Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Filmek, sorozatok, TV (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=25)
-   -   Star Trek fan club (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=2202)

Andrew 08-29-2010 15:24

Quote:

Originally Posted by Andrew (Post 259092)
Ha tartani fogja ezt a tendenciát, akkor szeretni fogom ezt is :)

Végül is tartotta, tényleg jobb így a vége felé.
Viszont az egy picit idegesítőre sikeredett, hogy a makettekkel meg egyéb vizuális elemekkel egy kicsit spóroltak, néha még arra sem vették a fáradságot, hogy átszínezzék, így a 'még sosem látott stílusban épület' hajó pont ugyan úgy néz ki, mint nyolc másik korábban látott :p

Andrew 04-02-2013 18:25

Quote:

Originally Posted by Valezius (Post 259094)
Hát ha nem tetszett az eleje, akkor nem tudom :)
Nekem pont az első részek hangulata fogott meg, ami a második évad végéig tart. A 3. évad kicsit más. A 4. évad pedig mivel sajnos az utolsó így elég sok rész van, ami a többi sorozatra ad előretekintést, magyarázatot, nem is tudom hogy fogalmazzam meg.
Például, hogy miért néznek ki a TOSban úgy a klingonok ahogy :)

Végül nekiestem az Enterprise-nak is. Az első 1-2 évad szerintem egészen laposra sikeredett, nekem sokszor az 'ááááá de gagyi' járt a fejemben... Most a 3-ik évadnál járok, és ez is kezd egyre jobb lenni :D

Nem akarnak valamikor egy új sorozatot is írni? :P

Blacky 04-08-2013 16:39

Quote:

Originally Posted by Andrew (Post 303060)
Most a 3-ik évadnál járok, és ez is kezd egyre jobb lenni :D

:P

Azért lett jobb a 3. évadtól kezdve mert egy Új figura kezdte írni a forgatókónyvet aki életet lehelt a sorozatba...
Ezek nagy részét Manny Coto írta vagy ő is közreműködött bennük. Coto a harmadik évadban csatlakozott a sorozat csapatához. Forgatókönyveit, mint például a Similitude-ot, a nézők és kritikusok egyaránt elismerték, ami nagyban hozzájárult ahhoz, hogy főproducerré (azaz a "Show fejévé") nevezzék ki a 4. évadra.

Andrew 04-09-2013 00:42

Quote:

Originally Posted by Blacky (Post 303139)
Azért lett jobb a 3. évadtól kezdve mert egy Új figura kezdte írni a forgatókónyvet aki életet lehelt a sorozatba...
Ezek nagy részét Manny Coto írta vagy ő is közreműködött bennük. Coto a harmadik évadban csatlakozott a sorozat csapatához. Forgatókönyveit, mint például a Similitude-ot, a nézők és kritikusok egyaránt elismerték, ami nagyban hozzájárult ahhoz, hogy főproducerré (azaz a "Show fejévé") nevezzék ki a 4. évadra.

Ennek fényében akár folytathatták is volna :D Az első kettő után ez a második két évad szinte felüdülés volt :)

Blacky 04-10-2013 18:32

Quote:

Originally Posted by Andrew (Post 303143)
Ennek fényében akár folytathatták is volna :D Az első kettő után ez a második két évad szinte felüdülés volt :)

Egy részlet a Star trek Wikipédia oldaláról

"Az Enterprise sugárzásának beszüntetéséről az Egyesült Államokban 4 évad, azaz 98 epizód elkészülte után, 2005. február 2-án döntött a sorozatnak otthont adó UPN csatorna vezetősége, így az eredeti Star Trek óta ez az első olyan Star Trek sorozat, melynek beszüntetéséről az azt sugárzó televízió határozott, nem pedig a sorozat készítői. Bár a sorozat beszüntetését már a télen bejelentették, a negyedik szezon befejezéséig, azaz 2005. május 13-áig haladékot kaptak a készítők, hogy az évad hátralévő részeiben elvarrják a sorozatban addig nyitva hagyott szálakat. Tizennyolc évnyi megszakítás nélküli filmgyártás után 2006 volt az első olyan év, melyben nem készültek újabb Star Trek részek."

Andrew 04-14-2013 10:04

Quote:

Originally Posted by Blacky (Post 303151)
Egy részlet a Star trek Wikipédia oldaláról

"Az Enterprise sugárzásának beszüntetéséről az Egyesült Államokban 4 évad, azaz 98 epizód elkészülte után, 2005. február 2-án döntött a sorozatnak otthont adó UPN csatorna vezetősége, így az eredeti Star Trek óta ez az első olyan Star Trek sorozat, melynek beszüntetéséről az azt sugárzó televízió határozott, nem pedig a sorozat készítői. Bár a sorozat beszüntetését már a télen bejelentették, a negyedik szezon befejezéséig, azaz 2005. május 13-áig haladékot kaptak a készítők, hogy az évad hátralévő részeiben elvarrják a sorozatban addig nyitva hagyott szálakat. Tizennyolc évnyi megszakítás nélküli filmgyártás után 2006 volt az első olyan év, melyben nem készültek újabb Star Trek részek."

Azt tudom, hogy idő előtt hagyták abba, kár érte...


All times are GMT +1. The time now is 22:07.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu