Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Szabadidő, Sport (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=27)
-   -   Könyvek, avagy ki mit olvas éppen... (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=102)

Vent 12-31-2009 11:14

Czakó Gábor: Az Antikrisztus és mi

Rheia 01-02-2010 05:08

Kaptam kölcsön Cherubion éj trilógiját.. egyszerűen nem tudtam letenni az első két könyvet, úgyhogy most a Hajnal trilógia van soron.. :)

Remedy 01-02-2010 15:18

Quote:

Originally Posted by Rheia (Post 234558)
Kaptam kölcsön Cherubion éj trilógiját.. egyszerűen nem tudtam letenni az első két könyvet, úgyhogy most a Hajnal trilógia van soron.. :)

Az jo, de Cherubion az a konyvkiado, a szerzo pedig Jeffrey Stone (Nemes István).

szinkoly 01-02-2010 17:19

Quote:

Originally Posted by Rheia (Post 234558)
Kaptam kölcsön Cherubion éj trilógiját.. egyszerűen nem tudtam letenni az első két könyvet, úgyhogy most a Hajnal trilógia van soron.. :)


Úúúú, az mekkora könyv:) Imádom azt a 3 trilógiát, a Káosz sorozatot, meg a paródiákat is. És büszkén jelentem ki, hogy mindegyik példány megvan:) De hogy mennyit kellett utánajárni az Éj-Hajnal-Alkony sorozatnak az borzasztó... Rengeteg e-mail, antikvárium, könyvesbolt után lett teljes a gyűjtemény:)

Hex 01-02-2010 17:21

Quote:

Originally Posted by szinkoly (Post 234662)
Úúúú, az mekkora könyv:) Imádom azt a 3 trilógiát, a Káosz sorozatot, meg a paródiákat is. És büszkén jelentem ki, hogy mindegyik példány megvan:) De hogy mennyit kellett utánajárni az Éj-Hajnal-Alkony sorozatnak az borzasztó... Rengeteg e-mail, antikvárium, könyvesbolt után lett teljes a gyűjtemény:)

nekem nagyon nem tetszett, 5 lap után nem is olvastam el.

összesen kb. 200 fatnasy könyvem van eredetiben, még a Káosz Sárkányait is sikerült vateráról megszerezni :)

BigPi2 01-02-2010 19:15

Az egyik haver 95 és 2001. között az összes könyvét megvette a kiadónak. Pontosabban olyan előfizetése volt, hogy mindet megkapta. Ha jól emlékszem a Káosz szerepjáték és az utolsó káosz regény megjelenése után mondta le az előfizetését.

Az összes haver hozzá járt könyvet olvasni.

Hex 01-02-2010 19:52

én a sárkánytűz könyvesbolttal vagyok a legjobban kibékülve, ott vannak angol és magyar nyelvű könyvek, káosz krónikáktól kezdve Salvatore könyvekig

Topsy 01-02-2010 22:09

Quote:

Originally Posted by Vent (Post 234368)
Czakó Gábor: Az Antikrisztus és mi

Légyszives írd meg majd a véleményed a könyvről. Még nem olvastam, de szeretném.

Alg 01-02-2010 22:42

Quote:

Originally Posted by Hex (Post 234674)
én a sárkánytűz könyvesbolttal vagyok a legjobban kibékülve, ott vannak angol és magyar nyelvű könyvek, káosz krónikáktól kezdve Salvatore könyvekig

Én Szellemlovas-ékhoz szoktam járni... Van még pár könyv ami hiányzik a gyűjteményből, náluk megvan, de csak vizsgaidőszak után lesz könyvesbolt, mert különben jajj...:(

Hex 01-03-2010 07:30

Quote:

Originally Posted by Alg (Post 234704)
Én Szellemlovas-ékhoz szoktam járni... Van még pár könyv ami hiányzik a gyűjteményből, náluk megvan, de csak vizsgaidőszak után lesz könyvesbolt, mert különben jajj...:(

ők a másik bolt, ahonnan szoktam még rendelni :)


All times are GMT +1. The time now is 19:46.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu