Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   PC (hardver, szoftver, játékok stb.) (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=28)
-   -   eRepublik (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=3465)

Tsobi 11-15-2009 19:36

Quote:

Originally Posted by szamóka (Post 229343)
Ellenben minden egyes játékosra ugyanazok a szabályok vonatkoznak, ugyanolyan büntetési tételek mellett, azaz elvileg mindenki egyenlő. Ezt én úgy értelmeztem, hogy ha egy román multizhat büntetés nélkül, akkor én is...

Mivel elvben a Hódítóban is mindenkire ugyanazok a szabályok vonatkoznak,mégis többek büntetlenül multizhatnak és JKSZ keretein belül csalhatnak,ebben a játékban is vallod ezeket az elveket?

szamóka 11-15-2009 19:58

Quote:

Originally Posted by Tsobi (Post 229350)
Mivel elvben a Hódítóban is mindenkire ugyanazok a szabályok vonatkoznak,mégis többek büntetlenül multizhatnak és JKSZ keretein belül csalhatnak,ebben a játékban is vallod ezeket az elveket?

Ha "A" játékos multizik és "B" játékos a bizonyítékokat mellékelve ezt jelenti (előre szólok: nem azt írtam, hogy "B" szerint "A" multizik), s ennek ellenére "A" játékos nem kap semmiféle büntit, akkor azt mondom hogy igen, "B" is multizhat. Ha egy játékos kibújhat a szabályok alól, akkor a többi miért nem? (Mellesleg már nem játszom...)

Pali papa 11-16-2009 00:34

Quote:

Originally Posted by Tsobi (Post 229339)
Jól értelmezem a dolgot,miszerint ez multinak számít az eRep.-ben,ami szabálytalan?

Tsobi abszolút multinak számít. Mint ahogy az is ha valaki karakterét egy-két napra viszed, mert ő épp szabin van. Ám a játékot úgy írták, hogy rengeteg kibúvója legyen. Így aztán aki nem magyar állampolgár annál valóban elnézőbbek a multizás területén...

szamóka 11-16-2009 00:41

Quote:

Originally Posted by Pali papa (Post 229361)
Így aztán aki nem magyar állampolgár annál valóban elnézőbbek a multizás területén...

Értem már, hogy miért kommenteltél olyat egy cikkhez, hogy "Na most hogy [...], elmondhatom, jobban örülnék a lerománozásnak... ";)

Pali papa 11-16-2009 00:45

Quote:

Originally Posted by szamóka (Post 229362)
Értem már, hogy miért kommenteltél olyat egy cikkhez, hogy "Na most hogy [...], elmondhatom, jobban örülnék a lerománozásnak... ";)

Ám mielőtt félreérted IRL jóban vagyok Hubával, sőt kedvelem is...
A játékban viszont ellenfelek vagyunk...
:D

Grabi 11-16-2009 16:29

törölném, de nem lehet.

Grabi 11-16-2009 16:29

Quote:

Originally Posted by Pali papa (Post 229363)
Ám mielőtt félreérted IRL jóban vagyok Hubával, sőt kedvelem is...
A játékban viszont ellenfelek vagyunk...
:D

kár érte :(

Pali papa 11-17-2009 00:33

Quote:

Originally Posted by Grabi (Post 229413)
kár érte :(

Tudod ha nem lenne ott az a nő...
Akkor teljes szívemmel mellettük húznám az igát, de az a mocsok és hazugságáradat ami Drith tollából ellenem áradt nem könnyen felejthető.
Amúgy pedig, jön a baba, így a ciklus végétől nem óhajtok semmilyen politikai szerepet vállalni...
;)

Grabi 11-17-2009 09:08

az a csaj gáz. minden értelemben.

gyerkőc: jól teszed.

Von 11-17-2009 10:35

o.O

eMagyarország hivatalos közleménye a PEACE-ből való kilépésről

Bár nem lehet azt mondani, hogy teljesen váratlan vagy alaptalan lenne a döntés, de mégis egy több mint 1 éves szövetséget hagytunk el.

ui: mire megírtam, Oroszország is bejelentette a kilépését a PEACE-ből, Indonézia pedig már napokkal ezelőtt kilépett, Olaszországgal egyetemben. Feltételezem Szerbia nemsokára követni fog minket.

Gondolom az lesz, hogy a harcos nemzetek, akiket a többi nyavalygós PEACE-es egyfolytában akadályozott, új szövetséget alakítanak. A franciák meg megtarthatják az magasröptű elveiket maguknak egy háború alapú stratégiai játékban :D


All times are GMT +1. The time now is 03:46.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu