Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Tesztelés (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=67)
-   -   Tizedik teszt melletti egyéb tapasztalatok (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=3515)

Ati 06-22-2009 08:11

Klánok...

... Ma egy kicsit elrontom majd a klánok működését, hogy könnyebben tudjatok alapítani, és klánvárost is csinálni. Majd mondom, hogy ez mikor történt meg, addig annyi a feladat, hogy kb 6 fős klánokba szét kéne oszlani, egyelőre elméleti síkon.

Lehet kisebb létszámú is, azért mondok 6 főt, mert akkor egy klánban 2 ember van, és jobban tudtok figyelni háborúknál. 6 főnél több egyelőre ne legyen, elvégre most csak tesztelünk. :)

Köszi.

Ati 06-22-2009 11:09

Tesztfeladat...

... amíg én klánháborúkat csinálok (újra :D), addig tesztfeladat, hogy mindenki lépjen legalább egy szintet minden karakterével. Lehet csapatban, lehet egyedül, lehet mobok legyőzésével, lehet küldetésekkel, bárhogy. A lényeg, hogy kell nekem jópár óra aktív játék.

Amikor ez megvan, akkor kellene egy kicsit kereskedni is, hogy legyen pénzetek a háborúhoz,. Le fogom vinni a pénzszükségleteket, de ettől függetlenül kelleni fog a pénz.

És mindeközben nagyon fontos tesztelés is zajlik a háttérben.

Köszi.

Ildee 06-22-2009 11:15

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 216465)
Tesztfeladat...

... amíg én klánháborúkat csinálok (újra :D), addig tesztfeladat, hogy mindenki lépjen legalább egy szintet minden karakterével. Lehet csapatban, lehet egyedül, lehet mobok legyőzésével, lehet küldetésekkel, bárhogy. A lényeg, hogy kell nekem jópár óra aktív játék.

Amikor ez megvan, akkor kellene egy kicsit kereskedni is, hogy legyen pénzetek a háborúhoz,. Le fogom vinni a pénzszükségleteket, de ettől függetlenül kelleni fog a pénz.

És mindeközben nagyon fontos tesztelés is zajlik a háttérben.

Köszi.


Bocsi, de 100k tp elég nehéz pár óra alatt :(

Ati 06-22-2009 11:16

Quote:

Originally Posted by Ildee (Post 216466)
Bocsi, de 100k tp elég nehéz pár óra alatt :(

Neked van időengedményed. ;) (Igazából nem is a szintlépés a lényeg, hanem a pár óra tényleges aktivitás, amikor fejlődtök a karakterekkel. A szintlépést azért írtam, hogy legyen mihez kötni.)

Ati 06-22-2009 11:46

És hogy az aktivitás tényleg aktivitás legyen:

bekerült egy új tanulható képesség, amit minden (a teszthez leendő) klánból legalább egy karakter tanuljon meg. A képesség 10. szinttől elérhető, ezért aki nincs 10. szinten, az a mostani teszt keretén belül gyorsan jusson el odáig. :)

Köszi.

Dus 06-22-2009 12:04

A bennszülöttek szigetén nem enged be a tárnába...rámegyek a hegyre, oda, ahol a tárna bejárata van, és semmi sem történik. :o

Ati 06-22-2009 12:07

Quote:

Originally Posted by Dus (Post 216470)
A bennszülöttek szigetén nem enged be a tárnába...rámegyek a hegyre, oda, ahol a tárna bejárata van, és semmi sem történik. :o

Ott nincs (egyelőre?) tárna.

Ildee 06-22-2009 12:08

Quote:

Originally Posted by Dus (Post 216470)
A bennszülöttek szigetén nem enged be a tárnába...rámegyek a hegyre, oda, ahol a tárna bejárata van, és semmi sem történik. :o

Mert a bánya nem került be a játékba, kicsit fényesebb lett a kelleténél :)

Ati 06-22-2009 15:39

A délelőtti javaslatot, miszerint 2 ember legyen egy klánban, visszavonom, mert így sose lesz semmi harc. Mindenki a saját 3 karakterével legyen majd saját klánban. Ahány ember, annyi klán.

Talán így elkerülhető, hogy mindenki egy klánban legyen.

Bár komolyan megint azt érzem, hogy semmi értelme a háborúnak, megint ott tartunk, hogy senki nem akar senkit támadni...

Dus 06-22-2009 18:26

Egy észrevétel:
Még tegnap délután volt az, ha jól emlékszem, hogy volt nálam a papír meg a ceruza, amiből a professzor csinált nekem térképet, de olyan szöveggel, hogy nem találok vissza a törött csatornához. Ez jó is lenne, de mi van akkor, ha valaki már megcsinálta azt a küldetést?? :) (mint pl. az én esetemben)...Akkor már nem jó ez a szöveg a professzortól... :)


All times are GMT +1. The time now is 13:46.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu