Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Szabadidő, Sport (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=27)
-   -   Body Building (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=324)

GOD 07-08-2006 23:09

Azt!
MINDEN REGGEL :D :D :D

Apa 07-09-2006 12:31

meg az utánpotlás is jöhet.....
szigoruan sport szempontbol...:D

Gabor/Ixok 07-18-2006 18:01

nekem elég lenne a sulink aerobikválogatottja is:D

Gabor/Ixok 07-18-2006 18:02

sziasztok:)

Apa 07-18-2006 18:36

nem szép hogy ránk nem gondolaz.....:(

mi is szíívesen megvizsgálnánk a erobikosékat...

GOD 07-18-2006 21:04

Szasz Gábor!
Kérdés óhaj sóhaj?

Gabor/Ixok 07-19-2006 12:05

Hát én csak annyit szeretnék kérdezni hogy milyen életkor az amikor el lehet kezdeni rendszeresen járni konditerembe, vagyis az mikor van amikor már rendesen kifejlődtek az izomcsoportok, annyira hogy már gyúrni lehessen rá:)

Apa 07-19-2006 13:42

szerintem ez nem csak fiziaki érettség kérdése. elég összetett sport(?, bár többek szerint CSAK kox zabálásbol áll) minthogy konkrétan csakis az izomfejlődés kerüljön előtérbe. megfelelő szellemi felkészülés ugyanugy nem árt mint a bemelegités. szerintem.

Gabor/Ixok 07-19-2006 20:27

Akkor jó:)
Bár elég fiatal vagyok és nem járok csak egy hónapja de elég szépen fejlődgetek, de sokan mondják hogy ilyen fiatalon még nem lehet elkezdeni mert jobban károsodnak a még kialakulatlan izomcsoportok és hogy nem éri meg, pedig szerintem nagyon jó érzés látni hogy nem egy pálcika ember vagyok akit elfúj egy gyenge fuvallat hanem van rajtam valami izom is:)

GOD 07-19-2006 22:13

15 év felett szerintem már elkezdhető az edzés... De én amondó vagyok, hogy kox még 20 év alatt nem jó dolog... Amig az ember fiatal addig még nem kellene nagyon keményen edzeni... Amig fiatal vagy fejlődsz simán és gyorsan :-)

Apa 07-20-2006 09:36

amikor elérted amit ellehet, (bár ez relativ) a koxot csak akkor érdemes igénybevenni, de, hangsulyozom, DE! semmiképp sem agyatlanul bedobálni minden szart amit rád akarnak sozni. nagyon sok féle van, külömböző fajta , gyártmány stb... ezért mondtam a mentális felkészülést, erre vonatkozoan is... a gyakorlatokkal annyiféle variácio van mint a szar..... bizonyos testsuly alatt amugy sem sok értelme van koxolni szerintem. szép nyugodtan edzegessél, fejlődj, és ne azzal törödj mások mit mondanak. a saját egészségedet hejezd előtérbe, ne azt hogy mijen gyorsan fejlőcc.
a külömböző máj-és vese védőket, egyből szedned kell mihejst koxhoz nyulnál, mert enélkül saját magad vágod haza..... de ezzel még bőven ráérsz szerintem

Gabor/Ixok 07-20-2006 14:43

Köszi a válaszokat:)

GOD 07-22-2006 22:00

Szivesen.
Ha kox kell ,,ne,, szólj nekem... :D
Én elitélem az olyan koxos csirkefogókat mint Apa :p
Winny rulez :cool:

Apa 07-23-2006 14:41

kiprobáltam a koxot, nem is tagadtam soha, de nem volt tul sok hatása, bár lehet végig kellett volna nyomni a 12 hetet....

am ugy meg halál agrassziv voltam tőle....

GOD 07-28-2006 06:10

Na Apa is bannolva... Affene :mad:

GOD 08-01-2006 20:29

Sehun senki? :mad:

Steve 08-01-2006 22:40

mindenki skandinávlottózik;)

énmeg azon agyalok hogy le fogok járni ujra a terembe de vajon hány edzéssel kezdjem és mit szedjek kezdésnek? mármint gondolo egy volumass 35 az elején talán túl sok lene satnya porhüvelyemnek:)

GOD 08-06-2006 22:26

Szerintem először heti 3 és NAGYON LÁJTOS!!! Az izomláz minél kisebb legyen :-)

Apa-re 08-07-2006 08:17

naa, re ismét. reméelm táncra perdültök...:D
én ugy szoktam "ujraindulni", hogy heti 3x lemegyek a terembe, és kb 40 perc alatt átszaladok a termen. mindenből huzok 2-3 szériát alapsullyal, aztán kész.... persze kellő bemelegités. de stztem az izomláz igy sem kerülhető el.
ijen fázisban még semmit nem kell szedni gondolom, az izom terhelhetősége ugyis folyamatosan növexik amiből ugye egyenesen jön az hogy az izom is visszanyeri régi méretét . ez a korral változik lehet kicsit hosszbb ideig tart.
tehát nekem má legalább 3 honap....:D

GOD 08-10-2006 08:15

Na ezisigazzz...
Re szeva Apa-re :D :D :D

Apa-re 08-10-2006 08:56

szeva mindenkik

GOD 08-10-2006 22:26

Alig győzöd fogadni a gratulációkat mi Főböllér :D

Apa-re 08-11-2006 06:51

hát hogy őszinte legyek a kutya se ujjongott hiogy visszatudtam jönni....
ezé törtem magam....

Apa-re 08-11-2006 06:52

mármint rajtad kivül :D

GOD 08-11-2006 22:57

Sebaj...
Szeretünk mind Barbi :D :D :D

Apa-re 08-12-2006 01:09

jaajj... ne izéjj me elérzékenülök........


sebaj, aki idejön az kap tanácsot, több félét, lehet válogatni.....

vagy irjak ojat hogy evvel is töröljenek?

Gabor/Ixok 08-14-2006 19:04

Sziasztok ujra:)
Képzeljétek el nemrég kezembe került egy újság (nevezetesen a nők lapja:D)
Abba volt egy cikk a koxról...
A riporter meghívott egy csávót egy interjúra, a csávó már úgy nézett ki mint egy hegyomlás, és kérdéseket tett fel neki, a válaszokból kiderült hogy a csávó nagyon sok ideig koxot szedett és injekciózta magát most az élete romokban hever.....
Speciális orvosok kezeleik mert vese és májproblémai vannak a barátnője elhagyta mert nembírta kivárni míg leszokik, ezenkívül heresorvadása van és jelentősen lecsökkent a nemzőanyaga, és még csak 26 éves...
Azt is mondta hogy az első pár hét amikor elkezdte nagyon jó volt jobb lett a hangulata érezte hogy növekszenek az izmai, aztán átesett a holtponton és ilyenkor már nem hatott annyira többet kezdett belőle szedni egyre többet és többet ilyenkor fordult válságosra az állapota, agresszívabb lett és már semmi nemérdekelte csak ez.....és sikerült leszoknia.

Ezt csak azért írom hogy jól gondolja meg az aki ilyen anyagokhoz nyúl.

Steve 08-14-2006 20:17

akis drogpreventor:p

GOD 08-15-2006 14:59

Ugyanmááá
ez f*szság. Ez a nők lapja egy rakás sz*r újság!!! Ez olyan mintha egy horgászújság irna a fehérneműdivatról :D
Sok balfék úgy irkál mintha szakértő lenne.
Az a balfék nagydarab dög meg egy balek... Az új tipusú szteroidok orvosi ellenőrzés mellett SEMMILYEN káros elváltozást nem okoznak!
A régi bogyós sz*rok még igen, de az új injektálható szerek egyből az izmon keresztül kerülnek a véráramba, igy nem okozhatnak elváltozást sem a májba sem a vesébe. Amit okozhatnak az maximum a pszihikai függőség...
Verném nyakon azt aki kitalálta, hogy állt volna a tolla a szemébe amikor irta :mad:
Ha utána akarsz olvasni akkor ajánlom az IRONMAN újságot, elég ha az ezévieket elolvasod. Van benne szteroid rovat...
Vagy pl: www.bodybuilder.hu


All times are GMT +1. The time now is 15:43.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu