Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Általános beszélgetés Hódítós témákban (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=39)
-   -   Jogosan véd-e a nem müködő bank. (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=2719)

Ati 02-01-2008 15:28

Quote:

Originally Posted by Remedy (Post 156130)
Jelentos valtozast nem okozna, ezutan azt szoknak meg az emberek, hogy a bank felul legyen az intezoben, nem alul.... :)

Már hogy a fenébe ne okozna jelentős változást? Az egyik legdrasztikusabb változás lenne a játékban. Ezt anno kifejtettem.

Rebellis 02-01-2008 15:30

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 156138)
Már hogy a fenébe ne okozna jelentős változást? Az egyik legdrasztikusabb változás lenne a játékban. Ezt anno kifejtettem.

Mire gondolsz?
Copizd ide.
:-)

Valezius 02-01-2008 15:41

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 156138)
Már hogy a fenébe ne okozna jelentős változást? Az egyik legdrasztikusabb változás lenne a játékban. Ezt anno kifejtettem.

Mikor? :confused:

Volt egy kifejtés, arra emlékszem, sajnos most nem találom, de még nem adom fel.
(Bár lehet, hogy most arra a kifejtéssel keverem össze, ahol leírtad miért hat a lakitekit az üres földre)
Viszont az biztos, hogy a legutóbbi ilyen topicot szó nélkül zártad. (az már jó régen volt, és ezen a fórumon csak akkor lett ez a dolog felvetve)

Dehogy abban nem volt leírva, hogy miért okozna drasztikus változást, arra elég sok pénzt fel mernék tenni.

Márcsak azért is, hogyha lett volna korábban ilyen indoklás, akkor már rég mindenki elfogadta volna, hogy ez a világ minden világok között a legjobb :D (Ráadásul Remy még hivatkozott volna is rá ;) )

Remedy 02-01-2008 16:43

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 156138)
Már hogy a fenébe ne okozna jelentős változást? Az egyik legdrasztikusabb változás lenne a játékban. Ezt anno kifejtettem.

Quote:

Originally Posted by Rebellis (Post 156139)
Mire gondolsz?
Copizd ide.
:-)

Egy linknek en is orulnek, mert igy magamtol egyelore nem latom, miert lenne ez ennyire drasztikus.

Rebellis 02-01-2008 16:49

Quote:

Originally Posted by Remedy (Post 156174)
Egy linknek en is orulnek, mert igy magamtol egyelore nem latom, miert lenne ez ennyire drasztikus.

No még ez is:-)))))))
Már a céljaink is ugyan azok:-))))))))))
Ez már tragédia..
Kerülöm inkább a fórumot:-)

Truffie 02-11-2008 11:57

A nem védett páncélszekrényt mindenestől el lehet vinni.
Otthon elbütykölni vele, oszt gardrobbá átalakitani. Ha az asszony oda dugja a szeretőt akkor kulcsot eldugni. Tíz év múlva elővenni:)

Valezius 02-11-2008 17:10

Quote:

Originally Posted by Truffie (Post 157774)
A nem védett páncélszekrényt mindenestől el lehet vinni.
Otthon elbütykölni vele, oszt gardrobbá átalakitani. Ha az asszony oda dugja a szeretőt akkor kulcsot eldugni. Tíz év múlva elővenni:)

Ja főleg ha be van betonozva :)

NewJackCity 02-22-2008 20:13

Quote:

Originally Posted by Valezius (Post 157830)
Ja főleg ha be van betonozva :)

jaja de 30%kocsma folott jarhatna egy robbantasi szakérto is a tolikhoz:D

amugy ha egy bank zarva van mert nem mentek be dolgozni akkor még nehezebb kirabolni:)
és én a rendorkapitanysag mellé épitem a bankjaimat ugyhogy meg a széfig sem jutnanak el a tolvajok:)
de viccet félretéve teljesen jól van ugy ahogy most van én sem ertem miert kéne valtoztatni:)


All times are GMT +1. The time now is 21:11.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu