Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Megvalósult javaslatok (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=23)
-   -   Éjszakai védelem bevezetése (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=4778)

Pumi 12-22-2013 16:09

Quote:

Originally Posted by Padlócsempe (Post 306531)
Aki üt, az érjen rá és ne szabizzon.

Aki meg nem ér rá, az ne üssön és maradjon ott boxzsáknak?
pl.: éjszakás vagyok, éjjel ütök (elvileg aki éjjel nincs szabin az távolozik) reggel hazaérek melóból, jó lenne aludni nyugton, ezért szabizok. ilyen egyszerű....
Ne az legyen már a szemét aki üt, csak mert Te, illetve a szövijeid éjjel aludtatok, csak éppen nem használtatok egy kényelmi funkciót.

Padlócsempe 12-22-2013 16:20

Quote:

Originally Posted by none (Post 306535)
A 6 órával kb alig marad mozgástere annak, aki rendeltetés szerűen használja az éjszakai szabit..

Tolizni és varizni tud.

Nem értem miért kel valaki a védelmére egy ilyen gerinctelen játékmódra lehetőséget nyújtó dolognak, de majd lesz sírás, ha a bré rosszabb oldalára kerül valaki.

A hódító mindig is arról szólt, hogy vannak időszakok, amikor nem vagy gépnél, olyankor reménykedsz, hogy nem történik gáz. Ha pedig történt, akkor nappal helyrehozod. Ha szabira akarsz menni, az áldozatba kerül: 12 óra akciómentességbe és 72 óra inaktivitásba.

Erre most megcsinálhatom azt, hogy besunyulok éjjel a semmiből, 3 óra múlva pedig már lehetetlen nekem ártani.

Értem én, hogy kellenek új játékosok, de ezen az áron?

Padlócsempe 12-22-2013 16:23

Quote:

Originally Posted by Pumi (Post 306540)
Aki meg nem ér rá, az ne üssön és maradjon ott boxzsáknak?
pl.: éjszakás vagyok, éjjel ütök (elvileg aki éjjel nincs szabin az távolozik) reggel hazaérek melóból, jó lenne aludni nyugton, ezért szabizok. ilyen egyszerű....
Ne az legyen már a szemét aki üt, csak mert Te, illetve a szövijeid éjjel aludtatok, csak éppen nem használtatok egy kényelmi funkciót.

Vagy reggeltől tartják a frontot a szövetségeseid. Ahogy működött több, mint 14 évig.

Pumi 12-22-2013 16:26

Quote:

Originally Posted by Padlócsempe (Post 306542)
Vagy reggeltől tartják a frontot a szövetségeseid. Ahogy működött több, mint 14 évig.

14 éven keresztül kimaradtak a távolok amikor senki nem tudott lenni... de gondolom nálad ilyen sose volt, különben nem értetlenkednél.

Padlócsempe 12-22-2013 19:13

Quote:

Originally Posted by Pumi (Post 306543)
14 éven keresztül kimaradtak a távolok amikor senki nem tudott lenni... de gondolom nálad ilyen sose volt, különben nem értetlenkednél.

És mi van akkor, ha kimarad egy távol?
A legrosszabb, ami történhet, hogy bevernek. Akkor sem dől össze a világ.

Sucó 12-22-2013 20:21

Quote:

Originally Posted by Padlócsempe (Post 306546)
És mi van akkor, ha kimarad egy távol?
A legrosszabb, ami történhet, hogy bevernek. Akkor sem dől össze a világ.

akkor meg minek hőzönksz itt?:DDD

Padlócsempe 12-22-2013 22:31

Quote:

Originally Posted by Sucó (Post 306550)
akkor meg minek hőzönksz itt?:DDD

Ne menjünk le oviba.
Azért nem baj, mert vissza tudom ütni. De a jelenlegi módosításokkal nem tudom.

Dave 12-23-2013 09:38

Quote:

Originally Posted by Padlócsempe (Post 306551)
Ne menjünk le oviba.
Azért nem baj, mert vissza tudom ütni. De a jelenlegi módosításokkal nem tudom.

szerintem, ha valaki beüt éjjel, és te nem látod, reggelre már otthon a serege. Mindkét orinak otthon a full sereg. Az már nem éppen egy válasz csapás, hanem egy új támadás...

Amúgy meg, ami alatt ő visszament szabira, te ütsz kettőt nappal, és már sehol se vagy. Holnap nem fog megint téged támadni.

Ha meg vérbosszúra szomjazol, akkor arra neked is áldozni kell. Pont úgy mint eddig. kifigyeled, hogy mikor jár be, és várod...

Az új szabi előnye, hogy nem kell 72 órát várnod a megtorlásra. Fel lehet fogni ígyis...

Dave 12-23-2013 09:41

Quote:

Originally Posted by Merengő (Post 306253)
szerintem nem a 72 órára utalt hanem a 12 óra akciómentesség lecsökkenésére :) de majdnem megértetted :D

Szerintem pont nem. Zordi szóba se hozta, hogy 12 kör akciómentesség.
Hanem, hogy a hétvégére leszabizik, aki nem akar 0-24-ben figyelni.

Ezt meg korábban is megtehette bárki, csak most ha úgy dönt visszajöhet akár 28 óra múlva is... szerintem épp előnyös. Rengetegszer volt korábban, hogy KÉNYSZERBŐL kellett 72 óráig szabin lennem, mert épp volt egy pár órás olyan elfoglaltságom, amikor nem tudtam hódozni... Ez most már könnyebben megoldható, és nem kell kihagynom 72 órát

Ati 12-23-2013 09:44

Quote:

Originally Posted by Dave (Post 306556)
Hanem, hogy a hétvégére leszabizik, aki nem akar 0-24-ben figyelni.

Ez eddig elég macerás volt. Pont azért volt 72 óra a minimum, hogy ne erre legyen használva. No de a tizensok évvel ezelőtthöz képest rengeteget változott az átlagos életvitel.


All times are GMT +1. The time now is 09:40.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu