Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Általános beszélgetés Hódítós témákban (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=39)
-   -   Elf faj faji sajátosságainak változása (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=1779)

Arwyl szelleme 05-07-2007 14:01

Quote:

Originally Posted by laci (Post 93274)
Szerintem meg nem. Mondd meg, mit tennél, ha beütnék az elfedet? Tolvajokkal ártani szinte egyáltalán nem tudsz a tettesnek, varázslókkal alig, marad az, hogy nekiállsz visszafedezgetni az elvesztett területet.

Erről van szó! Alsó csopikban úgyis beverik (a fél-elf belop, a varis leártózza).
1/A-ban viszont képtelenség beverni! Így hát ne is ártogassa nekem akkor a hadikat!

Pax Hungaricum 05-07-2007 14:01

Érdekes. Nem elég, hogy kiírtották az elfet, valakinek ez még mindig nem elég...

Gratulálok "Tisztelt" Hadisok.

Komolyan, annyira szánalmas lett, hogy már csak azért nem verek be több elfet, mert halottba nem szép dolog belerúgni...

Érdekes, az elfet 20% és 30% védőerővel si be lehet verni. (Minden szinten!) De most nagyjából minden MF elf restartolhat, vagy szintet léphet, mint akármi más faj...

Szerintem is durva volt ez a negatív 'bónusz'.

És továbbra sem vagyok elf, még mielőtt valaki meggyanusít azzal, hogy magamnak harácsolok előnyöket.

Ez nem tamagocsi faj. A tamagocsi legalább amíg laposelemet cserész benne, életben marad. Ez életképtelen.

Hozzáteszem, óriás hadissal agyon lehet ütni egy elfet 1/A-n kívül mindenhol. És odafönt eddig is történtek elf beütések.
Aki azt állítja, hogy nem lehet beverni egy elfet, az egyszerűen hazudik. De most ahogy mondták többen is: INGYENFÖLD.

Artúr 05-07-2007 14:01

Érdekes lenne egy statisztika arról most hányan játszanak elfel (1/A-ban és normál csopikra bontva) és hányan fognak 1-2 hónap múlva.

laci 05-07-2007 14:02

Kíváncsi lennék, hogy nem túlélő gnómból most mennyi hullik 1 akcióval? Mindegy, mekkora területen, majd számolunk.

Kubbi 05-07-2007 14:02

Quote:

Originally Posted by Arwyl szelleme (Post 93271)
Az volt csak nem találtál ellenfelekre. :D Alsóbb szintekes secc/perc alatt ki lehet csinálni egy elfet. (max MF orik nem tudnak neki mit csinálni)

Mégis sírt a sok 80%barakkos ork tudós tábornok...
Ezt nem értem. Elmagyaráznád kérlek? :)

De még mindig nem fogom fel ésszel, hogy az "A" miatt miért kellett az egész játékban ezt megkapnia... :(

Dragi 05-07-2007 14:02

Quote:

Originally Posted by laci (Post 93274)
Szerintem meg nem. Mondd meg, mit tennél, ha beütnék az elfedet? Tolvajokkal ártani szinte egyáltalán nem tudsz a tettesnek, varázslókkal alig, marad az, hogy nekiállsz visszafedezgetni az elvesztett területet.

Mást nem tud csinálni :) És mivel ugye még a felfedezés is nehezítve lesz ez jóval többe fog neki kerülni :) és valószínű a 3.-ik leütés után beleun és töröl vag y újrázik és marha ritkák lesznek az elfek

skyline 05-07-2007 14:03

hallottatok.. ne sirjatok.. megvan a +10% vedelem (ami X eve mar ki volt irva).. lehet fajt valtani ezerrel.. mondjuk egy statisztikara kivancsi lennek majd elfe szamara most, es mondjuk 2-3 het mulva..:rolleyes:

laci 05-07-2007 14:03

Quote:

Originally Posted by Arwyl szelleme (Post 93282)
Erről van szó! Alsó csopikban úgyis beverik (a fél-elf belop, a varis leártózza).
1/A-ban viszont képtelenség beverni! Így hát ne is ártogassa nekem akkor a hadikat!

Nem mindegy, hogy nehéz beütni, és aztán még vissza is tud rúgni, vagy nehéz beütni, és tenni sem nagyon tud ellene.

Arwyl szelleme 05-07-2007 14:03

Quote:

Originally Posted by Kubbi (Post 93286)
Mégis sírt a sok 80%barakkos ork tudós tábornok...
Ezt nem értem. Elmagyaráznád kérlek? :)

Majd megtudod mennyi pénz egy olyat fenntartani!

Dragi 05-07-2007 14:04

Quote:

Originally Posted by Pax Hungaricum (Post 93283)
Érdekes. Nem elég, hogy kiírtották az elfet, valakinek ez még mindig nem elég...

Gratulálok "Tisztelt" Hadisok.

Komolyan, annyira szánalmas lett, hogy már csak azért nem verek be több elfet, mert halottba nem szép dolog belerúgni...

Érdekes, az elfet 20% és 30% védőerővel si be lehet verni. (Minden szinten!) De most nagyjából minden MF elf restartolhat, vagy szintet léphet, mint akármi más faj...

Szerintem is durva volt ez a negatív 'bónusz'.

És továbbra sem vagyok elf, még mielőtt valaki meggyanusít azzal, hogy magamnak harácsolok előnyöket.

Ez nem tamagocsi faj. A tamagocsi legalább amíg laposelemet cserész benne, életben marad. Ez életképtelen.

Hozzáteszem, óriás hadissal agyon lehet ütni egy elfet 1/A-n kívül mindenhol. És odafönt eddig is történtek elf beütések.
Aki azt állítja, hogy nem lehet beverni egy elfet, az egyszerűen hazudik. De most ahogy mondták többen is: INGYENFÖLD.

Ne a Hadisoknak gratulálj nem ők csinálák


All times are GMT +1. The time now is 19:41.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu