Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Általános beszélgetés Hódítós témákban (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=39)
-   -   Román 1/A (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=1370)

Puppi 11-18-2007 19:00

Oszinte kegyek ezzel be is fejezem itt a mondanivalom hagylak hadd fenyezzetek magatokat
:D

Iris 11-18-2007 19:05

Quote:

Originally Posted by Robin (Post 136215)
Na mert miértis önmagam cáfolom meg? Lehet hogy igazad van, de sajnos én ne mtudom hogy miért. Mond már meg légyszíves. Én ha jól látom nem írta mhogy küld el nekem priviben vagy bárhogy máshogy, csak arra kértelek hogy nézzél utána a beírásoknak. Talán ez olyan nagy kérés???


Robin ne haragudj hogy megkerdezem...de hany eves is vagy te....mert amiket irsz...haaat...nemtudom....:confused:

ErdelyMagyaria 11-18-2007 19:15

Mar csak le kell ird h hany eves vagy... :p
Na nem kotkedem csak poenkodom... :D habar... :D:D:D

Arwyl szelleme 11-18-2007 19:25

Peti: több volt az 180-200k-nál amit írtál, de valóban én is csak kerekítve mondtam a 300k-t. :) Lényegtelen, nagyságrendileg stimmelt.

Viszont minél több időt hagytok a tartalékképzésre annál többször, vagy akár nagyobb mértékben tudjuk ezt megcsinálni.

Iris 11-18-2007 19:33

En amugy azt varom hogy nyugdijba menjek...es akkor megigerem visszajovok jatszani A-ban....akkor lessz eleg idom ra hogy megmutassam a tudasom:PPP
Viszont 1 nagy gond van...ez a Hodito mar nem az a Hodito ami volt amikor elkezdtem en jatszani.....a Vip,bankok,szemelyisegek sajnos elrontottak a dolgokat.....dehat ez van sajnos....a tulaj is megkell eljen valamibol....akkoriban 2-3 hirnevert nagyon megkelett dolgozni...most meg ha akarok legyartok par k-t 1 nap alatt....na de ez van....megyunk tovabb mi is....nem tehetek rolla hogy Hoditobolond lettem....vele kelek vele feszem....:D

Puppi 11-18-2007 19:42

Quote:

Originally Posted by Arwyl szelleme (Post 136248)
Peti: több volt az 180-200k-nál amit írtál, de valóban én is csak kerekítve mondtam a 300k-t. :) Lényegtelen, nagyságrendileg stimmelt.

Viszont minél több időt hagytok a tartalékképzésre annál többször, vagy akár nagyobb mértékben tudjuk ezt megcsinálni.


Csááá
Csak bekoszonok mar Babanak igy vegszonak :D
O legalabb nem beszel melle es van jatektudasa de egy fecske nem csinal tavaszt :D

ErdelyMagyaria 11-18-2007 19:43

Quote:

Originally Posted by Arwyl szelleme (Post 136248)
Peti: több volt az 180-200k-nál amit írtál, de valóban én is csak kerekítve mondtam a 300k-t. :) Lényegtelen, nagyságrendileg stimmelt.

Viszont minél több időt hagytok a tartalékképzésre annál többször, vagy akár nagyobb mértékben tudjuk ezt megcsinálni.

Figyelj... Ha valaki akarja h bizonyitsd elotte akkor tedd meg.. addig meg szepen vedd vissza a felsodet mert tul hangosan vered a melled...
Mondtam mar h amikor megertitek h kulombseg van a meg lehet es meg kell tenni kozott addig nincs mit jatszani veletek... egy kis csopihoz tul mohok vagytok... de ez mar igy van ha valaki feltunesi maniaban szenved... amugy ez kezelheto... ha gondolod akkor csaladi ismerosom is van aki segithet ezzen a teruleten...
Mondtam h ugyesek vagytok meg gratula es maradj annal h mas gratulal es ne te dicserd magad mert az buzlik amikor sajat magad dicsered es fenyezed!

Iris 11-18-2007 19:44

Quote:

Originally Posted by Arwyl szelleme (Post 136248)
Peti: több volt az 180-200k-nál amit írtál, de valóban én is csak kerekítve mondtam a 300k-t. :) Lényegtelen, nagyságrendileg stimmelt.

Viszont minél több időt hagytok a tartalékképzésre annál többször, vagy akár nagyobb mértékben tudjuk ezt megcsinálni.


Szerintem tok mind1 mikor jovunk vissza...tartalekotok van most is.....aki visszajon nem tud tartalekolni hanem fedez....amire kicsit feljebbmegy leveritek....ha lentmarad es tartalekot proba gyujteni akkor szetvaltok aztan csak leveritek...ha oszebeszelnenek a nem jatszo orik es megprobalnanak besegiteni nektek hogy ne tartalekozzatok akkor 1 hatalmas nagy JKSZ lenne az egesz dolog....ha tudsz jobbat akkor mond mar meg azoknak akik tenyleg vissza is szeretnenek menni A-ban.....en mondtam majd ha eldontom hogy eljott az ideje visszajovok....de jelenleg se idom se enegriam ra.....es sajnos nincs kivel....egyelore....a szovijeim nagyon optimistak voltak miutan felleptunk......de kicsit ....vagy inkabb nagyon ...elkeseredtek amikor lattak hogy semmi esely ellenetek....foleg miutan kivedtunk titeket es mondtam nekik hogy gratulaltal a vedeshez....es mondtad hogy nem tamadtok tobbet hanem mentek vissza a nagyklanba...aztan a 3-ik utessel betelt nekik a pohar....tehat ez van....jobbak voltatok mint mi...gratula erte....a tarsaimnak elvettetek a kedvuket...es a vegso megoldas az uj ori inditasa volt...orulok neki legalabb hogy meggyoztem oket hogy ne toroljenek...
.

Vice 11-18-2007 20:02

Quote:

Originally Posted by Puppi (Post 136243)
Oszinten megmondom nincs bennem semmi irigyseg nem azert szoltam be mert irigy lennek van a Roman A ban nekem is orim sajnos idom nincs ra de majd ha lessz akkor tuti aktivalom magam nem miattatok vagyok SZK-n. Annyira nem vagytok ti jok mint hiszitek :D

hm ... nem vagyunk jok ... lehet ... sot ... bisztos ... de ha ti jobbak vagytok , akkor bizonyitsatok ...

Puppi 11-18-2007 20:08

Quote:

Originally Posted by Vice (Post 136253)
hm ... nem vagyunk jok ... lehet ... sot ... bisztos ... de ti ennel gyengebbek vagytok ...

Legyen ugy ahogy te mondod komam. Ha igy gondolod mondd meg hol es mikor es rendelkezesedre allok hogy lejatszuk 1-1 ellen lassuk csak a szad nagy vagy tudsz is valamit
Privatban a rendelkezesedre allok
Gyozzon a jobbik :D


All times are GMT +1. The time now is 20:12.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu