Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Chat (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=49)
-   -   Harcosok (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=948)

Szecsa 10-29-2006 11:47

Hopp, bocsi :)
Nem neztem még az oriba.
Akkor holnap :)
Harcosok, holnap egy hosszu parbaj? Delelotti kezdessel, 10-11 fele.

Synkel 10-29-2006 12:13

Felesleges naki párbajt rendezni. Rajta kívül tele lesz olyanokkal, akiket itt felidegesített, azok mind ütni meg varizni fogják ,utolsó lesz, de már kéznél is van a magyarázata, hogy miért...

És adtam neki én is egy negatív elismertségt, erre kiírja, hogy köszönjük, hogy blablabla, reméljük visszakapod:) Nem feltétlen kívánom vissza, bár már kaptam tőle:)

Xeper 10-29-2006 12:20

Quote:

Originally Posted by Synkel (Post 38770)
Felesleges naki párbajt rendezni. Rajta kívül tele lesz olyanokkal, akiket itt felidegesített, azok mind ütni meg varizni fogják ,utolsó lesz, de már kéznél is van a magyarázata, hogy miért...

De legalább mindenki, akiben felgyülemlett egy kis feszültség, levezetheti a megfelelő célszemélyen :p

Cassandra 10-29-2006 12:22

Quote:

Originally Posted by Synkel (Post 38770)
Felesleges naki párbajt rendezni. Rajta kívül tele lesz olyanokkal, akiket itt felidegesített, azok mind ütni meg varizni fogják ,utolsó lesz, de már kéznél is van a magyarázata, hogy miért...

És adtam neki én is egy negatív elismertségt, erre kiírja, hogy köszönjük, hogy blablabla, reméljük visszakapod:) Nem feltétlen kívánom vissza, bár már kaptam tőle:)

Anoním párbajnál nem lehet ez gond, egyszerüen nem lehet fórumot használni és ki sem derül ki ő, ellenben nem lehet kiszürni, hogy hány országa lenne ott.
De akkor se menne el sztem.

Hihi én nem is adhattam neki, nekem valami más blablát írt ki, de ettől nem fogok álmatlanul hánykolódni éjjel.:D

Remedy értem, de én még nem tettem le róla, hogy megértsem a hímneműeket. :p

Xeper 10-29-2006 12:25

OFF
Quote:

Originally Posted by Cassandra (Post 38776)
de én még nem tettem le róla, hogy megértsem a hímneműeket. :p

Pedig majdnem olyan reménytelen, mint megérteni a nőket :p
/OFF

Cassandra 10-29-2006 12:29

Quote:

Originally Posted by Xeper (Post 38777)
OFF

Pedig majdnem olyan reménytelen, mint megérteni a nőket :p
/OFF

Pfff... na persze. :p

Harcosok 10-29-2006 12:37

Holnap én kb 9körül megyek el itthonrol:)
max egy nagyon korán hajnalba kezdett párbajra tudnák menni de nem vaok benne biztos,hogy felkelek 4kor vagy 5kor;)és este jövök haza akkor meg megint nem elszek hosszabb távon;)
ja és már mint mondtam min5orás párbajokat szeretnék cassandra és 1k vippem nincs;)
való kedden is ugyanez lesz,hogy reggel megyek el ithtonrol...
na msot folytatom a kaját majd elolvasok midnent;)

Harcosok 10-29-2006 12:39

Quote:

Originally Posted by Synkel (Post 38770)
Felesleges naki párbajt rendezni. Rajta kívül tele lesz olyanokkal, akiket itt felidegesített, azok mind ütni meg varizni fogják ,utolsó lesz, de már kéznél is van a magyarázata, hogy miért...

És adtam neki én is egy negatív elismertségt, erre kiírja, hogy köszönjük, hogy blablabla, reméljük visszakapod:) Nem feltétlen kívánom vissza, bár már kaptam tőle:)

jó,hogy 1vs1-et akartatok:Dde mind1:Djöhet csoportos párbaj is bár akkor anyomin pls bár ugyis msn-en elmondanák egymásnak a neveket de midn1:D

Cassandra 10-29-2006 12:49

Quote:

Originally Posted by Harcosok (Post 38791)
jó,hogy 1vs1-et akartatok:Dde mind1:Djöhet csoportos párbaj is bár akkor anyomin pls bár ugyis msn-en elmondanák egymásnak a neveket de midn1:D

Légyszi jelentkezzen aki innen nekem fenn van MSNen! ;)

Ati 10-29-2006 12:50

Quote:

Originally Posted by Cassandra (Post 38793)
Légyszi jelentkezzen aki innen nekem fenn van MSNen! ;)

Jelen. :P:P:P


All times are GMT +1. The time now is 21:04.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu