Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Megvalósult javaslatok (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=23)
-   -   Mobil felület (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=4569)

-Ricsi- 07-08-2011 14:53

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 289954)
Próbálj egy cache törlést, ilyet nem lenne szabad csinálnia.

Elvileg törölve, de ugyanazt csinálja.

cache, előzmény, cookie törölve

J.Ati 07-09-2011 05:58

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 289942)
Ajánlom a telefon alap beépített böngészőjét, de igazából bármelyiket használhatod, amelyik közvetlenül csatlakozik az Internetre, és nem különböző amerikai (vagy egyéb) szerverek közbeiktatásával.

Az én telefonom alapböngészője nagyon nagy forgalmat generál, ezért használom a minioperát, de akkor lehet sima operát fogok használni.

Ati 07-09-2011 09:08

Quote:

Originally Posted by J.Ati (Post 289978)
Az én telefonom alapböngészője nagyon nagy forgalmat generál, ezért használom a minioperát, de akkor lehet sima operát fogok használni.

Ezért van a mobil felület. :) Ha azt használod, sokkal-sokkal-sokkal kevesebb forgalmad lesz a Hódító irányából.

Merengő 07-15-2011 17:53

én is tesztelgetem mostanában, de pár dolog nekem nem tiszta :)

1. Üzenetek:
Elküldött üzeneteknél ilyenekt tapasztalok:

Szépség koldusa (#628179) - 2011-07-12 21:33:55


Robi feri Ă©n laci

Szépség koldusa (#628179) - 2011-07-13 14:17:16



Holnap este hĂ*vlak vmit mĂ©g meg kel beszĂ©lnĂĽnk

Szépség koldusa (#628179) - 2011-07-11 23:06:29



Eddig csak r4en vagyunk rajtad kĂ*vĂĽl

ahogy nézem az ékezetes magánhangzókkal van gondja. de amikor rányomok telóról, hogy küldés akkor még teljesen fasza.

2. Bejelentkezés:
a másik gondom a bejelentkezésnél van. Nokia C6-om van és a felhasználónevembe vannak számok kis/nagy betűk. amikor számokat írok azt úgy teszem, hogy az egyik betüt hosszan nyomom. megjeleneik a szám de a betü is így mindig törölnöm kell egy csomót és nem egyszer előfurdul, hogy bent marad pár betü véletlenűl.

Ati 07-15-2011 18:38

Quote:

Originally Posted by Merengő (Post 290339)
2. Bejelentkezés:
a másik gondom a bejelentkezésnél van. Nokia C6-om van és a felhasználónevembe vannak számok kis/nagy betűk. amikor számokat írok azt úgy teszem, hogy az egyik betüt hosszan nyomom. megjeleneik a szám de a betü is így mindig törölnöm kell egy csomót és nem egyszer előfurdul, hogy bent marad pár betü véletlenűl.

Ez a telefon sajátossága, ezzel mit szeretnél, hogy kezdjünk? :) Ezzel vagy együtt kell élned, vagy nem szabad ilyen karaktereket beletenned, vagy máshogy kell beírnod.

Vagy meg kell tudnod, hogy ezt miért teszi, szerintem ez nem normális. Legalábbis nekem még a wapos telefonom is csak egy karaktert írt be, amikor egy karaktert választottam ki.

Merengő 07-15-2011 18:40

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 290340)
Ez a telefon sajátossága, ezzel mit szeretnél, hogy kezdjünk? :) Ezzel vagy együtt kell élned, vagy nem szabad ilyen karaktereket beletenned, vagy máshogy kell beírnod.

Vagy meg kell tudnod, hogy ezt miért teszi, szerintem ez nem normális. Legalábbis nekem még a wapos telefonom is csak egy karaktert írt be, amikor egy karaktert választottam ki.

a telefonom hibája, máshol miért nem jelentkezik? :) a jelszónál pl., vagy bárhol máshol?

Ati 07-15-2011 18:43

Quote:

Originally Posted by Merengő (Post 290342)
a telefonom hibája, máshol miért nem jelentkezik? :) a jelszónál pl., vagy bárhol máshol?

Ez egy sima szövegmező, hogy mit és hogyan írsz bele, az nem a Hódító felületétől függ.

-Ricsi- 07-17-2011 18:55

Quote:

Originally Posted by Merengő (Post 290342)
a telefonom hibája, máshol miért nem jelentkezik? :) a jelszónál pl., vagy bárhol máshol?

nálam is rendesen megjeleníti, de miután elküldtem kripsz-krapsz jelenik meg, az ékezetes betűk helyett

Ati 07-17-2011 19:02

Quote:

Originally Posted by -Ricsi- (Post 290405)
nálam is rendesen megjeleníti, de miután elküldtem kripsz-krapsz jelenik meg, az ékezetes betűk helyett

A felhasználói nevet nem jeleníti meg sehol játékon belül. Biztosan ugyanarról a dologról van szó?

-Ricsi- 07-17-2011 22:06

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 290406)
A felhasználói nevet nem jeleníti meg sehol játékon belül. Biztosan ugyanarról a dologról van szó?

Nem, szerintem mi most két külön dologról beszélünk.
Én a szövifórumról...
Ha írok oda ékezetes betűvel, akkor a telefonomban az "ö" betű, az jó, de elküldve, már ilyen hülyén jelenik meg, mint Merengőnek.

Mondjuk engem nem zavar, mert írok akkor ékezet nélkül. Mondom ekezet nelkul :)


All times are GMT +1. The time now is 18:54.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu