Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Általános beszélgetések (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=69)
-   -   Észrevételek, első javaslatok stb. (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=3566)

Ati 07-06-2009 13:58

Quote:

Originally Posted by Zsu_ (Post 218460)
Csak nekem van olyan gond, hogy a gyógyítás varázslat csata közben nem tölt semmit, de a varázspontot levonja?

Tölt az, csak nem Téged, hanem az ellenfeled... :)

Arra varázsolod csata közben, aki a célpontok között ki van választva. Ha csapattárs, akkor csapattársra, ha ellenfél, akkor ellenfélre.

Ha nem az ellenfelet szeretnéd gyógyítani, miközben harcolsz vele, akkor kattints a célpontválsaztó melletti X-re, hogy a kijelölést megszüntesd. Ha nincs senki kijelölve, akkor magadra fogod varázsolni.

Remedy 07-06-2009 14:05

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 218461)
Tölt az, csak nem Téged, hanem az ellenfeled... :)

Arra varázsolod csata közben, aki a célpontok között ki van választva. Ha csapattárs, akkor csapattársra, ha ellenfél, akkor ellenfélre.

Ha nem az ellenfelet szeretnéd gyógyítani, miközben harcolsz vele, akkor kattints a célpontválsaztó melletti X-re, hogy a kijelölést megszüntesd. Ha nincs senki kijelölve, akkor magadra fogod varázsolni.

Most minek mondtad meg neki? Tok aranyos lehet, ahogy harc kozben gyogyitja az ellenfelet, mint Susu..... :)

Ildee 07-06-2009 14:11

Quote:

Originally Posted by Remedy (Post 218463)
Most minek mondtad meg neki? Tok aranyos lehet, ahogy harc kozben gyogyitja az ellenfelet, mint Susu..... :)

Hát tényleg jobb lett volna ha nem mondod meg neki :)
Mostmár óránként 30kát tol, bár gőzöm sincs hogy csinálja :)

Ati 07-06-2009 15:50

Quote:

Originally Posted by maccos (Post 218121)
A billentyűzetes irányításhoz van egy kérdésem: az irányítás a nyílbillentyűkkel vagy a wasd billentyűkkel történik?

Bekerült végül mindkettő. :)

Ati 07-06-2009 15:50

Quote:

Originally Posted by Hex (Post 218123)
a wasd-nek jobbna örültem volna, így maradni fog az egér :) de a quest log az fajin lesz :)

Bekerült végül ez is, és az is. :)

Ildee 07-06-2009 16:29

Ez nem ér. Éppen feláldoztam 40 tárgyat, erre kidobott. Most meg megint :mad::mad::mad:

Ati 07-06-2009 16:36

Quote:

Originally Posted by Ildee (Post 218481)
Ez nem ér. Éppen feláldoztam 40 tárgyat, erre kidobott. Most meg megint :mad::mad::mad:

Ma is írom (ahogyan tegnap is), hogy ez a mostani szakaszban teljesen normális.

Remedy 07-06-2009 16:45

Javaslat:

Amit ajandekba kapunk runakristalyt naponta, nem tudjuk eladni, sem eldobni. Ellenben a sulyt foglalja. Felaldozni meg nem szivesen aldozza az ember, hiszen barmikor szukseg lehet ra.

Javaslat 1: Ajandekba kapott runakristalynak ne legyen sulya.

Javaslat 2: Ha van is sulya, legalabb a sajat hazunkban el lehessen dobni.

Pool 07-07-2009 00:00

A kígyó megütött.
Esetleg lehetne megmart, kicsit fura, ha megüt
Más okosság nem jut eszembe ilyenkor

l.o.s.t 07-07-2009 03:16

hello

ha a nyilakkal megyek, és rákattintok a chatre és villog a cursor, akkor nem lehet menni nyillal, csak egérrel.ha rákattintok a karakteremre és visszalépek utánna megint jó lessz.

számomra mostmár nem nagy probléma,mert tudom a megoldást,de elötte bosszanto volt.

további jó mudozást mindenkinek
richie


All times are GMT +1. The time now is 23:30.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu