Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Megvalósult javaslatok (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=23)
-   -   Éjszakai védelem bevezetése (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=4778)

Ati 11-15-2013 20:52

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 306186)
Jelenleg nem hasonlóak a körülmények az új szabi bevezetése előtti időszakhoz. Sokan most szembesültek azzal, hogy azonosítás hiányában leállt az országuk. Az értékelésnek mindenképpen távol kell esnie az azonosítástól.

Ráadásul felmerült egy teljesen racionális kiegészítés hozzá, így célszerű lesz azzal együtt megnézni majd az eredményét.

Zordi 11-15-2013 22:04

Az az ország jelenleg 'szabadságon' van, nem támadhatod meg!

na játszottam 1 órát.... most akkor léphetek szabira, mert már nem tudom ütni....

Ati 11-15-2013 22:09

Quote:

Originally Posted by Zordi (Post 306196)
Az az ország jelenleg 'szabadságon' van, nem támadhatod meg!

na játszottam 1 órát.... most akkor léphetek szabira, mert már nem tudom ütni....

Ne azt vegyük normális játékmenetnek, amikor csak azért lépsz be, hogy egyvalakit üss, és ha őt nem lehet, akkor inkább nem is játszol. Mert ez igen messze áll attól. :D

NewJackCity 11-15-2013 22:17

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 306197)
Ne azt vegyük normális játékmenetnek, amikor csak azért lépsz be, hogy egyvalakit üss, és ha őt nem lehet, akkor inkább nem is játszol. Mert ez igen messze áll attól. :D

igazábol azt a tobbszáz orist probálta utni aki napi 5-6 orára jár be "játszani"
és akkor is a gyengébbeket cseszteti
ha meg jon egy felkészultebb ellen egybol rohan szabira
szoval egy kotozkodos fickot nem tud elkapni mert egybol szabira rohan

Zordi 11-15-2013 22:20

Anarchba ez a normális nekem... több orisként 1 több orist támadok.
A revans lehetősége 1 kör abban a csoportban ahol holtig lehetne ütni az ellenfélt... az sem kiszámítható mikor tud behozni másik orit az ellenfél, mert kijegyzeteli már 5 körönként a másik orijait. Fordítva is igaz lenne ez de ugye nem mindenki a menekülésre van ráállva.
Lehet tudni milyen "racionális kiegészítés" várható?
esetleg kiküldött seregnél is szabizhatnak...?

Ati 11-15-2013 22:29

Quote:

Originally Posted by Zordi (Post 306199)
Lehet tudni milyen "racionális kiegészítés" várható?
esetleg kiküldött seregnél is szabizhatnak...?

Hogy mi? Ezt nem tudom hol olvastad.

A várható bővítésekről itt olvashatsz: http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=4320 Itt nincs szó semmi ilyesmiről.

Merengő 11-15-2013 23:15

Quote:

Originally Posted by Pacsi (Post 306184)
Van valami akadálya annak, hogy több országot is le lehessen fagyasztani?

Az elkopó szabadság miatt szerintem jó lenne bevezetni. Lehetnek olyan országok akiknek nincs túl sok megtakarított szabadságuk, és pillanatnyilag nem tudnak játszani. Ha a rövidített szabadság miatt beesnek a játékba és szétcincálják Őket, akkor soha nem fognak visszatérni és előlről kezdeni.

Tokre jo ez a hozzaallas... Amire szukseged van eppen mindig azon kell valtoztatni.. Mikor be lett vezetve amire annyira vagytal tisztaban voltal a kovetkezmenyevel.. bar nem kell vele szamolnod mert majd ugyis felhozod "javaslatkent". ALKALMAZKODJ!!!!!

Pacsi 11-15-2013 23:24

Quote:

Originally Posted by Merengő (Post 306201)
Tokre jo ez a hozzaallas... Amire szukseged van eppen mindig azon kell valtoztatni.. Mikor be lett vezetve amire annyira vagytal tisztaban voltal a kovetkezmenyevel.. bar nem kell vele szamolnod mert majd ugyis felhozod "javaslatkent". ALKALMAZKODJ!!!!!

Nem tudom miről beszélsz. Minden országomban marha sok szabim van.

Akár 11-16-2013 10:08

Lenne egy kérdésem, sajnos tesztelni nem tudom. :)

Az ok, ha nekem távollévő seregem van, nem mehetek szabira.

De mi van akkor, ha a szövim sereg van nálam vagy tart felém?

Ati 11-16-2013 10:11

Quote:

Originally Posted by Akár (Post 306207)
Lenne egy kérdésem, sajnos tesztelni nem tudom. :)

Az ok, ha nekem távollévő seregem van, nem mehetek szabira.

De mi van akkor, ha a szövim sereg van nálam vagy tart felém?

Akkor a szövid nem mehet szabira. Te ettől még igen, ha a többi feltételnek megfelelsz. Az nem számít a Te kiküldött seregednek.

(Ez nem új, eddig se mehettél szabira, ha volt kint bármilyen sereged.)


All times are GMT +1. The time now is 11:14.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu