Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Chat (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=49)
-   -   Harcosok (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=948)

Láma 10-29-2006 13:11

szegény lovak...

Cassandra 10-29-2006 13:12

Harcosok láttál te már kétszemélyes párbajt?
Láttál te már párbajt?

Én nem csalok, sose csaltam, még az egykori szövimet is otthagytam, mert megpróbáltak mahinálni. Utálom, ha ezt csinálják, és azt se szeretem, ha ezt feltételezik rólam.
Sőt... angolban nemet mondtam valakinek, aki arra kért 23kör távolságból menjek ellene földért, csak, hogy ne legyen a topban.

Nem szoktam hétvégit játszani és párbajon is mindig egy országgal vagyok.


Ati, mondtam már, hogy csitt? :D

Cassandra 10-29-2006 13:14

Quote:

Originally Posted by Harcosok (Post 38804)
Javíts ki ha tévedek de párbajban amugy is szabályos az is ha 15orival megyek 1 ellen nemde?:)

Lehet, de abban hol a kihívás?
Csalással a játék épp azt veszíti el, amiért játszuk.:(

Ati 10-29-2006 13:15

Quote:

Originally Posted by Harcosok (Post 38804)
Javíts ki ha tévedek de párbajban amugy is szabályos az is ha 15orival megyek 1 ellen nemde?:)

Oh, már megint a lényegnél vagyunk úgylátom... :)


Kérdés: ha neked 15 ország kell 1 ellen, akkor miért is osztod ennyire az észt, hogy hogyan kell játszani? :D

Cassandra 10-29-2006 13:17

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 38808)
Oh, már megint a lényegnél vagyunk úgylátom... :)


Kérdés: ha neked 15 ország kell 1 ellen, akkor miért is osztod ennyire az észt, hogy hogyan kell játszani? :D

Ott a pont. :)

Xeper 10-29-2006 13:17

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 38808)
Oh, már megint a lényegnél vagyunk úgylátom... :)


Kérdés: ha neked 15 ország kell 1 ellen, akkor miért is osztod ennyire az észt, hogy hogyan kell játszani? :D

Más még ennyire sem megy neki :p

Harcosok 10-29-2006 13:17

Quote:

Originally Posted by Cassandra (Post 38806)
Harcosok láttál te már kétszemélyes párbajt?
Láttál te már párbajt?

Én nem csalok, sose csaltam, még az egykori szövimet is otthagytam, mert megpróbáltak mahinálni. Utálom, ha ezt csinálják, és azt se szeretem, ha ezt feltételezik rólam.
Sőt... angolban nemet mondtam valakinek, aki arra kért 23kör távolságból menjek ellene földért, csak, hogy ne legyen a topban.

Nem szoktam hétvégit játszani és párbajon is mindig egy országgal vagyok.


Ati, mondtam már, hogy csitt? :D

Hát most jól megkérdezted:DSzerinted miért dumálok itt azon,hogy párbajra gyertek?:)talán mert még nem játszottam;)
2személyes párbaj:voltam már olyanon is a tolvajlás kiesik;)(nagyon nagyon nehéz)
Én sem vagyok az a nagyon nagyon csaló emberke;)De kb ugyanolyan alapon feltételezhetsz te rolam bármit is mint én rolad(na jó neked egy indurkával több jogod van mert tudod rolam ,hogy már kerültem anarba:P) ;)Nem ismerlek ezért addig én nem is feltételeztem rolad semmit amig ezt te sem tetted meg;)

Dragon 10-29-2006 13:18

Na láttom a Harcosok Fun Club egyre jobb:)Hát engem még soha nem vitt rá a lélek hogy párbajozzak, és miattad nem is fog:) Az hogy 3 perces körök mellet itt csücsüljek a gépnél azt nem nekem találták ki, lehet elvernél egy párbajban mivel nem nagyon párbajoztam.
Biztos ártoznál meg lopnál ne fejlödjek:P Mint olvastam visszább:)
Mindig azt szoktam mondani a bármi féle nézeteltérés van hódba rendezzük le ott, normális csopiba ha kell 4v4 szöviszinten ha kell 1v1 ott, mindenki addig nyútoszkodjon amig a takarója ér:) Poénból senkit se szoktam szétkapni, csak aki kiharcolja magának zöldben. A hozzászólásaidból itélve nem tartanál sokáig, de ez van, roppant tisztelem azt a játékost aki elismeri hogy jobb a másik, itt most nem magamra gondolok, vannak itt rajtad és rajtam kivül is tapsztaltabb játékosok, de a másik végletet nem kedvelem aki még képes a magáét fujni.
Általában azt addig ütöm amíg mozog, nagyobb volt a hangja mint a játéktudása:), vagy szabizik vagy újrázik, vagy ami jól esik neki:)
Nagyon szivesen mecselnék úgy veled egyet normális játékban, nem ilyen párbaj meg hasonló hétvégi örületek...

Synkel 10-29-2006 13:19

Quote:

Originally Posted by Cassandra (Post 38776)


Remedy értem, de én még nem tettem le róla, hogy megértsem a hímneműeket. :p


OFF

Minket egyszerű megérteni. Kérdezz, válaszolunk, és ne keress mögötte másod-harmad-sokadlagos értelmet:)

OFF

Hogy kis ON is legyen benne, a párbaj még el sem kezdődött, már megy a mosakodás:) Mellesleg gyanítom, nem is fog elkezdődni...

Harcosok 10-29-2006 13:19

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 38808)
Oh, már megint a lényegnél vagyunk úgylátom... :)


Kérdés: ha neked 15 ország kell 1 ellen, akkor miért is osztod ennyire az észt, hogy hogyan kell játszani? :D

Ez össz pl ember:D
2orival sem voltam még párbajon nemhogy 15-tel:P
de akkor most vonjuk kérdőre szecsát akivel nem egyszer megesett ez;)


All times are GMT +1. The time now is 16:37.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu