel oda írom neked.
Engem most valahova máshova hivtak jáccani, de lehet megtudsz győzni, hogy a Pacific a jó nekem:D

Steve 01-29-2006 09:46

Quote:

Originally Posted by Half
Szerinted menyi szerencse a póker és mennyi tudás:)?
jó elcsépelt kérdés:)

Hát a poker rövid távon szerencsejáték ugyan, de hosszú távon a tudás a lényeg! 1 partiban bárki megverheti a devilfish-t, de hosszú távon úgyis elbukja...
Énis Pacificban jáccom neten az ingyenes verzióban, bár elég sótlan nekem...
Mi a heverokkal kb 2 éve jáccunk Hold'em No limites sit&gokat és eléggé megfertőzött mindannyiunkat!:D
Nincs is jobb érzés amikor 300as pulzussal, remegő kezekkel tolod be a csörgő zsetonokat!:cool:

Half 01-29-2006 09:57

Quote:

Originally Posted by Steve
Hát a poker rövid távon szerencsejáték ugyan, de hosszú távon a tudás a lényeg! 1 partiban bárki megverheti a devilfish-t, de hosszú távon úgyis elbukja...
Énis Pacificban jáccom neten az ingyenes verzióban, bár elég sótlan nekem...
Mi a heverokkal kb 2 éve jáccunk Hold'em No limites sit&gokat és eléggé megfertőzött mindannyiunkat!:D
Nincs is jobb érzés amikor 300as pulzussal, remegő kezekkel tolod be a csörgő zsetonokat!:cool:

Aham az ingyenesben jáccok énis. nem mondom, hogy jó vagyok. De ott azért van pár béna.
Mondjuk nem mondomegy éjjel elbuktam 150.000 zsetont..:D
,de ott a turnamentek a legizgibbek talán szerintem a nagyok. Jóérzés bekerülni 8-900 meberből a döntő asztalra esetleg megnyerni. Bár szerintem a gyors limit emelkedés miatt meg a játék kényszer miatt ezeken a nagy tournamenteken nem jön ki a tudás igazán.

Steve 01-29-2006 10:02

Hát a tournamenteken télleg baromi fontos a yo lapjárás!
A játékosok meg olyan kamikázék a tét hiánya miatt, hogy néha bebukod egy erős handdel egy 2-7 ellen mert csakazért is mindent megadnak!:mad:
Mondjuk én nem szólhatok semmit, épp most estem le 3-4000zsetonra úgyhogy térek vissza a kis sit&gokhoz aztán meg a 200as cashgémekhez...:( :( :(

Half 01-29-2006 10:19

Hát ihgen ezért vannak sokan úgy, hogy áá jó akkor all in bármilyen lapraztán vcagy bejön akkor van jó kezdésem a végéig vagy nem akkor indulok a következőn ott talán bejön.

Különben ezer szévela elgeccerűbb 200 zsetonos all inesekben nyomni nyersz egyet és átmész a legnagyobb tournamentbe. Vagy a kis tournamentek egyikébe.
Pénzbe nem fogod kipróbálni??

Steve 01-29-2006 11:20

???
 
Tisztázzunk vmit: te most multi table-re gondolsz vagy sit&gokra???:)
mert a tournament az a multi table!:p
és ott azért nem eccerű nyerni...:(
Leszek majd pénzesen is lehet de még szoknom kell ezt az arctalan dolgot!

Half 01-29-2006 11:37

Most lépek be és nézem meg mire is gondolok

Multitable nagy torunament
Sit&go kis tournamentek végülis
szal sit and Goban buktam 150e-t:D
torunamentek első 60ba jutás enm oylan nehéz még szerencse nélkül is. Csak döntőbe jutásért szenvedni kell már

kb a döntős asztalnál többet ültem mint az egész tournametnbe

director 01-29-2006 14:45

oké half, feltettem a kérdésemet rpg-n is:) neten még sosem játszottam, szóval ezért érdekel..

godgod2 01-29-2006 19:28

A Pacific fizetős részében nagyon bátortalanok az emberkék, mondjuk én is:) Ha emelsz 2 dolcsit azt nincs lapjuk álltalában dobják. Erre mondjuk nem lehet alapozni mer ugy 2-3 azért mindig megadják... Egyébként mostanában rám jár a rúd. Az ingyenesen 25000 Chips-et vesztettem 1 nap alatt:( Volt buktám Ász Full-ra is:(

godgod2 01-29-2006 19:31

Bejutni az elsők közé nem nehéz. Csak dobni kell mindent, és azt megjátszani mikor nálad a kis vak, vagy a nagy. Mondjuk ehez azért nem árt úgy 2000 chips-et összeszedni hogy a többieknek kevesebb legyen azt lépniük kelljen:)

Half 01-29-2006 19:46

Hátjha chipesbe sokat lehet vesziteni.

Különben simerek oylanokat akik 4-6an összeállnak egy asztalhoz és az össze lapjukból dolgoznak és úgy szivatják ki az embereket. Mondjuk ha erre rájönnek akkor...
Ez télleg fontos, ha nem veszed észre ki a pancser az asztalnál akkor te vagy, ez erre pontosan megfelelő mondás.

Pénzesbe is bátornka kéne lenni, de parázok tőle, hogy nem leszek az mert vgülis még nicns saját keresetem. igy kicsiből gazdálkodók.

Senki 02-01-2006 17:45

*kitöröltem, mert nem ide akartam hogy kerüljön, csak elbalfácánkodtam valamit ;)*

Half 02-06-2006 01:17

Quote:

Originally Posted by godgod2
Bejutni az elsők közé nem nehéz. Csak dobni kell mindent, és azt megjátszani mikor nálad a kis vak, vagy a nagy. Mondjuk ehez azért nem árt úgy 2000 chips-et összeszedni hogy a többieknek kevesebb legyen azt lépniük kelljen:)

Hát ihgen ez a védekező játék stilus aztán van az, hogy sok nagyot hivsz blöffölgetsz eröltetted a többieket elbizonytalnitod. Bár ez igaz a végén jobban lehet alkalmazni.
A pénzes játékra még nem volt alkalmam a pacificen. De miután az emberek is vicces, hogy a nem fizetősben si, hogy féltika Virtuális pénzüket nem meglepő, hogy a pénzes változatban is igy van:D
remélem lassan majd kipróbálom a pénzest. Mert a practiceal az a baj, hogy nem tudom izgatni magam. Bármennyit összegyüjtök kicsit unatkozom be all inelek mindent.

Remedy 02-06-2006 22:49

Quote:

Originally Posted by godgod2
Bejutni az elsők közé nem nehéz. Csak dobni kell mindent, és azt megjátszani mikor nálad a kis vak, vagy a nagy. Mondjuk ehez azért nem árt úgy 2000 chips-et összeszedni hogy a többieknek kevesebb legyen azt lépniük kelljen:)

nemtom en azert az aszpart is megjatszanam :D

Half 02-07-2006 20:16

Inkább agresszivan kell jáccani. Az elején megvárod a pár mindent vagy semmit arcot. Aztán ezerrel elkezdesz agresszivan magasakat emelni minden lehetőségnél all inezel pár blöfföt. És ha nicns nagy szerencséd nem leszel chipleader, de azért bejuthatsz egy jó darabon.
Csak a helyzeteket kell tudni értékelni jól. amit még mindig nem tudok eléggé:(

Half 02-10-2006 16:23

Póker-törvények.

Törvényben van hogy az összes jövedelmet be kell vallani, de a KAszinókban amit nyersz pókeren azt nem kell mert a szerencsejáték rt. ügyebár levonja az adót szal fizeti giy iylenkor nem kell adóbevallás. De a netes Kasiznókban ilyen nicns. Nem adóznak semmiből. És ezért illegális szerencse játék hiszen. Nincs jóvá hagyva a Szerencse Játék rt. által. Ilyenkor ügyebár kéne adó bevallás, de azzla bevallaná az ember,h ogy illegálisan jáccik. Viszont, ha nem vallja be átutalják a bank számlájára az is illegális ah rájönnek ráadásul duplán.
Szóval erről mia véleményetek?

Batu 04-02-2006 14:47

Végre találtam vmit amihez értek is:) (a hódítóhoz még nem sajnos:))
Javaslom mindenkinek a következő oldalt:http: //onlinepokerhu.com
Itt megtaláltok mindent ami a pókerhez kell: pókersuli, játékoldal leírások, stb.
Szvsz a pókerben, szigorúan hosszútávon nézve, csak a tudás számít. Egyszer mindenkinek lehet szerencséje, de százszor nem:) Ha valakinek segítségre van szüksége szóljon, elég rég űzöm az online és az élő játékot is.

Half 04-02-2006 15:07

Quote:

Originally Posted by Batu
Végre találtam vmit amihez értek is:) (a hódítóhoz még nem sajnos:))
Javaslom mindenkinek a következő oldalt:http: //onlinepokerhu.com
Itt megtaláltok mindent ami a pókerhez kell: pókersuli, játékoldal leírások, stb.
Szvsz a pókerben, szigorúan hosszútávon nézve, csak a tudás számít. Egyszer mindenkinek lehet szerencséje, de százszor nem:) Ha valakinek segítségre van szüksége szóljon, elég rég űzöm az online és az élő játékot is.

HÁtjah szal nyetél már onlány péznt és utaltattad vissza a bankszámládra?? Azért érdekel, mert ez törvénytelen ha jól tudom és épp ezért nem jáccok pénzben:( és ilyne nem pénzbe jáccani meg baromság

Batu 04-02-2006 15:12

Quote:

Originally Posted by Half
HÁtjah szal nyetél már onlány péznt és utaltattad vissza a bankszámládra?? Azért érdekel, mert ez törvénytelen ha jól tudom és épp ezért nem jáccok pénzben:( és ilyne nem pénzbe jáccani meg baromság

Szerinted??:rolleyes:
Én nem állítom, hogy törvénytelenséget csináltam, de szvsz kevés ember van aki nem tett még ilyesmit.:cool: Tényleg csak pénzben érdemes játszani...Pénz nélkül komolytalan a játék.

Nanahara 07-11-2007 07:24

Látom behalt a fórum 1 kicsit hát feldobom;)
Sokan írtátok hogy nem tudtok mertek pénzbe játszani.

http://www.pokerstrategy.org.uk/about/?referer=dellas19

Ha regeltek s utána 24óra múlva jól kitöltötök egy pókeres kvízt(ez KOMOLY kvíz)akkor kaptok 50$árt amivel játszhattok is;)
5000 rh után kivehetitek illetve ha elértek 400pp-t akkor kaptok még 100$árt.
Nekem bevált,próbáljátok ki!

Pénzkivétel érdekes téma sztem ez a fogadásnál is ugyanilyen érdekes;)
Vettem már ki pénzt de eddig nem lett belőle semmi bajom.Max annyi hogy elköltöttem:D

Nanahara 07-11-2007 08:47

ja s ha már vki erre néz?
tudtok valami helyet ahol van jó kinyomtatható oktatóanyag?
egy word file vagy vmi.

Alba 07-11-2007 09:09

Szerintem ha annyira illegáélis lenne a netes poker akkor senki sem csinalna.
Amugy meg az apeh ne mkukkolja az emberek bankszámláit hogy mekkora pénzmozgás van rajta.
Szeritnem az olyan lehet mint mondjuk egy magántanár aki detto nem adozik mert nem éri el a jövedelme azt a szintet ami utana mar kellene.

bar ezt alikusként gondolom.

Alba 07-11-2007 09:10

Amugy én is iamdok neten pokerezni. Általában freerollokon indulok amibol lehet mar pénzhez jutni es akkor mar lehet normalis sit%go partikat nyomni.

Nekem leginkabb az expect poker jött be, talán mert ott nyertem is héna :)

Nanahara 07-11-2007 09:14

én is az expekten nyomom:)
mi a neved ott?nekem dellas19
a sit%go-nak mi a lényege?

Alba 07-11-2007 09:16

KadiMarci1 néven nyomom

Az a lényege hogy nem kell 1000 emberrel jaccanod mint a freerollokon hanem 2-4-6-10 stb fős asztalok vannak.
Befizzeteed az alptétet ami lehet mar akar 0,1 $ is és akkor jatszol.Áltlában 1-3 helyezett dijazott

Nanahara 07-11-2007 09:22

köszi kipróbálom majd:) a link amit igértem:

http://www.pokerstrategy.org.uk/about/?referer=dellas19


All times are GMT +1. The time now is 11:45.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu