Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Általános beszélgetés Hódítós témákban (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=39)
-   -   1A események (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=368)

Deni 10-03-2006 18:57

Quote:

Originally Posted by laci (Post 33501)
Mivel egy címről játszotok, a rendszer szemében egy személy kezében vannak az országok, így szerintem a fentiek (is) érvényesek.

látom nehéz megértened.. de a jelen szabályok szerint egy gépről játszhat két ember szabályosan..

director 10-03-2006 18:59

Quote:

Originally Posted by Zounok (Post 33502)
Bocsi, nem tok veled vitatkozni, 1xűen nem vagy alkalmas rá...ott van bemásolva a szabály, nem kell senkinek semmit sem feltételezgetnie...

Szvsz nyilvánvaló, hogy mindketten félrebeszéltek, a jelenlegi szabályok legalizálják a csalást, ha nem vagy teljesen hülye hozzá.. van aki ezzel nem ért egyet?

laci 10-03-2006 19:01

Jó, utoljára elmondom: mivel nem tudja senki bizonyítani, hogy valóban többen játszanak különböző országokkal ugyanarról a gépről, szerintem össze kell őket kapcsolni. Ha másért nem, akkor csak a békesség kedvéért. Ha félreértjük egymást, akkor bocsánat mindenkitől, én csak azt mondom, amit logikusnak látok.

monro 10-03-2006 19:02

Quote:

Originally Posted by director (Post 33498)
Attól még nem lesz jobb.

Nem kell, hogy jobb legyen. Elég ha betartja a szabályokat.

monro 10-03-2006 19:04

Quote:

Originally Posted by director (Post 33504)
Szvsz nyilvánvaló, hogy mindketten félrebeszéltek, a jelenlegi szabályok legalizálják a csalást, ha nem vagy teljesen hülye hozzá.. van aki ezzel nem ért egyet?

Attila biztos nem :)
Kár, hogy nem ismeritek Zou-t eléggé. Sokmindent lehet mondani rá, de azt nem, hogy csaló.

Zounok 10-03-2006 19:06

Egyem a szíved... mit tettünk amit tiltana bárhol is bármilyen szabály? A szabályok lehetővé teszik, hogy egy gépről 2 ember ( vagy akár 8 is) egyazon csoportban is akár 2 orival ( vagy akár 8-al is) egyidőben játszanak. Kitételek vannak, amiket be kell tartani.

Ezen szabályok ellen sehol sem vétettünk!!!!!! Innen kezdve nincs min vitatkozni, mert minden az Attila által lefektetett, az általam és mások által is elfogadott szabályok szerint történt!

Ezért kérném ismét az országok visszahelyezését tőled Attila, remélem ránk is csak a normál szabályok vonatkoznak, mint bárki másra, amiket be is tartottunk.

Előre is köszi:
Zou

director 10-03-2006 19:11

Quote:

Originally Posted by monro (Post 33507)
Attila biztos nem :)
Kár, hogy nem ismeritek Zou-t eléggé. Sokmindent lehet mondani rá, de azt nem, hogy csaló.

Oké, nekem mind1:) Felőlem lehet ő egy nagy kivétel

De ez most pont egy jó alkalom arra, hogy bejelentsem: határozatlan időre abbahagytam a hódot, mindenem szabin van.. és izé. Hát, viszlát. :)

monro 10-03-2006 19:15

Quote:

Originally Posted by director (Post 33510)
Oké, nekem mind1:) Felőlem lehet ő egy nagy kivétel

De ez most pont egy jó alkalom arra, hogy bejelentsem: határozatlan időre abbahagytam a hódot, mindenem szabin van.. és izé. Hát, viszlát. :)

Szar ilyesmit olvasni :)
Én is abbahagytam lassan 3 hónapja, mégis itt esz a fene a fórumon és azon agyalok, hogyan lehetne jobb a Hód :)

Zounok 10-03-2006 19:15

Quote:

Originally Posted by director (Post 33510)
Oké, nekem mind1:) Felőlem lehet ő egy nagy kivétel

De ez most pont egy jó alkalom arra, hogy bejelentsem: határozatlan időre abbahagytam a hódot, mindenem szabin van.. és izé. Hát, viszlát. :)


hehe...ugyanezt tettem én is az orijaimmal:) mind szabin vannak...csak azonosítani léptem be őket én is meg a feleségem is....erre ez lett:) vigyázz te is :)

Zou

monro 10-03-2006 19:19

Bár mindig ennyien lennénk itt a fórumon :D
Hiába na... "vérszagra gyűlaz éji vad..." ;)
Méghogy nem élvezzük a vitatkozást :D:D:D Az az ünneprontó aki csendre inti az éppen aktuális cirkuszolókat :D


All times are GMT +1. The time now is 06:48.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu