Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Általános beszélgetés Hódítós témákban (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=39)
-   -   Elf faj faji sajátosságainak változása (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=1779)

Hóhér 05-08-2007 14:29

Quote:

Originally Posted by Dragon,Szamár :)) (Post 94434)
hoppá félreérthető voltam vagy félreértelmeztem szal úgy értettem hogy az 1/A-s orkoknak tetszik hogy "megtorlatlanul" üthetik az elfeket :)))

ha neked az megtorlatlan, hogy 2-3 sereggel mehet szembe az elf az üres orkra...

jesszusom ezeket komolyan is gondoljátok?

:eek:

Phoenix 05-08-2007 14:31

Kérlek titeket, hogy ne egymás torkát szorongassátok, hanem az eddigi ötleteket bíráljátok, vagy találjatok ki ti is valami épkézláb ötletet, mert így nem haladunk semerre, aztán meg ez a téma is megfullad az offolásba és egymás piszkálásába!

Tank 05-08-2007 14:32

Mondjuk az benne van, hogy egy átlag 25% tornyos elfet elég nehez beütni, ezért is játszom elf-el :)
Ha az lenne a cél, hogy az elfek ne tudjanak tolikkal ártózni össze vissza, akkor sztem nem a hatékonyságát kellene elvenni. Inkább vmi olyasmi megoldás lenne jobb, hogy ártó toliakció esetén a morál drasztikusan csökken akciónként akár 3-4%-ot. Az elf így végveszélyben tudna tolikkal ártani gyújtani rendesen, de mégsem lenne a szó szoros értelmében tolis, mert egy vagyont kellene költenie a morálra ártó toliakciós esetén.

Kutyuleee 05-08-2007 14:33

Quote:

Originally Posted by Phoenix (Post 94436)
Kérlek titeket, hogy ne egymás torkát szorongassátok, hanem az eddigi ötleteket bíráljátok, vagy találjatok ki ti is valami épkézláb ötletet, mert így nem haladunk semerre, aztán meg ez a téma is megfullad az offolásba és egymás piszkálásába!

őőő sztem az ötletelést nem ebbe a témába kéne irni mert úgyanúgy off...:D
Nyis neki külön témát a megbeszélésekbe

Hóhér 05-08-2007 14:34

Quote:

Originally Posted by Tank (Post 94437)
Mondjuk az benne van, hogy egy átlag 25% tornyos elfet elég nehez beütni, ezért is játszom elf-el :)
Ha az lenne a cél, hogy az elfek ne tudjanak tolikkal ártózni össze vissza, akkor sztem nem a hatékonyságát kellene elvenni. Inkább vmi olyasmi megoldás lenne jobb, hogy ártó toliakció esetén a morál drasztikusan csökken akciónként akár 3-4%-ot. Az elf így végveszélyben tudna tolikkal ártani gyújtani rendesen, de mégsem lenne a szó szoros értelmében tolis, mert egy vagyont kellene költenie a morálra ártó toliakciós esetén.


gondolom a sima morálra gondoltál, az semmit nem ér...

legyen a katonai !!

minden akciónál - 1% katonai morál

LOL

:D :D

Blasi 05-08-2007 14:35

Új faj választásának lehetősége nekem is tetszene.

Dragi 05-08-2007 14:39

Quote:

Originally Posted by Hóhér (Post 94439)
gondolom a sima morálra gondoltál, az semmit nem ér...

legyen a katonai !!

minden akciónál - 1% katonai morál

LOL

:D :D

nincs véletlenül jobb dolgod ?

shep 05-08-2007 14:39

na asszem gyorsan kell váltanom és többet nem is leszek elf. gondolom még egy pár(száz)an ugyanígy tesznek. :(

Phoenix 05-08-2007 14:39

Quote:

Originally Posted by Kutyuleee (Post 94438)
őőő sztem az ötletelést nem ebbe a témába kéne irni mert úgyanúgy off...:D
Nyis neki külön témát a megbeszélésekbe

monnyuk jah...bár így is panaszkodnak, hogy sok az elfes téma, és mivel ez a főbb téma, ezért gondoltam, hogy ezt is itt kéne megvitatni ;)

Hóhér 05-08-2007 14:42

Quote:

Originally Posted by shep (Post 94442)
na asszem gyorsan kell váltanom és többet nem is leszek elf. gondolom még egy pár(száz)an ugyanígy tesznek. :(

pár ezren...

de lehet hogy 10 000 !!


All times are GMT +1. The time now is 09:15.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu