Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Kreatív sarok :) (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=48)
-   -   Omega Holdbázis (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=1167)

Ati 12-08-2006 14:57

Omega Holdbázis
 
Ez pont ma 4 éves, hihi :)

http://civ.hu/omega/

Ati 01-09-2007 20:56

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 52726)
Ez pont ma 4 éves, hihi :)

http://civ.hu/omega/

Persze én is akkor tudom ezt beírni, amikor rá pár órára leveszem netről az egészet. ;) Most ismét fent, és elérhető. :)

Ditke 01-09-2007 21:01

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 64658)
Persze én is akkor tudom ezt beírni, amikor rá pár órára leveszem netről az egészet. ;) Most ismét fent, és elérhető. :)

Akkor menézem, mert én is írtam bele egy pár részt. :)

Ati 01-09-2007 21:08

Quote:

Originally Posted by Ditke (Post 64659)
Akkor menézem, mert én is írtam bele egy pár részt. :)

Kicsit meg lett kurtítva. Mégegy nekifutást biztosan elviselne, de ez már talán nem az a brutális, helyenként erősen állat-szexre hajtó változat, ami eddig volt. :D

Ditke 01-09-2007 21:14

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 64660)
Kicsit meg lett kurtítva. Mégegy nekifutást biztosan elviselne, de ez már talán nem az a brutális, helyenként erősen állat-szexre hajtó változat, ami eddig volt. :D

Tényleg volt 1-2, amitől még én is erősen pillogni kezdtem :) Szerintem kár volt vele túl sokat dolgoznod, mert biztosan akad 1-2 okoska, aki felújítja ezeket az epizódokat. :D

Ati 01-09-2007 21:22

Quote:

Originally Posted by Ditke (Post 64661)
Tényleg volt 1-2, amitől még én is erősen pillogni kezdtem :) Szerintem kár volt vele túl sokat dolgoznod, mert biztosan akad 1-2 okoska, aki felújítja ezeket az epizódokat. :D

Eddig elég alacsonyan volt a mérce az elfogadott epizódok terén... Most kicsit megemelkedett. :)

Ditke 01-09-2007 21:24

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 64662)
Eddig elég alacsonyan volt a mérce az elfogadott epizódok terén... Most kicsit megemelkedett. :)

:D és azonnal lesznek ellenőrizve?

Ati 01-09-2007 21:26

Quote:

Originally Posted by Ditke (Post 64663)
:D és azonnal lesznek ellenőrizve?

nem, de ha olyanhoz írsz hozzá, ami nincs elfogadva, akkor tudod, hogy az még akár törölve is lehet, bármilyen jót is írsz. :)

Ditke 01-09-2007 21:27

Érdekes volt, amikor először felfigyeltem rá, elkezdtem olvasni reggel 8 körül, aztán ide katt, oda katt, és hipp-hopp dél lett, és az epizódok egy kis részét olvastam csak el...:)

Ati 01-09-2007 21:29

Quote:

Originally Posted by Ditke (Post 64666)
Érdekes volt, amikor először felfigyeltem rá, elkezdtem olvasni reggel 8 körül, aztán ide katt, oda katt, és hipp-hopp dél lett, és az epizódok egy kis részét olvastam csak el...:)

Hát még milyen érdekes volt most teljesen összevissza sorrendben az összesbe beleolvasni... :D

Volt pár, amihez szívesen hozzáírtam volna, ezeket majd egyszer meg kell keresnem. :)))

Ditke 01-09-2007 21:34

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 64667)
Hát még milyen érdekes volt most teljesen összevissza sorrendben az összesbe beleolvasni... :D

Volt pár, amihez szívesen hozzáírtam volna, ezeket majd egyszer meg kell keresnem. :)))

Aham, én is belerohantam egy kicsit, főleg így az elején, (mert nagyjából ismertem minden irányból az elejét ), kicsit furcsa volt :)

Szecsa 01-09-2007 22:18

hianyossagokat erzek magamban, de még nem is hallottam rola :)

Cassandra 01-09-2007 22:22

Quote:

Originally Posted by Szecsa (Post 64669)
hianyossagokat erzek magamban, de még nem is hallottam rola :)

Miért még sosem tőltöttél két percet a bónuszért egy másik oldalon?:)
Azthiszem régen ezen az oldalon kellett nézelődni.:)

Ditke 01-09-2007 22:38

Quote:

Originally Posted by Szecsa (Post 64669)
hianyossagokat erzek magamban, de még nem is hallottam rola :)

Sürgősen be kell pótolni, sajnálom, hogy a cenzúrázatlan verzióról lemaradtál! :D

puma 01-09-2007 23:36

Ha jól emléxem még én is tettem hozzá valami szösszenetet anno:D

Senki 01-10-2007 22:44

én is, én is... vagy egy tucatot írtan, de nem találtam sajnos... pedig jók voltak :D (és nem, nem szex, az nem volt :D) a piramisos útiránynál volt :D kár :D

Ati 01-10-2007 22:46

Quote:

Originally Posted by Senki (Post 64948)
én is, én is... vagy egy tucatot írtan, de nem találtam sajnos... pedig jók voltak :D (és nem, nem szex, az nem volt :D) a piramisos útiránynál volt :D kár :D

Onnan szerintem a legtöbb megmaradt, leginkább "a bázison" voltak nagyon durva jelenetek. :)

Senki 01-10-2007 22:47

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 64949)
Onnan szerintem a legtöbb megmaradt, leginkább "a bázison" voltak nagyon durva jelenetek. :)

az fix... :D

amúgy lehet nem törölted, na majd még megnézem, lehet csak nem találtam meg :D

Cassandra 01-10-2007 22:52

Quote:

Originally Posted by Senki (Post 64950)
az fix... :D

amúgy lehet nem törölted, na majd még megnézem, lehet csak nem találtam meg :D

Milyen néven írtad?:)
Azon a szálon haladtam én is, már, amennyire emlékszem, az tuti, hogy az én utoljára olvasottam az megmaradt, csak már az előzmények nem tiszták....:)

Senki 01-10-2007 23:09

Quote:

Originally Posted by Cassandra (Post 64951)
Milyen néven írtad?:)
Azon a szálon haladtam én is, már, amennyire emlékszem, az tuti, hogy az én utoljára olvasottam az megmaradt, csak már az előzmények nem tiszták....:)


hihi... régen írtam... tényleg elfelejtettem... volt valami fényes végű folyosós rész valami szörnnyel, és ott alkottam... ehh... ez akkor volt amikor még aktívan Civeztem is :D:D:D:D:D amikor kezdtem a hódítót... :D 2 éve talán... 2és fél inkább asszem...


majd kikeresem, és beírom hogy milyen néven...

Ati 01-11-2007 17:07

Megszülettek az idei év első beírásai, örömmel látom, hogy nem csak én vagyok szorgos ezügyben. :)

Kíváncsi vagyok megtalálja-e valaki az új részeket. :D Szerintem sikerült olyan szálakat nyitvahagyni, amiket az itteni fórumon olvasott kreativitással egész jól lehet folytatni. ;)

Gyertek minél többen az irodalom-szakkörre is. :D

Gazsy 01-12-2007 21:46

Nagyon tetszik a történet! (kérdés melyik ugye:D) Maga az ötlet szerintem zseniális. nem tudom ki találta ki(sajnos kevés időm volt még arra az oldalra), de nagyon jó és érdekes! Bár a csajszival a mosdóban szál kicsit lefagyott...:D Mondjuk onnan keksz nélkül kijönni...:D...álmai nője...stb! megpróbálom elolvasni sz összes szálat...:)

Ati 01-14-2007 21:01

Quote:

Originally Posted by Gazsy (Post 65406)
Nagyon tetszik a történet! (kérdés melyik ugye:D) Maga az ötlet szerintem zseniális. nem tudom ki találta ki(sajnos kevés időm volt még arra az oldalra), de nagyon jó és érdekes! Bár a csajszival a mosdóban szál kicsit lefagyott...:D Mondjuk onnan keksz nélkül kijönni...:D...álmai nője...stb! megpróbálom elolvasni sz összes szálat...:)

Hajrá! :)

Örömel látom, hogy amíg nem voltam a hétvégén, addig is igen szépen bővült a történet néhány szála. :)

No majd én is folytatom a "kedvenc" száljaimat. :D

zsemlye 03-04-2007 12:42

Én is írtam egy pár epizodot, nekem nagyon tetszik. A piramisos bolygonál írtam írtam párat, de én ott inkább a sürü erdöbe vettem az írányt a sárga esö is érdekes.
Ti milyen szálon írtok?
Tudja valaki hogy kb hányan írogatnak oda?;)

Ati 03-04-2007 12:50

Quote:

Originally Posted by zsemlye (Post 77743)
Én is írtam egy pár epizodot, nekem nagyon tetszik. A piramisos bolygonál írtam írtam párat, de én ott inkább a sürü erdöbe vettem az írányt a sárga esö is érdekes.
Ti milyen szálon írtok?
Tudja valaki hogy kb hányan írogatnak oda?;)

Karácsony/újév alatt elég nagy takarítást tartottam, sok epizód törlésre került. A sok alatt ezer fölöttit értek, sőt, talán 2000 fölöttit.

Az eleje az enyim, plusz a bolygón vannak rövidebb-hosszabb részeim. :)

A legújabb részeimet még nem folytatta senki. :)

Cassandra 03-04-2007 12:55

Quote:

Originally Posted by zsemlye (Post 77743)
Én is írtam egy pár epizodot, nekem nagyon tetszik. A piramisos bolygonál írtam írtam párat, de én ott inkább a sürü erdöbe vettem az írányt a sárga esö is érdekes.
Ti milyen szálon írtok?
Tudja valaki hogy kb hányan írogatnak oda?;)

A piramisos bolygedlihez nekem is volt szerencsém, végülis én is az erdőben kötöttem ki, bár vsz nem azt a szálat folytattam, amin te haladtál.:P :)

Meg még egy szálba beleavatkoztam, az még az űrállomáson van, az egyetlen olyan szál, ahol nem egy szőke tyúkot kell kergetni.:PPP :DDDD

Vili 03-04-2007 14:37

Quote:

Originally Posted by zsemlye (Post 77743)
Én is írtam egy pár epizodot, nekem nagyon tetszik. A piramisos bolygonál írtam írtam párat, de én ott inkább a sürü erdöbe vettem az írányt a sárga esö is érdekes.
Ti milyen szálon írtok?
Tudja valaki hogy kb hányan írogatnak oda?;)

Sziasztok, én is szoktam írogatni, én az ismeretlen bolygón kötöttem ki, és ott írtam pár epizódot, de ahogy elnéztem az az út nem túl népszerű, ugyanis legjobb tudomásom szerint még senki nem folytatta egyiket sem (pedig már elég régen írtam).

A történet és az ötlet is nagyon jó, szerintem ezt is kéne valahol népszerűsíteni, és lehetne új történetet is összehozni. :)

zsemlye 03-04-2007 17:38

Azt észrevetem hogy több epizod törölve lett pár epizodom bánta is, de többnyire megmaradtak.
Azt is eszrevetem hogy sokkal gyorsabban elvannak fogadva az epizodok, amin eleinte meg is lepödtem, most uj szálakat keresek, és oda is írok majd.

Ati 03-04-2007 17:57

Quote:

Originally Posted by zsemlye (Post 77811)
Azt észrevetem hogy több epizod törölve lett pár epizodom bánta is, de többnyire megmaradtak.
Azt is eszrevetem hogy sokkal gyorsabban elvannak fogadva az epizodok, amin eleinte meg is lepödtem, most uj szálakat keresek, és oda is írok majd.

Jah, igyekszem végigfutni őket minden nap, hogy ne legyen az, hogy folytatsz valamit, aminek az eleje törölve lesz, és onnantól ugye a Tied se elérhető már.

Ati 03-04-2007 17:57

Oh, most is van pár új. :) No nézzük. :D

zsemlye 03-07-2007 15:18

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 77750)

Az eleje az enyim, plusz a bolygón vannak rövidebb-hosszabb részeim. :)

A legújabb részeimet még nem folytatta senki. :)

Ati megtaláltam az uj részeidet elég jok lehet hogy egy két részhez írok uj epizodokat.

Cassandra 03-07-2007 18:39

Quote:

Originally Posted by zsemlye (Post 78535)
Ati megtaláltam az uj részeidet elég jok lehet hogy egy két részhez írok uj epizodokat.

Én meg "belédfutottam" az erdőben.:))))
Ma írok egy pár részt, ide-oda (Találtam erdekes szálakat.).:)


All times are GMT +1. The time now is 08:59.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu