Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Chat (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=49)
-   -   Ne OFF-oljunk máshol II. (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=4261)

Rob 09-09-2010 07:50

egyébként meg tiltom is a témát, mert megint piros lesz. bár nem tudtam még rájönni mire is jó, de nem akarok kapni, mert marha félelmetes:)

Tsobi 09-09-2010 07:51

Quote:

Originally Posted by RRRrrr (Post 263262)
Inkább csak az egyenlő bánásmódra gondolt szerintem, és teljesen jogosan. Kár, hogy itt sosem volt olyan...

Mivel a döntéshozók nem gépek, akik adatokat kielemezve hozzák meg az ítéleteket, ezért szerintem elfér annyi szubjektivitás, annyi részrehajlás, amennyi időnként fellelhető. Nekem sem kenyerem a pozitív diszkrimináció, de a notórius (visszaeső) offolókat igenis sújtsa más elbánás.

Más: személyeskedés és személyeskedés közt is van különbség. Más az, ha lehülyézek valakit és megint más, ha burkoltan megfenyegetem, hogy a féltonnás családommal leutazok hozzá és kiosztok pár pofont.

Tsobi 09-09-2010 07:56

Quote:

Originally Posted by Rob (Post 263267)
hihetetlen vagy ember. ilyen kétszínű elfuserált alakot ritkán lehet találni. az én piros lapomat többek között te eszközölted ki...akkor jó volt most nem az. öcsém nem vagy semmi.

Azt hiszed annak a hányinger stílusnak szüksége volt bármiféle eszközölésre?
Elintézte az magát, amint leírtad. :)

Rob 09-09-2010 08:02

Quote:

Originally Posted by LiverPool (Post 263190)
Szar földleadós senkikkel nem tárgyalok...
oszt jónapot!

tsobi! ilyesmi beszólások, meg a másik kishúgának a verbális kefélése 2 oldalon keresztül az nem téma. ha viszont én azt mondom valakinek, hogy rendezze le magát ha tele van feszültséggel az sokkal durvább:)) gratulálok, menjél ujjazzál tovább:)

RRRrrr 09-09-2010 08:02

Quote:

Originally Posted by Tsobi (Post 263269)
Mivel a döntéshozók nem gépek, akik adatokat kielemezve hozzák meg az ítéleteket, ezért szerintem elfér annyi szubjektivitás, annyi részrehajlás, amennyi időnként fellelhető. Nekem sem kenyerem a pozitív diszkrimináció, de a notórius (visszaeső) offolókat igenis sújtsa más elbánás.

Más: személyeskedés és személyeskedés közt is van különbség. Más az, ha lehülyézek valakit és megint más, ha burkoltan megfenyegetem, hogy a féltonnás családommal leutazok hozzá és kiosztok pár pofont.

Te vak vagy? Vagy mit sikerült elolvasnod a tegnapi hozzászólásokból?
Nem kezdem inkább elmagyarázni, úgy látszik eléggé elvakult vagy...

RRRrrr 09-09-2010 08:03

Quote:

Originally Posted by Rob (Post 263271)
tsobi! ilyesmi beszólások, meg a másik kishúgának a verbális kefélése 2 oldalon keresztül az nem téma. ha viszont én azt mondom valakinek, hogy rendezze le magát ha tele van feszültséggel az sokkal durvább:)) gratulálok, mennyél ujjazzál tovább:)

Hagyd, az ilyeneket nem veszi észre, ki van takarva egy árpádsávos lobogóval az említett rész:D

Tsobi 09-09-2010 08:07

Quote:

Originally Posted by RRRrrr (Post 263275)
Hagyd, az ilyeneket nem veszi észre, ki van takarva egy árpádsávos lobogóval az említett rész:D

Érvhiány esetén mindig előkerül az ultima ratio? Pool is ezzel jött és mindig hangosan kikacagtam. :)

Egyébként vettem a tegnapi adást, ahogy mindenki, csak épp volt egy ilyen szájíze is a dolognak, ami tagadhatatlan. De persze, magyarázd el kérlek nekem, mert úgy tűnik alábbhagyott az agyműködésem. :)

Dragi 09-09-2010 08:08

ki nyitja a Ne-offoljunk máshol III.-ik kiadást ?

RRRrrr 09-09-2010 08:15

Quote:

Originally Posted by Tsobi (Post 263277)
Érvhiány esetén mindig előkerül az ultima ratio? Pool is ezzel jött és mindig hangosan kikacagtam. :)

Egyébként vettem a tegnapi adást, ahogy mindenki, csak épp volt egy ilyen szájíze is a dolognak, ami tagadhatatlan. De persze, magyarázd el kérlek nekem, mert úgy tűnik alábbhagyott az agyműködésem. :)

Olvasgass, aztán ha nem jösz rá magadtól akkor így jártál, nem fogok magyarázni neked mint egy kisgyereknek.
Egyébként Pool egész mással jött neked, én csak a legvalószínűbb tárgyat említettem amivel eltakarhattad a monitorod, vagy fejedet:) Bors Vezér század tagjaként nincs bajom semmiféle hasonló szervezettel...

Közben elgondolkoztam, egyáltalán minek is állok le itt vitatkozni bárkivel. Hosszú évekig nagyon jól elvoltam a külső nélkül, csak a MUD miatt regeltem, hogy tudjam hova írkálni a játék hibáit, aztán valahogy itt ragadtam sajnos. Ezt a hibámat megpróbálom most kijavítani, (Púúl legnagyobb örömére, nem lesz aki megkérdőjelezze a nagyotmondásait:D )
Szóval ez volt az utolsó hsz tőlem külsőn, vagy többé ne lássam a tengert:D

Andrew 09-09-2010 14:54

Akkor most végre abbahagyjátok?


All times are GMT +1. The time now is 16:12.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu