Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Viccek (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=32)
-   -   Vicces történetek! :D (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=858)

Kutyuleee 12-08-2010 16:36

Quote:

Originally Posted by Pool (Post 272625)
Én is voltam fősulis, nekem is volt olyan tanárom, aki nagyon keményen osztályozott (75% alatt 1-es), de most visszagondolva jó, hogy nem ment át minden hulladék hallgató elsőre. Ugye akkor még félévismétlést vont maga után 1-1 nem sikerült vizsga...


Hmm, mindig a tanár a ganéj, ha valaki ír egy pl. 10%-os dolgozatot/témazárót/zh-t...

Ne írjuk meg helyettetek diákok?

nem is azzal van a gond, hanem mint irtam,hogy láthatóan a határ alá optimalizálja a dolgozatokat... tudatosan. Ezzel is erősitve azt a látszatott hogy mennyire kemény és lehetetlen nála ez a tantárgy. hozzáteszem nekem elsőre meg lett nem is kevéssel, úgyhogy nem elkeseredett hévből irom, csak viccesnek találtam hogy a határoknál mindig csak alatta vannak pontok közvetlen felette nem, és ott elég jól feltorlodva:)

Hex 12-08-2010 16:38

Quote:

Originally Posted by Kutyuleee (Post 272626)
nem is azzal van a gond, hanem mint irtam,hogy láthatóan a határ alá optimalizálja a dolgozatokat... tudatosan. Ezzel is erősitve azt a látszatott hogy mennyire kemény és lehetetlen nála ez a tantárgy. hozzáteszem nekem elsőre meg lett nem is kevéssel, úgyhogy nem elkeseredett hévből irom, csak viccesnek találtam hogy a határoknál mindig csak alatta vannak pontok közvetlen felette nem, és ott elég jól feltorlodva:)

én azt nem értem, hogy mi az hogy letiltva?

ha valami kollokviumos tantárgy elvileg nem lehet zh-t íratni belőle, ha meg gyakjegyes, akkor meg próbálkozhat vele, uv-én.

legalábbis régen így volt.

én az első kreditrendszeres évfolyamban voltam, nem tom mi változott azóta

Kutyuleee 12-08-2010 16:44

Quote:

Originally Posted by Hex (Post 272627)
én azt nem értem, hogy mi az hogy letiltva?

ha valami kollokviumos tantárgy elvileg nem lehet zh-t íratni belőle, ha meg gyakjegyes, akkor meg próbálkozhat vele, uv-én.

legalábbis régen így volt.

én az első kreditrendszeres évfolyamban voltam, nem tom mi változott azóta

Minden tanár a saját tantárgyában úgy állitja össze a követelmény rendszert ahogy akarja. a letiltva arra szolgál,hogy ha az órák 30%-át meghaladó hiányzásod van, akkor nem vizsgázhatsz vagy javithatsz a Tanulmányi és Vizsga Szabályzat szerint.
A vizsgának hozhat előkövetelményt akár beugró kérdés, akár előtte zh formájában. ha a zh-ján nem érted el a 20%-ot ő úgy veszi hogy nem is jártál be órára mert ennyit sem tudsz így megtagadja a javitás és a vizsgalehetőségét is.

Pool 12-08-2010 16:45

Quote:

Originally Posted by Kutyuleee (Post 272626)
nem is azzal van a gond, hanem mint irtam,hogy láthatóan a határ alá optimalizálja a dolgozatokat... tudatosan. Ezzel is erősitve azt a látszatott hogy mennyire kemény és lehetetlen nála ez a tantárgy. hozzáteszem nekem elsőre meg lett nem is kevéssel, úgyhogy nem elkeseredett hévből irom, csak viccesnek találtam hogy a határoknál mindig csak alatta vannak pontok közvetlen felette nem, és ott elég jól feltorlodva:)

Ha úgy gondoljátok, hogy vmi olyat tett, ami bizonyíthatóan szabályellenes/etikátlan/csalás blabla akkor menni kell a főnökéhez, a rektorhoz/dékánhoz...

Ha meg hallgattok, akkor el kell fogadni, hogy Ő dönti el, mi mennyit ér nála...
Főleg, ha nem egyértelműen pontozásos amit írtok...
De nem is akarok vitázni ilyenben, hiszen úgyis mindenkinek igaza van és senkinek sincs igaza

Kutyuleee 12-08-2010 16:53

Quote:

Originally Posted by Pool (Post 272629)
Ha úgy gondoljátok, hogy vmi olyat tett, ami bizonyíthatóan szabályellenes/etikátlan/csalás blabla akkor menni kell a főnökéhez, a rektorhoz/dékánhoz...

Ha meg hallgattok, akkor el kell fogadni, hogy Ő dönti el, mi mennyit ér nála...
Főleg, ha nem egyértelműen pontozásos amit írtok...
De nem is akarok vitázni ilyenben, hiszen úgyis mindenkinek igaza van és senkinek sincs igaza

Félre értés ne essen senki sem tartja szabály ellenesnek,vagy csalásnak amit csinál. pusztán csak egy elég morbid humornak. a részpontokat "jó szivüen" direkt úgy osztja ,hogy minél közelebb kerülj a határhoz de ne lépd át. A dolgozat megtekintéseken ezért szokott olyan lenni,hogy már 1/4-pontokat oszt ki akár tök hülyeségekre is,csakhogy minél többen végezzenek ezen a 2 lélektani %-on,de ne lépjék át. így igazából némileg felhuzza a dolgozatokat, hogy véletlenül se köthessenek bele, csak azt a plusz 1/4pontot nem adja még meg, amivel már mehetnél mondjuk vizsgázni:) mivel papiron c# kód és algoritmusok pszeudo kódjait kell irni, így elég szubjektíven szorhatja a morzsákat:)

Dew 12-16-2010 19:14

nem hiszem, hogy megtörtént, de tetszik a történet :)


"Egy filozófia professzor az előadását úgy kezdte, hogy fogott egy befőttesüveget és feltöltötte kb. 5 cm átmérőjű kövekkel, majd rákérdezett,hogy tele van-e az üveg? - Igen. - volt a válasz. Ezután elővett egy dobozt, tele apró kavicsokkal, és elkezdte beleszórni azokat az üvegbe. Miután a kavicsok kitöltötték a kövek közötti üres helyeket, megint megállapították, hogy az üveg tele van. A professzor ezután elővett egy dobozt homokkal, és azt kezdte beletölteni az üvegbe. A homok természetesen minden kis rést kitöltött. - És most, - mondta a professzor - vegyétek észre, hogy ez a ti életetek. A kövek a fontos dolgok (a családod, a partnered, az egészséged, a gyerekeid). Ha minden mást elveszítenél, az életed akkor is teljes maradna. A kavicsok azok a dolgok, amelyek még számítanak, mint a barátaid, a munkád, a kollégáid. A homok az összes többi: az apróságok. Ha a homokot töltöd be először, nem marad hely a kavicsoknak és a köveknek. Ugyanez történik az életeddel. Ha minden idődet és energiádat az apróságokra fordítod, nem marad hely azoknak a dolgoknak, amik igazán fontosak a boldogságod érdekében. Játssz tehát a gyerekeiddel, szakíts időt orvosi vizsgálatokra, vidd el a párodat táncolni. Dolgozni, takarítani, vendégeket hívni mindig lesz időd. Ezért először a kövekre figyelj, azokra a dolgokra, amik igazán számítanak. A többi csak homok. Az egyik diák megkérdezte: - És most már valóban tele van-e az üveg? Mire a prof azt válaszolta, hogy igen, tele van. Erre a diák elővett egy dobozos sört, kinyitotta, s beletöltötte az üvegbe. A sört a homok elnyelte, és térfogatváltozás nem következett be. Azt mondta erre a diák: - Nos, bármennyire is úgy érezzük, hogy az életünk teljes, a fenti példából jól látszik: EGY SÖR AZÉRT MINDIG BELEFÉR!!! :D :D"

NATO 12-20-2010 12:43

Egy hűvös reggelen a washingtoni metró egyik állomásán megállt egy ifjú és hegedülni kezdett.
45 perc alatt 6 szerzeményt játszott, mindet Bachtól.
Becslések szerint ez idő alatt 1000 ember haladt el mellette.

Három percnyi játék után megállt mellette egy középkorú férfi, pillanatig hallgatta őt, aztán pár centet dobott a hegedűtokba.
Pár perc múlva ugyanezt tette egy hölgy is.

Néhány perc után megállt mellette valaki, kicsit meghallgatta, majd ránézett az órájára és folytatta az útját.

Aki legtovább hallgatta őt, az egy három év körüli fiúcska volt.
Hallgatta mindaddig, amíg az anyja szó szerint el nem rángatta őt a hegedűstől.
Ugyanígy volt ez a többi gyerekkel is: mindegyiket egy felnőtt rángatott el magával.

A 45 perc alatt csak 7 ember állt meg, további 20 – anélkül, hogy megállt volna - odavetett pár centet, némelyik dollárt is.
A hegedűs keresete közel 32 $ volt.
Amikor befejezte a játszást, senki sem vette észre, senki nem tapsolt, senki nem ejtett egy elismerő szót sem.

Senki sem tudta, hogy a hegedűs a világ egyik legjobb hegedű-virtuóza, Joshua Bell volt, aki közel 3,5 millió dollárt érő stradivári hegedűjén a legkomplikáltabb Bach szerzeményeket játszotta.
Két nappal a metróban való fellépése előtt a bostoni színházban minden jegy elkelt Joshua koncertjére, pedig a legolcsóbb jegy 100 $ volt!

Ez valóban megtörtént eset.
Bell metróbeli fellépését a The Washington Post napilap szervezte, mint az emberek felfogására, kedvteléseire és prioritására tett kísérletet.
Az volt a kérdés, hogy képesek vagyunk-e felfogni a szépet olyan banális környezetben, mint a metró aluljárója.
Megállunk-e legalább kis időre és élvezzük-e ezt?
Vajon képesek vagyunk felismerni egy kiváló előadót teljesen mindennapi környezetben?

Csupán csak egyetlen nő - Stacy Fukuyama – ismerte őt fel, aki egy üzletközpontban dolgozik.
Pillanatnyi habozás után rájött, hogy ez az ember nem holmiféle utcai művész...
Azért tudta felismerni, mert pár héttel azelőtt hallotta őt játszani az amerikai kongresszus könyvtárában.

A kísérlet eredménye ez is lehetne:
Ha nincs időnk egy röpke időre megállni és meghallgatni egy gyönyörű zenét és egy kiváló művész interpretációját, vajon mennyi gyönyörtől fosztjuk meg magunkat életünk során?

Kutyuleee 12-20-2010 13:01

Quote:

Originally Posted by NATO (Post 273785)

A kísérlet eredménye ez is lehetne:
Ha nincs időnk egy röpke időre megállni és meghallgatni egy gyönyörű zenét és egy kiváló művész interpretációját, vajon mennyi gyönyörtől fosztjuk meg magunkat életünk során?

Igen erről halottam én is:D
De akár a kisérlet eredménye lehetne ez is:
Bármilyen kiválló tehetség lehetsz, ha sanyarú a sorsod senki nem fogja ezt észrevenni. Sajnos a hallgató közönség nagyrésze nem azért jár ilyen koncertekre el, mert ki szeretne kapcsolni a zenétől. átélni, átszellemülni, "megérteni", hanem pusztán csak sznobizmusból, hogy majd villoghasson vele a barátnőinél...

Xeper 12-20-2010 14:34

Quote:

Originally Posted by Kutyuleee (Post 273787)
Igen erről halottam én is:D
De akár a kisérlet eredménye lehetne ez is:
Bármilyen kiválló tehetség lehetsz, ha sanyarú a sorsod senki nem fogja ezt észrevenni. Sajnos a hallgató közönség nagyrésze nem azért jár ilyen koncertekre el, mert ki szeretne kapcsolni a zenétől. átélni, átszellemülni, "megérteni", hanem pusztán csak sznobizmusból, hogy majd villoghasson vele a barátnőinél...

Vagy az is lehet az eredmény, hogy mikor nem érünk rá lazítani, akármilyen szép dolog mellett muszáj elrohannunk.

Xeper 12-20-2010 14:48

Valamint az is egy érdekes történet, hogy megfelelő kontextusból kiragadott embereket nem biztos, hogy bárki is felismer. Ismerek volt minisztert, neki pl bolti eladó mondta minisztersége idején, hogy "jéé, mondták már magának, hogy mennyire hasonlít a miniszterre?" :)
Vagy pl érdeklődőként nem biztos, hogy felismersz ismert embert is. Én is voltam Plácido Domingo koncerten, mert érdekelt, de az utcán 99%, hogy nem ismerném fel, simán elmennék mellette.

Kutyuleee 12-20-2010 14:57

Quote:

Originally Posted by Xeper (Post 273800)
Valamint az is egy érdekes történet, hogy megfelelő kontextusból kiragadott embereket nem biztos, hogy bárki is felismer. Ismerek volt minisztert, neki pl bolti eladó mondta minisztersége idején, hogy "jéé, mondták már magának, hogy mennyire hasonlít a miniszterre?" :)
Vagy pl érdeklődőként nem biztos, hogy felismersz ismert embert is. Én is voltam Plácido Domingo koncerten, mert érdekelt, de az utcán 99%, hogy nem ismerném fel, simán elmennék mellette.

igen, de ha esetleg énekel mellé, akkor már nem annyira biztos,és itt nem csak a kinézeten hanem a müvészeti tudáson volt a hangsúly:D

Princ 01-10-2011 15:48

Quote:

Originally Posted by bukfenc
de vitakultúra amit ajánlottam, az így néz ki:
-elmondja az egyik, amit szeretne
-elmondja a másik is
-ha nem értenek egyet, akkorse kell a másiknak a fejét venni, kizárni, törölni, mégha hetvenedszerre is mondja el azt a (szerinte okos, másszerint butaságot)

bukfenc [moderátor] (#555374) [5/s] , 2011-01-10 11:20:13



téged bármikor kizárlak. Ennyi

bukfenc [moderátor] (#555374) [5/s] , 2011-01-10 16:41:22

bukfenc (#555374) kizárta a fórumról Ðelejj (#412866) országát.

:p :p :p

BimmBimm 01-10-2011 19:36

Egyik barátom mesélte, hogy volt egyszer egy srác, elment a barátnőjéhez. A csaj elment zuhanyozni volt, addig a srác várta, barátnője kutyája meg ott feküdt a szobába. Na de a srácra rájött a fosás míg várt, a wc a fürdőben volt, beszarni meg mégse szarhat be pont a barátnőjénél. Szóval odaszart a sarokba, mire a csaj kijött a fürdőböl. Megkérdezte, hogy "mi ez a szag"? Mire a pali rávágta, hogy "Biztos a kutyád volt.." De erre jött a csaj válasza: "De hát az egy plüss..."

csákány 01-10-2011 19:48

Quote:

Originally Posted by BimmBimm (Post 275560)
Egyik barátom mesélte, hogy volt egyszer egy srác, elment a barátnőjéhez. A csaj elment zuhanyozni volt, addig a srác várta, barátnője kutyája meg ott feküdt a szobába. Na de a srácra rájött a fosás míg várt, a wc a fürdőben volt, beszarni meg mégse szarhat be pont a barátnőjénél. Szóval odaszart a sarokba, mire a csaj kijött a fürdőböl. Megkérdezte, hogy "mi ez a szag"? Mire a pali rávágta, hogy "Biztos a kutyád volt.." De erre jött a csaj válasza: "De hát az egy plüss..."

Mond ,h ez csak mese :D

BimmBimm 01-10-2011 19:58

Quote:

Originally Posted by csákány (Post 275565)
Mond ,h ez csak mese :D

Urban legend:)

Andrew 01-10-2011 20:32

Quote:

Originally Posted by BimmBimm (Post 275567)
Urban legend:)

Asszem bash.hu-n is fent van :) jóféle :D

Kutyuleee 01-10-2011 20:44

alien üzenete:
most ezt halgatom:
alien üzenete:
Hilti feat. Black and Decker - When steel meets with concrete
noname üzenete:
ezmi?
alien üzenete:
industrial techno
noname üzenete:
you tubeon fent van?
alien üzenete:
nem hinném
noname üzenete:
torrentröl van?
alien üzenete:
bazmeg fúrják a szomszédban a geci falat

Tsobi 01-11-2011 11:09

Quote:

Originally Posted by Princ (Post 275527)
:p :p :p

A napi jócselekedetem meg is volt mára. :)

Dragi 01-11-2011 11:12

Quote:

Originally Posted by Tsobi (Post 275624)
A napi jócselekedetem meg is volt mára. :)

Azon csodálkozom Tom barátunk még nem talált ki külsőre :)

Tsobi 01-11-2011 11:15

Quote:

Originally Posted by Dragi (Post 275625)
Azon csodálkozom Tom barátunk még nem talált ki külsőre :)

Adná az ég :)

Princ 01-11-2011 11:40

Quote:

Originally Posted by Tsobi (Post 275626)
Adná az ég :)

Inkább ne, mert érvrendszere elhomályosítaná a Napot. :p

Ati 01-11-2011 12:45

Következő téma......... (innentől újra megy a pontozás, ha valaki mégis úgy döntene, hogy folytatja. 1 üzenet 10 pont, 60 napig érvényes. 30 pontnál egy hónap pihenő a fórumról.)

Princ 01-11-2011 13:01

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 275631)
Következő téma......... (innentől újra megy a pontozás, ha valaki mégis úgy döntene, hogy folytatja. 1 üzenet 10 pont, 60 napig érvényes. 30 pontnál egy hónap pihenő a fórumról.)

Ez egy jó gondolat. S így egy indokkal több.

Andrew 01-11-2011 16:28

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 275631)
Következő téma......... (innentől újra megy a pontozás, ha valaki mégis úgy döntene, hogy folytatja. 1 üzenet 10 pont, 60 napig érvényes. 30 pontnál egy hónap pihenő a fórumról.)

Valaki elmondaná nekem, hogy most mi volt a probléma?
Ennyiből nekem nem esett le :(

Ati 01-11-2011 16:32

Quote:

Originally Posted by Andrew (Post 275644)
Valaki elmondaná nekem, hogy most mi volt a probléma?
Ennyiből nekem nem esett le :(

Csak a "szokásos" pécézzünk ki valakit magunknak, mondjuk el mindennek a fórumon, rugdossunk bele még, és röhögjünk rajta.

Andrew 01-11-2011 16:41

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 275645)
Csak a "szokásos" pécézzünk ki valakit magunknak, mondjuk el mindennek a fórumon, rugdossunk bele még, és röhögjünk rajta.

Emberek között gyakori :D

Tsobi 01-11-2011 16:42

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 275645)
Csak a "szokásos" pécézzünk ki valakit magunknak, mondjuk el mindennek a fórumon, rugdossunk bele még, és röhögjünk rajta.

Ettől azért távol volt. Belső fórumon már megaláztuk.. ez csak az utószele volt. Semmi komoly. :)

Merengő 01-11-2011 22:49

Quote:

Originally Posted by Tsobi (Post 275647)
Ettől azért távol volt. Belső fórumon már megaláztuk.. ez csak az utószele volt. Semmi komoly. :)

lehet olvasta :)

kistigris 02-05-2011 09:25

Ne küldd a csajod autópálya matricáért!

(Egy haver mesélte)

Elvittem az autót szerelőhöz, hogy nézzék át, megnéztük a kerekeket is, stb, majd amikor jöttem visszafelé, gondoltam, lemosom és megtankolom.

Szokatlanul nagy tömeg volt a kútnál, előttem egy kislány, valami kifent cabrióval áll a sorban a pénztárnál. Látszólag valamilyen okból zaklatott, de nem nagyon voltam képben a kábulattól, amit a parfümje okozott - gondolom dézsából borította magára.

Végre ő következik (halad a sor).
Csaj: Hali, egy autópálya matricát lécci.
Kutas: Milyet?
Csaj: Ccc, nemtom. Hány napos van?
Kutas: Ilyen, meg ilyen - magyarázza a kutas.
Csaj: Ilyen jó lesz.
Kutas: OK. Rendszám?
Csaj: Most szívatsz?
Kutas: Nem, ha pályamatricát akarsz venni, nekem kell a rendszám.
Csaj: Jól van, de erre még lehet hogy rá...tok - mondta - és kirohant.

Mi csak néztünk utána a kutassal, és nem értettük hova megy, mert eltűnt a kocsija mögött.

3 perc múlva visszajött, letette a hátsó rendszámtábláját az asztalra, és közölte a pultossal, hogy ilyen még vele nem történt: letört a körme, és a barátja már úton van, mert nem tud így vezetni. És különben is, miféle eljárás ez?!
Kutas: Nem kellett volna behozni, elég lett volna, ha bemondod.
Erre a csaj: Úúúú, igen?

Pár perc múlva jött is a csaj pasija, jó nagy Mercivel. Bement, megkérdezte, mi történt, elmondták neki, utána egymást támogatták a kutassal a röhögéstől.

Dew 02-12-2011 22:03

(nem túl megbízható forrásból)

Teletömött 56-os villamos, két, egymással szemben lévő szék.A kissrác himbálja a lábát, és állandóan belerúg a néni térdébe.Az öregasszony egyre hátrébb húzódik várja, hogy az anya mikor szól rá a kölyökre.De mivel ez nem történik meg, udvariasan megszólítja az anyát:
- Elnézést, hogy zavarom, de a kisfia folyamatosan rugdossa a lábamat, és ez már az én koromban nem tréfa, eltelál egy csontot, vagy egy eret, akkor a patikáig se tudok lemenni. Legyen szíves szóljon rá.
- Én nem fogom egy ilyen vénasszony miatt korlátozni a gyerekemet testi szabadságában! Foglalkozzon a saját dolgával ne az én gyerekemmel! A villamoson mindenki megdöbbenéssel nézi végig a jelenetet, míg egy tipikus rocker (acélbetétes,tar frizura,bőr kabát,fülében üvölt a TANKCSApDA) kiveszi a szájából a rágót, és a paraszt nő hajába gyönyörűen beledolgozza, majd lágyan így szól:
- Engem se korlátoztak gyerekkoromban!

csákány 08-11-2012 22:14

Tisztelt Biztosítótársaság


Kíváncsiak voltak balesetem részleteire, így ezúton megosztom azt Önökkel:

Szakmámat tekintve fűtésszerelő vagyok. A baleset napján éppen egy tízemeletes ház tetején dolgoztam egyedül. Amikor befejeztem a munkát, megállapítottam, hogy maradt még vagy 200 kilogrammnyi szerszámom a tetőn. A lift nem működött, így ahelyett, hogy ezeket a szerszámokat tíz emeleten keresztül kézben cipeltem volna le, úgy döntöttem, hogy egy hordóban fogom őket leereszteni a tetőről, kötél és csiga segítségével.

Miután a földszinten rögzítettem a kötelet, felmentem a tetőre és bepakoltam a szerszámokat a hordóba. Ezután lementem a földszintre, kioldottam a kötelet, és jó erősen tartottam, hogy a 200 kilónyi szerszám lassú leereszkedését biztosítsam. A baleseti jelentés 11. szakaszában láthatják, hogy testsúlyom 60 kg. Elképzelhetik a meglepetésemet, amikor a 200 kilónyi szerszám súlya hirtelen felemelt a levegőbe. Én lélekjelenlétemet elvesztve elfelejtettem elengedni a kötelet.

Szükségtelen említenem, hogy meglehetősen ijesztő ütemben repültem felfelé az épület fala mentén, neki-neki ütődve annak oldalához. Az ötödik emelet magasságában találkoztam össze a lefelé zuhanó hordóval. Ez a magyarázata a repedt koponyámnak és a törött kulcscsontomnak. Csak kevéssé lassultam le, és így folytattam az egyre gyorsuló emelkedésemet és meg sem álltam addig, míg a jobb kezem ujjpercei öt centi mélyen bele nem fúródtak a csigába. Ez alkalommal szerencsére visszanyertem a lélekjelenlétemet és meg tudtam markolni a kötelet a fájdalom ellenére.

Ezzel egy időben a hordó nekicsapódott a földnek, aminek következtében letört az alja és a benne lévő szerszámok mind kiszóródtak. Így most már üres volt a hordó, így elkezdtem nagy sebességgel lefelé zuhanni az épület fala mentén. Az ötödik emelet közelében ismételten összetalálkoztam a hordóval, ami éppen felfelé tartott. Ez a magyarázata mindkét törött bokámnak és a hasadásoknak a lábszáraimon. Amikor nekicsapódtam a hordónak, eléggé lelassultam ahhoz, hogy csak három hátcsigolyám, két bordám törjön el, amikor a földre érkezvén a szerszámokra estem.

Sajnálattal jelentem, hogy amint ott feküdtem a földön nagy fájdalmak közepette, ismét elvesztettem a lélekjelenlétemet és elengedtem a kötelet. Ekkor a hordó hirtelen megindult egyenesen felém, egyre gyorsuló, szédítő sebességgel. A hordó leérkezvén, eltörte a medencecsontomat. Sajnálattal kell közölnöm, itt elvesztettem az eszméletemet, és többre nem emlékszem...
Remélem, ez elegendő információ a biztosítótársaságnak. Kérem, fogadják el a fájdalmasan kimerítő magyarázatomat és küldjék számomra a baleset biztosításom összegét.


All times are GMT +1. The time now is 15:17.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu