Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Szabadidő, Sport (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=27)
-   -   Testépités (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=181)

G.O.D. 02-06-2006 12:26

Testépités
 
Ezen az oldalon mindenről lehet dumcsizni ami legális és illegális...
Edzéstervek, tapasztalatok, edzőtermek, szteroidok, táplálékkiégészitők, stb...

G.O.D. 02-06-2006 12:30

Szteroid nélkül is lehet...
 
Nem itélem el a szteroidhasználatot a testépitésben, de elvileg tisztán is lehet jó eredményeket elérni :D Másrészről viszont a helyes és szaxerű szteroidhasználattal is el lehet érni minőségi izmokat amitől te is és a csajod is elégedett lesz ;)
Ezen az oldalon mindenről lehet dumcsizni ami legális és illegális...
Edzéstervek, tapasztalatok, edzőtermek stb...

Half 02-06-2006 13:11

Hát ihgen a gyurás mire jó??
Pár sporthoz hasznos nem?? megfelelő hozzásportoláshoz majdnem minden sporthoz hozzá alakulnak az izmok.
De azért leginkább egy szebb külső kialakitásáért hasznos.
G.O.D. te Suzy vagy??? csak azért kérdezem mennyi a maxod?? fekvenyomásban?

G.O.D. 02-06-2006 15:26

Az vagyok:-) Most nem nyomok már nagy súlyokkal, mert ,,pihizek,, csak 100-ig megyek fel. A vállamat meghúztam fél éve, most teljesen ki akarom pihantetni. A csúcsom 130kg (bár ha meggondolom ez elég kaka 85kilósan :-( ). Az okosabbak azt mondják, hogy nem a nagy súly az amitől igazán fejlődik az izomzat , hanem a helyes és pontos végrehajtás :-) Most ezt próbálom és elég jól változik az izomzatom. Másrészt ahogy mondtad, minden sporthoz elengedhetetlen akár kiegészitésként akár mellette is. Egy jó példa erre a kajak-kenu válogatott :-) Akkora felsőtest mint a ház és olyan szipka lábak, hogy ha nem lenne cipőjük belefúródnának a betonba :-) Meddig leszel szabin Napfénnyel?

Half 02-06-2006 15:33

Hát láttál engem elhinnéd, hogy 3éve eccer elmentem 100kilóig??:D Bár 80-t most is lazán kinyomok.(kell BMEn az erő próbához)
Én úgy tudom a nagy súlyok emelés kevésszer a nagy izmok kifejlesztéséhez hasznos. a Sok kicsi meg a szállkás izomzathoz. Általában mindenre igaz, hogy helyesen kell csinálni. Csak nehéz, mert100% helyesen nehezebb csinálni az ember nem bir annyit az ciki rosszul esik és akkro inkább csinálja kakin de jó soakt bír.

Napfénnyel addig nem jövők vissza szabiról amig nem leszek eccer 3napot folyamatosan. aztán újrázni fogom. illetve addig amig a klánnak szüksége nem lesz rám. Mostmár bármikor visszatudok jönni.

G.O.D. 02-06-2006 15:44

Nem lep meg a dolog...
Van jópár haverom aki 75kilósan belenyom a 150-be... Az egész a testi adottságokon múlik...
Én soha nem lehetek hegyomlás (és nem is akarok lenni) Nem tudnám fenntartani azt a hatalmas izomtömeget.
Az izomtömegnöveléshez tényleg nagy súly elengedhetetlen, de ahhoz zabálni kell mint atom :-) ha cucc nélkül csinálja az ember... Én inkább a lassabb, de zsirmentes izomtömegnövelés hive vagyok :-)

Sakkmester 02-06-2006 16:34

Én meg sakkozom és mellette eszem, nah az ám a kemény :)

Remedy 02-06-2006 22:42

Quote:

Originally Posted by Sakkmester
Én meg sakkozom és mellette eszem, nah az ám a kemény :)

ugyan, mellette sorozni kell :)

Remedy 02-06-2006 22:43

Quote:

Originally Posted by G.O.D.
Nem lep meg a dolog...
Van jópár haverom aki 75kilósan belenyom a 150-be... Az egész a testi adottságokon múlik...
Én soha nem lehetek hegyomlás (és nem is akarok lenni) Nem tudnám fenntartani azt a hatalmas izomtömeget.
Az izomtömegnöveléshez tényleg nagy súly elengedhetetlen, de ahhoz zabálni kell mint atom :-) ha cucc nélkül csinálja az ember... Én inkább a lassabb, de zsirmentes izomtömegnövelés hive vagyok :-)

creatin? :)

Senki 02-06-2006 22:57

Half: Barbárt te is ismered, tudod aki görényeket tart (Balázs)... most lesz kb 80 kilós, és kinyomja a 120at... és amerikai focizik... nem nézed ki belőle a bő cuccai alatt, de rendesen le tud dobni a villamosról.... ő pl egy igen érdekes fazon... azt hiszem jó alkata van a testépítéshez, és tisztán csinálja... (mert nincs pénze szteroidra meg mert természetesen él... (mániája))... én spec feladtam, lehet hogy rosszul csináltam... ha valaki tud valami jó kis eddzéstervet arra hogy legyek erősebb azt hallgatom (nem akarok formás testet, csak olyat, hogy ne ficeregjen egy orosz, bitang-nehéz puska a kezemben a lőtéren. (van egy irgalmatlanul nagydarab ruszki gyármányú puska... olyan sok benne az anyag hogy 3 másik kifére belőle... na arra gondolok... sokszoror kapom kézbe és utálom :D)
a lábra el lehet hanyagolni, biciklizek, és eléggé nyomot hagy... most is fel tudok futni a moszkva téri mozgólépcsőn mint a szél, nem is egyszer :rolleyes:

director 02-07-2006 00:08

Quote:

Originally Posted by Sakkmester
Én meg sakkozom és mellette eszem, nah az ám a kemény :)

én sakkozom is, eszem is, meg gyúrok is néha.. meg alszom;))

G.O.D. 02-07-2006 06:07

Quote:

Originally Posted by Remedy
creatin? :)

Nem... Ő tök tiszta. Vannak ezek az irgalmatlan ősiparaszterők... na ő az :-)

G.O.D. 02-07-2006 06:12

Senki!
Neked bőven elég, ha lejársz edzeni, és nekiindulsz egy 3 napos kezdő edzéstervnek... Minden izomcsoportra max 2-2 alapgyakorlat...

Apa 02-07-2006 07:44

na végre valami amihez konyitok 1 keveset.
higgyétek el bárki nyomhat nagyot, ha megfelelő a felkészülése.én 83 kilosan nyomtam 165 kilot. tisztán. volt hogy koxoltam, de soha nem volt pénzem végig csinálni 1 rendes kurát. az legalább 12 hét. heti 2x szurni, szervezettől függően napi 10-15 szemes, táplálék kiegészitő, hadd ne soroljam.
ha minőségi cuccot eszel, + májvédő, vesevédő, egyéb nyalánkságokkal havi fél millába benne vagy. külömben semmi értelme az egésznek. az izom nem akkor nő amikor edzel, olyankor csak az izomrostok szakadnak,hanem amikor alszol, pihen az izom.

Apa 02-07-2006 07:45

na végre valami amihez konyitok 1 keveset.
higgyétek el bárki nyomhat nagyot, ha megfelelő a felkészülése.én 83 kilosan nyomtam 165 kilot. tisztán. volt hogy koxoltam, de soha nem volt pénzem végig csinálni 1 rendes kurát. az legalább 12 hét. heti 2x szurni, szervezettől függően napi 10-15 szemes, táplálék kiegészitő, hadd ne soroljam.
ha minőségi cuccot eszel, + májvédő, vesevédő, egyéb nyalánkságokkal havi fél millába benne vagy. külömben semmi értelme az egésznek. az izom nem akkor nő amikor edzel, olyankor csak az izomrostok szakadnak,hanem amikor alszol, pihen az izom.

Remedy 02-07-2006 09:35

Quote:

Originally Posted by G.O.D.
Nem... Ő tök tiszta. Vannak ezek az irgalmatlan ősiparaszterők... na ő az :-)

tiszta? en ugy tudom hogy a creatin nem szteroid, es sportolok is hasznalhatjak - de javits ki, ha tevedek :)

pl csirkemellben is van :D

Apa 02-07-2006 12:03

a creatin is tartalmaz steroidot, (ráis van irva) de nagyon kis mennyiséget.
ugyanigy a fogyaszto tabletták amfetamint. stbstb.
nekem hidd el. speciel nem szedtem semmit mert fogyasztottam.

Half 02-07-2006 12:36

Hátjah bár nem hiszek az izom erőben:D Bruce Lee is milyne pici volt:D
Gergő ha leszel msnen amúgy is beszélnünk kell. Majd erre is van pár tippem Bár részletesben is Apa meg G.O.D is bzitos jobbat tud!!!

G.O.D. 02-07-2006 13:57

Senki !
Ő tényleg tiszta... Se kreatin se semmi... Ilyen az alkata
Másrészt én nem szeretem a kreatint, mert telenyom vizzel... Még az elején szedtem az akkori legjobb minőséget, 12k-volt 4 éve (createc gold) fehérjével, aminóval Feljött 4 kiló utánna lement 3 :-(
Apa:
Ha má cuccozol azt végig kéne csinálni :-))) Ha igazán hizni akarsz akkor deca-enantat-(ganabol) vagy winstrol, közben hcg 2és fél hónap... A szemest nem ajánlom senkinek... Rakás kaka és az vágja legkönnyebben tönkre a belső szerveket... Bár annyi új és ,,jó,, dolog van amitől minőségi izmokat lehet összeszedni :-) Azért nem ajánlom senkinek mert iszonyat nyűg a vége felé :-( akkor már tényleg minden bajod van tőle :-)

Half 02-07-2006 14:05

Quote:

Originally Posted by G.O.D.
Senki !
Ő tényleg tiszta... Se kreatin se semmi... Ilyen az alkata
Másrészt én nem szeretem a kreatint, mert telenyom vizzel... Még az elején szedtem az akkori legjobb minőséget, 12k-volt 4 éve (createc gold) fehérjével, aminóval Feljött 4 kiló utánna lement 3 :-(
Apa:
Ha má cuccozol azt végig kéne csinálni :-))) Ha igazán hizni akarsz akkor deca-enantat-(ganabol) vagy winstrol, közben hcg 2és fél hónap... A szemest nem ajánlom senkinek... Rakás kaka és az vágja legkönnyebben tönkre a belső szerveket... Bár annyi új és ,,jó,, dolog van amitől minőségi izmokat lehet összeszedni :-) Azért nem ajánlom senkinek mert iszonyat nyűg a vége felé :-( akkor már tényleg minden bajod van tőle :-)


az ilyenek amúgy is csak a külsödön segitenek.
és azon meg minek:D a csajok amúgy is engem szeretnek:D

G.O.D. 02-07-2006 14:38

Quote:

Originally Posted by Half
az ilyenek amúgy is csak a külsödön segitenek.
és azon meg minek:D a csajok amúgy is engem szeretnek:D


Mégis az én popómat bámulták Monronál :D

G.O.D. 02-07-2006 14:40

Quote:

Originally Posted by Half
az ilyenek amúgy is csak a külsödön segitenek.
és azon meg minek:D a csajok amúgy is engem szeretnek:D

Half :D
Mégis az én popómat nézték Monrónál :D

Apa 02-07-2006 14:58

amikor végesek anyagi lehetőségeid, akko minden xart megeszel..
lesöpröd a padlást és hajrá. volt miko napi 4 orát voltam a terembe.
igaz abbol mésfél ora hasazás volt. húúú, de utálom. pláne öcsém tornász is volt meg cirkuszba melozott mint unterman, és mutatta a hasgyakorlatokat....
na akko volt végem. ha a hasazástol nőne a kar, még mindig 32 volna.
edzéstervet távolrol ismeretlenül adni, szetm lehetetlen.
ahhoz minimum 1 erőnléti felmérés kell hogy bárkinek edzéstervet állitson össze az meber. szerintem, bár én csak 1 segédedző voltam.......ha valakinek esetleg tudok segitek szivesen.

G.O.D. 02-07-2006 15:24

Apa: Tök igazad van, de sztem egy kezdő 3napos terv mindenkinek jó...
Az első héten úgyis csak a kereteit próbálgatja... másrészt úgyis akkora izomláza lesz hogy bepipil :-) 1-2 hónap alatt már tudja milyen géppel mit lehet csinálni és onantól lehet tárgyalni :-)

Cucc: Mostanában már nem is olyan drága... Havi 100-300ezer ft értékű megrendelésem van átlagba :-)

Half 02-07-2006 15:54

Quote:

Originally Posted by G.O.D.
Mégis az én popómat bámulták Monronál :D

Jah, de miért csak a fiúk???
hüüümmmmm:D:D

G.O.D. 02-08-2006 06:08

Half
Te is bámultad, mondták...
De azér is a csajokat szeretem :)

Apa 02-08-2006 06:31

God.:
nem is tudom... én amiko ujra kezdem, 15 perc bemelegités, (má ettől leülök)
és 40 perc alatt "átszaladok" a termen. igaz 1 minimális izomláz igy is van.és ez megy 1 vagy 2 hétig. az érdemi edzés akko kezdődik amiko végig tudsz nyomni 1 szériát. igaz most 5 évet hagytam ki, de szerintem valamikor megin kezdenem kell.......

G.O.D. 02-08-2006 06:58

Apa:
Hát igen... Az idő múlása a test és az erő ellensége...
Vért izzadsz mire elérsz valamit, abbahagyod és úgy elszáll mintha semmit nem tettél volna :-(

Apa 02-08-2006 10:52

hm... elég jol leengedtem...de eddig ment 5-6 hét alatt hogy visszasezdjem, most majd gondolom 2-3 honap lesz....

Half 02-08-2006 13:24

Tudtok trükköket a következőkre. Ezek midn kinézeti dolgok:
Olyan gyakorlatok amika vállizmokat erősitik nagyitják(tudok jópárat. Csak kiváncis vagyok)
Illetve olyanok amikkel súlyt lehet felszedni normálisan elég sokat kajálok, de hiába súlyt nem tudok felszedni kb. mindig a 75 kilómnál mozgok aztán annyi. És mondjuk úgy súly felszedés ami nem egészségtelen. No steroid ilyesmik.
Jah zsírt egyáltalán nem tudok felszedni. Annyira, hogy az utobbi egy évem volt a leginaktivabb életemben ami nagoyn kevés testmozgást és nagyon sok evést lanyhulást jelent egy kilót szedtem fel, de elkezdtem edznei lesiadtam kettőt, de szerintem no zsír vagyok megint:D
mondjuk nem lehizni akarok, hanem izomban. Ez is inkább test alkat erősités céljából.

(nem hiszek, abban, hogy egy verekedésben számít az izom erő)

Apa 02-08-2006 15:04

hm...má montam elég nehéz látatlanba ...de azé nézzük..
váll nagyobbitással vigyázni, nagyon koncentráltan és odafigyeléssel..,.
nyakbolnyomás, oldalemelés, és ennek válfajai,.
az izomtömeg növeleése pediglen, nagyobb súlyokkal kevesebb gyakorlat
kissé betegre enni magad edzés után, intenziv hevernyészés, és néhány pohár sör....tömegnövelőt nyomhatsz, és egyéb táplálék kiegészitőket is, sok tészta, szénhidrát meg ilyenek. szerintem. remélem tudtam segiteni.

Half 02-08-2006 15:25

Quote:

Originally Posted by Apa
hm...má montam elég nehéz látatlanba ...de azé nézzük..
váll nagyobbitással vigyázni, nagyon koncentráltan és odafigyeléssel..,.
nyakbolnyomás, oldalemelés, és ennek válfajai,.
az izomtömeg növeleése pediglen, nagyobb súlyokkal kevesebb gyakorlat
kissé betegre enni magad edzés után, intenziv hevernyészés, és néhány pohár sör....tömegnövelõt nyomhatsz, és egyéb táplálék kiegészitõket is, sok tészta, szénhidrát meg ilyenek. szerintem. remélem tudtam segiteni.

Hát ihgen ilyeneket próbáltam. De sajna a test alkatom lehet rossz. Azért próbálkozom.
Köszi a tippeket. Majd beviszem gyakorlatba is őket:D
Kezdem a betegre evéssel:D

G.O.D. 02-08-2006 16:01

Half
 
Kb ugyanolyan a testfelépitésed mint az enyém, el kell hogy szomoritsalak!
Állandó mozgásban vagy, mint én, ezért szerencsésnek mondhatod magad (általában) de:
-mivel sportolsz mellé, ezért állandó jelleggel zsirt és izmokat égetsz. (minden sport, pl küzdősportok, úszás, stb... rengeteg szénhidrátot és izmot égetnek el) A testépitésben is amikor edzel akkor a szervezet a legkönnyebb úton próbál szénhidráthoz és fehérjéhez jutni. A fehérje legkönnyebben a gyomorból szivódik fel, utánna pedig az !!!izomból!!! Tehát amikor edzel akkor nagymértékben rongálod az izomszöveteket, és fogyasztod őket, amit pótolni kell azonnal... A lényeg az, hogy edzés után egyből fehérje, reggel fehérje lefekvés előtt fehérje!
A test csak akkor nő ha többletet halmozol fel szénhidrátból, fehérjéből és kap egy akkora terhelést, hogy úgy érezze -> kevés vagyok baze <- Mindig maximális mértékben ki kell fárasztanod az izmaidat, és sokat (legalább 8 órát) kell pihenni. A fehérje olyan mint a vitaminok, csak annyit használ belőle a szervezet amennyire épp szüksége van, tehét napi minimum3x kell bevinni.
Még egy infó: A szervezetnek annyi gramm fehérjére van szüksége ahány kiló vagy asszem. (nem mernék rá megesküdni, de asszem igy van)

Mindent összegezve, két választásod van:

1. Napi 7-8szori étkezés kemény edzéssel heti 4-5ször+ (fehérje, izomtömegnövelő, aminó stb...) ez kb 4-5kiló minőségi izomtömeg plusz 3-4hónap alatt
2. 2-3hónap szteroid használat+kemény edzés heti 4-5ször+ (fehérje, izomtömegnövelő) ez kb 15-20kiló izomtömeg, amiből megmarad kb 10-13kg minőségi izom.

Más lehetőséged nincs. Kerülnöd kell a fölös mozgást, hogy minél kevesebb szénhidr. és fehérjét égess... Nincs futás, nincs foci, bunyó, nics semmi->a cél az izomtömeg növelése.
Ezt sajnos máshogy nem lehet!!!
Gondolkozz mit akarsz :)

Half 02-08-2006 16:10

Quote:

Originally Posted by G.O.D.
Kb ugyanolyan a testfelépitésed mint az enyém, el kell hogy szomoritsalak!
Állandó mozgásban vagy, mint én, ezért szerencsésnek mondhatod magad (általában) de:
-mivel sportolsz mellé, ezért állandó jelleggel zsirt és izmokat égetsz. (minden sport, pl küzdősportok, úszás, stb... rengeteg szénhidrátot és izmot égetnek el) A testépitésben is amikor edzel akkor a szervezet a legkönnyebb úton próbál szénhidráthoz és fehérjéhez jutni. A fehérje legkönnyebben a gyomorból szivódik fel, utánna pedig az !!!izomból!!! Tehát amikor edzel akkor nagymértékben rongálod az izomszöveteket, és fogyasztod őket, amit pótolni kell azonnal... A lényeg az, hogy edzés után egyből fehérje, reggel fehérje lefekvés előtt fehérje!
A test csak akkor nő ha többletet halmozol fel szénhidrátból, fehérjéből és kap egy akkora terhelést, hogy úgy érezze -> kevés vagyok baze <- Mindig maximális mértékben ki kell fárasztanod az izmaidat, és sokat (legalább 8 órát) kell pihenni. A fehérje olyan mint a vitaminok, csak annyit használ belőle a szervezet amennyire épp szüksége van, tehét napi minimum3x kell bevinni.
Még egy infó: A szervezetnek annyi gramm fehérjére van szüksége ahány kiló vagy asszem. (nem mernék rá megesküdni, de asszem igy van)
Mindent összegezve, két választásod van:
1. Napi 7-8szori étkezés kemény edzéssel heti 4-5ször+ (fehérje, izomtömegnövelő, aminó stb...) ez kb 4-5kiló minőségi izomtömeg plusz 3-4hónap alatt
2. 2-3hónap szteroid használat+kemény edzés heti 4-5ször+ (fehérje, izomtömegnövelő) ez kb 15-20kiló izomtömeg, amiből megmarad kb 10-13kg minőségi izom.
Más lehetőséged nincs. Kerülnöd kell a fölös mozgást, hogy minél kevesebb szénhidr. és fehérjét égess... Nincs futás, nincs foci, bunyó, nics semmi->a cél az izomtömeg növelése.
Ezt sajnos máshogy nem lehet!!!
Gondolkozz mit akarsz :)


Hát ihgen ebből kezdem úgy érezni. Hogy marad a pár év pár kiló izom. Mert sajna én Imádoma küzdő sportokat. És most rávettem magam egy heti4-5 edzésre. Plusz otthon hozzá edzek egy kicsit.
Semmilyen normális ételeken kivül mást nem eszek. Szóval még ez is hozzá jön.
Végülis elfogaodm ha olyan leszek mitn Bruce Lee.
De azthiszem.
sok-sok evés.
Sok-edzés plusz pihenés.

Apa 02-08-2006 19:11

hát ugy látom a 2 véleményezés összevág. ez ilyen. kemény edzés, sok zaba, sok hencser.

G.O.D. 02-09-2006 06:03

Hát sajna ez van...:D

zima 02-09-2006 08:46

Quote:

Originally Posted by Half
Illetve olyanok amikkel súlyt lehet felszedni normálisan elég sokat kajálok, de hiába súlyt nem tudok felszedni kb. mindig a 75 kilómnál mozgok aztán annyi.

nagy sulyokkal dolgozz. alapgyaksikat csináld. guggolás. felhuzás kötelezö és ne edz heti háromnál többet!

Apa 02-09-2006 09:06

asszem a lényeg megvan. talán még annyi, hogy ne csináld tul sűrün a gyakorlatokat, mindig pihenj rá. a pulzust amennyire lehet tartsd lennt., ellentétben a szálkásitással, ahol folyamatosan terheled magad kis sullyal.

zima 02-09-2006 09:09

szálkásitani sem 10 ismétlésekkel kell hanem azzol hogy diétázol.

Apa 02-09-2006 09:22

ezek szerint aki diétázik, az mind kidolgozott szálkás izommal rendelkezikl.
edzeni nem kell vagy mindegy hogy csinálod. télleg győzike is tiszta szálka volt 1 hét diéta után....lol


All times are GMT +1. The time now is 02:40.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu