Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Megbeszélések (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=35)
-   -   Ember faji varázslatának lecserélése (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=4717)

Akira 10-30-2012 06:28

Egy hadis faj van: az ork........... és a hulla és a... Már is ellent mondtam magamnak. Igen az óriás legalkalmasabb a vari névre. De mint tudjuk, a 'csak' varis országok elég ritkák. Szinte mindenki tart tolvajokat, egy gnóm is.... de ebbe ne menjünk most bele. Kizártnak tartom, hogy a csupa 30% miatt a te opciód mellett egy toli/hadi/vari -t lehetne belőle csinálni. Gnómból lehet (50% miatt), de egy emberből? Mondjuk nekem nem tetszik az az ötlet hogy hibrid faj legyen, van már elég azokból.

A másik dolog az, hogy a felesnek mindig is jó párja volt az ember és az összképet tekintve nem értek egyet veled abban, hogy varis legyen amikor a tolvajok hiányoznak a játékból.

Igen a gnómból is lehet tolit csinálni, de ha az ég össze nőne a földdel én akkor is hadit csinálnék belőle, egy óriásból hadivarit, egy orkkból tankot, egy emberből tolvajt. Lehet én vagyok a szűklátókörű, de nem érzem szükségét még egy varis fajnak.

Nekem az ember vari gondolta is zavar, kicsit olyan öngól íze van számomra, mintha egy óriás tolvajt vagy egy elf varázslót képzelnék el.

Tsobi 11-13-2017 17:38

Most, hogy a hulla és a feles is módosítva lett a játék igényeinek megfelelően, talán itt lenne az ideje kicsit az emberrel is foglalkozni.

Ati, azt meg tudod mondani, hogy az aktív országok közül szintenként jelenleg hány % az ember?

Ati 11-14-2017 10:01

Quote:

Originally Posted by Tsobi (Post 309984)
Ati, azt meg tudod mondani, hogy az aktív országok közül szintenként jelenleg hány % az ember?

Most nem tudom ezt így megmondani. Erre jövőre térjünk vissza, az idei fejlesztési naptáram már megtelt.

Tsobi 11-14-2017 14:46

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 309987)
Most nem tudom ezt így megmondani. Erre jövőre térjünk vissza, az idei fejlesztési naptáram már megtelt.

Naptárba benn. Akkor 1-én tali! :D

Ati 11-14-2017 14:51

Quote:

Originally Posted by Tsobi (Post 309989)
Naptárba benn. Akkor 1-én tali! :D

Még a pont elsejének is nagyobb az esélye, mint addig bármikor. :) Addig egy karácsonyi játéknak el kéne készülnie, ami eléggé időhöz van kötve. :) Úgyhogy ha elsején szólsz miatta, az szerintem egészen ideális, és nézek egy friss statisztikát rá.

Dave 11-16-2017 12:11

Quote:

Originally Posted by Tsobi (Post 309984)
Most, hogy a hulla és a feles is módosítva lett a játék igényeinek megfelelően, talán itt lenne az ideje kicsit az emberrel is foglalkozni.

Ati, azt meg tudod mondani, hogy az aktív országok közül szintenként jelenleg hány % az ember?

Neked mi az elképzelésed az emberre?
Addig beszélni lehet róla, majd Ati jövőre becsatlakozik.


All times are GMT +1. The time now is 11:41.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu