Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Általános beszélgetés Hódítós témákban (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=39)
-   -   Cseho 2! (Hódítós számoló progi) (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=4707)

Padlócsempe 10-12-2012 10:52

Quote:

Originally Posted by Akira (Post 299798)
Lehet én vagyok csak bamba de ha hulla a védekező ország akkor a vérszomj/védelem részt nem lehet kipipálni. Ugyan azokkal a számokkal számoltam a régi és az új számolóval és az újban mintha kapna védelmet a hulla.

Csak ennyi. Amúgy istenkirály lesz a progi :)

Köszi a visszajelzést, javítottam, a linkek kint a postokban (0.63)

Remedy 10-12-2012 13:20

Quote:

Originally Posted by Padlócsempe (Post 299794)
A hosszú leírásban benne van:
"a sajátoddal a tanácsadók oldalon nem kapsz megfelelő eredményt, de magadnál, illetve a szövetségeseidnél úgyis tudod használni a kristálygömb importálása funkciót"

Mivel a program úgy működik, hogy egy vágólapra tett éplistátnál veszi az adott szó utáni számokat, pl. Barakk: 102, itt a barakkból van 102, de a saját tanácsadók oldaladon így van: barakk 102 - 34%. így 10234 barakkal fog számolni.
Tanácsadók éplistáról ne importálj éplistát.

Csempe, ne mondd, hogy ezt nem tudod megoldani. :) A kerdes inkabb, hogy akarod-e.

Padlócsempe 10-12-2012 13:38

Quote:

Originally Posted by Remedy (Post 299803)
Csempe, ne mondd, hogy ezt nem tudod megoldani. :) A kerdes inkabb, hogy akarod-e.

Meg tudom, de tök fölösleges. Hisz akinek látod a tanácsadók oldalát, annak látod a gömbjét is. Azaz elég azt importálni, az éplistából pedig egyedül a torony lesz érdekes. Ott pedig azt az egy számot egyszerűbb kimásolni, mint importálni az egész éplistát.

Remedy 10-12-2012 13:50

Quote:

Originally Posted by Padlócsempe (Post 299806)
Meg tudom, de tök fölösleges. Hisz akinek látod a tanácsadók oldalát, annak látod a gömbjét is. Azaz elég azt importálni, az éplistából pedig egyedül a torony lesz érdekes. Ott pedig azt az egy számot egyszerűbb kimásolni, mint importálni az egész éplistát.

Miert? Honnan latod egy gombbol, hogy mennyi barakkhely van?

Padlócsempe 10-12-2012 13:50

Azt meg látod egy az egyben a tanácsadók oldalon...

Remedy 10-12-2012 13:55

Quote:

Originally Posted by Padlócsempe (Post 299808)
Azt meg látod egy az egyben a tanácsadók oldalon...

Mindent latok, ez nem erv. De nekem 8, csak igy olyan felkesz az egesz. :)

Padlócsempe 10-12-2012 14:26

Attól nem félkész valami, hogy a program fejlesztője szerint nem fontos egy funkció, ami szerinted kéne bele.

Padlócsempe 10-17-2012 09:41

Az új verzió: 0.64
Eddig nem működött jól a gömb importálása a félelfnél, mert a hódban hol félelfnek hol fél-elfnek van írva.

TaTa 03-21-2013 16:47

Helo,

nekem a chromebol rosszul tolti az eplistat a vedonek. A tornyokat abszolut nem modositja.

Tesztelted tobb bongeszon?

Explorer es Operabol okesan muxik. Ffoxot meg nem probaltam.

T.


All times are GMT +1. The time now is 21:21.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu