Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Általános beszélgetés Hódítós témákban (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=39)
-   -   A 2010-es év legjobb Hódítósa (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=4070)

Olasz 03-25-2010 15:27

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 246240)
Igen, a csoportlétszám a teljes létszám, amit a helyezésed mellett látsz.

Köszönöm!!

Tuvalu (#3490) 03-25-2010 15:48

Jól van, értem az ellenérveket és érveket a kieséses lebonyolításra.
Mármint az éves kiírásit illetően (főleg az az érv nyom szerintem sokat a latban, hogy aki az év második felében szeretne csatlakozni..., bár ne feledjük el, hogy amikor már nem volt matematikai esélye nyerni, és addig nem szerzett 1 pontot se, akkor nem jöhetett).

Viszont ez a mostani párbajsorozat is véget ér novemberben. A következő meg vagy nem lesz, vagy jövőre indul tavasszal várhatóan.

Közte lehetne egy olyan párbajsorozatot (persze tudom, akár privátban is megszervezhetem), hogy 3párbajos selejtező, ahol az összes induló ország fele kiesik (pontszámítás olyan, mint itt, tehát a 3ból a legjobb helyezésed számít, holtverseny esetén átlagpont, aztán játékon belül szerzett pontszám).
Második forduló a továbbjutottak 2párbajos fordulóban indulhatnak, és a legjobb 4 jut tovább. Harmadik forduló a 4 döntősnek megfelelő időpontban egy párbaj.

Na mindegy, a lényeg, hogy ekkor az egészet egy hónap alatt le lehet zongorázni. Persze sokkal ksiebb kaliberü lenne, mint ez, de egy plusz lehetőség.

Pool 03-25-2010 16:15

Quote:

Originally Posted by Tuvalu (#3490) (Post 246359)
Jól van, értem az ellenérveket és érveket a kieséses lebonyolításra.
Mármint az éves kiírásit illetően (főleg az az érv nyom szerintem sokat a latban, hogy aki az év második felében szeretne csatlakozni..., bár ne feledjük el, hogy amikor már nem volt matematikai esélye nyerni, és addig nem szerzett 1 pontot se, akkor nem jöhetett).

Viszont ez a mostani párbajsorozat is véget ér novemberben. A következő meg vagy nem lesz, vagy jövőre indul tavasszal várhatóan.

Közte lehetne egy olyan párbajsorozatot (persze tudom, akár privátban is megszervezhetem), hogy 3párbajos selejtező, ahol az összes induló ország fele kiesik (pontszámítás olyan, mint itt, tehát a 3ból a legjobb helyezésed számít, holtverseny esetén átlagpont, aztán játékon belül szerzett pontszám).
Második forduló a továbbjutottak 2párbajos fordulóban indulhatnak, és a legjobb 4 jut tovább. Harmadik forduló a 4 döntősnek megfelelő időpontban egy párbaj.

Na mindegy, a lényeg, hogy ekkor az egészet egy hónap alatt le lehet zongorázni. Persze sokkal ksiebb kaliberü lenne, mint ez, de egy plusz lehetőség.


Mivel 2010-es év párbajosa cím a jutalom, fura lenne 2010 február hónap prábajosa stb...
de jól írtad, szervezheted te is, én tuti megyek rá :)

Ati 03-27-2010 22:14

Tesztpárbajt szeretnétek még az éles játék előtt? A legutóbbin elég kicsi volt az aktivitás.

Pool 03-27-2010 22:19

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 246535)
Tesztpárbajt szeretnétek még az éles játék előtt? A legutóbbin elég kicsi volt az aktivitás.

Írd ki az élest :)
Mivel csütörtöktől április :)

Ha játékostársaimnak is megfelelő lenne, akkor lehetne az 1. két órás párbaj ideje péntek 22-00 óra? Vagy szombat ugyanekkor...

vityu 03-27-2010 22:39

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 246535)
Tesztpárbajt szeretnétek még az éles játék előtt? A legutóbbin elég kicsi volt az aktivitás.

Én örülnék neki, de úgyis kb 90%, hogy valami közbejön, és nem tudok menni.

Dynosaur 03-28-2010 10:18

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 246535)
Tesztpárbajt szeretnétek még az éles játék előtt? A legutóbbin elég kicsi volt az aktivitás.

én is örülnék neki, ha lenne... :)


Quote:

Originally Posted by LiverPool (Post 246536)
Ha játékostársaimnak is megfelelő lenne, akkor lehetne az 1. két órás párbaj ideje péntek 22-00 óra? Vagy szombat ugyanekkor...

Szombat nekem is jó, péntek is talán, de szombat biztosan... :)

Ati 03-28-2010 11:46

Kedd estére betettem egy gyakorlópárbajt. Nincs tétje, az eredmény nem számít az összesítésbe.

Pool 03-28-2010 18:25

Quote:

Originally Posted by Dynosaur (Post 246562)
Szombat nekem is jó, péntek is talán, de szombat biztosan... :)

Nekem jó a szombat is, a lényeg a 22 órás kezdés lenne

kissmyy 03-28-2010 23:22

Quote:

Originally Posted by LiverPool (Post 246606)
Nekem jó a szombat is, a lényeg a 22 órás kezdés lenne

22 töl nekem is jo lenne általában.


All times are GMT +1. The time now is 22:41.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu