Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Szabadidő, Sport (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=27)
-   -   Könyvek, avagy ki mit olvas éppen... (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=102)

Senki 02-15-2006 10:55

Új könyvet vettem a kezembe... most éppen Stanislav Lem, Solaris (újra :p) aztán szintén tőle a Visszatérés c.-t fogom... :)

director 02-15-2006 15:17

Quote:

Originally Posted by agreszivkisparna
Most én is a Gyűrűk Urát olvasom, és (most ne röhögjetek) szeretem a Harry Potter köteteket is. LEhet hogy ciki, de ez van:D
A magyarok közül meg egyértelműen: Madách: Az ember tragédiája:o

nem röhögünk, a HP egy elég jó mese.. majd egyszer végigolvasom őket, ha lesz időm:)

ja, madách is jó fej volt:) az Alföldi-féle szinházi változat is enyhén lol:D éljen a kultúra:)

Szigibabe 02-15-2006 15:24

en a Harry Pottert kifejezetten imadom (a filmet nem, csak a konyveket), az elso negy reszt ki is olvastam... sajna le vagyok maradva a tobbivel. Szerintem jo kis vilag, jo tortenet es mikor elkezdtem egy reszt olvasni, le sem tudtam tenni a konyvet... (azert az mar cikis, amikor az ember nem megy at a zebran mert nem veszi eszre hogy mar zold van:) vagy par megalloval tovabbmegy a metron:D )

director 02-15-2006 15:32

Quote:

Originally Posted by Szigibabe
en a Harry Pottert kifejezetten imadom (a filmet nem, csak a konyveket), az elso negy reszt ki is olvastam... sajna le vagyok maradva a tobbivel. Szerintem jo kis vilag, jo tortenet es mikor elkezdtem egy reszt olvasni, le sem tudtam tenni a konyvet... (azert az mar cikis, amikor az ember nem megy at a zebran mert nem veszi eszre hogy mar zold van:) vagy par megalloval tovabbmegy a metron:D )

én most januárban láttam egy csajt, aki vizsga előtt 5 perccel még HP-t olvasott.. vááá, agyam eldobom:), én meg ott görcsöltem, hogy átmegyek-e..

más kérdés, hogy vizsga után megkérdeztem, és ő nem ment át.. én meg igen:P
a HP kifejezetten káros is tud lenni :))

Szigibabe 02-15-2006 15:37

Quote:

Originally Posted by director
én most januárban láttam egy csajt, aki vizsga előtt 5 perccel még HP-t olvasott.. vááá, agyam eldobom:), én meg ott göcsöltem, hogy átmegyek-e..
más kérdés, hogy vizsga után megkérdeztem, és ő nem ment át.. én meg igen:P
a HP kifejezetten káros is tud lenni :))

ha en vizsgaztam volna, nalam tuti nem lattal volna HP-t... nagyon izgulos termeszetu vagyok :D
de tenyleg nagyon lekotott, mikor olvastam; sajnos egyre kevesebb konyvvel van ez igy mostanaban

director 02-15-2006 15:49

Quote:

Originally Posted by Szigibabe
ha en vizsgaztam volna, nalam tuti nem lattal volna HP-t... nagyon izgulos termeszetu vagyok :D
de tenyleg nagyon lekotott, mikor olvastam; sajnos egyre kevesebb konyvvel van ez igy mostanaban

izgulni ráér akkor, ha már az utolsó vizsgalehetőségedet készülsz elhasználni.. :)

ha már könyveknél tartunk, akkor megemlítem, hogy van egy könyv, amit gyakorlatilag szóról szóra tudok:) A. Szamarakisz: A hiba
elolvasni mindenképpen érdemes.. ja, ez nem fantasy, meg nem is scifi:)

Szigibabe 02-15-2006 15:52

Quote:

Originally Posted by director
izgulni ráér akkor, ha már az utolsó vizsgalehetőségedet készülsz elhasználni.. :)
ha már könyveknél tartunk, akkor megemlítem, hogy van egy könyv, amit gyakorlatilag szóról szóra tudok:) A. Szamarakisz: A hiba
elolvasni mindenképpen érdemes.. ja, ez nem fantasy, meg nem is scifi:)

sose hallottam meg rola... :( milyen mufajba sorolnad?

Ati 02-15-2006 15:54

Quote:

Originally Posted by Szigibabe
sose hallottam meg rola... :( milyen mufajba sorolnad?

"A magyar nyelv szabályai" sorozat része. :))))))))))))))))))))

director 02-15-2006 15:56

Quote:

Originally Posted by Ati
"A magyar nyelv szabályai" sorozat része. :))))))))))))))))))))

nem beszólni a kedvenc könyveimre, jó?:)

egyébként hazánkban nem túl ismert valóban:) az szerző görög, arrafelé viszont elég ismert:)

öö, hát.. lélektani regény, vagy valami ilyesmi:P passz, van olyan ismerősm, aki szerint abszolút semmi nem történik benne, csak a végén, de annak sincs semmi értelme:)
szerintem jó:)

Szigibabe 02-15-2006 17:39

megneztem a neten, mirol szol az a konyv, director. maga a tortenet jol hangzik... :) majd remelhetoleg egyszer megszerzem, addig is felirtam az elolvasando konyvek hosszu listajara... :)


All times are GMT +1. The time now is 20:42.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu