Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Általános beszélgetés Hódítós témákban (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=39)
-   -   Black Dragon (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=4306)

Remedy 09-11-2010 13:59

Quote:

Originally Posted by vityu (Post 263636)
Már bocsáss meg, de te ki vagy? Csak ennyit tudjak már, ha ide írsz...

Asszem, hogy egy budos diszno....

Vagy vmi ilyesmi. :D

Dragi 09-11-2010 14:05

Kalapácska = Fürdetlen Malacok ?

J.Ati 09-11-2010 14:08

Quote:

Originally Posted by Dragon,Szamár :)) (Post 263639)
Kalapácska = Fürdetlen Malacok ?

Igen, és van egy Kalapácska nevű ori is, szerintem az is az ő orija, csak szabin.

vityu 09-11-2010 14:09

Quote:

Originally Posted by Remedy (Post 263637)
Asszem, hogy egy budos diszno....

Vagy vmi ilyesmi. :D

Jah, akkor arról a társaságról beszélünk, ahol nekiállnak gyújtogatni az arra járókat? Több helyről is hallottam már, hogy vannak olyanok, akik abban lelik az örömüket, hogy gyújtogatnak. Olyat is, aki egyedül klánozik felfelé... Eleinte úgy volt hozzánk jön, de aztán mégse lett belőle semmi... említette, hogy több napig masszív gyújtást kapott tőletek...

Figyi, van egy jó javaslatom. Tartsatok kicsit kevesebb kocsmát, és sokkal könnyebb lesz felfelé menni, nem kell majd orkkal ácsorogni 177k ponton... (igen, te is beszéltél valami elfről...)

Ha lehet, akkor az offjaiddal kerüld el ezt a témát!

köszi

Dragi 09-11-2010 15:58

Quote:

Originally Posted by Dragon,Szamár :)) (Post 263639)
Kalapácska = Fürdetlen Malacok ?

kösz a felfelé ujjat Kalapácska de nem vagytok igazán a fairplay hívei :D:D

Pumi 09-11-2010 17:51

Quote:

Originally Posted by vityu (Post 263641)
Jah, akkor arról a társaságról beszélünk, ahol nekiállnak gyújtogatni az arra járókat? Több helyről is hallottam már, hogy vannak olyanok, akik abban lelik az örömüket, hogy gyújtogatnak. Olyat is, aki egyedül klánozik felfelé... Eleinte úgy volt hozzánk jön, de aztán mégse lett belőle semmi... említette, hogy több napig masszív gyújtást kapott tőletek...

Figyi, van egy jó javaslatom. Tartsatok kicsit kevesebb kocsmát, és sokkal könnyebb lesz felfelé menni, nem kell majd orkkal ácsorogni 177k ponton... (igen, te is beszéltél valami elfről...)

Ha lehet, akkor az offjaiddal kerüld el ezt a témát!

köszi

én vagyok az, akiről most beszélsz :)
ez a tutyi pedig amellett, hogy játszani nem tud még egy büdös jksz-es is, de láthatod, még így se ér el eredményt.....

Ati 09-11-2010 17:56

Quote:

Originally Posted by Pumi (Post 263679)
jksz-es is

A fórum nem vádaskodásra való, ezen kívül ez a stílus ezen a fórumon nem elfogadható. Ha szabálytalanságról van tudomásod, azt a mefelelő helyen jelezd, a fórum semmiképp nem megfelelő hely erre, sőt, a fórumetikett kifejezetten tilt minden ilyen jellegű megnyilvánulást.

Kéretik tehát betartani a szabályokat, és emberi hangnemben beszélni.

Köszönöm.

vityu 09-27-2010 05:24

Quote:

Szövetséged: Black Dragon (#3270)

Kor: 22.000 kör
Boldog 22000. kört, klánom!

vityu 09-28-2010 19:14

A Black dragon klán továbbra is várja azok jelentkezését, akik hosszabb-rövidebb idő alatt közel szó nélkül fordulnak, törölnek, esetleg átigazolnak máshová... :eek:

Ati 09-28-2010 19:18

Quote:

Originally Posted by vityu (Post 265321)
A Black dragon klán továbbra is várja azok jelentkezését, akik hosszabb-rövidebb idő alatt közel szó nélkül fordulnak, törölnek, esetleg átigazolnak máshová... :eek:

:confused::confused::confused:

Mi történt? :eek:


All times are GMT +1. The time now is 18:06.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu