Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Ismerkedés (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=24)
-   -   Kívánj boldog Új Évet! (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=2605)

Tsobi 01-06-2008 16:51

Quote:

Originally Posted by vityu (Post 149035)
Megkérdezném azt aki erre jár, hogy miért kaptam én azért Matadortól pirosat? :confused: nem hiszem, h ezzel megbántottam volna a jó érzéseit!!!! De ha igen sajnálom, a lehető legnagyobb jószándékkal írtam! De ez már bocsásson meg, ********* volt a javából!!!:mad:


A többi topicban általad leírtak közt nagyon keveset,sőt alig találtam olyan hsz-t,amiben ne káromkodnál,ócsárolnál ..etc..

Sajnálom,hogy pont ennél a hsz-ednél ért meg a piros,csak hát megláttam a neved és eltört a mécses :)
Jelentem,minden további,hasonló stílusban leírt hozzászólásod pirosat fog érni nálam .

vityu 01-06-2008 19:28

Quote:

Originally Posted by Matador (Post 149080)
A többi topicban általad leírtak közt nagyon keveset,sőt alig találtam olyan hsz-t,amiben ne káromkodnál,ócsárolnál ..etc..

Sajnálom,hogy pont ennél a hsz-ednél ért meg a piros,csak hát megláttam a neved és eltört a mécses :)
Jelentem,minden további,hasonló stílusban leírt hozzászólásod pirosat fog érni nálam .

Akkor nagyon ritkán nézed és nagyon kevés topicot! Idézhatnél abból (amelyik nem a hogyan lehet topic mert azt elismerem, ami meg mellesleg ez után történt!)! Kérlek idézz!
És az milyen szerinted, h meglátok egy engem idegesítő embert,amikor egy vakot kísér át az utcán, és elborul az agyam és fejbelövöm? Hát körülbelül erről van szó,amikor pirosat kapok azért mert jót kívánok az embereknek! Tényleg helyes volt, azt hiszem! És tudom hogy van olyan aki nekem ad igazat! Nekem ez elég! Ha mást nem majd kikapcsolom az elismertség mutatását, és akkor nem fogja bántani a szemem a piros...
Máskor ha lehet akkor a pirosat oda linkelve kapjam meg, ahol megérdemlem! És akkor nem fogok vitatkozni, ok?

teapot 01-06-2008 19:40

BÚÉK mindenkibe :)

belas 01-06-2008 20:01

Quote:

Originally Posted by vityu (Post 149180)
Akkor nagyon ritkán nézed és nagyon kevés topicot! Idézhatnél abból (amelyik nem a hogyan lehet topic mert azt elismerem, ami meg mellesleg ez után történt!)! Kérlek idézz!
És az milyen szerinted, h meglátok egy engem idegesítő embert,amikor egy vakot kísér át az utcán, és elborul az agyam és fejbelövöm? Hát körülbelül erről van szó,amikor pirosat kapok azért mert jót kívánok az embereknek! Tényleg helyes volt, azt hiszem! És tudom hogy van olyan aki nekem ad igazat! Nekem ez elég! Ha mást nem majd kikapcsolom az elismertség mutatását, és akkor nem fogja bántani a szemem a piros...
Máskor ha lehet akkor a pirosat oda linkelve kapjam meg, ahol megérdemlem! És akkor nem fogok vitatkozni, ok?


Én megirtam,hogy tőlem miért kaptad,sztem megérdemelted..

antiopa 01-07-2008 00:02

Sziasztok Hódítósok!

BUÉK Mindenkinek!!

Itt az Újév, új jót hozzon,
Régi jónktól meg ne fosszon.
Hogyha új jót nem is hozhat,
Vigye el a régi rosszat!

Jan. 1. óta van egy országom, ill. orim :D. Most ismerkedem a játékkal, meg a "Hódítós nyelvvel".:o

antiopa

Pali papa 01-07-2008 00:17

Akkor én is Bújjékot Kívánok minden keves ellenségemnek! :D

Tavacska 01-07-2008 00:24

szépjóestét :-)
és meddig lehet boldog uj évet kivánni? :-))))
mert akkor én még kivánok nektek, de nagyon boldogat:-))))

lll 01-09-2008 00:47

megkésve ugyan, de Nagyon Boldog Új Estendőt kívánok minden kedves Hódosnak:)

Jó rég látott már mindenki aszem:)

Aki keresne valamiért az Átálltam a Sötét Oldalra (#412526) ennél az orinál megtalál:)

J.Ati 01-09-2008 00:56

Előkerült Boszi az éjszakából:D


All times are GMT +1. The time now is 09:17.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu